Eve Online > CR - Archiwum

[FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja

<< < (3/15) > >>

Nitefish:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Marzec 11, 2012, 12:25:28 ---... właśnie dlatego że korporacja skupiała indywidualistów o podobnych pogladach.

--- Koniec cytatu ---

hmm :)


--- Cytat: VonBeerpuszken w Marzec 11, 2012, 12:25:28 ---Taka korporacja ma sens istnienia, co zostało już udowodnione, ludzie nie muszą byc zmuszani statutami do jakichkolwiek zachowań aby te zachowania zaistniały.

--- Koniec cytatu ---

Dziwne jest twierdzenie, że w innych korpach ludzie są zmuszani do czegoś... czyli co, tylko CBC to prawdziwa wolność, a reszta to mniejsze lub większe niewolnictwo?

Ranshe:
Na wielu płaszczyznach czyli na przykład co? I czy ta współpraca to nie była przypadkiem współpraca pomiędzy grupkami każda w swoim regionie? To po co w takim wypadku jednej osobie czy nawet konkretnej grupce cała reszta w innych regionach (i na odwrót)?

Raaveen:
Widzę że dzień bez hejta dniem straconym, spodziewałem się tego - cóż nie będę komentował bo po co :) jak to napisał Rogucki " niech się trują jadem " . VonBeerpuszken rozumie idee korpa - a dla tych sfrustrowanych wyjasniamy - ChillOut tym jest FLNS - pozdrowienia dla tych true :P

Ranshe:

--- Cytat: Raaveen w Marzec 11, 2012, 12:48:38 ---Widzę że dzień bez hejta dniem straconym, spodziewałem się tego - cóż nie będę komentował bo po co :) jak to napisał Rogucki " niech się trują jadem " . VonBeerpuszken rozumie idee korpa - a dla tych sfrustrowanych wyjasniamy - ChillOut tym jest FLNS - pozdrowienia dla tych true :P

--- Koniec cytatu ---

Jak na kolesia twierdzącego "chillout tym jest flns", to strasznie szybko się obrażasz. Jakby dzień bez hejta był dniem straconym, to już od  wczoraj byście mieli parę wardeków - ciekawe co wtedy byście wy i wasi indywidualiści zrobili.

VonBeerpuszken:
Byłem w kilku korporacjach  i byłem zmuszany do pewnych zachowań - a to skilluj to i to, a to masz wyrobic ilość killi na miesiąc, a to albo CTA albo logoff, więc ludzie są zmuszani do pewnych zachowań, a jak sie nie dostosują - aut.
Nite, każdy wie że w większości korporacji nastawionych na pvp tak jest, zaprzeczanie temu tylko po to żeby wyglądalo że masz rację, jest idiotyczne. I nie przesadzaj, nigdzie nie mówie o niewolnictwie, mówię tylko że są korporacje które przypominają strukturą organizacje paramilitarne, i są które przypominają kółka zainteresowań, jedni lubia te pierwsze, inni lubia te drugie, ani jedne ani drugie nie są od siebie lepsiejsze, są inne dla innych ludzi. A nasmiewanie sie z innych zainteresowań czy poglądów, jest małostkowe.
Ranshe... nie chce mi sie rozwlekać na jakich płaszczyznach i w jaki sposób, szczególnie że to już niestety historia i chlubna przeszłośc tej korporacji.
Ale nie o CBC tu mowimy, podałem tylko i wyłącznie znany mi z praktyki przyklad, nic więcej.

Ps: kolejny raz zauważam że niektórych strasznie po tyłkach drze że powstaja nowe polskie korporacje i sie ogłaszają na Centrali. Jakby tak przejrzeć nowe posty rekrutacyjne, praktycznie wszystkie sa wyśmiewane. Aż tak boli że ludzie nie wstepuja do "elitarnych" starych korporacji tylko tworza nowe?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej