Autor Wątek: Power of 2  (Przeczytany 2751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Power of 2
« dnia: Marzec 05, 2012, 12:52:25 »
Któryś raz z kolei CCP proponuje nam jakąś tam promocję. I tu pytanie do tych którzy z niej skorzystali lub rozważają skorzystanie.
Czy w ciągu tych 180dni (plus ewentualny zysk z jakichś tam słabych implantów) wyskilować coś sensownego ? Czy tylko alta dla frachta/orki/hulka ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2012, 12:58:35 wysłana przez Pol Kent »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Power of 2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2012, 12:54:48 »
Co rozumiesz przez sensowne?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Power of 2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2012, 14:56:21 »
Tytan 5

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Power of 2
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2012, 15:37:48 »
Tytan 5

Mona jak zawsze w swoim stylu  ;D

@Doom, może zamiast definiwać słowo "sensowny" wystarczy jeśli ktoś kto tego użył zechce napisać, że w tym czasie wyskilował to i tamto
Aha i nie mam zamiaru definiować "to i tamto"  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Power of 2
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2012, 15:43:33 »
Jak ostatnim razem robiłem alta, to w kwartał wyskilowałem całkiem dobrego producenta ogólnego (lub mogłem zrobic bardzo dobrego dedykowanego), z bojowych charów jeśli dobrze pamiętam to raczej ogólnie rozumiane podstawy pod dalszy rozwoj w dowolnym kierunku, handlarz podejrzewam w tym czasie może byc perfekt, górnik bedzie dupa nie górnik - do hulka potrzebnę są dwa albo trzy skile na (takie pod miech kazdy) tylko rzeby w niego wsiąść

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Power of 2
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2012, 16:01:55 »
@Doom, może zamiast definiwać słowo "sensowny" wystarczy jeśli ktoś kto tego użył zechce napisać, że w tym czasie wyskilował to i tamto

W evemonie jest coś co się nazywa Blank Character Creator i każdy sobie może zobaczyć ile co mu zajmie z własnymi remapami i implami.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Power of 2
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2012, 23:15:05 »
z bojowych charów jeśli dobrze pamiętam to raczej ogólnie rozumiane podstawy pod dalszy rozwoj w dowolnym kierunku,

Zawsze mnie zastanawiało co to są te "ogólnie rozumiane podstawy" i do dzisiejszego dnia nie wiem czy je już wyskillowałem  ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Power of 2
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2012, 23:43:59 »
Generalnie chodzi o pozycję wyjściową pod skilowanie dalsze. Tank t2 i shield i armor, nawigacja chociaż tyle zeby mwd i ab t2, medium działka / rakiety podniesione tak ze tylko wrzucać piąty level skila i można mieć t2, bc na 4 jakieś cruzery frejki też na 4 elektronika, enginering co najmnie 4, droniarstwo,

Może ewentualnie jak się przyłozyc to da się coś small wyskilować na poziom dobry np covert proberra, lub bombardiera (ale to raczej tylko nosiciel wyrzutni bomb bez torped)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ajatollah

  • Gość
Odp: Power of 2
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2012, 14:58:35 »
Któryś raz z kolei CCP proponuje nam jakąś tam promocję. I tu pytanie do tych którzy z niej skorzystali lub rozważają skorzystanie.
Czy w ciągu tych 180dni (plus ewentualny zysk z jakichś tam słabych implantów) wyskilować coś sensownego ? Czy tylko alta dla frachta/orki/hulka ?

w 180dni robisz pilota tengu który obecnie chodzi po około 5b więc możliwości zawsze są