Autor Wątek: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]  (Przeczytany 9856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« dnia: Grudzień 26, 2011, 19:53:43 »
Wiesz co skeer, gdy odchodziłem z c0venu byłes jedną z kilku osób które ceniłem jako ludzimi i szanowałem, do ktorych miałem respekt jako pilotów i z którymi żałowałem, że nie będe latał. W przypadku twojej osoby został już tylko respekt.

Nie rozumiem.

Tytan został ukradziony przez Ozzego z całym korpem, jaki wtedy mieliśmy. To jest fakt.

W Red Citizens widziałem kilka miesięcy temu bocący korp pełen znajomych nicków. To też jest fakt.

Nie wiem, kto tam na tytanach siedział, ale mam swoją małą satysfakcję po tym, jak la mar i alien kopali dołki pode mną, że nie nadaję się do latania tytanem i że oni wiedzą lepiej. No to macie tych lepszych pilotów.

Mój komentarz nie odnosi się do Ciebie ani do żadnej z osób, które zostały w LFN i które nadal lubię (choć Ozzy z Widgetem tak pilnują, żeby mnie wywalać z Waszych public kanałów, żebym nie mógł w ogóle kontaktów utrzymywać).
Cała prawda o moim graniu...


nonenalim

  • Gość
Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:01:07 »
Nie rozumiem.
Tytan został ukradziony przez Ozzego z całym korpem, jaki wtedy mieliśmy. To jest fakt.

Fakt? Jaki kurna fakt?

1. Jak mozna ukrasc korp? I jak ceo moze ukrasc tytka nalezacego do korpa? Sprzedal Gacuula czy jak? Tytek był wybudowany dla LFNu, był w LFNie i spadł w LFNie. Gacuul powroci a o kims, kto go odkupi piszesz zlodziej.
2. Twoj komentarz opluwa Ceo LFNu, któremu postanowilem jakis czas temu pomóc postawic korp na nogi.  Komentarze w stylu 'Cóż, złodziej rozbił ukradzione ferrari' sabotuje rowniez moja pracę. Skoro pomagam Ozziemu, temu "zlodziejowi" to wychodzi, ze jestem jego wspolnikiem...
Osobiscie nie trolluje, wysmiewam c0venu, vide czy idei bo uważam, że tak robiac stawialbym w zlym swietle osoby, ktore tam sa i wspoltworza te projekty, a ktore lubie i szanuje. Szkoda, że pewne osoby tego nie rozumieja i jadą po LFNie przy kazdej okazji.

Jak narazie nikt tu nie zapytał o nasza wersje wydarzen, nikt nie zauwazyl na filmie innych tytkow -A- wbijajacych do POSa. Narazie wiekszosc sie nabija i niech tak bedzie. Szacunek dla osob, ktore zapytały normalnie, niekoniecznie, a raczej na szczescie nie poprzez forum.





CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:13:30 »


1. Jak mozna ukrasc korp?


Bardzo prosto. Ozzy zajmujac sie rekrutacja w korpie, zmergowal 2 rentierskie korpy z Inver Brass, po czym przeprowadzil "demokratyczne" wybory na nowego CEO. Starzy LFNowcy, ktorzy ciezko pracowali na swojego tytana musieli z tych lub innych powodow odejsc, wiec w tworze ktory nadal nazywal sie "LFN" zostaly same zupelnie nowe osoby ze swoim ulubionym CEO, ktory specjalizowal sie w lataniu Jump Frightem i intrygach na TS.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:21:51 »
Bardzo prosto. Ozzy zajmujac sie rekrutacja w korpie, zmergowal 2 rentierskie korpy z Inver Brass, po czym przeprowadzil "demokratyczne" wybory na nowego CEO. Starzy LFNowcy, ktorzy ciezko pracowali na swojego tytana musieli z tych lub innych powodow odejsc, wiec w tworze ktory nadal nazywal sie "LFN" zostaly same zupelnie nowe osoby ze swoim ulubionym CEO, ktory specjalizowal sie w lataniu Jump Frightem i intrygach na TS.

owned

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:28:20 »
Bzdury Cat pleciesz, głosować przy zmianie CEO mogą tylko udziałowcy, stary CEO widocznie był dupa i nie zabezpieczył tego faktu, udziały wisiały na koncie korpa, dowolny dyrektor może przesłać odpowiednim osobom udziały i zarządzic głosowanie zmiany CEO.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

nonenalim

  • Gość
Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:30:39 »
Cat drogi ekspercie Ravu od spraw LFNu i specu od twórczej chronologii nie do Ciebie pisalem.

ps. Skeer w sumie dla mnie EOT, pewnie sie tak nie przekonamy, nie bede dawal pozywki dla trolli. Chcesz to zapraszam na priv
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 21:39:01 wysłana przez nonenalim »

Goomich

  • Gość
Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:31:03 »
Można przegłosować cokolwiek nawet jednym fłosem, jeśli nikt inny nie będzie głosował.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:45:08 »
Bzdury Cat pleciesz
byc moze, ale skad Ty to mozesz wiedziec? :)

W kazdym razie osobiscie w calej tej sprawie zabolala mnie jedna rzecz najbardziej, i tak naprawde o jedna rzecz mam pretensje do Ozziego. To ze wyszedl z c0ven jestem w stanie zrozumiec, po tym jak zostal wybrany CEO glosami kerbirow sila odrywanych od paska, poczul sie pewniej i wystapil z postulatem, aby coven wynajal jego altkorpowi system ze stacja na wylacznosc, i kiedy z wiadomych powodow dostal odmowe, postanowil isc do AAA bo Herc nie robil takich problemow - to jestem w stanie zrozumiec i nawet zaakceptowac, bo wiekszosc dobrych starych pilotow tworzacych LFN albo odeszla wczesniej zrazona Ozzym, albo po ostatnim glosowaniu nad wyjsciem z aliansu (w ktorym wiekszosc LFNowcow mimo urabiania na TS opowiedzialo sie przeciwko wychodzeniu z ally) poszli do VIDE albo Idei, wiec poza bolesna strata sily superkapsowej tracilismy w sumie kilku niezlych pilotow sabrow, a zyskiwalismy brak Ozziego. To co mnie wkurzylo, to to, ze La mar wiget i ozzy postanowili, ze wychodza z tych samych powodow, co PBN, tzn kowen ssie w pvp, wiec oni sie tu marnuja, nie moga sie rozwijac itd. Ta oczywista rozbieznosc miedzy rzeczywistymi powodami wyjscia, a tym co opowiadali na wiadomym nagraniu z zebrania jest naprawde obrzydliwa, mozna sie bylo rozstac jednak w bardziej cywilizowany sposob, VIDe jakos nie probowalu ukrasc dreadow, no nie wiem, Panowie, to jest tylko gra internetowa, jezeli ktos az tak daleko sie posuwa w klamstwie, to sie po prostu wszystkiego odechciewa.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:48:12 »
byc moze, ale skad Ty to mozesz wiedziec? :)

Bo przeprowadziłem udane przejęcie funkcji CEO w PBN? Wtedy gdy Mikker zniknoł i do tej pory się nie pokazał.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Goomich

  • Gość
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:53:00 »
[gmod]A poza tym ma gorączkę i lkedwo w lkawiosze trafiam, wiec jak komus post zniknie, to pretensje moze miec do mnie. :P[/gmod]

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:53:40 »
Chorym adminom mówimy nie!
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Re: Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:53:56 »
Bo przeprowadziłem udane przejęcie funkcji CEO w PBN? Wtedy gdy Mikker zniknoł i do tej pory się nie pokazał.

Nie wnikam w to, nie mam powodu nie wierzyc, kiedy mi pisza koledzy i kolezanki ktorzy tam wtedy byli i brali w tym udzial, ze "wybory" na nowego CEO odbyly sie zaraz po tym, jak Ozzy zmergowal APA i Evocati costam, wiec przypominalo to raczej plebiscyt popularnosci
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:56:40 »
Cytuj
Chorym adminom mówimy nie!
Wybieraj:
- chory moderator który może zrobic missklika
- admin po "cudownym" dniu świąt z rodziną który nie będzie sie bawil w przenoszenie tylko pusci w ruch dezintegrator

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 26, 2011, 22:00:56 »
Sio odemnie!
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 26, 2011, 22:23:21 »
dezintegrator :)  wybieramy dezintegrator :)

tak tak teraz uważajcie,  bo jak się wyślizgniecie z tematu ciut za daleko, to wam Doom zrobi to co Evoki z Pandemicami zrobiły tytanom LFN

dezitegrację :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:04:20 »
Go Go więcej więcej

Co by nie był to offtop to w sumie LFN o jakim wspominał np. Skeer nigdy nie poznałem więc mogę wypowiedzieć się tylko o tym jaki znam i jaki jest obecnie.
Myślę, że ciekawszym pytaniem jest jakie konsekwencje może lub wyciągnie AAA od LFN-u?

ps. Nonenalim masz u mnie plusa za opanowanie bo bardzo dobry i udany troll puścił Cat a Ty go nie kontynuowałeś za to masz prawdziwego i zasłużonego plusa.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:22:44 »
Cytuj
ps. Nonenalim masz u mnie plusa za opanowanie bo bardzo dobry i udany troll puścił Cat a Ty go nie kontynuowałeś za to masz prawdziwego i zasłużonego plusa.
Schowaj tego plusa tam gdzie swiatło nie dochodzi. Tuba propagandowa Oficer PR owiec nie zaproponowała mi dostatecznej łapówki aby czytać i pisać w tematach które znajdują się w tym dziale 8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2011, 03:08:16 »
Pokasowałeś mu posty czy się znudził? ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 27, 2011, 07:54:49 »
Nie ma dostępu do FW i chyba nie zauważył tych które tu Mona zdążył wrzucić

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:37:58 »
Dajcie mu dostęp :)

ile można czytać na centrali temat "jak skorzystać z 60 dniowego triala" albo "witam"

Czasami mam wrażenie, że to forum jest tak grzeczne jakbyśmy grali w simsy.

......
ps. Nonenalim masz u mnie plusa za opanowanie bo bardzo dobry i udany troll puścił Cat a Ty go nie kontynuowałeś za to masz prawdziwego i zasłużonego plusa.


nie dość że evka schodzi na psy to jeszcze, we flamewar zaczniemy sobie mówić per Pani i Pan, i wymieniać się grzecznościami.


Szanowny Panie Herezja, nie wiem kto Panu wybrał taki akuratny nick, ale lepiej nie dało się go dobrać do szanownego Pana wypowiedzi.......kurwa Herezja Ty herezje piszesz, plus za brak trola w trolowym dziale? Całą radość z czytania chcesz nam zabrać? a tu taki ciężki poświąteczny tydzień nastał.

Bufu coście zrobili z Herezją, tydzień polatał z Wami i już wskoczył w pluszowe kapciuszki?
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:52:56 »
Linki do losow 2 tytexow bo jakos na forum nie widzialem, albo przeoczylem :

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=11980918

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=11980931

Jakis battleraport byl czy szukac na kugu/scrap/eve news?

Ed. poprawione linki do losow.

Niewazne juz znalazlem na eve news , nawet audio  z AAA tsa jest http://www.evenews24.com/2011/12/26/memo-the-quintessential-a-is-shit-comes-to-life-in-time-for-a-very-pandemic-christmas/

« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 12:00:23 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:55:24 »
Z pluszowymi kapciuszkami to mi się akurat PBN kojarzy.

(obvious troll is obvious, tak serio to z Królikami w Ardar się fajnie lata :) )

akira akawa

  • Gość
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:08:03 »
[ZBJ] Isengrimus

    C0VEN Director
    pr0



    Quote

By Shadoo:

Quote

    Given how few dictors/hictors we had, how hard it was for reinforcements to arrive and how long the jammer takedown was taking -- I'd like to thank whoever the FC was that decided to shoot Machariels instead.


Bwahahaha



 8)

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:29:23 »
Dobrze ze ukradli LFN bo teraz przynajmniej moga liczyc na refund tytkow w przeciwienstwie do pustej kasy c0venu ;;]

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 27, 2011, 23:37:43 »
Dajcie mu dostęp :)

ile można czytać na centrali temat "jak skorzystać z 60 dniowego triala" albo "witam"

Czasami mam wrażenie, że to forum jest tak grzeczne jakbyśmy grali w simsy.


nie dość że evka schodzi na psy to jeszcze, we flamewar zaczniemy sobie mówić per Pani i Pan, i wymieniać się grzecznościami.


Szanowny Panie Herezja, nie wiem kto Panu wybrał taki akuratny nick, ale lepiej nie dało się go dobrać do szanownego Pana wypowiedzi.......kurwa Herezja Ty herezje piszesz, plus za brak trola w trolowym dziale? Całą radość z czytania chcesz nam zabrać? a tu taki ciężki poświąteczny tydzień nastał.

Bufu coście zrobili z Herezją, tydzień polatał z Wami i już wskoczył w pluszowe kapciuszki?

Ciapetkowy człowiek do Cię pisze Chupaka a ... to, że jednego chwalę a pozostałych troluje to ... już jest fe, bu i ... ogólnie Herezja herezji ?? ];p
To jest sztuka jednego pozytywnie wyróżnić a resztę zmusić do strolowania samego siebie ];p

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:51:03 »
Tak się długo zastanawiałem nad tym i..... Mr Ozzy jest okazem totalnej głupoty i debilizmu jeśli tytanami chciał wyciągać z cloaka matkę.
Poczytałem Kugu / FC / EVENews i co tu dużo mówić, powinni Ozzyego wystawić w muzeum z dopiskiem:

"Jak nie powinno się latać tytanami i komu nie powinno się dawać niczego większego od noobshipa".


Graty LFN, macie zajebistego CEO. Tytany zginęły ewidentnie z głupoty i przechlanego łba idioty który siedział za ich sterami albo wydawał rozkazy ich pilotom (chociaż na miejscu pilotów po prostu powiedziałbym takiemu człowiekowi żeby spierdalał).

IMO reimb się w żaden sposób nie należy za to. Niech Ozzy teraz kupi ISK i odkupi tytany ze swojej własnej kieszeni.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:54:18 »
ma przecież tyle botów  ::)
pewpew

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:56:40 »
ma przecież tyle botów  ::)

Podejrzewam że w LFN znajdzie się nie jedna osoba która będzie skłonna zaraportować jego boty z czystej chęci pozbycia się idioty CEO.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 02, 2012, 12:02:48 »
Tak się długo zastanawiałem nad tym i..... Mr Ozzy jest okazem totalnej głupoty i debilizmu jeśli tytanami chciał wyciągać z cloaka matkę.
Poczytałem Kugu / FC / EVENews i co tu dużo mówić, powinni Ozzyego wystawić w muzeum z dopiskiem:

"Jak nie powinno się latać tytanami i komu nie powinno się dawać niczego większego od noobshipa".


Graty LFN, macie zajebistego CEO. Tytany zginęły ewidentnie z głupoty i przechlanego łba idioty który siedział za ich sterami albo wydawał rozkazy ich pilotom (chociaż na miejscu pilotów po prostu powiedziałbym takiemu człowiekowi żeby spierdalał).

IMO reimb się w żaden sposób nie należy za to. Niech Ozzy teraz kupi ISK i odkupi tytany ze swojej własnej kieszeni.


Wow! Co byśmy bez Pana zrobili "szanowny" Minna Hinata. Żylibyśmy w niewiedzy, pogrążeni w ciemnościach i chaosie doczesnego świata.
Dzięki twej przenikliwości i towarzyszącemu procesowi myślowemu zaparciu zostaliśmy oświeceni i dostąpiliśmy łaski wiedzy.
Chciałbym mieć tak wspaniałego przyjaciela na Fejsie jak Ty aby móc klikać nieustannie LUBIĘ TO! za każdym razem gdy tylko coś opublikujesz.

niegodny

Counting the days in the haze around me

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 02, 2012, 12:58:16 »

Wow! Co byśmy bez Pana zrobili "szanowny" Minna Hinata. Żylibyśmy w niewiedzy, pogrążeni w ciemnościach i chaosie doczesnego świata.
Dzięki twej przenikliwości i towarzyszącemu procesowi myślowemu zaparciu zostaliśmy oświeceni i dostąpiliśmy łaski wiedzy.
Chciałbym mieć tak wspaniałego przyjaciela na Fejsie jak Ty aby móc klikać nieustannie LUBIĘ TO! za każdym razem gdy tylko coś opublikujesz.

niegodny

Bad troll, odpowiem jednym słowem: <ocenzurowano> :P
[admin]Grzeczniej proszę.
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2012, 13:23:22 wysłana przez Doom »

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2012, 20:29:48 »

Hmm Minna Hinata, Much to learn you still have.

Counting the days in the haze around me

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2012, 09:22:38 »
Hmm Minna Hinata, Much to learn you still have.



Yeah, but i choose dark side, yoda is too lame :)

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 03, 2012, 14:50:48 »
Yeah, but i choose dark side, yoda is too lame :)



The Force it is not, middle finger it is.
Counting the days in the haze around me

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Ukradli LFN!!!! [Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy]
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2012, 12:27:42 »


The Force it is not, middle finger it is.

+1

mina owned :D