Autor Wątek: ManGan's Hermitage powraca na nowo  (Przeczytany 11334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
ManGan's Hermitage powraca na nowo
« dnia: Luty 21, 2012, 14:05:34 »
Na ten czas łamię swe milczenie by obwieścić coś dość ważnego...

http://manganman.net16.net

Strona (jak widać po nowym adresie) jest po solidnym remoncie treści. Zmieniłem WordPress na E107 wersja 0.7. Stopniowo będę dodawał coś nowego, ale jak już kiedyś napisałem, każdy ma prawo wszystko napisać.
Rzecz jasna wcześniej chciałem napisać na PodLogs (http://www.podlogs.com/), lecz teraz jest to strona zaparkowana, trudno się mówi.

Dałem sobie spokój z radiem (no bo po co?), mam już regulamin i forum.
Wszelkie skargi i wnioski można składać e-mailem (spyderzen{at}gmail.com; admin{at}manganman.net16.net), bądź czatem\PM'em w Centrali.

Everyone is Welcome!  ;)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2012, 14:40:59 »
Lol webhost is lol.

"You are seeing this page because the system administrator of 000webhost.com is currently checking this website for malicious content. This redirect page will be removed once we finish manually checking all files on this account. Since we check over 100 websites per day, it can take about 2-4 hours to complete. If you are the owner of this website, you will get an email confirmation once it's done. If you are a visitor, please come back later."

"better than paid hosting", hahaha :D

poconick2

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2012, 14:48:05 »
Nie działa :(

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2012, 15:07:42 »
Lol webhost is lol.

"You are seeing this page because the system administrator of 000webhost.com is currently checking this website for malicious content. This redirect page will be removed once we finish manually checking all files on this account. Since we check over 100 websites per day, it can take about 2-4 hours to complete. If you are the owner of this website, you will get an email confirmation once it's done. If you are a visitor, please come back later."

"better than paid hosting", hahaha :D

No i w czym problem? Za 24h będzie dostępna publicznie, w tej chwili widzi ja tylko autor. Gdyby Mangan zamieścił posta jutro to być sobie nie potrolował :P Tak więc mały false start i czekamy na jutrzejsze otwarcie ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2012, 15:09:22 »
Spróbujcie z "http:\\", durny webhost nie obsługuje bezpośredio www...


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2012, 15:16:58 »
No i w czym problem? Za 24h będzie dostępna publicznie, w tej chwili widzi ja tylko autor. Gdyby Mangan zamieścił posta jutro to być sobie nie potrolował :P Tak więc mały false start i czekamy na jutrzejsze otwarcie ;)

W tym problem, że miałem zobaczyć $deity wie co, a zobaczyłem porażkę hostingową, co już z początku nie zapowiada żadnego szoku.

Jutro też sobie "potroluję", jak już będzie co tam obejrzeć :)

poconick2

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2012, 18:36:58 »
A może chciałbyś popisać na www.eve-outpost.pl ?
Myślałem nad działem 'mini blogi', w zakładce artykuły - mógłbyś tam wstawiać zdjęcia, filmy, co chcesz. Taka propozycja, wkrótce będę szukał redaktorów, ludzi zainteresowanych tworzeniem czegoś ciekawego.

Pozdr.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2012, 19:52:20 »
Dobra myśl, ale na razie nie skorzystam (bo z przyczyn głównie rodzinno-technicznych nie gram, a wielka to szkoda), ale spokojnie, często tam wpadam. Kiedyś na starej stronie miałem killboarda, ale jako że nie grałem, to leżał se odłogiem. Szkoda.

EDIT: Jest już dostęp do strony - można się wbijać :D
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2012, 09:16:25 wysłana przez ManganMan »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Jonas

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2012, 09:12:32 »
"Proszę podać swoje dane, aby uzyskać dostęp."

Robi się coraz zabawniej.  :)

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2012, 09:20:32 »
Cytuj
Serwis chroniony

lol.. powodzenia.. napewno tam bede sie rejestrowac :D :D ;D

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2012, 09:24:32 »
"Proszę podać swoje dane, aby uzyskać dostęp."

Robi się coraz zabawniej.  :)

Usunięto - Nadal mimo tego pracuję nad stroną :P


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Jonas

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2012, 09:30:01 »
Wyjaśnij mi jednak proszę, jaka jest idea tego serwisu, skoro jak sam twierdzisz i tak nie grasz? Co będziesz w nim publikował? Przeklejki z innych portali i tłumaczenia z eve-o? Robisz go dla własnej rozrywki chyba, bo innego uzasadnienia tworzenia nowego polskiego portalu o EVE (choć główna wiadomość na stronie dotyczy dema ME3) nie widzę. Dziwi mnie, że niektórzy idą w stronę robienia kolejnych stron/portali zamiast skupić się na rozwoju tych, które już są (patrz oferta PC5). Ale życzę powodzenia, cokolwiek chcesz tym osiągnąć.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2012, 09:32:29 »
Może faktycznie się zbyt pospieszyłem z otworzeniem strony...
Po prostu chciałem pokazać, że pomimo tego ja nadal jestem w stanie coś ciekawego stworzyć. To w zamyśle nadal ma być strona, w którym każdy się może wypowiadać. Taka jest moja idea.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Jonas

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 22, 2012, 09:37:34 »
Może faktycznie się zbyt pospieszyłem z otworzeniem strony...
Też odnoszę takie wrażenie.

To w zamyśle nadal ma być strona, w którym każdy się może wypowiadać. Taka jest moja idea.
Centralę już mamy, każdy (w pewnych granicach) może się tu swobodnie wypowiadać. Wybacz przyczepianie się, nie mam nic przeciw nowym stronom, jeżeli będą prezentować ciekawe treści, po prostu mam awersję do "niezależnych portali", którym ostatnio mam wysyp w mojej miejscowości, a każdy zajmuje się głównie kopiowaniem wiadomości z oficjalnej strony. A żeby dublować treści, które są już dostępne na innych, bardziej znanych stronach, to nie widzę sensu twojej pracy.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2012, 09:40:50 »
Jonas o ile mnie pamięć nie myli kolega Mangan już nam kiedyś prezentował jakąś stronę więc tak naprawdę stworzył ją przed PC5 choć patrząc na obie strony czy też portale to ten PC5 wydaje się być "dojrzalszym".

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 22, 2012, 09:42:48 »
OK... To zamykam stronę do czasu jak będę grał. Basta.

Cytuj
Jonas o ile mnie pamięć nie myli kolega Mangan już nam kiedyś prezentował jakąś stronę więc tak naprawdę stworzył ją przed PC5 choć patrząc na obie strony czy też portale to ten PC5 wydaje się być "dojrzalszym".

PC5 na pewno gra, i ma większe ogarnięcie sytuacji. Tyle.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 22, 2012, 10:14:34 »
Chodziło mi bardziej o formę a nie treść. Przez "dojrzalsza" miałem na myśli to, że jest przemyślanie zbudowana, "wyględna" i nie przypomina robionej "na szybko, na kolanie czy też na lekcji informatyki" stronki.

Masz pomysły i wenę twórczą to pisz na portalu PC5 i bedziemy wszyscy z chęcią czytać to co zamieścisz.

Ranshe

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 22, 2012, 10:41:18 »
O ile będzie w ogóle cokolwiek do czytania, bo kolega ma zdecydowanie kryzys priorytetów - w czasie poświęconym na grzebanie w bzdurach, killboardach i stronkach już dawno by grał i robił cokolwiek, a tak to kuuuuupa gadania, a mało efektów.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 22, 2012, 10:54:03 »
@Ranshe, mógłbym grać, gdyby nie:
- brak czasu na grę (uczeń liceum,  trzecia klasa)
- brak cierpliwości rodziny
- zła infrastruktura sieciowa (uzależnienie od pc z netem)
- brak kasy na start.

Poza tym mam zamiar postawić na nowo publiczny KB (ale jak gdyby też to był głupi pomysł, to PC5 mógłby go postawić). Ale to wtedy[\b] jak będę miał warunki do gry, nie wcześniej (jak teraz).


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 22, 2012, 11:10:40 »
Poza tym mam zamiar postawić na nowo publiczny KB (ale jak gdyby też to był głupi pomysł, to PC5 mógłby go postawić). Ale to wtedy[\b] jak będę miał warunki do gry, nie wcześniej (jak teraz).

Po co?

Jest jakieś, nie wiem, zapotrzebowanie na to? Brakująca nisza? Chcesz przetestować jakiś nowy zupełnie skrypt kb zastępujący badziewne EDK?

Nie?

To po co komu "publiczny KB", w dodatku na darmowym hostingu z dupy, który wywali ten skrypt w cholerę razem z tobą, kiedy tylko zacznie z niego korzystać więcej niż jedna osoba?

Ci, których interesuje posiadanie KB, mają już od dawna albo własne hostowane razem ze stronami korpa/aliansu, albo korzystają z darmowego EDK na eve-killu/griefwatchu. I nawet jak korzystają z eve-kill, albo griefwatcha, to po co mieli by to przenosić do ciebie? Zysk z tego jakiś będą mieli, jakikolwiek?


ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2012, 11:50:45 »
Nie mieliby ani większego zysku ani żadnej straty, ale skoro to mówisz, to znaczy że też nie warto inwestować w KB.
Zobaczymy, co powie w tej kwestii PC5.

:trollimmune: :P


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Jonas

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2012, 11:59:03 »
Nie mieliby ani większego zysku ani żadnej straty, ale skoro to mówisz, to znaczy że też nie warto inwestować w KB.
Stratę właśnie by mieli, bo musieliby przenieść wszystkie dane ze starego hostingu na nowy, to jedno, a po drugie przenosiliby się ze znanego i sprawdzonego systemu i hostingu na nowy, który nie wiadomo co mógłby oferować. A widząc, gdzie postawiłeś stronę, to podobnie jak Ranshe nie widzę tam racji bytu dla kb.

:trollimmune: :P
Tu nie chodzi o to, że ktoś cię trolluje, ale o ty, że chcemy zrozumieć co Tobą powodowuje przy otwieraniu strony dla graczy i o grze, w która nawet nie grasz.

Ranshe

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2012, 12:06:59 »
Ej Jonas, to nie fair, gdzie mi tu posty z klawiatury wyciągasz, oddawaj natychmiast!

Jonas

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 22, 2012, 12:23:51 »
Ej Jonas, to nie fair, gdzie mi tu posty z klawiatury wyciągasz, oddawaj natychmiast!
O bardzo przepraszam, konsultowałem się z twoją klawiaturą i nie miała nic przeciw. Mówiła nawet coś w stylu eee jeszcze jeszcze ooo mocniej mocniej... ;)

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 22, 2012, 13:07:34 »
Tu nie chodzi o to, że ktoś cię trolluje, ale o ty, że chcemy zrozumieć co Tobą powodowuje przy otwieraniu strony dla graczy i o grze, w która nawet nie grasz.

Moją intencją było stworzenie czegoś łączącego obecny EVE-Outpost i Griefwatch dla każdego, zarówno nieznającego EVE jak i weterana tejże gry. Miała to być strona, w którym można porozmawiać o grze, jej alternatywach (Perpetuum na przykład) i innych sprawach, z własnym, w pełni bezpłatnym KB.
Ale może po prostu jestem głupim, niedokładnym altruistyczno-idealistycznym kretynem-grafomanem, który nie wiedział, że ludzie tego nie potrzebują i z nudów zajmuje zasoby web-hostingów.
Widać ten pomysł był zdecydowanie wielką pomyłką, i bardzo przepraszam, że niepotrzebnie stworzyłem ten temat.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2012, 13:44:57 »
Moją intencją było stworzenie czegoś łączącego obecny EVE-Outpost i Griefwatch dla każdego, zarówno nieznającego EVE jak i weterana tejże gry. Miała to być strona, w którym można porozmawiać o grze, jej alternatywach (Perpetuum na przykład) i innych sprawach, z własnym, w pełni bezpłatnym KB.

Cudownie, a teraz powiedz jak chcesz tych ludzi zachęcić do tego, żeby:

- zrezygnowali z własnego, już opłaconego iskami/polskimi złotymi killboarda i przeniesli się do ciebie i to na gorsze warunki (darmowy hosting ma swoje wady)

- ewentualnie nie zakładali własnego kb/nie klikali parę razy na evekill/griefwatch, tylko zrobili to u ciebie i dlaczego właśnie tam a nie gdzie indziej

- zrezygnowali z rozmawiania na centrali/własnych forach i przenieśli sie z rozmawianiem do ciebie, ponownie na gorszych warunkach (ilość osób do rozmawiania z, ponownie wady darmowego hostingu)

- wchodzili na twoją stronę w ogóle - co na niej jest takiego żeby chcieć na nią wchodzić? (od razu podpowiem, że dobre chęci się nie liczą)

Cytuj
że ludzie tego nie potrzebują

A potrzebują? Wykaż się i powiedz dlaczego.

Cytuj
z nudów zajmuje zasoby web-hostingów.

Zupełnie nie zrozumiałeś, o co we wzmiance z webhostingami chodziło.

Jonas

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 22, 2012, 13:54:33 »
Ale może po prostu jestem głupim, niedokładnym altruistyczno-idealistycznym kretynem-grafomanem, który nie wiedział, że ludzie tego nie potrzebują i z nudów zajmuje zasoby web-hostingów.
Widać ten pomysł był zdecydowanie wielką pomyłką, i bardzo przepraszam, że niepotrzebnie stworzyłem ten temat.
Oj, ktoś tu chyba nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki (przydatna umiejętność, wierz mi), choć... nie, zaraz... wróć... to nawet krytyka nie była, bo jeszcze nie ma czego krytykować. Ja się tylko grzecznie zapytałem po co kolega robi to co robi.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2012, 14:07:14 »
Cudownie, a teraz powiedz jak chcesz tych ludzi zachęcić do tego, żeby:

- zrezygnowali z własnego, już opłaconego iskami/polskimi złotymi killboarda i przeniesli się do ciebie i to na gorsze warunki (darmowy hosting ma swoje wady)

- ewentualnie nie zakładali własnego kb/nie klikali parę razy na evekill/griefwatch, tylko zrobili to u ciebie i dlaczego właśnie tam a nie gdzie indziej

- zrezygnowali z rozmawiania na centrali/własnych forach i przenieśli sie z rozmawianiem do ciebie, ponownie na gorszych warunkach (ilość osób do rozmawiania z, ponownie wady darmowego hostingu)

- wchodzili na twoją stronę w ogóle - co na niej jest takiego żeby chcieć na nią wchodzić? (od razu podpowiem, że dobre chęci się nie liczą)

- A czy coś mówiłem, żeby przenosili konta?

- Bo u mnie miało to być dodatkową usługą gratis, głównie dla nowych.

- Dalej już nie warto odpowiadać, bo strona i tak jest zamknięta i popełniłem dużo błędów (które słusznie mi wytknąłeś) tworząc ją.

Cytuj
A potrzebują? Wykaż się i powiedz dlaczego.

To proste: Potrzebują tego jak portali społecznościowych, aby pokazać na co cię stać.
Ale teraz to przestaje być istotne.

Cytat:  Jonas DaVerde
Oj, ktoś tu chyba nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki (przydatna umiejętność, wierz mi), choć... nie, zaraz... wróć... to nawet krytyka nie była, bo jeszcze nie ma czego krytykować. Ja się tylko grzecznie zapytałem po co kolega robi to co robi.

Rozumiem. Po prostu troluję samego siebie :-[. Ja nie jestem w stanie przyjąć krytyki (ze względów medyczno-psychologicznych)...
Poza tym była krytyka odnośnie mojego braku pomysłu na "reklamę" strony od Ranshe.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 22, 2012, 14:38:32 »
- Bo u mnie miało to być dodatkową usługą gratis, głównie dla nowych.

Ale to nadal nie odpowiada na pytanie, dlaczego u ciebie a nie na evekillu. Tam też jest gratis (ale z reklamami) albo prawie gratis (36 mln isków za rok to nawet nie warto wspominać).

Dodatkowa usługa dla samego faktu posiadania dodatkowej usługi to nie jest rozwiązanie dobre, szczególnie kiedy ta dodatkowa usługa zwyczajnie dubluje coś istniejącego i nie oferuje nic nowego.

Cytuj
- Dalej już nie warto odpowiadać, bo strona i tak jest zamknięta i popełniłem dużo błędów (które słusznie mi wytknąłeś) tworząc ją.

Błędy są od tego żeby się uczyć na nich. Najlepiej co prawda wychodzi nauka na czyichś, ale swoje też dają radę. ;)

Cytuj
To proste: Potrzebują tego jak portali społecznościowych, aby pokazać na co cię stać.
Ale teraz to przestaje być istotne.

Ale mamy już dwie społeczności - centralę i w dużo mniejszym stopniu outpost. Do tego każda korporacja ma swoje fora/killboardy. Jeśli chcesz wystartować z czymś nowym i zajebistym, to jak najbardziej, ale niestety wymaga to czegoś nowego, po zobaczeniu czego ludzie stwierdzą, że "o kurde, tego mi było zawsze potrzeba".

Dlatego outpost jest według mnie bardzo fajny (albo będzie jak w końcu PC5 się ogarnie z nim do końca), bo nie konkuruje bezpośrednio z centralą, tylko ją uzupełnia, jako że centrala olała te akurat kawałki, które na outpoście są główne - newsy, artykuły, listę korporacji.

O kolejnej stronce z rodzaju "newsy/forum" niestety już tego samego nie można powiedzieć.

poconick2

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 22, 2012, 15:40:18 »
Łat de pluck???  ??? Co się tu dzieje? Zgankowaliście gościa równo, pod ścianę, spodnie w dół i jazda bez smaru i z szczypaniem ;) Przez Was nawet nie miałem okazji zobaczyć co na tej stronie było/jest ;D

ManganMan do dla Ciebie może być niezły test - nie załamuj się opiniami paru ludzi, bo są jeszcze setki(tysiące?) innych ludków. Daj chociaż reszcie zobaczyć co to jest ;) Jeżeli chcesz coś robić to musisz mieć dość siły, cierpliwości, zaparcia i nerwów.

Może zrób to co chcesz zrobić, pozwól temu żyć przez jakiś czas i wtedy ocenisz czy jest sens czy nie. Nie ma sensu poddawać się na początku czy brać krytykę do siebie i rezygnować. Trzeba wyciągnąć wnioski i spróbować inaczej.

I weź posmaruj tą dupę kremem bo jak to mawiają  "EvE is a a dark and harsh world" nigdy nie wiadomo, kto następny będzie chciał cię 'pojechać' ;)

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 22, 2012, 15:43:22 »
Dlaczego?
To miał być polski Griefwatch. Oni proszą o akces i mają, bez reklam, bez niczego złośliwego, ale jak już mówiłem to już bez znaczenia.
Teraz już po prostu chciałbym to zakończyć. Jak jest Outpost #42, to nie warto dalej żebym dalej w to brnął.
PC5 lepiej trafił w niszę i tyle, co tu dużo mówić...
Wprawdzie jego strona też ma błędy, ale do ogarnięcia. Może tam będę miał więcej szczęścia...
Dzięki za oprzytomnienie ;)

Łat de pluck???  ??? Co się tu dzieje? Zgankowaliście gościa równo, pod ścianę, spodnie w dół i jazda bez smaru i z szczypaniem ;) Przez Was nawet nie miałem okazji zobaczyć co na tej stronie było/jest ;D

ManganMan do dla Ciebie może być niezły test - nie załamuj się opiniami paru ludzi, bo są jeszcze setki(tysiące?) innych ludków. Daj chociaż reszcie zobaczyć co to jest ;) Jeżeli chcesz coś robić to musisz mieć dość siły, cierpliwości, zaparcia i nerwów.

Może zrób to co chcesz zrobić, pozwól temu żyć przez jakiś czas i wtedy ocenisz czy jest sens czy nie. Nie ma sensu poddawać się na początku czy brać krytyki do siebie i rezygnować, trzeba wyciągnąć wnioski i spróbować inaczej.

Kiedyś tak próbowałem z pierwszą stroną i pudło...


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 22, 2012, 15:45:22 »
To tez troche probka tego, co czeka Cie w EvE jak juz zaczniesz grac.

Cos o ruchaniu w dupe mlotkiem... ;)

A tak serio, to jesli chcesz zaczac grac, zacznij teraz. Klasa maturalna to naprawde nie jest najbardziej zajety w zyciu czas (chociaz teraz moze Ci sie tak wydawac), pozniej bedzie juz tylko gorzej.  >:D

Finansowo utrzymywanie jednego konta to bzdet, jak wielokrotnie tutaj pisano, wystarczy ze nie pojdziesz 3 razy na piwo w miesiacu i masz na abonament. A potem mozesz sprobowac utrzymywac sie z PLEXow.

poconick2

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 22, 2012, 15:49:12 »
O co chodzi z tym publicznym KB? Jaka miałaby być idea jego działania? Polskie korpy miałyby/mogłyby tam wklejać kille? Masz jakąś technikę pobierania killmaili z różnych KB? EvE API? Pomysł jest ciekawy, chodzi o wykonanie, co to miałoby być.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 22, 2012, 16:03:11 »
Cała idea polega na tym, że jest killboard EVE EDK, ludzie się rejestrują, dają swoje keye API i zgrywają kille. Można też wklejać ("Post Mail") + zgrywanie z innych KB na zasadzie "feed'a) np. "http://boardurl/?a=idfeed"


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

poconick2

  • Gość
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 22, 2012, 17:11:33 »
Panieeee.... tego mi brakowało :)

Jeżeli tylko udałoby mi się wyciągnąć kille z ostatnich dni to na EO42 można dodać działy:
- top10 najdroższych killi polskich korpów
- top10 największych wtop polskich korpów
- top kille miesiąca
- top lossy miesiąca
- top10 PvPerów
- regiony
- systemy w których się bawimy
- inne - pomysły?

Można nawet zbudować globalny KB PL korpów... Na razie nie wiem jak to ugryźć, czy stawiać KB i zasysać kille czy parsować wszystko samemu. Ale otwiera się nowa furtka do zabawy.
Nie wiem, czy stawianie KB ma sens. Bardziej jakieś zestawienie dzienne/tygodniowe. Powyciągać jakieś smaczki z innych KB. Pomysły?