Autor Wątek: Bot holocaust  (Przeczytany 72663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 06, 2012, 12:06:52 »
Myślę, że szkoda mi czasu na rozmowę o botach.

Napisałem co myślę o misjach milicyjnych, po tym jak napinałeś pałę pisząc o bezpiecznych inkursjach, gdy sam uprawiasz najbezpieczniejsze pve w eve. :P
Po prostu podaj namiary na jakiegokolwiek bota który potrafi robić milicyjne misje, a najlepiej przestań pisać na tematy o których nie masz pojęcia.

Ranshe

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 06, 2012, 12:08:18 »
Pany, człowiek który nie gra a zna się na wszystkim przemówił, koniec dyskusji, co wy tu jeszcze robicie ;p

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 06, 2012, 12:15:02 »
Cytuj
A gdyby tak sajty na inkursjach były pvp free? Takie 0.0 w obrębie grida.. W końcu pojawiłoby się coś ciekawego w hi secu

To by było dobre. :)

Ranshe

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 06, 2012, 12:18:29 »
W końcu pojawiłoby się coś ciekawego w hi secu ;)

Mnóstwo płaczących kerbirów? Bo ja wiem czy to takie ciekawe...

HammerSnake

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 06, 2012, 12:25:31 »
Cytuj
Po prostu podaj namiary na jakiegokolwiek bota który potrafi robić milicyjne misje, a najlepiej przestań pisać na tematy o których nie masz pojęcia
Raz że jest to niezgodne z regulaminem forum, dwa że z eula eve.

Jak można się nie znać na misjach milicyjnych gdy są proste jak budowa cepa? A sorry trzeba odwagi i poświęcenia, żeby sklepać parę krzyżyków na site'cie z bramką oraz paroma neutami na localu. Po takim wyczynie można conajmniej klepnąć epicki post na forum i ponarzekać na inkursje.

Zejdźcie na ziemie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 06, 2012, 12:30:26 »
Przynajmniej gf na localu w systemie z inkursja przestałby być tą parodia którą jest teraz :P A poważniej to my lecąc na inkursję w Syndykacie stoczyliśmy kilka fajnych bitew i wszyscy byli zadowoleni. Nawet trochę zarobiliśmy, powiedzmy 2/3 tego co da się wyciągnąć w hi. Dlaczego odbierać tę frajdę kełbiłom w hi?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 06, 2012, 12:41:13 »
A gdyby tak sajty na inkursjach były pvp free? Takie 0.0 w obrębie grida.. W końcu pojawiłoby się coś ciekawego w hi secu ;)

To by było dobre. :)

Ehh...widać że obsesja na temat PvP może tak samo wypalić mózg jak obsesja od PvE.  :P
Kto Twoim zdaniem robiłby Inkursje w hi-secu w np. 10 osob flocie ryzykując w każdej chwili dropa 5-krotnie liczniejszego przeciwnika na grid ??
Chyba Ty + 5 kolegów licząc ze to flotka kerbirów przez pomyłkę zdropuje na grid...  ;D
No pomysły w sam raz do nagród Darwina  :P

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 06, 2012, 12:43:16 »
Raz że jest to niezgodne z regulaminem forum, dwa że z eula eve.
To wyślij na priv, albo chociaż jakiś tip co mam w google wpisać, bo "eve bot militia" nie działa.

Cytat: HammerSnake
Jak można się nie znać na misjach milicyjnych gdy są proste jak budowa cepa? A sorry trzeba odwagi i poświęcenia, żeby sklepać parę krzyżyków na site'cie z bramką oraz paroma neutami na localu. Po takim wyczynie można conajmniej klepnąć epicki post na forum.
Epickie to na razie ty posty tworzysz. Zacytuj fragment w którym stwierdzam, że misje milicyjne wymagają odwagi i poświęcenia, bo nie mogę znaleźć. Dla człowieka te misje są w miarę proste i jak się uważa to też bezpieczne, ale na pewno bardziej niebezpieczne, niż misje w hi, czy anomalki 0.0. Bot musiał by być albo bardzo ostrożny, co oznacza praktyczną niemożność wykonywania swojego zadania, albo ryzykować, co dla głupiego bota było by bardzo często zgubne.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 06, 2012, 12:53:04 »
Ehh...widać że obsesja na temat PvP może tak samo wypalić mózg jak obsesja od PvE.  :P
Kto Twoim zdaniem robiłby Inkursje w hi-secu w np. 10 osob flocie ryzykując w każdej chwili dropa 5-krotnie liczniejszego przeciwnika na grid ??
Chyba Ty + 5 kolegów licząc ze to flotka kerbirów przez pomyłkę zdropuje na grid...  ;D
No pomysły w sam raz do nagród Darwina  :P

A kto robi inkursje w low lub 0.0? W hi skaner zablokowali? Local nie działa? Nie można postawić bombera na bramce?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 06, 2012, 12:59:13 »
[admin]Spokój dzieci bo będę bil i kazał klęczeć na grochu[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jonas

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 06, 2012, 13:23:07 »
No to jeszcze raz.  Drukowanie isków polega na tym, że na rynku pojawiają się iski których wcześniej nie było. Zabijasz rata na pasku w Catch, po 20min wpływają ci na konto iski od Concordu, tych isków wcześniej nie było, zostały wydrukowane. Jeżeli wymienisz LP na frakcyjnego bsa, potem wystawisz tego bsa na market i ktoś go kupi, to nastąpi transfer isków od osoby która kupiła bsa do ciebie, te iski już były, zmieniły tylko właściciela.
Ale co to ma do wspomnianego "risk vs reward", do którego się odnosiłem? Ty kasę masz, czy to w postaci płynnych isków na wallecie, czy zamrożonej w LPkach/assetsach, które możesz za te LPki nabyć (i później sprzedać i mieć je na wallecie w formie płynnych isków).
Jak przeniesienie większości zaroku na poziom LP zmieni ostateczny zysk osoby robiącej inkursję w hi (zakładając utrzymanie braku balansu sitów, czyli ilość LP odpowiada w przybliżeniu zarobkowi w czystych iskach)?
Ponadto takie rozwiązanie doprowadzi szybko do zalania rynku modułami z LP stora, co pociągnie za sobą przelicznika lp/isk, co z kolei doprowadzi do nieopłacalności robienia inkursji, zarówno w hi, low jak i 0.0. I będzie kolejny martwy element i tak nudnego pve.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 06, 2012, 14:15:11 »
Cytat: Jonas DaVerde
Ale co to ma do wspomnianego "risk vs reward", do którego się odnosiłem? Ty kasę masz, czy to w postaci płynnych isków na wallecie, czy zamrożonej w LPkach/assetsach, które możesz za te LPki nabyć (i później sprzedać i mieć je na wallecie w formie płynnych isków).

Z risk vs reward niewiele ma to wspólnego, ale pozwól, że zacytuje twoje słowa.
Cytat: Jonas DaVerde
Wezmę LPki, pójdę do shopa, kupię stuff, sprzedam, będę miał furę kasiory. Jedynie więcej roboty, efekt identyczny - drukarnia.


Zadajesz pytanie:
Cytat: Jonas DaVerde
Jak przeniesienie większości zaroku na poziom LP zmieni ostateczny zysk osoby robiącej inkursję w hi (zakładając utrzymanie braku balansu sitów, czyli ilość LP odpowiada w przybliżeniu zarobkowi w czystych iskach)?

a potem odpowiadasz na własne pytanie :o
Cytat: Jonas DaVerde
Ponadto takie rozwiązanie doprowadzi szybko do zalania rynku modułami z LP stora, co pociągnie za sobą przelicznika lp/isk, co z kolei doprowadzi do nieopłacalności robienia inkursji, zarówno w hi, low jak i 0.0. I będzie kolejny martwy element i tak nudnego pve.

Wtedy dostalibyśmy samo balansujący się mechanizm, za dużo osób robi Inkursje, zarobek spada, część ludzi odchodzi. Za mało jest ludzi, zarobek rośnie, ludzie przychodzą.

Inkursje w obecnej postaci to zło, nie rozumiem jak można tego nie dostrzegać.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2012, 14:40:28 wysłana przez Jrkan »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 06, 2012, 14:22:56 »
Niech ktoś mi wytłumaczy... a jaka działalność nie "drukuje" isków?
jakiekolwiek raty się respawnują znikąd - na paskach, na anomaliach, na plexach, na incursjach, na misjach...
minerały na paskach sie respawnuja znikąd - podobnie w ratach, w plexach, anomaliach, misjach...
wszystkie PODSTAWOWE rzeczy ważne w grze generujące potem iski, pojawiają się znikąd...
Tak jest od zawsze, i gospodarka jakoś istnieje...a nagle w niedalekiej przyszłości, z tych właśnie powodów ma się załamać?
Coś mi tu nie pasi....


Inkursje w obecnej postaci to zło, nie rozumiem jak można tego nie dostrzegać.
To już nie misje lvl4 ?... moda się skończyła?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 06, 2012, 14:27:22 »
Nie chodzi o to żeby nie drukowało, tylko żeby nie było przegięć.
Na ten moment w skali sojuszu przegięciem jest Technetium, w skali jednej-kilku osób inkursje.

Ot taka perełka od znajomego z CFC:

Cytuj
one of the incursion guys in gsf is making about 60 bill a week multiboxing his own 10 man fleets :haw:

To się przekłada na 6b na konto na tydzień, to kuzyn by musiał nieźle zapierdalać....

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 06, 2012, 14:37:18 »
Ja wiem, że nie mam talentów edukacyjnych ale bez przesady, to nie jest takie skomplikowane :(

Cytat: VonBeerpuszken
jakiekolwiek raty się respawnują znikąd - na paskach, na anomaliach, na plexach, na incursjach, na misjach...
To jest drukarnia isków. Tak jak nagrody za misje.

Cytat: VonBeerpuszken
minerały na paskach sie respawnuja znikąd - podobnie w ratach, w plexach, anomaliach, misjach...
wszystkie PODSTAWOWE rzeczy ważne w grze generujące potem iski, pojawiają się znikąd...
To nie jest drukarnia isków. Jeżeli wykopiesz 100 sztuk tritanium, to żeby dostać za to iski musisz to sprzedać innemu graczowi. Ty mu przekazujesz minerały on tobie przekazuje iski. Iski nie są generowane, one są transferowane między graczami.

Cytat: VonBeerpuszken
To już nie misje lvl4 ?... moda się skończyła?
Myślę, że moda na lvl4 w hi skończyła się jakoś tak po 40 nerfie zarobków :)

Cytat: Xeovar
Nie chodzi o to żeby nie drukowało, tylko żeby nie było przegięć.
Zgadza się, w EVE nadal pozostało całkiem sporo isk sinków, więc nowe iski muszą się pojawiać bo mielibyśmy deflację co jest równie groźne jak inflacja. Musi to być jednak zbalansowane, a Inkursje bardzo poważnie zaburzyły ten balans.

Jonas

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 06, 2012, 14:46:10 »
Ja wiem, że nie mam talentów edukacyjnych ale bez przesady, to nie jest takie skomplikowane :(
Nie, ty po prostu nie rozumiesz, że ludzie się z tobą zgadzają i próbujesz im to wyperswadować. :)

Ja się zgadzam, że inkursje w hi są przegięte i należy je zbalansować, aby osiągnąć prawidłowy stosunek magicznego wskaźnika "risk/reward". Ale ja nie rozumiem jak Twoim zdaniem przeniesienie zysku z gołych isków na LPki miałoby ten problem rozwiązać, konkretnie w kwestii inkursji hisecowych. Jak to ładnie nazwałeś "samonapędzające się balansowanie" sprowadzi się do tego, że albo wszędzie będzie to opłacalne, albo nigdzie. A chyba nie o to chodzi.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 06, 2012, 14:57:55 »
Cytat: Jonas DaVerde
Nie, ty po prostu nie rozumiesz, że ludzie się z tobą zgadzają i próbujesz im to wyperswadować. :)

Dobrze rozumiem, kto się ze mną zgadza, a kto nie i w czym. Przekonuję tych którzy się nie zgadzają.

Ja się zgadzam, że inkursje w hi są przegięte i należy je zbalansować, aby osiągnąć prawidłowy stosunek magicznego wskaźnika "risk/reward". Ale ja nie rozumiem jak Twoim zdaniem przeniesienie zysku z gołych isków na LPki miałoby ten problem rozwiązać, konkretnie w kwestii inkursji hisecowych. Jak to ładnie nazwałeś "samonapędzające się balansowanie" sprowadzi się do tego, że albo wszędzie będzie to opłacalne, albo nigdzie. A chyba nie o to chodzi.

Dlaczego wszędzie tak samo? W 0.0/low dostaje się więcej isków i lp niż w hi. Przeniesienie zysku z isków na lp to jest tylko jeden z pomysłów, bardziej na ograniczenie drukarni niż na ograniczenie risk vs reward, choć to drugie też by miało miejsce, bo przy obecnych tłumach robiących Inkursje zyski też z pewnością by spadły. Ponadto należało by zlikwidować respawnowanie się sitów w nieskończoność.

Doskonałym przykładem, że można taki system zrobić dobrze są Wormhole. Jest ryzyko jest i duży zysk, ale bez drukowania isków. Ba nawet pomyślano o tym, że site'y w danym systemie nie respawnuja się natychmiast po zrobieniu poprzedniego, więc nie można farmić całymi dniami c3 gangiem pimped bsów ze wsparciem carrierów. Chcecie zarabiać więcej i macie całego korpa to musicie  lecieć do c5/c6. Przy okazji wybuchają wojny, ktoś kogoś chce wyprowadzić, ludzie się strzelają nie tylko z krzyzykami, a mimo to ludzie tam lecą i nie jest to zapomniany i nudny kawałek kosmosu. Kompletnie nie przeszkadza mi, że ktoś w wh zarabia 150m/h, ponosi ryzyko to zarabia, nie muszę przez niego płacić 500m za plexa, przeciwnie, mam tańsze t3.
Projekt Inkursji wygląda przy tym jak coś zrobione przez kompletnego nowicjusza, który kompletnie nie miał pojęcia co robi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2012, 15:21:26 wysłana przez Jrkan »

Ranshe

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 06, 2012, 15:08:51 »
Dlatego że po low latają takie bandy jak my, które losowym niezorganizowanym kerbirom z hiseka w pimp statkach z chęcią by pomogli rozwiązać ich problemy z iskami (względnie wskazać drogę wyjścia z powrotem do hiseka), więc nie licz na to że ktoś tam przyleci poza tymi którzy już je tam robią. W 0.0 tym bardziej. ;)

Jonas

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 06, 2012, 15:18:59 »
Dlaczego wszędzie tak samo? W 0.0/low dostaje się więcej isków i lp niż w hi. Przeniesienie zysku z isków na lp to jest tylko jeden z pomysłów, bardziej na ograniczenie drukarni niż na ograniczenie risk vs reward, choć to drugie też by miało miejsce, bo przy obecnych tłumach robiących Inkursje zyski też z pewnością by spadły. Ponadto należało by zlikwidować respawnowanie się sitów w nieskończoność.
Aha, czyli jak przelicznik lp/isk spadnie z (strzelam) 1000 isk/lp do 100 isk/lp to dotknie tylko hiseca i w 0.0 nadal będą się cieszyć z kokosów jakie daje inkursja? Jakieś dziwne wizje masz.
Nie dociera do Ciebie, że nie można zmienić podstaw systemu tak, aby znerfić tylko przegięte inkursje w hi. Po co w ogóle takie cuda tworzyć? Nie prościej obiąć wypłatę z inkursji w hi o 50%? Oczywiście inne zmiany w systemie też by się przydały, ale mowa była o nadmiernej opłacalności "bezpiecznych" inkursji, a nie o felerach całego systemu.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 06, 2012, 15:34:42 »
Xeovar podał przykład, że cały ten system jest zepsuty. Tak samo w hi jak i w 0.0 czy low.

Widzę, że sama idea nie dociera, trzeba mówić konkretami, to proszę bardzo. Po pierwsze należało by zlikwidować drukarnię, czyli wprowadzić lp zamiast isków jako nagrody. Potem likwidujemy zaburzony risk vs reward, czyli wypłaty w hi powinny być mniejsze od wypłat w low/0.0 o ok. 70%, a żebyś się nie czepiał, to zastrzegam, że ta liczba jest tylko orientacyjna. Na koniec likwidujemy respawnowanie się site'ów, aby ograniczyć  farmienie.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 06, 2012, 18:07:32 »
Ja myśle że powodem tego wszystkiego jest za mało możliwości by stracić iski, tylko nie mam pomysłu narazie co konkretnego można by z tym zrobić.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 06, 2012, 18:47:48 »
Ja myśle że powodem tego wszystkiego jest za mało możliwości by stracić iski, tylko nie mam pomysłu narazie co konkretnego można by z tym zrobić.

oddaj mi
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 06, 2012, 20:04:25 »
Możliwości jest masa, choćby pierwsza z brzegu, kupujesz superduper wypimpowany statek i lecisz do pierwszego lowseka  :P
Po prostu ludzie tak już mają - lubią mieć dużo i nie lubią tego tracić, czy to w RL czy w świecie wirtualnym, co jest naturalne.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 06, 2012, 20:29:52 »
system finansowy w eve jest prosty

1. iski wchodzą do systemu przez
1.1 bounty za npc wypłacane przez concord
1.2 nagrody pieniężne z misji / zarówno klasyczne jak i milicyjne , pirackie oraz inkursja /
1.3 wypłaty odszkodowań za ubezpieczone statki

2. iski wychodzą z systemu przez
2.1 opłaty za klony
2.2 skladka na ubezpieczenie statku
2.3 opłaty rózne / za kontrakty, naprawy , produkcję , lp  store /


łatwo zauważyć że baza monetarna gospodarki eve cały czas rośnie dlatego że róznica między tym co wchodzi a wychodzi z bazy jest duża
w normalnych warunkach taki system jest inflacyjny
w eve każdy coraz starszy gracz ma nawet jesli nie grubszy wallet to w assetach ma bardziej zapchane hangary coraz droższymi zabawkami
więc świat jest w umiarkowanej równowadze / czytaj nawet jeśli na niektórych assetach są wyrazne trendy to system sie trzyma/
to o co się kłócicie to tak naprawdę to jak bardzo inkursja dorzuca nierównowagi do tego z definicji malo stabilnego systemu
tego mogą nawet w CCP dobrze nie wiedzieć a na pewno nie wiedzieli bo nie mieli skąd kiedy pracowali na inkursją
jeśli wyjdzie im że system staje zbyt niestabilny przyjdzie nerf i tyle





Sneer Quen

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 07, 2012, 11:53:01 »
z ciekawostek i wracając do tematu
bot trzepiący anomalki jest bardzo inflacyjny
bot ryjący paski albo obrabiający dronkowo już nie :p
Sneer Quen

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 07, 2012, 11:56:47 »
No to teraz sie zacznie dyskusja ktory bot jest bardziej, a ktory mniej szkodliwy  >:D
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 07, 2012, 11:59:05 »
Nie chodzi o to żeby nie drukowało, tylko żeby nie było przegięć.
Na ten moment w skali sojuszu przegięciem jest Technetium, w skali jednej-kilku osób inkursje.

Jeden pos technetium miesiecznie robi ponad 8b na czysciocha, niewspominajac juz o tym ze usadowienie wszystkich moonow po jednej stronie mapy powoduje ze "zmowa cenowa" niejest tylko teoria... i jak mniemam ceny t2 ( ich wzrost po zmianie potrzebnych materialow do produkcji ) niejest przypadkiem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 07, 2012, 11:59:37 »
No to teraz sie zacznie dyskusja ktory bot jest bardziej, a ktory mniej szkodliwy  >:D
/me rozważa zapewnienie sobie spokoju poprzez drakońskie rozliczenie postujących za dotychczasową działalność w temacie z paragrafów o offtopick...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 07, 2012, 12:04:56 »
rozważa zapewnienie sobie spokoju poprzez drakońskie rozliczenie postujących za dotychczasową działalność w temacie z paragrafów o offtopick...

A nie prościej i wydajniej iść na spacer? Słoneczko świeci, sniegu nie ma... ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 07, 2012, 12:17:34 »
A po powrocie ze spaceru pierdyliard raportów...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 07, 2012, 12:28:42 »
A po powrocie ze spaceru pierdyliard raportów...
Select all -> ignore/delete ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 07, 2012, 12:29:14 »
A po powrocie ze spaceru pierdyliard raportów...
To moze przed wyjsciem wylaczyc raportowanie?  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 07, 2012, 13:05:36 »
A może wyłączyć was? Wyskakiwać z adresów zamieszkania >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 07, 2012, 13:25:51 »
Wyskakiwać z adresów zamieszkania >:D
Koniecznie swoich? Bo chetnie podesle adres szefa  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Ranshe

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 07, 2012, 13:48:05 »
A może wyłączyć was? Wyskakiwać z adresów zamieszkania >:D

A zrobisz mi po drodze zakupy, bo nie chce mi się wychodzić z domu ;P