Autor Wątek: Poradnik  (Przeczytany 2029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

funfek

  • Gość
Poradnik
« dnia: Luty 19, 2012, 18:41:43 »
Cześć, poszukuję poradnika po Polsku opisanego w bardzo prosty sposób dotyczący mojej dalszej gry w EVE, skończyłem skillując się do statku Harbringer, chciałbym wiedzieć co moge robić tym statkiem i jaki statek ma skillować dalej.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Poradnik
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2012, 19:24:05 »
Cześć, poszukuję poradnika po Polsku opisanego w bardzo prosty sposób dotyczący mojej dalszej gry w EVE, skończyłem skillując się do statku Harbringer, chciałbym wiedzieć co moge robić tym statkiem i jaki statek ma skillować dalej.
Użyj mocy Google Luke...tfu...Funfek jeśli nic innego Ci nie przychodzi do głowy. Skoro doszedłeś już do BCeka to, że zacytuję klasyka "coś tam, coś tam" powinieneś już o grze wiedzieć.
A robić możesz cokolwiek co jest możliwe w grze i przyjdzie Ci do głowy. Co najwyżej skutek w jednym wypadku będzie lepszy a w innym marny  ;)

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Poradnik
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2012, 21:04:33 »
Tak jak ci w powiedział Pol, musisz sam zadecydować nad wyborem swoje ścieżki. To może odrobinkę ci w tym pomoże:
http://media.photobucket.com/image/eve%20online%20chart%20what%20do/RenoCraft/rbs.jpg

Z pewnością dobrze byłoby zapisać się do jakiegoś corpa. Jeżeli nie byłeś w Unseen Academy dobrze byłoby się tam zapisać,
szkolenia pomogą ci ogarnąć wiele dodatkowych aspektów gry i łatwiej będzie ci podjąć decyzję co dalej.
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi