Autor Wątek: [polish community] Z kim można polatać?  (Przeczytany 60184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 07, 2012, 03:01:08 »
dać świerzakom forum :3
pewpew

Teretalu

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 07, 2012, 07:33:28 »
@Ons Ra

WTB White Glaze

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:38:52 »
Skapitulowałem czytanie tego topik gdzieś pod koniec drugiej strony. Takie kolejne masło maślane.
Wymiana flejmów i itp.
Nie da się jednak niezauważyć, że jakieś ruchy w poliszkomunity są.
Otórz swój ciągnie do swego, a mianowicie ex CEO i FC amarrskiej KOZY przeszedł na stronę ikspedałków (wyjście z KOZY w stylu emorejdż) i postanowił kampić z nimi bramę w stylu pro i do tego na bogato (uwaga na jajko).
A oto rezultat:
http://www.amarr-empire.net/killboard/?a=kill_related&kll_id=253452

Nie to żebym trollował.
Po prostu co do zjednoczenia poliszkomunity nie mam złudzeń - to się nie stanie.
Natomiast dobrze się dzieje, że w ramach tego poliszkomunity są przetasowania.
Tak jakby dwie kulki turlały się po przeciwnych stronach magnesu, jedna naładowana dodatnio a druga ujemnie.
Serdecznie pozdrawiam.
Mam nadzieję, że ten topik pożyje jeszcze przez kilka stron.

Brylant. Pisz wiecej, i nie przejmuj sie trollowaniem zawistnych - masz talent do postowania, i nie daj sobie wmowic, ze jest inaczej. Potrzeba na tym forum ludzi takich jak Ty, ludzi ktorzy potrafia napisac cos z sensem, ktorzy nie zaprzeczaja sami sobie w kazdym kolejnym zdaniu, panuja nad skladnia i interpunkcja, a ich posty niosa ze soba gleboka tresc, nad ktora mozna sie potem zastanawiac godzinami. +1, czekam z niecierpliwoscia na dalsze niemaslomaslane przemyslenia, linki do killi trasherow, i epitety w stylu "ikspedałków" (wtf?)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 07, 2012, 09:34:52 »
A Doom nie ma paru tysiakow killi i go słuchacie ::)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 07, 2012, 10:29:34 »
Bo to Evil Admin i jego autorytet oparty jest na strachu, a nie na jakosci/ilości killów.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 07, 2012, 10:57:44 »
Bo to Evil Admin i jego autorytet oparty jest na strachu, a nie na jakosci/ilości killów.

to moze czas zmienic/stworzyc drugie forum ? :)

Trip

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 07, 2012, 10:58:59 »
Tu chyba raczej nie liczy sie ilosc kili , a raczej tresciwa wypowiedz .Forum jest dla wszystkich zarejstrowanych a kolega chyba sie zarejstrowal no nie   :-\

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:05:56 »
Choć biorąc pod uwagę jakieś tam jednak obycie w temacie, rejestracja została zrobiona na jakiegoś alta. No ale jak ktoś chce tak... Najwyżej niech się nie dziwi, ze się potem krzywo patrzą na niego :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:15:40 »
to moze czas zmienic/stworzyc drugie forum ? :)
Nigdy nie pisz takich rzeczy! Bo ON tu przyjdzie i nas ukarze.
A tak na serio ten temat jest chyba do zamknięcia, albo przeniesienia. Wątpię aby coś sensownego zostało tu jeszcze napisane.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:25:34 »
Nigdy nie pisz takich rzeczy! Bo ON tu przyjdzie i nas ukarze.
>:D

A tak na serio ten temat jest chyba do zamknięcia, albo przeniesienia. Wątpię aby coś sensownego zostało tu jeszcze napisane.

ja bym poczekał a nóż ktoś wypije spora ilość % albo weźmie za dużo białego proszku i napisze bardzo sensowny post :)

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:31:40 »
>:D

ja bym poczekał a nóż ktoś wypije spora ilość % albo weźmie za dużo białego proszku i napisze bardzo sensowny post :)

Do napisania sensownego postu nie trzeba być alkoholikiem ani narkomanem... no chyba że preferujesz taki styl pisania bo ja nie mam zamiaru rozczytywać bełkotu pijaka i wall of text naćpanego dzieciaka.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:39:36 »
A Doom nie ma paru tysiakow killi i go słuchacie ::)
Przepraszam w czym mnie słuchają? Bo na pewno nie w temacie kultury wypowiedzi ...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:49:54 »
Bo na pewno nie w temacie kultury wypowiedzi ...

Mamy pisać w staropolszczyźnie ?

kamel

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:18:57 »
Tyle nie na temat postów dawno nie przeczytałem.Aż się zastanawiam czy po długiej przerwie jest sens wracać do tego forum.

Smutne jest wasze podejście, wg. mnie każdy gdzieś się tam nudzi w swoim korpie, ally itp. i porobił by coś tzn. POGRAŁ a nie pospinował shipem na stacji albo latał po okolicy przez 2 h i prosił się o solo każdego spotkanego neuta , wt`ka którzy momentalnie jak widzą, że ktoś prosi o solo mają tysiąc spraw na głowie i akurat teraz nie mogą... i z tych wszystkich ludzi można by zebrać fajną ekipę która chce się strzelać w tej grze, strzelać intelignetnie, latać w przemyślanych flotach, faktycznie wykorzystywać skile które się ma i na które się czekało cieżkie tygodnie żeby w końcu mieć i móc je wykorzystywać a nie tylko szpanować a ja mam to na 5 i co z tego jak nigdy tego nie wykorzystałeś porządnie... ?? zakładanie z góry, że nic z tego nie wyjdzie jest po prostu godne podziwu, nie mówię, że nie macie racji wiadomo każdy ma swoje doświadczenia itd. poza tym wg. mnie w PL community widzę brak nowych ludzi, non stop te same nicki które są coraz bardziej zmęczone, znudzone grą i grają bo grają, brak ludzi z energią do ruszenia czegokolwiek to też poważny problem. Szkoda tylko , że nie wzieliście pod uwagę podejścia typu no fakt jest nuda od jakiegoś czasu nic się nie dzieje i można by spróbować zrobić coś razem dlaczego by nie ? jak nie wyjdzie to się wróci do tego co się robiło wczesniej to przecież tylko gra.A kto nie ryzykuje ten nie ma proste.Na chwilę obecną żeby mieć fun z gry wg. mnie podkreślam to chyba iść do jakiegoś zagranicznego ally gdzie ludzie coś latają bo PL community które się tu udziela to znudzone dziadki które lubią dużo gadać i marudzić jak to było i wiedzą, że tak będzie a ci co naprawdę grają po prostu się tutaj nie udzielają i zamiast pisać bez sensu tłuką neutrali i mają w tej chwili przednią zabawę z GRY.

Osobiście chciałbym aby PL się jakoś połączyło jest nas dużo, każdy ma sporo doświadczenia i wiele cennej wiedzy do przekazania, wykorzystania i może jestem głupi ale wierzę, że jeżeli doszło by do takiego połączenia wspólnych sił moglibyśmy narobić dużo zamieszania w eve ale cóż najwidoczniej tutaj każdy jest wieszczem i z góry wie jak to się potoczy.

Sorry jeżeli bez składu i ładu ale piszę na mega uber kacu gigancie :P

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:26:54 »
Byc moze jednym z wielu problemow Polskiego community jest stosunkowa mala ilosc graczy.
I to by bylo dla mnie argumentem zjednoczenia sil i pokazania innym ze "Polak potrafi" (w _pozytywnym_ znaczeniu).

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:43:14 »
Zaprosilbym was wszystkich do Curse, zeby sie troche wspolnie pobawic ale wiem, ze nikt nie bedzie mial jaj, zeby tu przyleciec  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:53:40 »
Zaprosilbym was wszystkich do Esoterii, zeby wspolnie pokopac, ale i tak wiem, ze nic z tego nie wyjdzie...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 07, 2012, 13:36:09 »
Wystawcie tytany na paski, to zobaczysz jaki tłum sę zwali. :D

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 07, 2012, 16:02:06 »
jak mi LFN da boty
HOHO
to chętnie pokopie :<
pewpew

Teretalu

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 07, 2012, 17:00:05 »
Venzon przestań ludzi straszyć bo znowu w Curse będzie pustynia

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 07, 2012, 18:33:55 »
jak mi LFN da boty
HOHO
to chętnie pokopie :<
a to nie lepszy bot klepiacy krzyzyki ? :)

Merovingin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Merovingin
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: c0ven
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 08, 2012, 00:02:46 »
Zaprosilbym was do Syndicate, ale to topic o Polskim community a my jestesmy z roznych stron swiata.


Pienias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pienias
  • Korporacja: The Scope
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 08, 2012, 03:25:31 »
probe "zjednoczenia" naszego swiatlego narodu mozna przetestowac empirycznie - zrobic w koncu GN, poleciec trasherami czy cruzami i, jak bedzie z tego fun, powtorzyc to za 2/3 miesiace, nie ponad rok. i sie okaze czy bedzie znowu tylu chetnych. zjednoczenie jako ally czy koalicja wiadomo, ze nie wyjdzie, ale zrobimy cos razem jako PL comunity

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 23, 2012, 01:20:07 »
Na chwilę obecną żeby mieć fun z gry wg. mnie podkreślam to chyba iść do jakiegoś zagranicznego ally gdzie ludzie coś latają bo PL community które się tu udziela to znudzone dziadki które lubią dużo gadać i marudzić jak to było i wiedzą, że tak będzie a ci co naprawdę grają po prostu się tutaj nie udzielają i zamiast pisać bez sensu tłuką neutrali i mają w tej chwili przednią zabawę z GRY.

Potwierdzam  ;D

RobekPL

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 27, 2012, 11:15:56 »
Potwierdzam  ;D

ta, cos w tym jest :)

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 27, 2012, 13:44:39 »
cos... ale u nas w korpie - a od niedawna i sojuszu tego nie ma (nie bylo, bo mam przymusowa przerwe w grze).

Po 2 miechach przerwy bardzo ale to bardzo znow chce polatac. Tyle dobrego ze skille rosna. o!

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 28, 2012, 08:45:44 »
Wielu ludzi z PL community ma wiecznie te same problemy:

- nie maja z kim latać i wszyscy są źli bo maja w gangu 30 osób a nie 5. Co za wstretni bloobeerzy!
- nie stworzą sami korpa który ma większe liczby tu trzeba dać coś od siebie a my przecież logujemy sie dla przyjemności, nie?
- jak jest opcja żeby polatac wspólnie to znajda 100 powodów przeciw bo gdyby to wyszło to nie dało by sie potem narzekać.
- zobacz, kolega coś buduje i nawet mu wychodzi! Trzeba go zniechęcić i trzymać kciuki żeby wszystko się zesrało. Wtedy będzie można obsypać go dobrymi poradami i z wysokości powiedzieć "a nie mówiłem?"
- jak juz gdzieś są to jest im źle bo najlepiej jest tam gdzie ich nie ma
- codziennie należy sie do kogoś przypierdolić, o ile to możliwe, najlepiej o to ze gra inaczej niż ja. Oczywiście w dobrym tonie jest mu zarzucić, ze sie przypierdala do mnie o to samo bo wtedy można się droczyć bez końca.
- ...

I na koniec należy wszystko podsumować tym, że nie da się z Polakami latać i jedyna słuszna opcja to "wyjazd za granicę" do ziemi obiecanej w international ally...

Skąd my to znamy :)

Teretalu

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 28, 2012, 09:21:39 »
Niestety prawda jest taka, że "Za granicą" szybciej się z ludźmi dogadasz niż "we własnym kraju".

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 28, 2012, 09:52:34 »
@Tere - no właśnie dlatego, że z góry się zakłada niepowodzenie. Poza tym "za granicą" jak będziesz marudził i robił syf to dostaniesz kopa w dupę z sugestią jak najszybszego powrotu do swoich.

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 28, 2012, 10:01:09 »
latam w "zagranicznym" ally i corpie i tez sa problemy jak wszedzie indziej- poprostu taka jest eve- nikt mi nie powie ze latwo tu o instant fight na dobrym poziomie.

Jest RVB- bardzo fajna opcja dla altów

Osobiscie gram na kilku kontach i szczerze mowiac fajnie jest jak moge wszystkie alty miec w jednym aliansie- dla mnie ulatwia to znacznie zarabianie, logistykę itp.

Problemem z pl community zreszta jak z kazdym jest niewielka ilosc graczy. Kazdy  z nas ma juz wypracowane sposoby na eve : 0.0 wormhole, hi, low, FW itp. NIE da sie stworzyc aliansu operujacego wszedzie :P.

Ograniczając się do 0.0 bo to najbardziej mnie interesuje, tu liczą się liczby szczególnie ;].

Co z tego ze mamy 30 osób online co np. przy 300 charowym aliansie nie jest zlym wynikiem skoro nie wszyscy w danej chwili maja ochotę lub możliwości polecieć na pvp?
 Zostaje wtedy 10 osób które oczywiście lecą i  w zależności od umiejętności FC i szczęścia spotkania łatwych celów- ubija jakąś raciarkę, zabłąkanego pilota. Najczęściej kończy się jednak spotkaniem większego gangu, i tu albo
1.   robimy sucide i walczymy dla funu,
2.   dzieki FC ubijamy jakieś pojedyncze cele z ich gangu
3.   dzieki fc cudem unikamy zmasakrowania,
4.   dzieki fc warpujemy wprost na ich banke i giniemy w ciszy zastanwiajac się jak mogło do tego dojść
Jak dla mnie wylania się z tego mysl : podstawa stworzenia czegokolwiek w eve jest dobry FC.

Wg mnie z charyzmatycznym, obeznanym FC w tym 300 charowym aliansie będzie co najmniej 30 osób chętnych i mających możliwości polecieć na pvp tylko dlatego ze fc napisze maila ze o tej i otej będzie PVP.

A wiadomo ze FC tez ma swoje zycie. I jeśli znajdzie się w takim aliansie paru  dobrych FC najlepiej rozłożonych ladnie w primetime i nie tylko,  to mamy po co wydokowywac ze stacji ;]

To  co często się słyszy o rożnych animozjach w PL community jak dla mnie wynika głownie z naszej narodowej zawiści, zazdrości. Wystarczy wyeliminować z tego problem iskow ( bez refundacji aliansowych, dziwacznych podatkow niewiadomo na co i dla kogo).

Wystarczy spojrzeć na frekwencję na Gank NIght itp., Polacy chcą ze sobą łatać (lubimy po prostu polski język na TS ;) i lubimy pokazywać swoja narodowość.

wg mnie mamy w za malo polskojezycznych FC ;/ - fc z powolania ktory nie musi racic by oplacic plexa, ktory ma isk by wtapiac shipy uczac sie taktyki, ktory umie tak poprowadzic flote ze nawet po wtopie wiekszosc pilotow bedzie mowila ze to bylo dobre pvp ;)

Dlatego apel do FC by  pokazywali tu częściej swoje inicjatywy, kilka udanych roamow może zaowocować zacieśnieniem współpracy pomiędzy kilkoma korporacjami.

Dlaczego by nie stworzyć w grze kanału dla codziennego pvp typu POLISH PVP ;] podajac w nagłówku czas i miejsce odlotu floty z preferencja shipów ? (ktos musialby jeszcze udostępnić TS itp.)






piotrektt

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 28, 2012, 12:21:39 »
Dlaczego by nie stworzyć w grze kanału dla codziennego pvp typu POLISH PVP ;] podajac w nagłówku czas i miejsce odlotu floty z preferencja shipów ? (ktos musialby jeszcze udostępnić TS itp.)

no na razie 4 strony gadania i tylko ze dwa albo 3 posty w których są jakieś konkretne propozycje. :) wydajność w stylu polskiego sejmu.
myślę, że inicjatywy typu Gank Night i to co właśnie proponujesz mogłoby wypalić. Regularne polskie PvP ponad podziałami dla tych co akurat u siebie nie mają z kim  ^^ 

Jonas

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 28, 2012, 13:27:53 »
Ale zdajecie sobie sprawę jakie taka inicjatywa generuje problemy logistyczne i organizacyjne? Już widzę jak ludzie latają z jednego końca mapy na drugi, bo ktoś na nowym POLISZU ogłosił roama.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 28, 2012, 13:37:13 »
Było naprawdę dużo prób pojednania polish community nie da się niestety :(
Choćbyśmy chcieli nie wiem jak :P
Chociaż marzy mi się taki polski darkside.  >:D
pewpew

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 28, 2012, 13:39:21 »
Gaunt! Polski Darkside. już był, nazywał się nieformalnie PinkSide. i rozjechał całe Curse i okolice, nie pamiętasz? ;p
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 28, 2012, 13:40:50 »
ah te złote czasy, brakuje mi czasami naszych drejów, którymi darkside rozjeżdżaliśmy huehue
szkoda, że to nie przetrwało bo byliśmy bezkonkurencyjni  :(
pewpew