Autor Wątek: covert jump portal  (Przeczytany 2590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ghavir

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ghafir
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
covert jump portal
« dnia: Grudzień 22, 2011, 22:58:38 »
Jestem w trakcie skillowania astrometrics od covert portalu i mam pytanie. Czy skill jump portal generation wplywa na zuzycie paliwa przy bridge'owaniu statkow czy tylko zmniejsza koszt aktywacji portalu i.e. w przypadku tytana stront a BO capacitor - czyli wbicie go powyzej lvl 1 nie ma sensu. Na necie znalazlem 2 rozne odpowiedzi i chcialbym zapytac kogos kto tym lata jak to w praktyce wyglada.

Goomich

  • Gość
Odp: covert jump portal
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2011, 23:17:53 »
Tylko stront.

Cytat: skill
Skill for the generation of jump portals to distant solar systems. 10% reduced material cost for jump portal activation per level.

Skąd ci się ten capacitor wziął?

ghavir

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ghafir
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: covert jump portal
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2011, 07:40:31 »
Interesuje mnie glownie wplyw tego skilla na covert portal a ten zuzywa do otwarcia jakies smieszne ilosci capa.

Goomich

  • Gość
Odp: covert jump portal
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:25:12 »
Ma taki wpływ na covert portal, że lvl 1 pozwala go używać. Reszta jest do tytana.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: covert jump portal
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:37:10 »
Ma taki wpływ na covert portal, że lvl 1 pozwala go używać. Reszta jest do tytana.

Na IV warto mieć, to daje realne oszczędności paliwa przy bridge'owaniu reconów czy covert haulera.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: covert jump portal
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:41:32 »
Na IV warto mieć, to daje realne oszczędności paliwa przy bridge'owaniu reconów czy covert haulera.

Dokladnie, nigdy nie prowadzilem takiej akcji BOnie mam jeszcze skilli na BO, ale pamietam ze zawsze przy wskakiwaniu ktos zostawal z tylu, i pilot BO musial dobierac paliwo z puchy zeby bridgowac kolejne statki, zalezy to od masy wiec jeden powiedzmy pilgrim na plycie zjada tyle paliwka co kilka bomberow, mam racje?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: covert jump portal
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:47:01 »
Od oszczędzania paliwa jest jump fuel conservation. Na covertowego portala, skill do portala nie ma wpływu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: covert jump portal
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2011, 10:30:55 »
Cat, jak ktoś chce skakać plytowanym gangiem przez covert portal to każdy płytowiec taszczy paliwo na swój skok. Jak dawno temu Col próbował zrobic event z BO to się okazało że pilgrim skaczący przez ten portal z 1600 palił całe paliwo. Ostatecznie pilot pilgrima dal offline na płyte i było git. (to było w czasie kiedy nikt jeszcze nawet nie plotkował na temat baków paliwowych)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.