Autor Wątek: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja  (Przeczytany 31888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 02, 2011, 12:02:53 »
Widzę że mądry jesteś jak buty rumcajsa. Na pewno możemy sobie powalczyć z kimś kto gra 5-6 lat w te gre i się rzuca na graczy co grają miesiąc , very BREJV  very ... zwłaszcza że ja go ledwo uszkodzić mogę.

 Skoro też masz takie podejście to bardzo pro jesteś , w sumie jak każdy troll za monitorem. 

Najzabawniejsze jest to że połowa z Was trolluje tu na forum a pozniej mi te same osoby na PW pisza porady w grze - szkoda mi Was chopaki wieśniaki.  Do żadnego UNSEEN nie pójdziemy , głowy w piasek też nie schowamy a Polaczki kozaczki mogą sobie nas ganiać zwłaszcza Villqu ( fail kille robi chopak na kazdym z 2 banki do przodu :D )

No i wlasnie przez takie posty jak kolega z PM (wasz jakis znajomy) pytal czy ktos wam pomoze, doradzi to mu odpowiedzialem, ze po waszym postowaniu sam mialem ochote was odwiedzic.  Rozwala mnie wasza postawa roszczeniowa i przedstawianie sie za nie wiadomo kogo. Bo przyszliscie i jestescie tacy zajebisci to mamy ukleknac i wam lodzika z polykiem zrobic czy co ?. Fajnie ,ze przyszliscie grac w EVE, jakies dresiarskie filmiki z przychlastami postujecie, w pierwszym poscie juz byly szpile jak inni powinni grac a potem obraza jak ludzie zaczeli po was jezdzic. No i jak widze dalej brniecie w tym kierunku :-). Powodzenia jak wkur..... innych graczy to mozecie sobie czasem gre odpuscic na miech. No i ludzie dobrze wam poradzili z Unseen, a wy jeszcze za to na nich plujecie bo wiecie lepiej chociaz jak sami pisaliscie jestescie nowi w tej grze.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Yurioni

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 02, 2011, 13:12:33 »
Widzę że mądry jesteś jak buty rumcajsa. Na pewno możemy sobie powalczyć z kimś kto gra 5-6 lat w te gre i się rzuca na graczy co grają miesiąc , very BREJV  very ... zwłaszcza że ja go ledwo uszkodzić mogę.
wlasnie tym stwierdzeniem tylko udowadniasz, ze jestescie lamami z ktorych nic nie bedzie. Gdybyscie poswiecili chociaz troche czasu na zgromadzenie wiedzy, obejrzenie filmikow i poczytanie, to byscie wiedzieli, ze wlasnie EVE jest jedna z nielicznych (o ile nie jedyna) gra w ktorej mlode chary z mala iloscia sp, ale z dobrym planem na kontre moga zrobic z dupy jesien sredniowiecza starym postaciom, ale oczywiscie lepiej siedziec i jeczec, a swoje faile zrzucac na barki malej ilosci sp...

let the fail be with you!

Rataxas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 02, 2011, 13:24:46 »
No i wlasnie przez takie posty jak kolega z PM (wasz jakis znajomy) pytal czy ktos wam pomoze, doradzi to mu odpowiedzialem, ze po waszym postowaniu sam mialem ochote was odwiedzic.  Rozwala mnie wasza postawa roszczeniowa i przedstawianie sie za nie wiadomo kogo. Bo przyszliscie i jestescie tacy zajebisci to mamy ukleknac i wam lodzika z polykiem zrobic czy co ?. Fajnie ,ze przyszliscie grac w EVE, jakies dresiarskie filmiki z przychlastami postujecie, w pierwszym poscie juz byly szpile jak inni powinni grac a potem obraza jak ludzie zaczeli po was jezdzic. No i jak widze dalej brniecie w tym kierunku :-). Powodzenia jak wkur..... innych graczy to mozecie sobie czasem gre odpuscic na miech. No i ludzie dobrze wam poradzili z Unseen, a wy jeszcze za to na nich plujecie bo wiecie lepiej chociaz jak sami pisaliscie jestescie nowi w tej grze.

 1) jak lubisz lodziki to spoko.
 2) czyli uwazasz ze mamy isc do UNSEEN bo tak ktos nam NAKAZUJE - tak zapewne , zeby pozniej trolle gadac mogli o tym jak ogony podkulilismy i dalismy dyla ?
 3) dla czego mamy niby rozwiazywac korporacje i nie grac razem ( skoro tego chcemy ) tylko robic jakis smieszny rozpad
 4) Nikt tutaj z nas nie obrazil zadnego korpa ani zadnej osoby
 5) Wydaje mi sie ze trolle z tego forum ( jak to polacy ) szukaja okazji do pokazania jacy wazni nie sa, jacy silni , jacy wspaniali no i w ogóle naj naj naj... jesli wiesz co mam na mysli.
 6) rozczarowalo mnie tylko kiedy poczytalem na niemieckich , angielskich i co nieco uslyszalem " na ruskich" forach ze tam ludzie naprawdę trzymają się razem.
 7) nie wiem ile prawdy może w tym być ale podobno rumuni wszyscy co graja w EVE siedza w jednym zakatku EVE i siedza tam po prostu razem , wspierajac sie.
 8) oczywiscie po polakach tego oczekiwac nie mozna bo Ty wedle filmiku oceniasz ze my jakies dresy czy cus ( kompletnie Cie kurwa z tym nie rozumiem )
 9) Kolejna rzecz ktora mnie rozjebala w Twoim poscie to niby gdzie MY tak mowimy , lub dajemy do zrozumienia
Cytuj
" Rozwala mnie wasza postawa roszczeniowa i przedstawianie sie za nie wiadomo kogo
" , badz tak iscie uprzejmy i mi wklej w ktorym MY do czegosc roszczenia kierujemy lub przedstawiamy sie za nie wiadomo kogo ? Jezeli znajdziesz taki temat przylece swoim najdrozej wyfitowanym statkiem do jakiegos nulla czy gdzie tam latasz i zestrzelisz mnie ( bedziesz mial free killa na KB wkoncu to kochasz )

EDIT: w sumie to ja nawet na dobra sprawe nie wiem o jakim koledze dokladnie mowisz i jakis tam PMach. Jesli mowisz o panu na Y... ( nie bede rzucal nazwiskami na forum  ) to po :
1) nikogo nie prosilismy o pomoc
2) po prostu powiedzielismy ze jakies typki co graja po 4 lata maja radoche z bicia nuubi ( bo wiesz dla nas jako nowych nie jest to do konca zrozumiale ) tylko jak to wiadomo Polak Polakowi Wilkiem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 13:31:25 wysłana przez Rataxas »

Yurioni

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 02, 2011, 13:26:14 »

 5) Wydaje mi sie ze trolle z tego forum ( jak to polacy ) szukaja okazji do pokazania jacy wazni nie sa, jacy silni , jacy wspaniali no i w ogóle naj naj naj... jesli wiesz co mam na mysli.

it's not bragging if you can back it up...

Rataxas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 02, 2011, 13:47:05 »
wlasnie tym stwierdzeniem tylko udowadniasz, ze jestescie lamami z ktorych nic nie bedzie. Gdybyscie poswiecili chociaz troche czasu na zgromadzenie wiedzy, obejrzenie filmikow i poczytanie, to byscie wiedzieli, ze wlasnie EVE jest jedna z nielicznych (o ile nie jedyna) gra w ktorej mlode chary z mala iloscia sp, ale z dobrym planem na kontre moga zrobic z dupy jesien sredniowiecza starym postaciom, ale oczywiscie lepiej siedziec i jeczec, a swoje faile zrzucac na barki malej ilosci sp...

let the fail be with you!

A skad wiesz ze nie polecielismy na kontre ? Wlasnie tak zrobilismy tylko no khm ... zanim my zdjelismy w 3-4 osoby jednemu z nich shidla , armor - to koles po prostu nas rozstrzelal. Strata statku dla nowego gracza ktory powiedzmy wart jest 60-70 mln ISK , no nie ukrywajmy ze jest bolesna.

Yurioni

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 02, 2011, 13:51:48 »
A skad wiesz ze nie polecielismy na kontre ? Wlasnie tak zrobilismy tylko no khm ... zanim my zdjelismy w 3-4 osoby jednemu z nich shidla , armor - to koles po prostu nas rozstrzelal. Strata statku dla nowego gracza ktory powiedzmy wart jest 60-70 mln ISK , no nie ukrywajmy ze jest bolesna.
widocznie failowa kontra, nie chodzi o to zeby poleciec byle jak w byle czym i wdupic, tylko wiedziec co sie chce zrobic i jak to mozna osiagnac...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 02, 2011, 13:57:32 »
1) jak lubisz lodziki to spoko.
 2) czyli uwazasz ze mamy isc do UNSEEN bo tak ktos nam NAKAZUJE - tak zapewne , zeby pozniej trolle gadac mogli o tym jak ogony podkulilismy i dalismy dyla ?
 3) dla czego mamy niby rozwiazywac korporacje i nie grac razem ( skoro tego chcemy ) tylko robic jakis smieszny rozpad
 4) Nikt tutaj z nas nie obrazil zadnego korpa ani zadnej osoby
 5) Wydaje mi sie ze trolle z tego forum ( jak to polacy ) szukaja okazji do pokazania jacy wazni nie sa, jacy silni , jacy wspaniali no i w ogóle naj naj naj... jesli wiesz co mam na mysli.
 6) rozczarowalo mnie tylko kiedy poczytalem na niemieckich , angielskich i co nieco uslyszalem " na ruskich" forach ze tam ludzie naprawdę trzymają się razem.
 7) nie wiem ile prawdy może w tym być ale podobno rumuni wszyscy co graja w EVE siedza w jednym zakatku EVE i siedza tam po prostu razem , wspierajac sie.
 8) oczywiscie po polakach tego oczekiwac nie mozna bo Ty wedle filmiku oceniasz ze my jakies dresy czy cus ( kompletnie Cie kurwa z tym nie rozumiem )
 9) Kolejna rzecz ktora mnie rozjebala w Twoim poscie to niby gdzie MY tak mowimy , lub dajemy do zrozumienia " , badz tak iscie uprzejmy i mi wklej w ktorym MY do czegosc roszczenia kierujemy lub przedstawiamy sie za nie wiadomo kogo ? Jezeli znajdziesz taki temat przylece swoim najdrozej wyfitowanym statkiem do jakiegos nulla czy gdzie tam latasz i zestrzelisz mnie ( bedziesz mial free killa na KB wkoncu to kochasz )

EDIT: w sumie to ja nawet na dobra sprawe nie wiem o jakim koledze dokladnie mowisz i jakis tam PMach. Jesli mowisz o panu na Y... ( nie bede rzucal nazwiskami na forum  ) to po :
1) nikogo nie prosilismy o pomoc
2) po prostu powiedzielismy ze jakies typki co graja po 4 lata maja radoche z bicia nuubi ( bo wiesz dla nas jako nowych nie jest to do konca zrozumiale ) tylko jak to wiadomo Polak Polakowi Wilkiem.
To co napisales w wiekszosci to totalne bzdury. I gdybys gral w ta sama gre co ja to bys o tym wiedzial. Polacy niczym sie w Eve nie roznia od innych narodowosci. Czy to beda rumuni,ruskie, francuzi, niemcy, amerykance,angole, szkoci etc etc . Moze dla ciebie to jest niewyobrazalne, ale niektorzy graja w multi narodosciowych ally/korpach z tego wlasnie wzgledu, ze moga poznac ludzi z innych niz Polska kraju. Jest polski ally, sa polskie korporacje wiec o co placzesz ?  To, ze jestem w PM nie znaczy, ze nie bede strzelal do Bufu, BSI, PBN, c0ven etc. etc. bo to sa Polacy. Ba, z poniektorymi z nimi pomimo, ze sie strzelalem nadal normalnie rozmawiam. Nawet o zgrozo z poniektorymi bylem w tym samym ally/korpie. Teraz przylazi mi jakis gostek, ktory bardzo malo wie o tej grze i zaczyna mi narzucac swoj swiatopoglad. Fuck off and if u dont like it, u can suck my dick.  Unseen to wlasnie ally/korp, ktory glownym celem jest nauka poczatkujacych grania w EVE. Maja wykladowcow, ktorzy wywodza sie z kilku polskich ally/korpow. No to co sie dziwisz, ze ludzie was tam odsylaja jak spelniacie te warunki. Naucza was fitowac, skanowac, troche pvp, kopaniu, robieniu misji czyli generalnie wszystkiego co potrzeba na start. Pozniej juz od was zalezy co bedziecie robic. Nikt was w Unseen nie zatrzyma jak stwierdzicie, ze macie kursy ukonczone i nic juz was tu nie trzyma. Eve to jest sandbox i to od was zalezy co bedziecie w tej grze robic. A ty wlazisz na centrale jako poczatkujacy gracz z nikomu nieznaego korpa i zaczynasz moralizatorskie gadki. Masz wizje to super. Rozwijajcie korpa i jak innym graczom bedzie to pasic to beda dolaczac do waszej korporacji. No, ale postujac na forum centrali i obrazajacych wszystkich na okolo wzbudzasz tylko pusty smiech z twojej naiwnosci i malej wiedzy o tym community.   
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Jonas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 02, 2011, 14:00:39 »
A skad wiesz ze nie polecielismy na kontre ? Wlasnie tak zrobilismy tylko no khm ... zanim my zdjelismy w 3-4 osoby jednemu z nich shidla , armor - to koles po prostu nas rozstrzelal. Strata statku dla nowego gracza ktory powiedzmy wart jest 60-70 mln ISK , no nie ukrywajmy ze jest bolesna.
Pierwsza zasada pvp w EVE. Nie lataj czymś na stratę czego cię nie stać.

A tak na marginesie jeżeli chcecie być postrzegani jako dojrzali gracze chcący coś sensownego osiągnąć w tej grze, to musisz rozważyć zmianę sposobu wypowiadania się, bo jak dla mnie faktycznie brzmisz jak dres z piaskownicy (bez urazy), a zrażenie do siebie całego community nie jest dobrym pomysłem na start.

Goomich

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 02, 2011, 14:04:15 »
widocznie failowa kontra, nie chodzi o to zeby poleciec byle jak w byle czym i wdupic, tylko wiedziec co sie chce zrobic i jak to mozna osiagnac...

Widocznie chcą sami do wszystkiego dojść.
Nie chcą do akademii, to nie, a że skończy się to na następnych 200 wtopionych rifterach? To jest najlepsza szkoła.

Yurioni

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 02, 2011, 14:08:29 »
Widocznie chcą sami do wszystkiego dojść.
Nie chcą do akademii, to nie, a że skończy się to na następnych 200 wtopionych rifterach? To jest najlepsza szkoła.
widziales kiedys riftera za 60-70kk ?? :P

Rataxas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 02, 2011, 14:09:41 »
Widocznie chcą sami do wszystkiego dojść.
Nie chcą do akademii, to nie, a że skończy się to na następnych 200 wtopionych rifterach? To jest najlepsza szkoła.

dokladnie , takie wojny sa dla nas okej o ile mamy powiedzmy szanse vs 1 korp , ale nie vs 3 korpy. Zreszta wole nauczyc i poczuc na wlasnej skorze strate tanich statkow ( wzglednie ) niz pozniej dorobic sie czegos za lepsza kase i to wtopic.



Pierwsza zasada pvp w EVE. Nie lataj czymś na stratę czego cię nie stać.

A tak na marginesie jeżeli chcecie być postrzegani jako dojrzali gracze chcący coś sensownego osiągnąć w tej grze, to musisz rozważyć zmianę sposobu wypowiadania się, bo jak dla mnie faktycznie brzmisz jak dres z piaskownicy (bez urazy), a zrażenie do siebie całego community nie jest dobrym pomysłem na start.

 A to jest wlasnie bardzo ciekawe bo widzisz , tutaj mowia ze obrazam / obrazamy a jak narazie to ciagle slysze ja : tachraj boba , ssij , poleruj klamke, bij niemca w kask, wypierdalaj... etc.
 Wiec teraz albo tutaj 90% osob nie czyta kompletnie pelnych dyskusji (w sensie postow, a Ty czytales ?) albo tutaj epitety wymienione powyżej są oznaka czegoś na kształt miłości ( na która ja sie raczej nie pisze :-[ )
 Tak czy siak nie bardzo wiem co masz na mysli " zmiane sposobu wypowiadania sie " bo widzisz , mowiac ze ktos jest "trollem" raczej chyba go nie obrazam , lub mowiac ze nie lubimy trolli ? Wkoncu trolling to buractwo, a samo w sobie trollowanie to lamanie netykiety. Popraw mnie jesli nie mam racji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 14:18:22 wysłana przez Rataxas »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 02, 2011, 14:16:42 »
Cytuj
widziales kiedys riftera za 60-70kk ??
Alto miał takiego za jakieś 100kk - 3x polycarbon w czasach kiedy nie było small i med rigów >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ellaine

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 02, 2011, 14:18:30 »
Ja tam nic do was nie mam tylko jest mi przykro bo wykopaliście mnie z kanału tylko za jakieś niewinne zestrzelonko przez Vilq. A przecież taki Vilq rozwala codziennie tuzin albo dwa niewinnych górników w highsecu i nikt nie narzeka. A tak fajnie mi się z wami gadało, mieliście całkiem rozgarniętych ludzi w korpie. Chociaż potem się okazało że to nasz szpieg. Ale ojtam ojtam - a byłem taki przyjaźnie nastawiony.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 02, 2011, 14:19:04 »
dokladnie , takie wojny sa dla nas okej o ile mamy powiedzmy szanse vs 1 korp , ale nie vs 3 korpy. Zreszta wole nauczyc i poczuc na wlasnej skorze strate tanich statkow ( wzglednie ) niz pozniej dorobic sie czegos za lepsza kase i to wtopic.
Jak chcesz fair to zla gre sobie wybraliscie. Jak ci to juz kilka osob delikatnie pisalo tu nie ma czegos takiego. Adapt or die .

Najlepiej to podsumowal CCP Wrangler
"EVE is a dark and harsh world, you're supposed to feel a bit worried and slightly angry when you log in, you're not supposed to feel like you're logging in to a happy, happy, fluffy, fluffy lala land filled with fun and adventures, that's what hello kitty online is for. "

http://www.flickr.com/photos/23579228@N04/2335016192/ - to tez podsumowuje dosyc dosadnie jaka jest EVE w porowaniu do innych mmo. Nie bez powodu o EVE sie mowi "unikalna" .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Rataxas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 02, 2011, 14:20:02 »
widziales kiedys riftera za 60-70kk ?? :P

Frigatki nie ale BCki owszem , pozatym niektorzy latamy czyms takim jak Navy Fleet , ceny frytek w granicach 25-35 mln ISK + fity.

Rataxas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 02, 2011, 14:23:23 »
Ja tam nic do was nie mam tylko jest mi przykro bo wykopaliście mnie z kanału tylko za jakieś niewinne zestrzelonko przez Vilq. A przecież taki Vilq rozwala codziennie tuzin albo dwa niewinnych górników w highsecu i nikt nie narzeka. A tak fajnie mi się z wami gadało, mieliście całkiem rozgarniętych ludzi w korpie. Chociaż potem się okazało że to nasz szpieg. Ale ojtam ojtam - a byłem taki przyjaźnie nastawiony.

 zamaist bawic sie w szpiclowanie mogles gadac normalnie co Ci na sercu lezy - nie miales dosc jaj ? czy po prostu sobie z nas jaja robiles ? trudno sie mowi, dalismy ciala bedziemy na drugi raz bardziej sprawdzac ludzi.

Ellaine

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 02, 2011, 14:26:22 »
Najlepiej to podsumowal CCP Wrangler
"EVE is a dark and harsh world, you're supposed to feel a bit worried and slightly angry when you log in, you're not supposed to feel like you're logging in to a happy, happy, fluffy, fluffy lala land filled with fun and adventures, that's what hello kitty online is for. "
CCP Wrangler zmarnował wtedy kilka godzin mojego życia bo wtedy Hello Kitty Online było w wersji jakiejś developerskiej, słabo przetłumaczone na angielski, jego strona miała jakąś taką dalekowschodnią organizację i nic nie udało mi się z tego uruchomić. Ale wydaje mi się że już działa dobrze, czas spróbować :)

zamaist bawic sie w szpiclowanie mogles gadac normalnie co Ci na sercu lezy - nie miales dosc jaj ? czy po prostu sobie z nas jaja robiles ? trudno sie mowi, dalismy ciala bedziemy na drugi raz bardziej sprawdzac ludzi.
Nie bawiłem się w żadne szpiclowanie, chciałem przyjaźnie pogadać i zobaczyć jak wam idzie i dlaczego moi koledzy z korporacji mówią że jest jakiś korp który sprowokował pół Centrali. Nie mogłem zobaczyć o co dokładnie chodzi bo Centrala leżała. A o szpiegach nic nie wiedziałem, jesteśmy liberalną korporacją, ludzie nie składają mi raportów ze wszystkiego co robią.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 02, 2011, 14:36:33 »
Dołączcie do milicji. Przede wszystkim ze wględu  na dużą kasę, jaką można zarobić nie wyskilowaną postacią, bomberek i jazda. Jak jest kasa jest co wdupiać. Jak jest wdupianie jest nauka. Poza tym możecie dołączyć całym korpem i razem się uczyć. Lepsze to 100 razy niż tłuc raty na misjach w hajseku.

Rataxas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 02, 2011, 14:40:53 »
CCP Wrangler zmarnował wtedy kilka godzin mojego życia bo wtedy Hello Kitty Online było w wersji jakiejś developerskiej, słabo przetłumaczone na angielski, jego strona miała jakąś taką dalekowschodnią organizację i nic nie udało mi się z tego uruchomić. Ale wydaje mi się że już działa dobrze, czas spróbować :)
Nie bawiłem się w żadne szpiclowanie, chciałem przyjaźnie pogadać i zobaczyć jak wam idzie i dlaczego moi koledzy z korporacji mówią że jest jakiś korp który sprowokował pół Centrali. Nie mogłem zobaczyć o co dokładnie chodzi bo Centrala leżała. A o szpiegach nic nie wiedziałem, jesteśmy liberalną korporacją, ludzie nie składają mi raportów ze wszystkiego co robią.

 No to skoro tak Ci sie podobalo gadanie z nami mogles normalnie powiedziec ze jestes z innego korpa. Ekipe fakt mamy swietnie dobrana.


Dołączcie do milicji. Przede wszystkim ze wględu  na dużą kasę, jaką można zarobić nie wyskilowaną postacią, bomberek i jazda. Jak jest kasa jest co wdupiać. Jak jest wdupianie jest nauka. Poza tym możecie dołączyć całym korpem i razem się uczyć. Lepsze to 100 razy niż tłuc raty na misjach w hajseku.

no wlasnie juz z roznymi opiniami sie spotkalem - jedni mowia ze to dobra , latwa kasa, inni mowia ze raczej mocno przyskillowac trzeba.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 02, 2011, 14:56:12 »
Cytuj
no wlasnie juz z roznymi opiniami sie spotkalem - jedni mowia ze to dobra , latwa kasa, inni mowia ze raczej mocno przyskillowac trzeba.

poziom trudności zależy od milicji, spróbuj amarr albo minmatar, są prostsze niz te dla gejlente czy caldari ,
 we dwie osoby można praktycznie zrobić każdą misje moim zdaniem wystarczy speed tanker i dps.

problem to nie raty tylko "nieprzyjazne otoczenie" trzeba nauczyć się latac po terenie wroga, i wiedzieć kiedy spierd...

Goomich

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 02, 2011, 15:07:44 »
Frigatki nie ale BCki owszem , pozatym niektorzy latamy czyms takim jak Navy Fleet , ceny frytek w granicach 25-35 mln ISK + fity.

Skupcie się na razie na fregatach i destroyerach.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 02, 2011, 15:09:46 »
Frigatki nie ale BCki owszem , pozatym niektorzy latamy czyms takim jak Navy Fleet , ceny frytek w granicach 25-35 mln ISK + fity.

Hint: Dorzućcie do tych frytek jeszcze Navy/Fleet moduły to te frytki tez spokojnie do 60-70mil za sztukę dojdą  ;)

Yurioni

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 02, 2011, 15:16:14 »
Widocznie chcą sami do wszystkiego dojść.
Nie chcą do akademii, to nie, a że skończy się to na następnych 200 wtopionych rifterach? To jest najlepsza szkoła.
widziales kiedys riftera za 60-70kk ?? :P
Frigatki nie ale BCki owszem , pozatym niektorzy latamy czyms takim jak Navy Fleet , ceny frytek w granicach 25-35 mln ISK + fity.
no ja cie prosze...
Ja tam nic do was nie mam tylko jest mi przykro bo wykopaliście mnie z kanału tylko za jakieś niewinne zestrzelonko przez Vilq. A przecież taki Vilq rozwala codziennie tuzin albo dwa niewinnych górników w highsecu i nikt nie narzeka. A tak fajnie mi się z wami gadało, mieliście całkiem rozgarniętych ludzi w korpie. Chociaż potem się okazało że to nasz szpieg. Ale ojtam ojtam - a byłem taki przyjaźnie nastawiony.
zamaist bawic sie w szpiclowanie mogles gadac normalnie co Ci na sercu lezy - nie miales dosc jaj ? czy po prostu sobie z nas jaja robiles ? trudno sie mowi, dalismy ciala bedziemy na drugi raz bardziej sprawdzac ludzi.
jak ci mial kur** odpisac jak go wywaliliscie jpkm
No to skoro tak Ci sie podobalo gadanie z nami mogles normalnie powiedziec ze jestes z innego korpa. Ekipe fakt mamy swietnie dobrana.
ciezko sie domyslec, ze jest z innego corpa skoro gadal z wami na publicznym kanale
Nie bawiłem się w żadne szpiclowanie, chciałem przyjaźnie pogadać i zobaczyć jak wam idzie i dlaczego moi koledzy z korporacji mówią że jest jakiś korp który sprowokował pół Centrali. Nie mogłem zobaczyć o co dokładnie chodzi bo Centrala leżała. A o szpiegach nic nie wiedziałem, jesteśmy liberalną korporacją, ludzie nie składają mi raportów ze wszystkiego co robią.
n/c


jesli wszyscy z was maja taka rozwinieta umiejetnosc czytania ze zrozumieniem to rzeczywiscie macie wyborna ekipe...
generalnie przeraza mnie twoj poziom ogarniania otaczajacego swiata...
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 15:30:42 wysłana przez Yurioni »

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 02, 2011, 15:24:43 »
Cytuj
Skupcie się na razie na fregatach i destroyerach.

w militi są pleksy   gdzie wlecą tylko takie statki, w odpowiednich porach dnia, odbywają się tam walki.  Jest to o tyle fajne że  nie wleci tam nic większego.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 02, 2011, 15:47:56 »
[...]albo tutaj epitety wymienione powyżej są oznaka czegoś na kształt miłości ( na która ja sie raczej nie pisze :-[ )[...]
Zdecydowanie tak! koledzy po prostu chcieli was powitać na swój specyficzny "eve'owy" sposób :) nie martw się, jeśli wytrzymacie w eve też tacy będziecie.

Swoją drogą polecam wstąpić do milicji

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 02, 2011, 15:50:34 »
Drodzy koledzy, trolowanie nie ma sensu, on i tak pewnych rzeczy nie zrozumie...

@Rataxas - jako osoba która należy do grupy grających 5-6+ lat powiem ci krótko - adapt or die. Wiele było wam podobnych korporacji które rozpadały się szybko i słuch o nich ginął. Jeśli swoim postępowaniem próbujesz wpisać się w "karty historii" to robisz to źle, obecnie wpisujesz się w rozdziale "Najśmieszniejsi i najgłupsi". Oskarżasz innych o trolowanie was a swoją postawą oraz brakiem dorosłości poświadczasz tylko, że brak Ci wiedzy na temat pewnych aspektów współżycia międzyludzkiego. Nie znajdziesz sobie przyjaciół w taki sposób.

Filmik jaki pokazałeś to wybacz... dziecinada - banda dzieciaków z problemami emocjonalnymi których rodzice nie umieli zdusić jak jeszcze był na to czas.

Wasze przywitanie na centrali - jeśli trudno było napisać po prostu "Cześć, jestem [ja], ect.ect." bez zbędnych dopowiedzeń itp to nie pasujesz tutaj.

Polska społeczność w EVE jest specyficzna. Polski naród zresztą też, jeśli nadal się do tego nie przyzwyczaiłeś to współczuję Ci na Twojej drodze do dorosłego życia. Nikt nie lubi jak ktoś wchodzi w "złotych butach ociekających gównem" do czyjegoś domu. Tak właśnie się tutaj zaprezentowałeś. Zmień swoje podejście do ludzi, tu NIE MA KRÓLA I KONIA, tu każdy jest równy, każdy jest trollem i albo się dostosujesz albo jak już wspomniałem wcześniej, narobisz sobie więcej wrogów niż co warte. Znikniecie szybko i bez śladu...


One more time - ADAPT or DIE

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 02, 2011, 16:13:54 »
2) czyli uwazasz ze mamy isc do UNSEEN bo tak ktos nam NAKAZUJE - tak zapewne , zeby pozniej trolle gadac mogli o tym jak ogony podkulilismy i dalismy dyla ?

Ale przecież nie musicie wcale rozwiązywać korpa, by zaliczyć UNSEEN. W zasadzie, to moglibyście poprzestać na oddelegowaniu kilku czy nawet jednego chara (nawet alta), który to ludek mógłby potem uzyskana wiedzę reszcie korporacji na bieżąco przekazać. Byłoby prosciej, bezpieczniej i nieporównywanie efektywniej niż dochodząc do czegoś samemu po zrobieniu 30-ty raz tego samego błędu i wywaleniu przez to kroci ISKów. A jesliby do tego ten Wasz ludek był spoko gościem (a wyżej Ci co u was na kanale siedzieli twierdzili, że tak jest), to przy okazji troche dobrego PRu byście sobie w polish community zrobili.
A niewiele jest rzeczy, które gorzej wpływają na wizerunek korporacji jak odizolowanie się i obrażenie na całą resztę, choćby nawet miało sie ku temu jakieś podstawy ;)

Cytuj
6) rozczarowalo mnie tylko kiedy poczytalem na niemieckich , angielskich i co nieco uslyszalem " na ruskich" forach ze tam ludzie naprawdę trzymają się razem.
 7) nie wiem ile prawdy może w tym być ale podobno rumuni wszyscy co graja w EVE siedza w jednym zakatku EVE i siedza tam po prostu razem , wspierajac sie.

Kompletnie sie z tym nie zgadzam. A przywoływani wyżej "ruscy" sa najlepszym tego przykładem. Polatasz, pozwiedzasz, to zobaczysz, że Rosja to nie tylko DRF i trzęsące niemal całym null dornkowo. Od groma Rosjan znajdziesz w wszystkich klasach wormholi, to samo w LOW i to zarówno wśród "zwykłych" piratów, jak i w milicjach (wszystkich frakcji). I strzelaja do siebie nawzajem ile wlezie >:D
Zresztą w null tez przecież nie są skupienie w jednym bloku. Nawet część niedawnych wojenek null secowych była ponoć wynikiem uprzednich sprzeczek w ich społeczności  ;D
To, że dane narodowości nie skupiają się w jednym bloku nie wynika z ich wrodzonych cech, animozji czy czegos podobnego. To chyba bardziej wynik tego, czego dani osobnicy od gry oczekują. A ta daje naprawdę sporo możliwości. Jeden będzie czerpał fun z gry tocząc blobowe wojaczki w null o jakiegoś sova, strzelając w megalagu do POSów, SBU czy stacji, drugi będzie chciał pokampić ruchliwego gejta w jakimś często uczęszczanym systemie, trzeci będzie chciał RPGa i z hasłem Amarr Victor spamowanym na localu będzie bił matarów, a czwarty radował się będzie odciętym niemalże od reszty świata kurwidołkiem w głębokim WH, klepiąc co dzień tuziny sleepersowych krzyżyków i zastanawiając sie jakiego fita założyć na swoje siedemdziesiąte drugie tengu :P
No a do tego tak się jakoś złożyło, że do każdej z tych zabaw trzeba się zadomowić w zupełnie innym miejscu, często zupełnie inaczej skilując postać, zupełnie inaczej podejść do gry etc.
Dlatego choćbyś nie wiem jak się starał, to nie zbierzesz całego polish community do kupy, bo po prostu nie pozwoli Ci na to mechanika gry. Nie pozwoli Ci dlatego, że nie jesteś w stanie, żebyś nie wiem jak się starał, stawając przy tym na głowie, czy nawet czymś innym ( :P ), tak zorganizować to ally, by każdy znalazł w tej organizacji coś, dzięki czemu w tej grze siedzi. Niestety nie ma tak dobrze.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 02, 2011, 16:26:27 »
Cytuj
6) rozczarowalo mnie tylko kiedy poczytalem na niemieckich , angielskich i co nieco uslyszalem " na ruskich" forach ze tam ludzie naprawdę trzymają się razem.
 7) nie wiem ile prawdy może w tym być ale podobno rumuni wszyscy co graja w EVE siedza w jednym zakatku EVE i siedza tam po prostu razem , wspierajac sie.
  oczywiscie po polakach tego oczekiwac nie mozna bo Ty wedle filmiku oceniasz ze my jakies dresy czy cus ( kompletnie Cie kurwa z tym nie rozumiem )
Czy zdajesz sobie sprawę jak wyglądało by niedawne spotkanie w Warszawie gdyby to co piszesz było prawdą? Np za kazdym razem gdy któryś centralowy troll znajdował się w zasięgu moich rąk kiedy sie dowoadywałem kto on zacz, a on kto ja? >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 02, 2011, 16:46:32 »
Rozwala mnie to, że ledwo co centrala znowu ruszyła, a wy dalej flejma ciągniecie, jakby wam od tego miało to i owo poodpadać, względnie się zmniejszyć :)

Rataxas

  • Gość
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 02, 2011, 18:54:32 »
no ja cie prosze...jak ci mial kur** odpisac jak go wywaliliscie jpkmciezko sie domyslec, ze jest z innego corpa skoro gadal z wami na publicznym kanalen/c


jesli wszyscy z was maja taka rozwinieta umiejetnosc czytania ze zrozumieniem to rzeczywiscie macie wyborna ekipe...
generalnie przeraza mnie twoj poziom ogarniania otaczajacego swiata...

 Glupis ? czy czytac nie potrafisz ? SZPICLA MNIELI U NAS W KORPIE I NA TSIE. Wiadomosc mogl wyslac meilem

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 02, 2011, 18:58:29 »
Primo - Ty naprawdę nie wiesz co to znaczy szpieg w tej grze (znaczy taki przez duże S)
[admin]Secundo - niech wszyscy wypowiadający się w temacie z naciekiem na panów z PI i tych z punktami karnymi, niech stonują wypowiedzi bo się zezłoszczę[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 02, 2011, 19:10:50 »
Doom, a może do flame-a topic przenieść? Gdzieś po drodze ten dyskurs osiągnął poziom rynsztoka. :-[
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 02, 2011, 19:19:11 »
Wtedy PI będzie płakać ze im zabrałem dostęp do topicka i nie mogą bronić swoich racji, a nasze Trolle będą płakać że nie mogą się pastwić nad kolejną odpowiedzią która z kolei ma na celu pastwienie się nad ich ostatnim postem...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 02, 2011, 19:46:53 »
Wtedy PI będzie płakać ze im zabrałem dostęp do topicka i nie mogą bronić swoich racji, a nasze Trolle będą płakać że nie mogą się pastwić nad kolejną odpowiedzią która z kolei ma na celu pastwienie się nad ich ostatnim postem...

Zaraz... A to nie wyczerpuje czasem definicji... Flame-a? :D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PLIM] Polish Immortals - Dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 02, 2011, 19:59:38 »
A cicho bądź. Jak dziś rano wreszcie zaskoczyly DNS domeny i oficjalnie przenosiny Centrali się skończyły, jakoś tak mi się włączył nastrój tolerancji. Biada temu kto przegnie pałę i sprowokuje mój powrot do normalności. Na razie pyskówka mieści się widać w dobrym tonie dla obu stron zważywszy na brak raporótw :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.