Autor Wątek: Zarabianie w milicji  (Przeczytany 8121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Phobeus

  • Gość
Zarabianie w milicji
« dnia: Styczeń 05, 2012, 16:55:50 »
Przeczesałem forum ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi na moje pytanie

mianowicie

Jakie obecnie jest najlepsze możliwe ratio ISK/hour na postać podczas robienia misji dla milicji?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2012, 16:57:30 »
Lub też ile lp można max wyciągnąć z 1 misji.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2012, 17:24:16 »
U Amarrów.
Z misji lvl 4 jest ok. 22k-24k lp (niektóre lepsze inne gorsze) + jakieś grosze (1-2 mln)
Co do isk/h to zależy od wielu czynników- zakładając, że bezproblemowo zebrałeś misje z celami w jednym rejonie, następnie szybko i bez przeszkód tam doleciałeś, a podczas klepania misji nikt Ci nie przeszkadza (np. o 4 rano :P ) to 6 misji lvl4 zrobisz w około godzinkę (Drakiem, a Tengu oczywiście szybciej) do tego kilka szybkich lvl 3 i stać cię na Armageddona Navy Issue czyli circa about 200 mln isk.
Od tego cudownego 200kk isk/h odlicz następujące koszta:
- Armageddon ~ 60kk
- odpowiedni data chip - 8kk
- koszta transportu
- koszta eksploatacji statku (ammo, pasta, ew. wtopy)

Dodatkowo przeloty od agentów na misje obniżają isk/h.

Ryzykowałbym stwierdzenie, że da się zrobić przy pomyślnych wiatrach około 100kk/h, zakładając, że farmisz bez przerwy minimum 8 godzin.

Przed wyprowadzką z low-sec uciułałem 2,5kkk przez 3 dni, grając po nocach po 8 godzin. Miałem Drake, frachty z Red Frog i dobrze opracowane metody na misje.

Phobeus

  • Gość
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2012, 17:55:55 »
Kilkakrotnie pisano na forum, że da się wycisnąć ok. 30 bil miesięcznie, czyli 1 bil dziennie. Zastanawiało mnie czy trzeba przy tym poświęcać na granie cały dzień, czy tylko kilka godzin. Dzięki za odpowiedź, Kharim.

Belm Starr

  • Gość
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2012, 18:23:24 »
Max LP jaki widziałem to 36k. Agent z systemu 0.1,  Security Connections na 4

Ranshe

  • Gość
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2012, 19:07:07 »
Jest trochę lepiej niż Kharim to przedstawia - lp z sec connections 4 to od 25 do 37k za misję l4, a i geddon navy nie jest najbardziej opłacalną rzeczą w lp storze amarskim :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:49:53 »
Jest trochę lepiej niż Kharim to przedstawia - lp z sec connections 4 to od 25 do 37k za misję l4, a i geddon navy nie jest najbardziej opłacalną rzeczą w lp storze amarskim :)

To by oznaczało, że amarscy agenci lepiej płacą za misje niż caldaryjscy, którzy dają za misje lev. 4, przy sec. connections na 4 od 18 do 24 k LP pionts z hakiem :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2012, 23:31:45 »
Ammarscy dają najwięcej lp. Co do poprawności- swoje wyliczenia bazuje na młodej postaci w solo Drake'u.
Niemniej jednak milicja daje najlepsze zarobki dla młodych.
Ranshe- kiedyś Armageddon był najlepszy pod względem zarobków, nie wiem jak teraz, bo 4 miesiące nie jestem w milicji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 12:36:21 wysłana przez Kharim »

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2012, 14:43:27 »
Ammarscy dają najwięcej lp. Co do poprawności- swoje wyliczenia bazuje na młodej postaci w solo Drake'u.
Niemniej jednak milicja daje najlepsze zarobki dla młodych.
Ranshe- kiedyś Armageddon był najlepszy pod względem zarobków, nie wiem jak teraz, bo 4 miesiące nie jestem w milicji.

Tak jak napisał Balm, LP zależy od security systemu a nie od rasy. Dawno nie latałem misji FW, ale z tego co pamiętam agent w Intaki daje okolo 34-35k lp za misję. Z kumplem lataliśmy ceptor + bomber, każdy z nas około 10 - 14 misji zebranych, rundka zajmowała około 2-3h, zależy jaki ruch był i czy komuś chciało się nas scigać.

Ranshe

  • Gość
Odp: Zarabianie w milicji
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2012, 17:16:07 »
Ranshe- kiedyś Armageddon był najlepszy pod względem zarobków, nie wiem jak teraz, bo 4 miesiące nie jestem w milicji.

Ja jestem i zarabiam na tym, więc mogę z ręką na sercu powiedzieć, że nie jest. Jest bardziej opłacalny niż Apoc Navy, ale nie najlepszy :)