Autor Wątek: [polish community] Z kim można polatać?  (Przeczytany 59987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 28, 2012, 15:06:25 »
ah te złote czasy, brakuje mi czasami naszych drejów, którymi darkside rozjeżdżaliśmy huehue
szkoda, że to nie przetrwało bo byliśmy bezkonkurencyjni  :(

Od marca 2011 roku nie robię nic innego w Eve tylko szukam czegoś na podobnym poziomie i dziś nie jestem ani trochę bliżej niż gdy zaczynałem. Szkoda, cholerna szkoda.

Widziałem, że była próba reaktywacji, Mikker pokazał się na tydzień w grze, PBN wróciło do CartelDOT, ale jakoś szybko się skończyło.

Więc pytanie - a gdyby tak zebrać osoby, które wciąż jeszcze aktywnie grają (bo na powrót i regularnę grę osób nieaktywnych liczyć nie należy) i spróbować jeszcze raz?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 28, 2012, 15:27:11 »
BUFU jest otwarte na współpracę Sokół, problem raczej z tym, że aktywne PBN się rozjechało po świecie, a część przestałą grać. Z nami latały o ile się nie mylę ze 2 osoby z PBN.

Czy da się zreaktywować CartelDOT jak dawniej? To zależy od chętnych ludzi, którzy chcą coś budować zamiast siedzieć na dupie. Jak sam pewnie wiesz z tym jest właśnie problem.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 28, 2012, 15:35:33 »
Ja jestem za : )
Tylko potrzebnych nam parę osób, które by to prowadziły w przypadku wysypki jednej mamy kolejnych.
Tak Mikker wrócił na tydzień i znów go wywiało gdzieś  ???
pewpew

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 28, 2012, 15:36:12 »
Coś mi dziś przyszło do głowy, dlatego napisałem poprzedniego posta.

1. Sprawdzić kto z dawnego składu Cartel dot jeszcze w ogóle gra regularnie
2. Sformować jeden corp dla chętnych
3. Zacząć latać jak dawniej
4. Rozwijać się na tej bazie przyjmując nowych ludzi.

W tej chwili każdy z nas jest w jakimś korpie. Niektórzy pozostali w PBN czy BUFU, niektórzy rozeszli się po świecie. Cartelu nie da się odbudować jako aliansu PBN i BUFU, bo PBN ledwie dyszy, a i BUFU dziś to już troszkę inni ludzie (żaden zarzut, tylko stwierdzenie faktu). Stąd pomysł na nową korporację.

Można by to potraktować jako "letnią przygodę", zobaczyć co z tego wyjdzie i czy warto kontynuować.

Co ważne, zapominamy o tym co wcześniej nie działało. Każdy z nas ma pewnie jakieś pretensje i żal do kogoś, ale równocześnie jest mu żal, że tak doskonała ekipa się rozpadła. Ale zapomnijmy o tym i zacznijmy od nowa :)

PS. Nie, nie muszę być CEO ani leading FC. Szeregowy pilot w CartelDOT to więcej niż egzekutor aliansu :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 28, 2012, 15:44:10 »
To co piszesz właśnie robimy Sokół. Tyle, że imho nie ma co liczyć na niegrających ludzi z PBN. Lato to kiepski okres na budowanie czegoś od zera bo ludzie wypoczywają a pogoda za oknem odciąga ich od kompa (i słusznie).

kamel

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 28, 2012, 17:10:00 »
dokładnie tak jak Nite pisze, ja sam od kiedy pogoda dopisuje praktycznie się nie loguję, piwko co wieczór z ekipą, eskapady na miasto i wycieczki na działeczki :D

a pomysł na odbudowę dawnego PBN i BUFU jak najbardziej zajebisty :) rozmawiałem z wieloma osobami które z nami latały w tamtych czasach i każdy jednomyślnie potwierdza, że takiego fun i poziomu gry od tamtego czasu nie mieli i nie znaleźli ( no może po za ekipą z Outbreak ), sam bardzo często wspominam tamte czasy zwłaszcza jak lecę w jakiejś flotce i trzeba spierdalać przed inną a w dawnych czasach z dawną ogarniętą ekipą byśmy ich rozjebali mając 3 razy mniej ludu we flocie i mnie Ch** strzela :) powoli zaczynam myśleć, że takiego poziomu gry jaki mieliśmy wtedy już raczej w PL community nie osiągnę chociaż mam szczerą nadzieję, że jestem w błędzie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 28, 2012, 17:21:02 »
powoli zaczynam myśleć, że takiego poziomu gry jaki mieliśmy wtedy już raczej w PL community nie osiągnę chociaż mam szczerą nadzieję, że jestem w błędzie.

Niekoniecznie. Przez ten rok żaden z nas nie stał w miejscu. Zgoda, nasi dawni mistrzowie nie grają i pewnie nie wrócą, ale z drugiej strony dawni "młodzi" tacy jak Ty, ja, Gauncik czy Nite, też już podciągnęli skille i sporo potrafią.

No i najlepsi z CartelDOT wciąż grają - myślę o Zsur1amie na przykład.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 28, 2012, 17:37:34 »
Polish corp w 0utbreak ? ;)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 28, 2012, 17:41:19 »
0utbreak to korporacja, Outbreak. to ally stworzony tylko na potrzeby tej korporacji, D-F-C został zaproszony jako wyjątek ze względów kampanii przeciwko CVA, więcej wyjątków niema i nie będzie.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Jonas

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 28, 2012, 18:11:26 »
Nie wydaje ci sie Kamel, ze troche plujesz na wlasnego korpa tym postem?

kamel

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 28, 2012, 18:17:17 »
Jonas - Nie.

Sokół - co niektórzy grają aktywnie fakt, skili przybyło, umiejętności itp. itd. ale ja miałem na myśli korpa który by tak funkcjonował jak my wtedy :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 28, 2012, 18:31:30 »
ale ja miałem na myśli korpa który by tak funkcjonował jak my wtedy :)

Dlatego właśnie rzuciłem hasło zrobienia korpa - takiego Cartel 2.0. Wszystko sprowadza się do jednego słowa "Napierdalać!".

Logujesz się, jest flota, lecisz.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 28, 2012, 18:39:06 »
Nie wydaje ci sie Kamel, ze troche plujesz na wlasnego korpa tym postem?

ale, obiektywnie Jonas
wskaż mi, która polska korporacja była/jest lepsza w ciągu ostatniego półtora roku
pewpew

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 28, 2012, 18:56:47 »
hellboys
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 28, 2012, 19:51:12 »
Dlatego właśnie rzuciłem hasło zrobienia korpa - takiego Cartel 2.0. Wszystko sprowadza się do jednego słowa "Napierdalać!".

Logujesz się, jest flota, lecisz.

Dziś coś takiego tylko w Frozen Synapse :)

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 28, 2012, 20:31:21 »
wskaż mi, która polska korporacja była/jest lepsza w ciągu ostatniego półtora roku

Uuuuu... ciężka sprawa, sprecyzuj "lepsza"  ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 28, 2012, 20:50:14 »
Dziś coś takiego tylko w Frozen Synapse :)

Jakby Ci powiedzieć, jest drobna różnica między ganianianiem się po paru systemach mając za plecami całą własną milicję, a byciem zdanym samemu na siebie w NPC space. ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 28, 2012, 20:54:22 »
Uuuuu... ciężka sprawa, sprecyzuj "lepsza"  ;)
pod względem

1. setupów
2. liczbie killi
3. liczbach
4. wygranych bitkach w podobnych lub przeważajacych liczbach
pewpew

RobekPL

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 28, 2012, 20:59:01 »
Jakby Ci powiedzieć, jest drobna różnica między ganianianiem się po paru systemach mając za plecami całą własną milicję, a byciem zdanym samemu na siebie w NPC space. ;)

Hahaha
Zbyt milo sie zrobilo :) Trzeba to uciac ! :)
Zreszta juz dawno nie bylo dyskusji null pvp vs low pvp ! :)
Lets begin ! :)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 28, 2012, 21:04:13 »
Hahaha
Zbyt milo sie zrobilo :) Trzeba to uciac ! :)
Zreszta juz dawno nie bylo dyskusji null pvp vs low pvp ! :)
Lets begin ! :)


nie no nie ma sensu taka dyskusja, wiadomo, dawna świetność Cartelu przemineła, ale o dobrych korpach pamiętać się zawsze będzie
pewpew

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 28, 2012, 21:05:39 »
Nie odbieraj tego w ten sposób.

Tu wcale nie chodzi o low vs. null, tylko o fakt, że przystępując do milicji dostajesz w pakiecie kupę ludzi, którzy są dla Ciebie "blue". Ja czy inni z CartelDOT wolą mieć świadomość, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas, a liczyć możemy tylko na siebie ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

RobekPL

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 28, 2012, 21:14:43 »
jestem daleki od jakichkolwiek porownian, z dwoch powodow: Nie znam specyfiki pvp w null, a druga sprawa to w tych obszarach obowiazuje troche inna mechanika przeciez, wiec porownania nigdy nie beda miarodajne.
Co do "blue" w milicji, fakt dostajesz tysiace "sojusznikow" na dzien dobry przylaczajac sie do milicji, lecz realnie wyglada to tak ze 90 % z nich jest ci calkowicie nieprzydatna, najlepiej jak nic nie robi czyli nie przeszkadza.
Ja i zapewne wiele osob tutaj traktuje udzial w milicji czysto umownie, skupiajac sie na swoich ekipach i swoich kregach znajomosci.
Nie jest mi tez obce strzelanie do wlasnych milicjantow, moj korp jest dla mnie priorytetem.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 28, 2012, 21:25:22 »
Tak czy inaczej -FS- robi dobrą robotę :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 28, 2012, 22:03:35 »
Nie odbieraj tego w ten sposób.

Tu wcale nie chodzi o low vs. null, tylko o fakt, że przystępując do milicji dostajesz w pakiecie kupę ludzi, którzy są dla Ciebie "blue". Ja czy inni z CartelDOT wolą mieć świadomość, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas, a liczyć możemy tylko na siebie ;)

Fajnie, ale wygląda na to że w sumie to się prz
Nie odbieraj tego w ten sposób.

Tu wcale nie chodzi o low vs. null, tylko o fakt, że przystępując do milicji dostajesz w pakiecie kupę ludzi, którzy są dla Ciebie "blue". Ja czy inni z CartelDOT wolą mieć świadomość, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas, a liczyć możemy tylko na siebie ;)

Fajnie, ale wygląda na to że w sumie to się przeliczyliście... Może i byliście "dobrzy" ale na tyle krótko że nie wiem czy wystarczająco aby się kreować na spaceheroes pl community. Skoro było tak dobrze to czemu was nie ma? Nie unieśliście ciężaru sławy lub nie wiem.... Ego?

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 28, 2012, 22:31:32 »
1. cele wolały się  wynieść z curse po tym jak tam latalismy i zaczelo sie robic nudno
2. na koniec była długa i udana ale potwornie męcząca batalia z Initiative które sciągnęły do naszego systemu mając kilkukrotną przewagę w ludziach i sprzęcie
docking games potrafią męczyc na dłuższą mete bo nie wnoszą nic nowego a przeciwnik mało co innego był w stanie pokazać
Sneer Quen

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 28, 2012, 22:45:05 »
Fajnie, ale wygląda na to że w sumie to się przeliczyliście... Może i byliście "dobrzy" ale na tyle krótko że nie wiem czy wystarczająco aby się kreować na spaceheroes pl community. Skoro było tak dobrze to czemu was nie ma? Nie unieśliście ciężaru sławy lub nie wiem.... Ego?

To nie jest kwestia uniesienia czy czegokolwiek, to życie - raz na dole, raz na górze, w EVE nie ma czegoś takiego jak status quo, a utrzymanie się w stabilnej zajebistej formie na dłuższą metę NIE JEST możliwe. Przechodzenie okresów zajebistej formy na zmianę z okresami przyzwoitej formy to max tego co można osiągnąć w grze typu EVE. A takich organizacji w EVE jest może kilka.....i jestem pewien że każda z nich mogłaby powiedzieć "był taki moment że byliśmy w dupie".... Większość dłużej żyjących organizacji zapewne będzie bliżej do powiedzenia że miały kilka dobrych okresów, dużo przeciętnych i kilka dołków. Z tego można by pisać doktorat z socjologii ;)

Jonas

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 29, 2012, 08:00:46 »
ale, obiektywnie Jonas
wskaż mi, która polska korporacja była/jest lepsza w ciągu ostatniego półtora roku
Nie będę się brał za porównywanie mojego ally do Cartelu, bo nigdy tam nie byłem, więc byłyby to porównania oparte jedynie o peany zajebistości jakie jego byli członkowie rozsiewają wszędzie wokół, a to byłoby raczej mało miarodajne. Chodziło mi jedynie o wypowiedź Kamela, z której wynika, że w Cartelu to było wyczepiście, wszystkich lali w mordę i nikt nie podskoczył, a teraz musi siedzieć w jakimś z dupy korpie, który spierdala na widok przeważających sił wroga. Ale skoro Kamel twierdzi, że to nie jest plucie na własnego korpa to ja dyskusji nie kontynuuję. I podkreślam, nigdzie nie twierdziłem, że -FS- jest jest od kogoś lepszy, czy gorszy. Szczególnie, że porównywanie się do martwego tworu jest bezcelowe.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 29, 2012, 08:16:42 »
Okej ja proponuje skończyć dyskusje bo widać, że to prowadzi do jednego, Frozen Synapse NIE MOŻE BYĆ gorszy niż Cartel., a liczyłem na jakąś fajną rozmowę a tu się wszyscy oburzają  ::)
Nie chodzi mi o to, żeby pokazać, że jesteście lepsi czy gorsi, ale naprawdę jakiś tryb dziwny wam się włacza jak mówie, że coś jest gorsze albo nie ma perfekt korpa w pl community
pewpew

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 29, 2012, 08:37:42 »
To nie jest kwestia uniesienia czy czegokolwiek, to życie - raz na dole, raz na górze, w EVE nie ma czegoś takiego jak status quo, a utrzymanie się w stabilnej zajebistej formie na dłuższą metę NIE JEST możliwe. resów zajebistej formy na zmianę z okresami przyzwoitej formy to max tego co można osiągnąć w grze typu EVE.

Doskolane sobie zdaję z tego sprawę. Pojawiły się pierwsze problemy (mięso do tłuczenia odleciało a przyleciał blob) i nagle okazało się że nie jest łatwo zastosować złotą regułę wszystkich "pro" graczy - adapt or die, prawda? Czyli reasumując mieliście jakieś tam, być może ponadprzeciętne osiągnięcia w jednym miejscu (chyba) przez względnie krótki czas. Więc Panowie, cytując klasyka z eve: "Więcej pokory"  ;) Reputacja to coś co sądzą o was inni a nie wasze zdanie na wasz temat.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 29, 2012, 09:46:09 »
@littleozzik - szkoda że piszesz takie głupoty, jeśli chcesz się wypowiadać o naszych bitkach z tamtych czasów powinieneś przejrzeć najpierw killboard. W Curse nie biliśmy się z mięsem do tłuczenia ale z bardzo dobrymi przeciwnikami typu WN, NC., DS, ...

Myślę, że niepotrzebnie się spinacie. CartelDOT był świetnym projektem, który walcował wszystko w Curse i okolicach. W momencie kiedy PBN stracił Mikkera korp zaczął się niestety sypać.

Z uwagi na to, że CartelDOT był wspólnym przedsięwzięciem BUFU i PBN kiedy zabrakło królików wspólne przedsięwzięcie upadło. Ot co.

kamel

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 29, 2012, 09:49:09 »
Nie będę się brał za porównywanie mojego ally do Cartelu, bo nigdy tam nie byłem, więc byłyby to porównania oparte jedynie o peany zajebistości jakie jego byli członkowie rozsiewają wszędzie wokół, a to byłoby raczej mało miarodajne. Chodziło mi jedynie o wypowiedź Kamela, z której wynika, że w Cartelu to było wyczepiście, wszystkich lali w mordę i nikt nie podskoczył, a teraz musi siedzieć w jakimś z dupy korpie, który spierdala na widok przeważających sił wroga. Ale skoro Kamel twierdzi, że to nie jest plucie na własnego korpa to ja dyskusji nie kontynuuję. I podkreślam, nigdzie nie twierdziłem, że -FS- jest jest od kogoś lepszy, czy gorszy. Szczególnie, że porównywanie się do martwego tworu jest bezcelowe.

Przykro mi, że tak to odbierasz... no ale trudno każdy jest inny.

Szkoda,że twoja inteligencja i zdolności interpretacyjne nie wzięły pod uwagę takiej opcji , mianowicie ;
Kiedyś latałem w zgranej na maxa ekipie która latała ze sobą razem od kilku lat, mieli skille, doświadczenie i chęć napierdalania solo, small nano gangami jak i większymi flotami dzień w dzień, a teraz jestem w korpie / ally które dopiero się tworzy i fajnie to wygląda ale potrzeba na to czasu bo nie każdy ma skille ( patrz niektóre fity shipów które pospadały ), pojęcie jak się lata nawet podstawowym drejkiem który ponoć wymaga tylko duszenia F1 , i chuj mnie strzela, że musimy czasami spierdalać ale to nie dlatego, że uważam mój korp za (...) z dupy (...), tylko z sentymentu dawnych czasów w których sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej ale teraz sam bym nie atakował niektórych ekip bo jest oczywiste, że tylko byśmy wtopili całą flotę bez sensu a dla mnie to nie jest fun, trzeba liczyć siły na zamiary i inteligentnie manewrować flotą. A porównywanie do martwego tworu jest jak najbardziej celowe bo ten martwy twór odpierdałał zajebistą "robotę" przez bardzo długi czas i zyskał szacunek topowych pvp korporacji w świecie eve w swoim czasie i powinno się na nim wzorować ( chociaż wiele rzeczy i mechanik się zmieniło jak to w eve ).Jeśli nadal uważasz, że pluję na korpa ally i w ogóle oczerniam was itp itd. to zapraszam do dyskusji na ts`ie.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 09:56:31 wysłana przez Kamel »

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 29, 2012, 10:15:19 »
To się powoli zamienia w wątek, dlaczego zestaw PBN&BUFU był lepszy od innych polskich ekip, schodzicie z tematu  :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

kamel

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 29, 2012, 10:18:59 »
Oj tam oj tam, ja po prostu prostuję spaczone interpretacje.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 29, 2012, 11:10:51 »
@littleozzik - szkoda że piszesz takie głupoty, jeśli chcesz się wypowiadać o naszych bitkach z tamtych czasów powinieneś przejrzeć najpierw killboard. W Curse nie biliśmy się z mięsem do tłuczenia ale z bardzo dobrymi przeciwnikami typu WN, NC., DS, ...

Zwisa mi wasz kb. Drażni mnie natomiast wasze samochwalstwo bo uważam że wasza "rólka" jaką odegraliście w Eve była niewielka, a po raz kolejny przynajecie sobie za nią Oscara. Mieliście dobre dni, pojawiła się większa ryba i was zniechęciła do gry prymitywnym zalewem liczb....Tak przynajmniej wynika z tego co napisaliście. Żadnych prób migracji na inne tereny żeby zachować sojusz i walczyć dalej - tam gdzie osiedliście tam zdechliście. Epickość=0 Skile - może i wysokie, co z tego jak pierwsze problemy rozłożły was na łopatki?

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 29, 2012, 11:24:53 »
Doskolane sobie zdaję z tego sprawę. Pojawiły się pierwsze problemy (mięso do tłuczenia odleciało a przyleciał blob) i nagle okazało się że nie jest łatwo zastosować złotą regułę wszystkich "pro" graczy - adapt or die, prawda? Czyli reasumując mieliście jakieś tam, być może ponadprzeciętne osiągnięcia w jednym miejscu (chyba) przez względnie krótki czas. Więc Panowie, cytując klasyka z eve: "Więcej pokory"  ;) Reputacja to coś co sądzą o was inni a nie wasze zdanie na wasz temat.

Warto zrobic czasem maly research w sprawach w ktorych chce sie wypowiedziec.
Po pierwsze, cartel latal wszedzie tam gdzie byla jakas akcja (odwiedzalismy tez szeroko pojeta polnoc od cloud ring po geminate i cale poludnie), faktem jest ze najwiecej czasu spedzilismy w curse ze wzgledu na duza liczbe gangow latajacych/mieszkajacych w tamtym czasie w tym regionie.
W moim przekonaniu projekt upadl z 3ch powodow, glownym prawdodopobnie bylo to ze stracilismy 2ch FC ze strony PBN (mikker doslownie znikl, a knypek stracil motywacje i przestal grac), drugim z powodow bylo 'zmeczenie materialu', niektorzy napier$#!@! juz od 9 miesiecy bez przerwy (ze strony PBN to byl ten wzglednie krotki czas), a malo bylo dni w ktorych nie bylo 1-2 gangow. Trzcim powodem byla zmiana podejscia w czasie wojny z init, o ile poczatek byl bardzo fajny bo mielismy jedne z najlepszych bitek z nimi, o tyle z czasem walki zamienily sie kampienie stacji, jak wygladaja station games chyba kazdy wie, o ile mozesz zabic kilku jak sie postarsz o tyle reszta zadokuje i bitki nie bedzie. W tym czasie wojna w EVE przeniosla sie na polnoc i czesc ally pvp ktore zamieszkiwaly curse rowniez poleciala* na polnoc, a my tak bardzo skupilismy sie na walce z init ze przestalismy wylatywac na regularne roamy. Kampienie stacji nie przynosilo efektow dla zadnej ze stron, a zabijanie straglersow/raciarek init ni jak nie moglo zastapic nam dobrych walk. Ze strony BUFU padla decyzja o przeprowadce do venal, brak ceo i dyrkow sprawil ze PBN podzielil sie na tych ktorzy chcieli leciec razem z bufu i tych ktorzy chcieli zostac, generalnie skonczylo sie na tym ze z bufu polecialo kilka osob, czesc zrobila sobie przerwe w grze a grupka pozostalych wrocila do d87 i latala solo/w malych gangach.
Just FYI.

Reputacja to coś co sądzą o was inni a nie wasze zdanie na wasz temat.

Dlatego milo sie czyta opinie na nasz temat od wszystkich tych ktorzy mieli okazje z nami walczyc podczas tego 'wzglednie krotkiego czasu', jakims przypadkiem nie spotkalismy zadnego polskiego ally/corpa na naszej drodze podczas tej przygody ; p, wiec trudno zeby opinie polskiego community (poza osobami ktore braly udzial w projekcie) byly miarodajne.