Autor Wątek: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja  (Przeczytany 31897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 02, 2011, 20:31:39 »
In4 ktoś wsadzi im poważnego szpiega do korporacji i ją porwie :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 02, 2011, 20:43:41 »
Do ludzi wypowiadających się w tym topiku.
Czy nie uważacie, że cały ten topik jak i ten korp "śmierdzi" trolem z daleka?

Do Twórcy tego topika.
Każda gra rządzi się własnymi prawidłami. Dodatkowo ta gra jest niezwykle skomplikowana patrząc podług innych na rynku i są nikłe szanse, że zgromadzisz czy też zgromadzicie sami wiedzę nawet adaptując się do niej jak najlepiej. Dodatkowo odnoszę wrażenie, że nie zdajesz sobie sprawy z powagi tego forum. Jeśli chcesz zaistnieć w tej grze i żyć w spokoju rozwijając się nie troluj innych na tym forum, uspokój się i zajmij się grą a Ci, z którymi teraz walczysz z czasem się znudzą. Nie dolewaj oliwy stale do ognia. Swoją drogą średnia wieku w tej grze to około 30 lat i nie wiem jak inni ale nadmierna ilość bluzg w zdaniach po prostu "kole" w oczy.

Czy zdajesz sobie sprawę jak wyglądało by niedawne spotkanie w Warszawie gdyby to co piszesz było prawdą? Np za kazdym razem gdy któryś centralowy troll znajdował się w zasięgu moich rąk kiedy sie dowoadywałem kto on zacz, a on kto ja? >:D

Kłamiesz. Mi groziłeś ];ppppppp, że mnie zaraz za jaja powiesisz jak będę dalej trolował na centrali, nie dam Ci spokoju itd itp. ];PPPPPPPPP

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 02, 2011, 20:47:37 »
A bo akurat w zły moment trafiłeś jak szedłem po nowe piwo bo po starym wspomnienie już tylko stało, poza tym tylko groziłem zauważ, bez  wprowadzania słów w czyn :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yurioni

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 02, 2011, 21:09:50 »
Glupis ? czy czytac nie potrafisz ? SZPICLA MNIELI U NAS W KORPIE I NA TSIE. Wiadomosc mogl wyslac meilem
stary wez sie ogarnij, jaka wiadomosc? moze o tym, ze macie szpiega? nie rozczulaj mnie... on pisal o tym, ze go wywaliliscie z publicznego kanalu za to, ze ktos z jego corpa (tak sie domyslame) zabil kogos z waszych a ty od razu zakladasz, ze szpieg byl jego, malo tego, zakladasz, iz pisal on o wywaleniu jego szpiga...
siad, pala!

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 02, 2011, 21:53:44 »
Szpieg na publicznym kanale, a cóż on tam robił? Wyłudzał loginy i hasła? :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 02, 2011, 23:36:14 »
Szpieg na publicznym kanale, a cóż on tam robił? Wyłudzał loginy i hasła? :D

Przypomniało mi się jak dawno temu dostałem bana na publicznym kanale kozy. Mieli oni w zwyczaju ruchy swoich flot komentować na swoim publicznym kanale, i tak się szczęśliwie złożyło, że pewnego razu polatałem sobie za ich gangiem który kręcił się po provi. Za bardzo się nie kamuflowałem, to w końcu ktoś skojarzył dwa takie same nicki na localu i na kanale i tak moja kariera szpiega się zakończyła  :'( Więc nie smiał bym się tak ze szpiegów na publicznych kanałach :)

Yurioni

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 03, 2011, 09:10:03 »
Przypomniało mi się jak dawno temu dostałem bana na publicznym kanale kozy. Mieli oni w zwyczaju ruchy swoich flot komentować na swoim publicznym kanale, i tak się szczęśliwie złożyło, że pewnego razu polatałem sobie za ich gangiem który kręcił się po provi. Za bardzo się nie kamuflowałem, to w końcu ktoś skojarzył dwa takie same nicki na localu i na kanale i tak moja kariera szpiega się zakończyła  :'( Więc nie smiał bym się tak ze szpiegów na publicznych kanałach :)
aczkolwiek mozna by sie smiac z ludzi raportujacych takie rzeczy na publicznych kanalach :P

Goomich

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 03, 2011, 11:10:37 »
I tak lepiej niż raportowanie na lokalu.  :-[

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 04, 2011, 03:05:34 »
Od strony szpiega:
Moje szpiegowanie w PI wyglądało następująco: słuchałem gdzie panowie latają i leciałem tam mainem, zabijałem, w sumie nie było w tym nic specjalnego, to nawet robiło się nudne, dopiero w niedzielę do korpa dolączył Lufcyfer, na własną prośbę zresztą, no i zaczęlismy robić to trochę agresywniej, w sumie już się niespecjalnie starałem udawać, że coś jest nie tak, noo może jeszcze kilka słabych sztuczek, żeby potrzymać chłopaków w niepewności.

Zabiliśmy Megasa i Vexora w bitce na bramie:
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=10914202

a potem zaczęły się noob spawny rifterów i innych dziwnych rzeczy. (fit megasa ruls).

W sumie przez chwilę miałem nawet wyrzuty sumienia bo część korpa jest całkiem w porządku, no, ale ja to ja i szybko mi przeszło.

Widzicie panowie, zrobiłem wam coś takiego nie po to, żeby mieć fun z rozwalnia megathronów na quadro tanku, ale po to, żebyście przekonali się, że megalomania nie popłaca i mimo tej całej pewności siebie, tego całego doświadczenia i profesjonalizmu, przyjeliście niesamowicie słabego szpiega, który nawet nie starał się ukryć tego co robi.
Właściwie nie oszukujmy się, gdyby nie to d/c tak szybko byście się nie domyślili, udało wam się tylko z powodu moich błędów, całej masy błędów.

A Albi nie miał absolutnie żadnych złych zamiarów wobec was, o tym, że sobie was szpieguje dowiedział się dopiero pamiętnej niedzieli :)
Villq co innego :D btw. wsadzanie altów do npc korpów nie ochroni ich przed gankowaniem :)

PS: Wojna była retracted nie dlatego, że wystraszyłem się waszych pro kolegów z Polish Mercenaries jak sugerowaliscie na tsie, ale dlatego, że zorientowałem się, że już sobie za wiele nie poszpieguje :)

PS2: Kilka cytatów ukazujących poziom "świetnie dobranych ludzi":

wojna
From: Otaka Micimoro
Sent: 2011.10.30 14:34
To: Rash'kan, 

jak sie czujesz pedale znecajac sie nad mocno slabszym od ciebie? jestes taka ciata ze tylko przedszkolakom dajesz rade? gorszej cipy w zyciu nie widzialem brak takim jak ty odwagi zeby sie zmiezyc z rownym sobie, wkrotce sie to zmieni zostanie z ciebie tylko pyl gwiezdny

porca putana :)
From: Otaka Micimoro
Sent: 2011.10.30 15:08
To: Rash'kan, 

gdzie polecialas bolszewicka dziwko! wroc do Villore dostaniesz pale do wypolerowania ... tak si strzele ze az sie zakrztusisz suko ! :)


Już nie mówiąc o tekstach na tsie o tematyce "co zrobię jak dorwę Rasha w realu" czy "jak należy zabić takich kolesi jak Rash".
Oczywiście to wszystko dopóki nie wiedzieli jeszcze o szpiegostwie, bo na to rozumiem, że można się wkurzyć ;)






Minna Hinata

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 04, 2011, 04:11:41 »
Cytuj
PS2: Kilka cytatów ukazujących poziom "świetnie dobranych ludzi":

wojna
From: Otaka Micimoro
Sent: 2011.10.30 14:34
To: Rash'kan,

jak sie czujesz pedale znecajac sie nad mocno slabszym od ciebie? jestes taka ciata ze tylko przedszkolakom dajesz rade? gorszej cipy w zyciu nie widzialem brak takim jak ty odwagi zeby sie zmiezyc z rownym sobie, wkrotce sie to zmieni zostanie z ciebie tylko pyl gwiezdny

porca putana :)
From: Otaka Micimoro
Sent: 2011.10.30 15:08
To: Rash'kan,

gdzie polecialas bolszewicka dziwko! wroc do Villore dostaniesz pale do wypolerowania ... tak si strzele ze az sie zakrztusisz suko ! :)


Już nie mówiąc o tekstach na tsie o tematyce "co zrobię jak dorwę Rasha w realu" czy "jak należy zabić takich kolesi jak Rash".
Oczywiście to wszystko dopóki nie wiedzieli jeszcze o szpiegostwie, bo na to rozumiem, że można się wkurzyć ;)

Tego nie można nazwać świństwem ani nawet dziecięcym zachowaniem. Neo-nazistowskie  zachowanie jest tępione od samej podszewki a megalomania w tym wykonaniu prosi się o typowe "wpierdol na dzień dobry". Mam mocne nerwy (może przez pracę, może przez to że jestem byłym wojskowym, whatever) ale lekko mną zatrzęsło jak taka banda dzieciaków zachowuje się jak typowi kretyni bez przedszkola. Może nabiorę chęci wsunięcia tam swojego "szpiega" i przesunięcia paru altów do specjalnie stworzonej korporacji dla samej pięknej przyjemności zabijania ich na wszelkie sposoby oraz wykorzystania wszelkiej możliwej mechaniki gry żeby tylko utrudnić im życie do końca... ich przygody w EVE. Można być noobem, można być idiotą ale wy z tymi tekstami schodzicie poniżej wszelkiej maści noobów i idiotów.

Dziecinada, Rataxas, wbij sobie do głowy tekst który Ci jeszcze raz powtórzę - ADAPT OR DIE. Bo podejrzewam że w takim stylu szybko będziesz skończony zarówno na tym forum jak i w EVE. Pewne osoby nie mają w nawyku wybaczania chamstwa a tym bardziej powielania neo-nazistowskiego zachowania którego osobiście nienawidzę najbardziej na ziemi.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 04, 2011, 07:45:18 »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 04, 2011, 07:51:22 »
ojtam ojtam, wolałbym być bolszewicką dziwką niż np. trockistowską lub, broń boże, maoistowską. Trzeba unikać błędów i wypaczeń, kto za młodu nie był komunistą, ten na starość świnią będzie itd.

Swoją drogą, czy bolszewicka dziwka daje wszystkim według potrzeb, wszystkim według zasług, czy wszystkim po równo?

W każdym razie, byt kształtuje świadomość i to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.

fejkedit: FFFFFFUUUUUU tylko nie mrówkojady w swetrach!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 04, 2011, 08:24:17 »
[admin]Czy ja muszę złapać agro i rozdać parę forumowych podów żeby był spokój? Ja kurwa rozumiem że to wyżej to cytaty, ale może tak odpuście sobie dalsze cytowanie podobnych kwiatków weny twórczej w ogólnych częściach forum?[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 04, 2011, 08:48:52 »
Czy ja muszę złapać agro i rozdać parę forumowych podów żeby był spokój? Ja kurwa rozumiem że to wyżej to cytaty, ale może tak odpuście sobie dalsze cytowanie podobnych kwiatków weny twórczej w ogólnych częściach forum?

Szeptem Doomowi do uszka: "Flejm. Przenieś topic do flejma"  ;D

A tak poważnie, to po lekturze tego topicu doszedłem do wniosku, że odpowiedni korpowy dyplo to jednak zajedwabiście ważna i potrzebna funkcja... Jeszcze parę stron tego topica i każdy korp w polskim community będzie miał w PI własnego szpiona :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 04, 2011, 09:19:16 »
Raczej go zamknę. Przeniesienie tego do flame i tak zabije temat, bo jedna ze stron straci możliwość pyskowania

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 04, 2011, 10:33:26 »
Mrowkojady mi sie nie laduja...  :'(


 ;D

Also:


Pogadajcie z Trzcicielami Kawy, moze razem jakies Ally zrobicie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 04, 2011, 11:24:21 »
LOOOL a Wy dalej tych nubków (co im się zdaje ze EVE jest jak inne MMO i że kogokolwiek obchodzą, poza altami niektórych ludzi  :D) męczycie?

PS
dawno nie było w PL community takich co się tak świetnie można z nich pośmiać. Tak trzymać!

PS2
Za takie teksty to powinni dostać perma wardec.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 04, 2011, 12:32:39 »
No ale przyznaj, ze chlopaki PR maja wyskillowany na 6. :) To co sie dziwisz, ze ich mecza (-my)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 04, 2011, 12:44:40 »
Tak tak, mają PR, tyle że zdaje się że negatywny, skoro takie poruszenie wywołali.
Są młodzi (w EVE, nie wiem jak w realu), przyszli z innego MMO które "wygrali" teraz chcą "wygrać EVE".
Ambitni, drapieżni i "nieśmiertelni".
A tu bah... na wstępie dostali z pół obrotu w baniaka i słusznie, bo sądząc po kilku postach które tu widziałem: a) sezon ogórkowy na wysyp impodobnych rozpoczęty, b) będą mieli 10x więcej flejmów na centrali niż killi na bc, c) ogarną się i zaczną gre z innym podejściem, d) nie wytrzymają do końca roku (ankieta wyboru wielokrotnego).
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 04, 2011, 14:21:43 »
Oj dajcie juz im spokoj hipokryci :-) . Mam tu wymieniac nicki osob co to flejmuja na localu w kierunku wroga.Na ts niektore rozmowy Miodka by przyprawily o palpitacje serca.

Ps. PM nie mialo i niema poza jednym z czlonkow nic wspolnego z PI. Wiec prosze nas w to nie wciagac. Pierwsze tez slysze, ze mielismy cos tam leciec i kogos za raczke trzymac. Ceo Tom wyraznie powiedzial, ze on nic do tego nie ma, ale jak ktos tam poleci to jego sprawa. PM to korp demokratyczny wiec kazdy robi to co chce.

Ps2. Troche sie dziwie tym ludziom co meczyli ten korp bo co to za wyzwanie. Z drugiej strony sam pamietam jak robilem flip can,suicide ganking i taka jest po prostu Eve.   
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 04, 2011, 15:18:06 »


Ps. PM nie mialo i niema poza jednym z czlonkow nic wspolnego z PI. Wiec prosze nas w to nie wciagac. Pierwsze tez slysze, ze mielismy cos tam leciec i kogos za raczke trzymac. Ceo Tom wyraznie powiedzial, ze on nic do tego nie ma, ale jak ktos tam poleci to jego sprawa. PM to korp demokratyczny wiec kazdy robi to co chce.
.   

Nie wiem jak to wygląda z waszej strony, ze strony PI wygladalo to tak, ze mieliscie:
a) zalozyc z PI alians
b) sporo waszych czlonkow mialo do nich przejsc
c) pomagaliscie za plecami all the time w nie wiadomo jaki sposob

Tak o relacjach PM i PI mowiono w PI :)


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 04, 2011, 15:57:15 »
Nie wiem jak to wygląda z waszej strony, ze strony PI wygladalo to tak, ze mieliscie:
a) zalozyc z PI alians
b) sporo waszych czlonkow mialo do nich przejsc
c) pomagaliscie za plecami all the time w nie wiadomo jaki sposob

Tak o relacjach PM i PI mowiono w PI :)
Mysle, ze chlopaki z PI trolowali waszego szpiega na tsie. Nic mi nie wiadomo o jakims przechodzeniu, wspolnym ally, jakies pomocy za plecami. Wiem tylko, ze kolega z PM pytal, czy ktos nie chce pomoc bo to jacys jego znajomi z rl.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 04, 2011, 16:42:32 »
Nasi szpiedzy, to ja i byłem szpiegiem dla swojego alta i nikogo innego -.-"

I nie, nie trollowali, widać po prostu ktoś roztaczał inną wizję współpracy niż miała być rzeczywiście.

deckard

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 05, 2011, 00:23:48 »
Najwyrazniej niektorym zbyt ciezko jest zrozumiec w miare proste wypowiedzi więc uściśle.

Jedyna osoba z PM zwiazana z PI jestem ja Ygrim vel Nocny Pelzacz

PI nigdy nie prosiło o pomoc bo dawali sobie rade, to ja prosiłem o pomoc dla nich.

PI nie robiło nobspawnów była to moja nieprzemyślana decyzja przydzielenia im nowego młodego ceo o którym sadziłem ze jest na tym samym poziomie.

Twoje prywatne rozmowy z Otaka srednio mnie interesuja aby nie powiedzieć jak głęboko w d... to mam,  osobiście mam w nosie od kogo i czego cie zwyzywał, tak dlugo jak bylo to prywatne i upublicznianie takich informacji uwazam za niskie, szczegolnie że wszyscy oburzeni moga sobie zajrzec na flejma  -  żenada, czy inne publiczne topiki pełne "kultury". Ja osobiście uważam szpiegów za k..y jak ktoś wchodzi na ts i udaje kolegę rl tylko po to aby wykorzystać te informacje potem w grze to nie wiem jak inaczej go nazwać. TYM TEZ dla mnie jesteś.

Potrzebowałeś alt korpa i szpiega na ts który dawał ci info kto gdzie w czym jest i co robi aby zabić niewyskilowane riftery. Ful pro graty naprawdę chylę czoła faktycznie pokazałeś klasę centrali.

Co do Rataxa to znam go 2 lata i oba topiki jasno powiedziały trolom dziękujemy, uderz w stół a nożyce się odezwa 4 podstrony kilka dni ... bez komentarza. Oczywiście z małymi wyjątkami nie wszyscy użytkownicy centrali to id... i -  i te osoby miału prawo zirytować sie z powodu sarkastycznego charakteru notek - ale znamienita większość. Niestety zbyt późno zorientowałem sie ze Ratax zaczął grę w eve i nie miałem okazji przekazać mu info aby polskiego community szukał wszędzie ale poza banda troli na centrali i / =  troliszu. Na szczęście już zdążyłem mu to przekazać. Także chłopaki radzą sobie świetnie.


Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 05, 2011, 00:43:17 »
Mniej emocji wiecej slownika :)

Tak, potrzebowalem alt korpa, zeby rzucic wardec, niestety nie moge strzelac do niewyskilowanych rifterow bez wardeca, co za niedobra mechanika gry :/

PI nie robilo noobspawnow tylko przylatywalo jeden za drugim na miejsce bitwy, zwal jak zwal.

Moje prywatne rozmowy nie mialy miejsca, bo rozmowy nie podejmowalem, niskie to jest obrazanie kogos za killa w grze.
Wiadomosc jest tutaj, gdzie ma miejsce dyskusja o korpie i jego poziomie.
Nie interesuje mnie gdzie masz te rozmowy, nie prosilem Cie o czytanie ich :)

A uwazaj sobie szpiegow za kogo chcesz, slyszalem ze: "to tylko gra" :)

No coz, bez szpiega musialbym szukac niewyskilowanych rifterow, vexoro i megasow, jeszcze tego brakuje zebym tracil na to czas :)

I Misiu Przesłodki nie kłam na temat tej pomocy, gdyż wiele razy padalo na tsie pytanie o alians i za kazdym razem odpowiadales ze nie bedzie z tym problemu :)
Powiedz po prostu ze za wiele obiecywales :)

I juz sie tak nie emocjonuj, przeciez to tylko gra!

deckard

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 05, 2011, 01:00:59 »
Oczywiście ze to tylko gra tak długo jak robisz to w grze a nie prywatnie rozmawiasz z ludźmi na ts a potem umieszczasz prywatne rozmowy na publicznym forum. Jak cie obrażał to także mam w nosie bo robił to prywatnie jak ci się nie podoba to masz piękna opcje ignore. polecam korzystanie a nie przeklejanie na forum jaki ty biedny jesteś

Obrażanie szpiegowanie jest częścią gry i częścią gry jest traktowanie szpiegów w określony sposób. Proste każda akcja ma określone konsekwencje jak ci sie nie podobają to ich nie podejmuj. Wciągasz forum w grę i politykę Eve i dziwisz sie ze ktoś ci odpowiada zgodnie z sytuacja z gry?! Pozatym jak już powiedziałem wyżej wyciąganie prywatnych rozmów na publiczne forum aby udowodniając swoja racje, szczególnie tych wyciętych z kontekstu uważam za niskie i nie jest to kwestia gry ale charakteru człowieka.

Co ja im obiecywałem to wiem, i w każdej chwili wole przyjąć 100 nobów z bez sp niż jednego gracza twojego pokroju. Proste oni dobrze wiedza na jakim sa poziomie i świetnie sobie z tym radzą, bez problemu uczą sie od innych graczy z większa ilością sp a suport tych graczy maja duży i ja jestem jedna z mało znaczacych tam osób o czym też świetnie wiesz.

Co do super pro dark eve to jeszcze będziesz mial okazje to pokazać i udowodnić osobom powyżej 1kk sp znającym przynajmniej w podstawowym stopniu mechanizmy eve.
Z mojej strony tyle, pouczanie na temat oddzielania gry od sfery prywatnej to zacznij od siebie.


Edit  stylistyki zgodnie z sugestia na dole
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 01:12:13 wysłana przez deckard »

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 05, 2011, 01:09:10 »
Alez ja nie mam pretensji jak mnie nazywasz, spokojnie, rozumiem, ze Ciebie to strasznie boli :)

Poza tym wiadomosci od Otaki nie sa wyciete z kontekstu, zabilem go, dostalem 2 wiadomosci, koniec.
Zadnego kontekstu nie bylo.

Nooo akurat na jakim poziomie sa to chyba za bardzo nie wiedza, ale faktycznei ucza sie od innych graczy :)
Z supportem bym nie przesadzal, choc faktycznie jest.

W ogole fajne zdanie: "a support tych graczy maja duzy i ja jestem jedna z nielicznych tam osob..."
To maja duzy support, a jestes jedna z nielicznych osob?
Cos nie ten tego...
Zdan nie skladasz, obietnic nie pamietasz...

No i bardzo przepraszem Eve-Centralę, że wciągam was w grę nazywaną Eve!
Wybaczcie panowie, wybaczcie.

Szczutek

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 05, 2011, 02:25:49 »
 :) Nie ma sie co spinac  :) Nie wszystkim spodobala sie ich "niczym niepoparta pewnosc siebie" i tyle. "Czyn", ktorego dopuscil sie Rash tylko wyjdzie im na dobre. Z mojego punktu widzenia NIE ZROBIL NIC, albo zrobil cos o czym kilka osob tutaj myslalo, zeby im "utrzec lekko nosa" - chyba mu sie naprawde nudzilo ;) Ja bym nie dal rady... za malo maja  ;D. Teraz jak ciulaja jeszcze ISKi to death penalty, szczegolnie Megasa moze byc trudne dla nich do przyjecia, sadzac po hate mailach.
BSI takie komenty ma w opisie korpa ;D ;D ;D. Kazdy kto to przeczyta wie z kim ma do czynienia ;) i gdzie tacy "miszczowie" lataja.
Podsumowujac... dzieki temu wszyscy tylko zyskali...
PI jest teraz czujne jak nigdy  ;)
Otaka/j23hans juz wpie... shipa klasy BS... kolejne wtopy jak sie zdaza, beda latwiejsze do przelkniecia dla niego i reszty korpa - ma mocniejsza psychike, reszta korpa wie, ze shit happens, maja juz szablon do mail hate'owania lub znudzi im sie wysylanie takich wiadomosci po x wtopach 
Rash dostal pare hate maili - mocniejsza psycha/poznal nowe slownictwo (ja poznalem ;) bede mial czym "pozaginac" kolegow w piaskownicy)
wszyscy mozemy sie posmiac/poobruszac
znaczy sie... jest dobrze  >:D
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 02:51:08 wysłana przez Szczutek »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 05, 2011, 20:45:39 »
Rash'khan pokazał Wam jak działa się w Eve, powinniście mu być wdzięczni za dobrą lekcję za niską opłatą w postaci wdupionych paru lol-shipów.

Przyznam, że po tej akcji moja ocena CBC znacząco wzrosła, nie sądziłem że są tam takie talenty :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 05, 2011, 21:15:20 »
Rash'khan pokazał Wam jak działa się w Eve, powinniście mu być wdzięczni za dobrą lekcję za niską opłatą w postaci wdupionych paru lol-shipów.

Przyznam, że po tej akcji moja ocena CBC znacząco wzrosła, nie sądziłem że są tam takie talenty :)

QFT, +1

Deckard, ty naprawdę mało wiesz o szpiegach w EVE. Oni mieli że tak to powiem "namiastkę" prawdziwego szpiega i avexora. Wyobraź sobie, że są i tacy co nie ujawniają się przez lata tylko po to by kiedyś dojść do stołka dyrektorskiego, zwinąć isk z corp walleta, zwinąć całe assety, wystawić do zabicia co droższe shipy i wyjść z szatańskim uśmiechem na ustach.

Choć podejrzewam, że już takiego mają, młode korporacje mają nawyk kolekcjonowania isków na corp wallecie.

Acunn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Acunn
  • Korporacja: XIII widow
  • Sojusz: The Nameless Alliance
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 05, 2011, 22:21:13 »
Panowie/Panie, o ile do tej pory ośmieszali sie wyłącznie piloci z PI, tak teraz widzę ze wszyscy zaczynacie trzymac ten sam poziom ..

gratulować??  ???

Szczutek

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 06, 2011, 13:14:56 »
 :'( Poczulem sie dotkniety ostatnim postem :'(

Jonas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 07, 2011, 07:54:50 »
:'( Poczulem sie dotkniety ostatnim postem :'(
Zły dotyk boli całe życie.  ;)

Szczutek

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 11, 2011, 23:29:47 »
Rekrutujecie jeszcze, czy juz wygraliscie?  ;)

Yaros

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 12, 2011, 13:34:25 »
Nie ma się co śmiać, idzie im coraz lepiej, w/g Battleclinica po 39 stratach zaliczyli pierwszego kila:
http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=corp&name=Polish+Immortals
(trzeba pamietać, że Battleclinic jednak nie wszystko pokazuje, ale oni chyba jeszcze nie maja swojego kb)

Tutaj ten kill:
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=14573083

Co prawda swojego zatłukli, ale najlepszym się zdarza, w końcu od czegoś trzeba zacząć.
Trzymam kciucki, żeby chłopaki jednak wytrwali i nie zniechęcili się do Evki.