Autor Wątek: [polish community] Z kim można polatać?  (Przeczytany 59883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

poconick2

  • Gość
[polish community] Z kim można polatać?
« dnia: Grudzień 26, 2011, 00:55:57 »
Czy w zajebistym polskim community są jeszcze korporacje PvP/TvT, z którymi warto polatać / do których warto wstąpić? Oczywiście, zaraz będzie chór, że tak, jakże by inaczej, no przecie są! Mówiąc o PvP - nie myślę o bandzie gankerów, kamperów gejta, niedzielnych misiach, miliarderach bojących się stracić BCka, albo FC i ludziach dla których dowodzenie to wydawanie poleceń 'warp, jump, warp, jump, gank... spierdalac bo za duzo, warp jump...' etc. Chciałbym poznać jakieś nowe grupy, zobaczyć kto coś jeszcze robi - a może już jest tak źle jak z c0venem w tej chwili z tym PL community tzn. zombie mode?

Nie śledzę centrali (imo strasznie podupadła), KB innych korporacji, mniej się angażuję od dawna w grę - stąd moje pytanie. Najbardziej interesują mnie NOWE korporacje, ŚWIEŻE, nawet malutkie grupki po 4-5 osób, mało znane. Wielu ludzi ma gdzieś centralę i tu nie zaglądają, gra się rozrosła. Kiedyś na kanale 'Polish' było nas 30 teraz około 120+ wieczorami. Czy ma to przełożenie na korporacje w grze i co one robią?

Znacie jakieś? Piszcie! Wklejajcie nazwy, linki do KB, pogłoski, cokolwiek co przyjdzie Wam do głowy. Dobrze by było gdyby słowa były poparte killami/walkami z KB. Nawet jeżeli to mixy, gdzie polacy to jakiś % korporacji. Proszę nie wymieniajcie starych korporacji, no chyba, że ich aktywność ma potwierdzenie na KB, a nie jakieś gówniane walki/kille. Wszyscy znamy PBN, BUFU, c0ven, SHCKY czy tam inne stare staruszki, tu chodzi o coś nowego. Jest coś 'nowego' czy nie ma?

Zdarzyło mi się parę razy przyuważyć jakiegoś osobnika z PL nickiem z nieznanej mi korporacji niby polskiej, która ma 50+ memberów. Pojawiło się coś nowego ciekawego, czy nie?

Gariothius

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:48:20 »
VIDE przeniosło się do Curse.

A czy coś poza tym ? Nie wiem... CHYBA nie.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2011, 17:18:16 »
pytasz jako PC5 czy jako BSI?

niestety, zeby obecnie fajnie polatac to trzeba miec odpowiednio liczna flote i ogarnietych FC

mala grupa mozna jedynie gankowac i strzelac sie z noobami

jesli nie byles w Curse to polecam sprawdzic region

jak napisal Gariothius - wlasnie sie VIDE do nas przenosi
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Ranshe

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2011, 17:36:14 »
Czytanie ze zrozumieniem jak zwykle niektórym sprawia trudności...

PC5, a ci nowi amarrscy milicjanci? Polish Protectorate bodajże :) Widziałem ich ostatnio paru w okolicy Ardar, ale czy konkretnie coś robią i gdzie to nie wiem. Może się sami wypowiedzą ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2011, 18:00:37 »
Może ekipy mieszkające w WH (z KB często wyglada na ganki solo shipów, w praktyce czesto jest walka porównywalnych gangów i deengage jak padnie pierwszy, albo źle się policzy kary za skakanie po dziurze), może projekt Sokoła (międzynarodowka), lub ich sąsiedzi z Nazari/Chimery/Voodoo. Odnosnie kondycji reszty to nie znam aktualnej sytuacji / skreśla ich coś z listy "nie"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Teretalu

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 26, 2011, 19:31:49 »
Hmmm sensownie polatać z Polakami? To już chyba tylko BU FU zostało ;]

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 26, 2011, 20:42:20 »
może projekt Sokoła (międzynarodowka)

W mojej korporacji jest w tej chwili 6 Polaków, włącznie ze mną, ale trudno uznać nas za część "polish community", skoro wszystko tu odbywa się po angielsku, a udział procentowy Polaków w organizacji stale spada.

Natomiast Finis Terrae, czyli "nasi ziomale z dzielni" trzyma się bardzo dobrze.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Casa Rankor

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:30:53 »
Chcialbym jedynie zaznaczyc, ze u nas jest w miare duzo polakow. Ale u nas tez wiekszosc odbywa sie in english, jako ze jestesmy miedzynarodowka jak to ujal Doom.
Jak english ok to zapraszam, zawsze mozna sie osluchac itp podszkolic.

@Doom - Nizari nie Nazari.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:36:14 »
http://www.youtube.com/watch?v=YtM19PcF3Ic&feature=related

 >:D

ninja edit: złą wersje wkleiłem!!! Ja Pokalo! Polako!! Burdello Bum Bum!
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Casa Rankor

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:36:51 »
No dwoch rosjan mamy :)

Gariothius

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 27, 2011, 01:52:16 »
A czy polish community nie myslalo keidys, zeby rzucic za siebie stare urazy i sie zjednoczyc jakos ? 120 osob online na samym polishu, to juz jakis potencjal.

(Taaa, wiem, ktos od razu mi wytknie kilka OCZYWISTYCH kwesti, problemów, frazesów etc etc, wiec pominmy to, i po prostu zastanówmy sie nad ideą ;P)

Goomich

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 27, 2011, 01:53:14 »
Ale jak chcesz się zastanawiać na ideą, bez wytykania frazesów i takich tam?

Gariothius

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 27, 2011, 01:55:55 »
Ale jak chcesz się zastanawiać na ideą, bez wytykania frazesów i takich tam?

Rzeczowo i praktycznie, bez "pierdolenia" ;)

Edit: Ok wrzuce taki model:

Industry potrzebują rynku zbytu, i dostepu do surowców
SovHolderzy potrzebują skirmish PvP-erów (spójrzmy prawdzie w oczy, sovholding=/= PvP :P)
Skirmish PvPerzy w sumie niczego nie potrzebuja, ale dostep do pierwszych i drugich ulatwia sprawe.


Teoretycznie polish community moglboy miec najlepiej zorganizowany alians w tej grze. Teoretycznie...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 02:24:49 wysłana przez Gariothius »

Ranshe

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 27, 2011, 03:27:58 »
No się nie da właśnie, bo po pierwsze gdzie 2 polaków tam co najmniej 3 różne zdania, a po drugie wątpliwe jest żeby te wszystkie staruchy przeżyły w jednym aliansie bez łapania się za łby. ;)

A co do punktów...

Rynek zbytu i dostęp do surowców (niby jakich) to jakieś słabe żarty, chyba że mówimy o jakimś mega strasznym zadupiu typu Cobalt Edge.
Sovholderzy nie potrzebują skirmishowców tylko liczb do blobów na CTA.
Skirmishowcy nie potrzebują kolesi, którzy ich będą gonić do powyższych blobów, ani też zadupia gdzie jest niebiesko i z 3 godzinnego roamu 2 godziny leci się przez swoich tam i z powrotem, ani też specjalnie producentów (+/- straszne zadupie albo niezłe zniżki względem Jity/Amarr).

Słaba ta teoria.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 27, 2011, 08:02:42 »
Cytuj
Skirmish PvPerzy w sumie niczego nie potrzebuja, ale dostep do pierwszych i drugich ulatwia sprawe
I zazwyczaj tacy kolesie mają od tego alty, dzięki którym śmieją się z pozostałych grup jako niepełnowartościowych graczy. Dziekuję postoję, a rzeczeni skirmish pvperzy mogą sobie takie pomyslyw zadek wsadzić i dopachać je vagasem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 27, 2011, 10:03:02 »
Nie.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2011, 10:26:04 »
(Taaa, wiem, ktos od razu mi wytknie kilka OCZYWISTYCH kwesti, problemów, frazesów etc etc, wiec pominmy to, i po prostu zastanówmy sie nad ideą ;P)

Nie zadziałało wśród innych narodowości (o ile w ogóle ktoś w ogóle wpadł na taki pomysł), nie zadziała i na naszym kurwidołku. Oczywista oczywistość jak mawiał klasyk :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:27:58 »
niestety jesteśmy takim narodem, który uniemożliwia wspólną grę czy jednoczenie się, więc taki pomysł odpada. :D
Jeśli chodzi o takie pvp w miarę ( no powiedziałbym ofc, że bufu :D, ale nie można być narcyzem) to bsi ma całkiem ciekawy killboard.
pewpew

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:51:15 »
Niech ktos mi pokaze JEDNĄ nację w EvE, która trzyma się jednego, narodowego Sojuszu.

Chyba Chińczycy z https://gate.eveonline.com/Corporation/Thunder%20Mercenary%20Army, ale oni też dołączyli ostatnio do StainwagonDOT, który jest rumuńską (rumuńsko-rosyjską?) odpowiedzią na rumuńsko-rosyjski (z przyległościami) Stainwagon.

Wystarczy, że kilka polskich aliansów czy korporacji trzyma sobie blue standy, nie ma sensu ani możliwości robienia Obozu Wielkiej Polski w Kosmosie.

Jedyne, co "Polish Community" moim zdaniem powinno zrobić jako całość, to zastanowić się nad rozreklamowaniem EvE - wśród znajomych, zaprzyjaźnionych nerdów, itp... :) Moim zdaniem Crucible to ułatwia, wejście do gry już od czasów Inkursji (zdjęcie Learningów) stało się nieco łatwiejsze i bardziej przystępne... Tylko to wymagałoby trochę spuszczenia z tonu na Trollishu, zaangażowania się przedstawicieli różnych aliansów w Unseen Academy... no i promocję EvE wśród ludzi, którzy jeszcze w nią nie grali.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 27, 2011, 12:02:43 »
Niech ktos mi pokaze JEDNĄ nację w EvE, która trzyma się jednego, narodowego Sojuszu.

Bo zdaje się, że wśród wielu panuje nie wiedzieć czemu przekonanie, iż takie "zjednoczenie" nastąpiło o naszych ziomków zza Buga, w postaci tego całego dronkowa (tak przynajmniej wynikałoby z wielu wypowiedzi, jakie były na Centrali, odnośnie jednoczenia polskiego community). Co się totalnie rozmija z rzeczywistością.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Calix

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 27, 2011, 12:05:13 »
Zawsze byłem przekonany że Polacy mogą latać razem w kupie raz do roku w ramach Ganknightu  ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 27, 2011, 12:15:28 »
No coż, Dronkowo było faktycznie zasadniczo rosyjskim projektem, ale...

1) nigdy nie było w całości rosyjskie (a jego główne sukcesy militarne zostały odniesione za pomocą nie-rosyjskojęzycznych najemników z PL i NC.),
2) nigdy nie obejmowało całego rosyjskiego community i pozostawalo w ostrym konflikcie z tymi Rosjanami, ktorzy do niego nie nalezeli (chociazby Stain Empire, Red.Overlord, rosyjska czesc AAA),
3) już się wzięło za łby.

O, to to, kiedy Ganknight nastepny? Moze tym razem mi sie uda poleciec. :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 27, 2011, 13:15:23 »
Atakuj o to naszego Ojca zalozyciela tej imprezy w polskim wydaniu Czyli Col'a.
Ja nie mogę bo za kazdym razem jak ostatnio wyciągam tą sprawe to ma DC :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:29:17 »
Poza klotliwymi staruszkami, pozostaje problem czasowy. Kiedy polska spi, wielu graczy z innych krajow dopiero zaczyna sie logowac. Efektywna obrone POSa/SOVa/Whatever mozna wtedy zapomiec.

Bym sobie mogl jednak na przyklad wyobrazic wiekszy piracki alians (corp), ktory nie ma nic do obrony i chce sie tylko **** z innymi gangami.

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 27, 2011, 17:00:10 »
Jedyne, co "Polish Community" moim zdaniem powinno zrobić jako całość, to zastanowić się nad rozreklamowaniem EvE - wśród znajomych, zaprzyjaźnionych nerdów, itp... :) Moim zdaniem Crucible to ułatwia, wejście do gry już od czasów Inkursji (zdjęcie Learningów) stało się nieco łatwiejsze i bardziej przystępne... Tylko to wymagałoby trochę spuszczenia z tonu na Trollishu, zaangażowania się przedstawicieli różnych aliansów w Unseen Academy... no i promocję EvE wśród ludzi, którzy jeszcze w nią nie grali.

Tak czytam ten topic i wyjątkowo nie mogłem powstrzymać się, żeby nie odpisywać. Isengrim masz w dużej mierze racje co do rozreklamowania Eve wśród kumpli, niestety abonament i jego cena skutecznie odstraszają moich znajomych :p. Co do spuszczenia z tonu na trollishu, trolowania na centrali itp... jestem noobkiem, przebywam tutaj bardzo niedługo, ale według mnie trollowanie tutaj, jak i na Polishu nie jest jakieś straszne. Tzn. tutaj na forum, z tego co widzę jedynie komuś się ciśnie, kiedy na to ewidentnie zasługuje (tak np. było w wypadku Rataxasa i jego "przywitania"), ewentualnie robi się flejm jak ktoś się z kimś nie zgadza czy też dochodzi do sprzeczki dotyczącej sojuszy, korporacji - to swoją drogą nie jest przeze mnie źle widziane, a nawet zabawne  ;)

Na Polishu z kolei, owszem często zdarza się jakieś bardziej soczyste rozmówki, trolling..., ale równie często widzę, jak bardziej doświadczeni gracze odpowiadają tam na pytania tych mniej doświadczonych pilotów. Czasem jest tam naprawdę napięta atmosfera, ale wtedy też nie pozostaje nic innego jak wziąć paczkę popcornu i poczytać ku rozweseleniu podczas robienia nudnej misji. Warto również wspomnieć, że poza Polishem, jest także centrala noobs, na której już z pewnością uzyska się pomoc innych graczy, jeżeli na Polishu się nie dało.

Z drugiej strony - czy jest potrzeba aby Polskie community musiało się jakoś jednoczyć? Wszyscy w Eve gramy przede wszystkim dla zabawy, mamy swoje cele, które chcielibyśmy osiągnąć. Cele często różne, a jak już te same, to są różne drogi do ich osiągnięcia, a w Eve zwykle nie ma jedynej najlepszej drogi. Wniosek z tego taki, że ktoś musiałby zrezygnować z części swoich celów lub sposobów na ich osiągnięcie, ale po co? Eve to jednak tylko gra, a tutaj zabawa jest najważniejsza. Dopóki ktoś nie postawi sobie za cel czegoś w stylu: "wypieprzmy stąd wszystkich Polaków, bo mam ich dosyć" nie ma potrzeby jednoczenia się.
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Teretalu

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 28, 2011, 21:49:09 »
niestety jesteśmy takim narodem, który uniemożliwia wspólną grę czy jednoczenie się, więc taki pomysł odpada. :D
Jeśli chodzi o takie pvp w miarę ( no powiedziałbym ofc, że bufu :D, ale nie można być narcyzem) to bsi ma całkiem ciekawy killboard.

Nie jara mnie pykanie w czoko na tsie :(

Coldim

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:23:50 »
IMO nie uda sie nawet zjednoczyc skirmishowcow na TS/luznym ally, nie mowiac juz o calosci polskiego community. "Gdzie 3 polaków tam 6 opinii" :P Sensowne latanie bylo w Cartelu, a i wtedy bylo delikatnie rzecz biorac sporo zgrzytow. Z perspektywy czasu to nie warto bylo psuc sobie krwi o pierdoly bo sensowne latanie w postaci chetnych FC z doswiadczeniem poszlo na urlop od EVE.

P.S
Pzdr dla ex-Cartel.

Draggston

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 30, 2011, 05:03:38 »
Czytanie ze zrozumieniem jak zwykle niektórym sprawia trudności...

PC5, a ci nowi amarrscy milicjanci? Polish Protectorate bodajże :) Widziałem ich ostatnio paru w okolicy Ardar, ale czy konkretnie coś robią i gdzie to nie wiem. Może się sami wypowiedzą ;)

Czytanie ze zrozumieniem jak zwykle niektórym sprawia trudności...

Farmią iski jak to przystało na byłych członków KOZY...

Ranshe

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 30, 2011, 08:46:46 »
Przynajmniej nie spędzają 99% czasu na jednej bramie jak niektórzy.

A sorry, 90% czasu spieprzając na stację a 9% na bramie. ;P

Draggston

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 30, 2011, 12:58:56 »
Szczerze mówiąc mam w głębokim poważaniu Twoje zdanie o mnie, jednak w gwoli wyjaśnienia napisze Ci: ucieka sie na stacje gdy widzi się brak szans na wygraną.  Granica między odwagą a głupotą jest cienka, ja nie mam zamiaru jej przekraczać. Mam sto powodów dla których gram tak jak gram i nie czuje wstydu z powodu tego że "kampie" system. Pozdrawiam proPVPerów włóczących sie xx jumpów by zabić jednego szipa o/

EDIT:
btw: rozumiem że te żarty i docinki o kampieniu i uciekaniu na stacje wynikają z Twojej bezsilności, jak nie wiesz jak nas ubić to wyśmiewasz na centrali, trzeba ruszyć głową żeby zabić któregoś z nas, niestety albo na szczęście nie wielu się to udaje. Miłej gry życzę Ranshe...

EDIT2:
no niestety dopiero teraz sobie przypomniałem, w swoich obliczeniach nie uwzględniłeś % kiedy nas nie ma w naszym systemie, może przypominasz sobie sytuacje gdy byliśmy w sosan gangiem cynabali a Ty ze swoimi corp mejtami siedziałeś grzecznie na spocie drejkami? więc proszę... nie rób ze mnie błazna publicznie na centrali...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2011, 13:28:34 wysłana przez Draggston »

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 30, 2011, 16:25:57 »
Ktoś jeszcze ma wątpliwości co do realności ułańcuchowania w kupę polisz komiunity? :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 30, 2011, 17:05:20 »
Nikt rozsądny chyba takich wątpliwości nie miał.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ranshe

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 31, 2011, 00:02:02 »
Szczerze mówiąc mam w głębokim poważaniu Twoje zdanie o mnie, jednak w gwoli wyjaśnienia napisze Ci: ucieka sie na stacje gdy widzi się brak szans na wygraną.  Granica między odwagą a głupotą jest cienka, ja nie mam zamiaru jej przekraczać. Mam sto powodów dla których gram tak jak gram i nie czuje wstydu z powodu tego że "kampie" system. Pozdrawiam proPVPerów włóczących sie xx jumpów by zabić jednego szipa o/

No, pamiętam też jak byliśmy w 3 w stabberach itp, to też, Azbuga przeskoczył w navy omenie, dobił do bramy i jak nam się aggro skończyło to już w Eszur nikogo, a wcześniej jak wyglądałem na samego to mnie 4 czy 5 was goniło. Pamiętam też któregoś z Mothry co mi uparcie jajo przez 5 systemów gonił w cepie, rozumiem że mam się spodziewać powtórki? :D

Cytuj
btw: rozumiem że te żarty i docinki o kampieniu i uciekaniu na stacje wynikają z Twojej bezsilności, jak nie wiesz jak nas ubić to wyśmiewasz na centrali, trzeba ruszyć głową żeby zabić któregoś z nas, niestety albo na szczęście nie wielu się to udaje. Miłej gry życzę Ranshe...

Żarty i docinki mój drogi wynikają z tego że lubię się śmiać i docinać ludziom. :) Bezsilność nie ma tu nic do rzeczy.

I dziękuję, gra mi się miło, nawzajem. :)

Cytuj
może przypominasz sobie sytuacje gdy byliśmy w sosan gangiem cynabali a Ty ze swoimi corp mejtami siedziałeś grzecznie na spocie drejkami? więc proszę... nie rób ze mnie błazna publicznie na centrali...

No pamiętam, chyba (drejki? hurki bardziej, ale mogło być), ale może też być, że mieszam teraz dwa spotkania. :) Sam napisałeś wcześniej o braku szans, a mi to wypominasz, że uznaliśmy że brak szans i was przeczekaliśmy na spocie? To jak to, wy możecię się chować, kiedy nie macie szans a my już nie? Bardzo interesujący dualizm :)

Podsumowując - wyluzuj Draggston. Skoro masz frajdę z kampienia Eszur, to fajnie, ale trzeba też mieć trochę dystansu i nie obrażać się, że ktoś uważa to za nudne i/lub śmieszne. Ja się nie obrażam, że ciebie śmieszy roamowanie po jednego killa.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 31, 2011, 00:56:29 »
Jedna rzecz- "kampa w Eszur(tm)" to juz solidna marka :) Chlopaki wiedza co robia i sa w tym dobrzy. Jedni wola lowienie ryb a inni pilke nozna- kwestia gustu. W eve jest tak samo.

sarhi

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 31, 2011, 01:19:54 »
co do polish protectorate to jest nas kilku pilotów szczerze to 8 osob , reszta to alty . Co do farmienia to dragston ma trochę racji latamy raczej w małych ekipach w przeciwnym kierunku niż eszur . co do tego campienia na gejcie to ja sobie daruje jak ktoś lubi stać pod brama i czaić się żeby zestrzelić kogoś w jajku to proszę to robić umiejętnie . ja tam na takie zabawy odbijam sie od ssa czasem ktory jest za brama i bs może sobie stać .
PC5 co się stało z bsi albo mi się wydaje albo za każdym razem jak wchodzę na wasz kanał jest was coraz mniej .
polskie community ? kiedyś o tym myślałem ale są Polacy dyplomaci i ci co się nie nadają wiec , raczej do tego nigdy nie dojdzie

była koza , szczerze to wstyd mi ze bylem w tym corpie z lol ceo

co do konkretnego pvp mamy młodych pilotów co się szkolą poza korporacja wiec zabieramy ich na spokojniejsze tereny