Autor Wątek: Eve problem graficzny  (Przeczytany 2818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

funfek

  • Gość
Eve problem graficzny
« dnia: Marzec 08, 2012, 22:31:54 »
Witam, mam dziwny błąd w eve kiedy skacze przez bramę lub dockuje, ekran robi się cały czarny i po chwili wraca do normy, po czym pokazuje się komunikat o uszkodzeniu sterowników graficznych i że powróciły do normy. Wie ktoś jak usunąć ten błąd ?
Mam laptopa z zintegrowaną grafika
Zainstalowałem ponownie grę, ściągnąłem nowe sterowniki grafiki.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Eve problem graficzny
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2012, 01:20:45 »
sciagnij starsze sterowniki. Im starsze tym lepsze. Zakladam tez, ze masz Viste, w takim przypadku lepiej wymienic na XP, bo Vista ma rozne glupie ograniczenia
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

funfek

  • Gość
Odp: Eve problem graficzny
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2012, 02:05:21 »
mam 7

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Eve problem graficzny
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2012, 07:56:57 »
na laptopie ze zintegrowana grafika windows vista/7 to pomylka, bo w czasie gry zjada strasznie duzo zasobow systemowych, glownie chodzi o ram. Jezeli chcesz koniecznie grac w eve na laptopie, to napisz jaki masz czipset graficzny, powiem ci jakie sterowniki sciagnac. Przygotuj sie tez na gre w low detalach.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: Eve problem graficzny
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2012, 11:24:56 »
Wymień laptopa na coś co nie ma grafiki intela. Albo grafikę Intela, ale z Sandy Bridge.

funfek

  • Gość
Odp: Eve problem graficzny
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2012, 20:00:55 »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Eve problem graficzny
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2012, 08:23:12 »
napisz po prostu jakiego masz laptopa
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.