Autor Wątek: Czy moj CEO mnie oszukal ?  (Przeczytany 26006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[G T S]-domin1

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: domin1
  • Korporacja: EVIL ONES
Czy moj CEO mnie oszukal ?
« dnia: Październik 02, 2011, 21:11:06 »
witam

Jestem w Lamb Federation Navy i mam taki problem :
Podczas przeprowadzki z CNC na inną stację mój CEO wziął wszystkie moje statki do Tytana i
miał je oddać na następnej stacji gdzie mieliśmy siedzieć .
Nie wiem co się stało , czy była jakaś blokada czy musiał iść spać ale mi ich nie oddał .
Potem kilka razy zagadywałem do niego na TS ale ciagle sie tłumaczył że nie ma czasu albo ma ważniejsze
sprawy na głowie a ja nie mam w czym latać i to juz jest trzeci tydzień ....
Nie wiem czy on nie chce mi ich oddać i czy moge je jakoś odzyskać bo na chwilę obecną to wydaje mi sie że cały mój wysiłek i kerbirka poszła na marne
Miałem Ravena NI i kilka BC
Może ktoś mi podpowiedzieć jak mogę odzyskac swoje statki?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2011, 21:31:07 »
Sprzedać namiary i hasło do posa na którym rzeczony tytan parkuje :P (jak dobrze potargujesz to będziesz do przodu)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

xiii

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2011, 21:31:55 »
LOLWUT
Fora ci się nie pomyliły?

Jonas

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2011, 21:32:06 »
Z góry przepraszam, bo to NoobGarten i nie powinienem, ale po prostu muszę to z siebie wyrzucić.

 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2011, 21:49:02 »
Probowal tez zabrac nasze dready, ten typ tak ma  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2011, 23:28:27 »
haha  :D

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2011, 00:30:17 »
Wyprowadzka z CNC odbyła się 11 dni temu a nie 3 tygodnie. Od tamtego czasu logowałem się kilka razy, żeby trafić na dajela i domina, i logowałem się tylko z tego powodu, bo real mnie goni i nie mam czasu na grę. Do tego dziś na TSie zagadałem do niego i zalogowałem tytana żeby wydać statki, ale jak się okazało nie ma go "bo musi dolecieć". Po 15 minutach czekania stwierdziłem, że nie będę czekał na afku na tytku, żeby go głupio nie wpieprzyć, więc wylogowałem i powiedziałem, że jak doleci to ma dać znać na TSie. Następnie czytam na Centrali posta. LOL, dowiedziałem się że domin ma pretensje bo go zabili kilka razy po drodze jak leciał z Jita do 9RQ 40 jumpów z buta "bo mu kazałem lecieć to poleciał".

Koniec końców, Ozzy skoczył specjalnie carrierem, wyciągnęliśmy sami statki z tytka i wystawiliśmy kontrakt na domina.

Małe sprostowanie: to ze mną domin rozmawiał o statkach i to ja robiłem przeprowadzkę. Tak samo miał powiedziane dlaczego nie dostał statków od razu i dlaczego była zwłoka (pełno hostów naokoło, które czekają tylko na dropa dlatego wszystkie supercapsy nie skakały ot tak sobie), do tego poszedłem w afk. Więc sorki, ale niezły troll ;].

Tolene

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2011, 00:43:18 »
Wolna prasa to jednak dobra rzecz  ;D

btw jeżeli mówimy o tym gościu http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=168048 to dlaczego leciał z jity do lgk przez i-me od tamtąd go goniliśmy ;)

Villq

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2011, 00:44:54 »
Śmierdzi niezłą prowokacją i antyreklamą  :D. Ciekawe komu zależało na umieszeczniu tego posta na centrali i czyim altem jest killer290. BTW good troll  ;D

Goomich

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2011, 00:56:32 »
dowiedziałem się że domin ma pretensje bo go zabili kilka razy po drodze jak leciał z Jita do 9RQ 40 jumpów z buta "bo mu kazałem lecieć to poleciał".

Próbujesz mi wmówić, że roczniak, od pół roku siedzący w noobsekowych korpach i w dwóch uczelniach, nie wiedział o clone jumpach, ani jump clonach?

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2011, 01:00:05 »
Próbujesz mi wmówić, że roczniak, od pół roku siedzący w noobsekowych korpach i w dwóch uczelniach, nie wiedział o clone jumpach, ani jump clonach?

Spytaj chłopaków jaka była moja reakcja na TSie jak to usłyszałem...

Tłumaczył się, że mu kazałem przylecieć to przyleciał.

eloelo

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2011, 01:47:46 »
Próbujesz mi wmówić, że roczniak, od pół roku siedzący w noobsekowych korpach i w dwóch uczelniach, nie wiedział o clone jumpach, ani jump clonach?
Ja to mogę wytłumaczyć ... CEO w LFN akademy był ...Kell Tarhun więc czego on ich mógł nauczyć jak sam nic nie umie  :P
Pierwsze miejsce gdzie mieli przenieść shipy  to LGK , po tygodniu stwierdzili że wszyscy mają lecieś do Orvolle ale tam dostali kilka razy wpierdol i znowu zmiana planów na powrót do LGK żeby latać znowu z aliansem
system 9RQ został mu podany niedawno ze tam są obecnie tytki i dzisiaj mu kazał tam lecieć Widget.
Co do reakcji Widgeta na TS to spierdolił jak sie Ozzy zapytał Domina który idiota kazał mu tam lecieć...


tak tak czyli gość przez 11 dni upominał sie o swoje statki codziennie na TS a ty nie miałeś czasu ich wydać?
A przyleciec na stacje to po co mu kazałes? i kiedy ? 11 dnia? Jako dyrek mogłeś mu wszystko włozyć w jego zakłedkę bez jego udziału .
Zresztą wszyscy u ciebie w korpie wiedza jak to jest z przeprowadzkami .... Mnie odmówiłeś przewiezienia 100 k m3 stufu wartego ponad 10 B z GE-8JW
do dzisiaj go sprzedaje hehe "bo musiałeś wywieść 130mln tritanium na matki " [ swoją drogą podobno wywiozłeś trita a zostawiłeś cały mexallon hehe ale w tym korpie wszystko jest możliwe :P
A może jak przez półtora miesiaca nie wypłaciliście reinbustu za stracone statki podczas CTA to też nie chciało ci sie czekać 15minut ?
Ciekawe czy pobraliscie kase z alliansu za nie ale myśle że tak bo tylko tacy cwaniacy jak wy próbują sprzedac korpowiczowi sam kadłub supera za 18B
 [Podobno alians dopłacał połowe do takiego shipa ale w LFN tylko doliczają połowe ceny hehe]
W twoje tłumaczenia nie wierzą nawet twoi korpowicze bo widac jak ich ubywa i nawet wcielenie akademii nie skryło ubytków ....
żeby nie było że prowokacja i czyiś alt to link do mojego konta
http://kb.lfn-online.pl/?a=pilot_detail&plt_id=30462

Goomich

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2011, 02:39:48 »

sc0rp

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2011, 02:58:02 »
Buahahahahaahahah no jp, gosc ma ravena i kilka bckow corp robi mu laske ze mu przewali a ten fochy strzela. Mysle sobie pewnie nie zly kozak, ciagnie kb lfnu i dlatego sie zirytowal a tu jeb niespodzianka ludzie z rentierskich sojuszy maja lepsze staty  /facepalm. Ja nie kumam ludzi ktorzy ida do 0.0 a nie potrafia sie ogarnac i w czasie jakiejs przeprowadzki zawracaja dupe zeby im shipy przewiesc i to jeszcze zajmuja pozycje roszczeniowa tymbardziej ze afaik ta przeprowadzka to raczej ewakuacja byla. Ofc trzeba sobie pomagac nawzajem ale nie z takim podejsciem.

@eloelo hahahha samemu trzeba bylo wozic iteronem ten swoj stuff, a nie zadac od kogokolwiek aby ci go przewiozl - po takim poscie to sie nie dziwie ze widget sie olal. A odnosnie trita to wiesz to najbardziej pozadany surowiec w null jak sie capsy+ buduje, dlatego ze jest za tani w jita zeby go kopac w null w zwiazku z tym markety w null cierpia notorycznie na jego braki lub totalny overpricing (w deklu byl kiedys po 9 isk za sztuke), a mexallon dostaniesz w normalńych cenach na kazdej stacji.


Ech Widget masz zdrowie do tych swoich (ex)membersow, widze po eve-killu ze problem solved ;) i bardzo dobrze mu tak ciekawe jak teraz wywiezie tego swojego ravena i te bcki - bo patrzac po statach to on ich do walenia w kwadraty nie uzywal.

@mona zajefajny obrazek ;)

[G T S]-domin1

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: domin1
  • Korporacja: EVIL ONES
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2011, 03:01:13 »
[admin]Na tym forum panują bardzo sztywne i restrykcyjne zasady wklejania logów. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 08:40:30 wysłana przez Doom »

sc0rp

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 03, 2011, 03:07:07 »
Killer290 ty zamiast lamac regulamin wklejajac chatlogi, ktore notabene pokazua ze jestes sprytny jak dziecko we mgle to lepiej zaaktualizuj sobie profil na centrali, bo eve gate twierdzi ze nie jestes czlonkiem korporacji lamb ani czlonkiem sojuszu -a- https://gate.eveonline.com/Profile/domin1

Gj widget czy kto tam go kicknol bez ostrzezenia

Goomich

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 03, 2011, 03:12:12 »
A odnosnie trita to wiesz to najbardziej pozadany surowiec w null jak sie capsy+ buduje, dlatego ze jest za tani w jita zeby go kopac w null w zwiazku z tym markety w null cierpia notorycznie na jego braki lub totalny overpricing (w deklu byl kiedys po 9 isk za sztuke),

WTS 2x Passive Targeter BPO ME 200 (albo coś koło tego). :P

eloelo

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 03, 2011, 03:33:49 »
@eloelo hahahha samemu trzeba bylo wozic iteronem ten swoj stuff, a nie zadac od kogokolwiek aby
 ci go przewiozl - po takim poscie to sie nie dziwie ze widget sie olal.

Dzięki Dark że zwróciłeś na mnie uwagę :P Czekałem kiedy wtrącisz swoje 3 grosze jak zawsze pisząc o czymś o czym nie masz pojęcia...
może ci wytłumaczę , nie miałem czasu wozic tego iteronem bo :
nie mam na niego skili
obiecywali że wywioza to korpowym JF
w tym czasie woziłem shipy wszystkich korpowiczów ze stacji do tytka
dopiero po zwiezieniu wszystkiego do tytka Widget powiedział że nie weźmie mojego kontraktu ,
zaproponowałem mu że odkupie od korpa ten trit bo wiecej strace na stufie ale co on zrobił?
znowu wyszedł z TS ...
Był jeden normalny kolega który w czasie naszej roznmowy zaproponował przewiezienie tego rurką
 ale Widget mu to odradził a ja to olałem bo nie chciało mi sie prosic byly dupka żeby wypełnił swoja obietnicę
Przeprowadzka z GE 8 była na poczatku mojej kariery w LFN każdy może sprawdzić datę kiedy stamtąd
uciekaliśmy i nie bardzo rozumiem za co miałby akurat mnie olać ..
Potem doszły wstydliwe pytania o reinbusty bo na CTA mielismy latac przymusowo ,
 następne wstydliwe pytania czemu na CTA lecimy wszyscy trzech - pieciu z 130 osobowego korpa ,
następne wstydliwe pytanie to czemu Ozii chciał oszukać na matce kolege
Teraz wiem że to jest normalna polityka korpa ale chyba każdy musi sie sam przekonać i zapłacic za naukę ,
Widać to po postach Widgeta i chatlogach a ty Dark chyba czegos nierozumiesz albo jestes jakiś dziwny ,
bo co innego oszukiwać kogoś na gridzie a oszukiwać swoich korpowiczy .

sc0rp

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 03, 2011, 03:51:53 »
ja generalnie to tu nie widze oszustwa, ot widget nie mial czasu/mial lenia - wielkie mi rzeczy. no chyba mi nie powiesz ze widget sie polaszczyl na ravena + kilka bc - toc to max 500-600mil zakladajac ze maja fit full t2. ponadto uwazam ze jak ktos idzie do 0.0 to musi umiec zadbac o siebie i swoj stuff, a nie rzucac sie bo ktos komus paczki nie zabral. po to jest hisec i concord ktorzy sluza do nianczenia - idziesz do 0.0 = jestes samowystarczalny lub liczysz na laske pilotow jfow wzglednie akceptujesz to ze stuff moze zostac lockniety. dla mnie proste, dodam ze nie mam jfa a swoje sie nasluchalem jak kto dzieciarnia placze bo ktos im paczki nie zabral.
odnosnie reimbusta i cta to sie nie wypowiadam bo nie jestem membersem owiec, aczkolwiek czekanie na kase 2-3 tyg nie jest mi obce i nigdy nie robilem dramy z tego powodu ;).

co do trita to nie chodzi oto zebys odkupil tylko oto ze za te iski chodzbys zaplacil 100x cene jita matki z iskow nie zbudujesz (conajwyzej kupisz ;).

WTS 2x Passive Targeter BPO ME 200 (albo coś koło tego). :P
hehehe chyba 425mm raile maja lepsza kompresje ;) i uprzedzajac Twoja nastepna oferte to mi sie bada kilka sztuk
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 03:59:48 wysłana przez Dark Flonoe »

Goomich

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 03, 2011, 04:06:42 »
hehehe chyba 425mm raile maja lepsza kompresje ;) i uprzedzajac Twoja nastepna oferte to mi sie bada kilka sztuk

Targetery kompresują tylko tryta.
A tak BTW mam 7x 425mm ME 200, PE100. :]

sc0rp

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 03, 2011, 04:16:42 »
Targetery kompresują tylko tryta.
A tak BTW mam 7x 425mm ME 200, PE100. :]
o nice, no nic jak sie raile skoncza badac to wrzuce passive targetery.

no prosze nawet z tak flejmogennego threada sie czlowiek czegos nowego o mechanice eve dowie ;)

eloelo

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 03, 2011, 04:43:48 »
noo niby nie ma oszustwa czyli Domin już sie dowiedział co sie stało :P
Swoją drogą to on tylko pytał o rade...
A ja po prostyu nie lubię kłamców a tu widziałem juz kilka ty to pewnie nazwałbyś ładnie przejęzyczenia hehe:


Widget pisze :

na forum że sie logował kilka razy i to tylko po to żeby oddac fanty [ jaki to dobry facet]
na czacie z Dominem że chyba wie ze nie grał 2 tygodnie hehe [ wcześniej pisał ze przeprowadzka była 11 dni temu]
na TS mówi wprost ze ma inne zajecia albo gra w LOLa hehe

na forum zdziwiony ze Domin leciał tam z buta
na czacie każe mu lecieć ...
na TS pewnie znowu miał ważniejsze sprawy...

Ciekawe jak ty byś sie czuł jak byś siedział w jajcu przez 11 dni i codziennie sie prosił o swoje statki?
Co do reimbustów i moich doświadczeń w tym korpie to włąśnie było tak samo - oni zawsze mieli ważniejsze rzeczy na głowie
Dlatego pokazałem jak działa ten korp - oszukali mnie bo zapewniali ze wywiozą kazali pomagac w zwożeniu shipów i nagle z niczego nowa decyzja - nie weźmie tylko mojego kontraktu bo nie ma czasu ...
z logów sie doczytałem o czwartej przeprowadzce do Feythabolis w ciągu 2 tygodni ...
Kazali latać nie bać sie strat bedą reinbusty i myślisz ze ja sie pytałem o nie na 2-3 tydzień ? nie - pytałem się po miesiacu [ i tak wytrzymali ze mna na TS jeszcze 2 tygodnie ]
ale kasy nie oddali hehe
Co do trita to myślisz ile partsów zrobisz z 130 mln ? wyjdzie z tego pół matki?
Mnie to juz wisi ale nie lubie kłamców - mógł napisać w temacie że miał lenia juz sie zmobilizował i oddał statki ale nie - oni dalej się kreują na zajebisty poważny korp i tylko matka Terasa jest od nich lepsza ..
Co do ogarniania tej gry i niańczenia to gość był przecież w ich akademii a potem w ich korpie i tu sie rodza następne pytania :
to czego oni uczą w tej akedemii ?
to kto u nich lata w korpie ?
Kto by chciał siedziec w takim korpie jak CEO albo właściciel korpa tłumaczy sie że ma lenia ? nie loguje sie 2 tygodnie . nie wywiazuje z terminów , z umow , z obietnic ?
teraz czekam kiedy alians kopnie ich w dupsko
Według mnie to lansują sie na zajebisty korp a tu nagle kupa ...


CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 03, 2011, 08:43:07 »
Widzę Sculo że nadal zgrywasz zbitego pieska. Powiedziałem Ci, że wywożenie stuffu z głównego systemu SE kiedy są ostro cięci na AAA jest złym pomysłem bo chłopaki wiedzą co robią i szkoda rurki. Co do aktywności w korpie, tak samo jak reszta AAA przeżywamy zły okres. No ale co tam ;]. Nie dosyć że masz własne teorie, to jeszcze centralnie przy ludziach nazwałeś mnie złodziejem "bo jak odejdę z gry to na pewno okradnę korpa" (zauważyłem ostatnio, że to jest dowód wystarczający w Polish Community :D), wyciągałeś ludzi z korpa i teraz się jeszcze żalisz bo zostałeś wyrzucony.

Heh, ja nie wiem o co chodzi, że ciągle wszyscy rzucają oszczerstwa pod naszym adresem o bycie złodziejem, chyba wszyscy słuchacie tych samych panów w COVEN co lubią nas hejtować ;]. Jak nie chcieliśmy dredy COVEN ukraść (ostatecznie stanęło na tym że Jonas miał burdel w papierach i brakuje kilku dredów, to jeszcze Skeer wziął prywatnego dreda Ozziego). Potem nas Skeer oskarżył o kradzież expellowanego kontraktu. Teraz statki za kilka milionów chcieliśmy ukraść i w ogóle to kradniemy reimbursy statków. LOL. A potem sprzedajemy na Allegro :D.

Dla mnie EOT, ale jak masz ochotę się jeszcze pożalić wal śmiało ;).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 03, 2011, 08:46:35 »


Heh, ja nie wiem o co chodzi, że ciągle wszyscy rzucają oszczerstwa pod naszym adresem o bycie złodziejem

Skeer ladnie przeprosil, a ty i tak ciagle sie poslugujesz ta historia z kontraktem, zeby cos udowodnic... Wiget, kiedy oddasz wszystkie korpowe BPO ktore ukradles z RAVE odchodzac?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 03, 2011, 08:49:37 »
Wiget, kiedy oddasz wszystkie korpowe BPO ktore ukradles z RAVE odchodzac?

A Ty znowu nie w kuchni? Coś za długi masz ten łańcuch ;].

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 03, 2011, 08:55:07 »
A Ty znowu nie w kuchni? Coś za długi masz ten łańcuch ;].

No to mi pojechales, teraz zjaram cegle i pobiegne do mojej kuchni z placzem  :D
A teraz ladnie odpowiedz, czemu zabrales sobie korpowe BPO odchodzac.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 03, 2011, 09:27:01 »
Cytat: eloelo link=topic=10000.msg167429#msg167429
Ciekawe jak ty byś sie czuł jak byś siedział w jajcu przez 11 dni i codziennie sie prosił o swoje statki?
ja? Coz a) sam sobie shipy przewalam, b) jakbym z jakiegos powodu nie mogl to poprosilbym na privie kogos kto wiem ze zeby sie palilo i walilo to mi przewali shipy c) jesli bym nie mial takiej osoby w ally/corpie to kupilbym shipa na markecie i juz
 

W sumie nice thread jest szansa ze to nie bedzie nudny poniedzialek o ile admin bedzie mial dobry humor ;)

@kiler290 jakbys chcial te shipy sprzedac to ja je chetnie kupie za 70% jita ;) i sobie transport zoorganizuje  albo poczekam az podbijemy ta stacje :]
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 09:41:36 wysłana przez Dark Flonoe »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 03, 2011, 09:57:42 »
[admin]Dobra Pany bo zaczynacie przeginać. Temat został przeniesiony do KSOD, jak będę miał chwilę to może nawet zepnę go z jakimś o LFN (jeśli jeszcze wszystkie nie są już we flame). A teraz grzecznie mi tu bo....[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 03, 2011, 10:38:02 »
Wiecie co, aż ciężko sobie wyobrazić jak można wygenerować tyle problemów w korpie/sojuszu (nie wnikam kto zawinił). To lepsze niż brazylijski serial, bez kitu.

@Domin1 - bez obrazy ale... skakanie przez jump clony było w Unseen Academy. Jak wybierasz podróż covertem i kilka razy z rzędu giniesz w tym samym miejscu to znaczy, że coś robisz źle.

Jak nie ogarniasz takich podstaw to po prostu może powinien się zastanowić czy null jest obecnie miejscem dla Ciebie. Nie piszę o tym z przekąsem, po prostu  szkoda zepsuć sobie przyjemność grania szarpaniem się w ten sposób.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 03, 2011, 10:53:28 »
Po employment i kartotece (a raczej jej braku) wnioskuję że Domin1 raczej niewiele (czytaj nic) nauczył się w UA. Więc Nite byłbym wdzięczny za odtentegowanie się od tego elementu jego kariery oraz efektów programu edukacyjnego

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ZharV

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bec00l
  • Korporacja: D00M.
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 03, 2011, 11:01:38 »
Śmierdzi niezłą prowokacją i antyreklamą  :D. Ciekawe komu zależało na umieszeczniu tego posta na centrali i czyim altem jest killer290. BTW good troll  ;D

Zdecydowanie uważam, że w myśl tej Macierewiczowskiej teorii to pewnie alt kogoś z c0ven, albo Nergal ;p

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 03, 2011, 11:07:27 »
Chyba źle mnie zrozumiałeś Doom. Napisałem, że takich podstawowych rzeczy uczą w UA (nie wnikam, czy Domin był w UA czy nie). Nie łap zbędnego ciśnienia na początku tygodnia.

Swoją drogą jakaś dobra dusza z korpa mogłaby go przeprowadzić z hi do null, mając bm'ki na kłopotliwych bramach nie jest to chyba problemem.


akira akawa

  • Gość
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 03, 2011, 11:11:52 »
  albo poczekam az podbijemy ta stacje :]

lolz

PS kolega Domin wyladowałw Trzcicielach Kawy tym korpie (którego założycielem jest pan kell tarhun , który chyba do wczoraj był szefem szkoleniowego korpa lambów -nagle przestał być:)) który podbijał system Chribby ...
ehhhh....
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 11:19:48 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

[G T S]-domin1

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: domin1
  • Korporacja: EVIL ONES
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 03, 2011, 11:41:11 »
Jump Clone nie moglem uzyc poniewaz go juz uzylem wczesniej skaczac z feythabolis do jita  a jak dorwalem  sayida  ( jak sam mi pisal  ze logoje sie raz na 2 tyg bo jest na urlopie i ma inna gre a eve  jest zjebane ) to kazal mi sobie przyleciec po  shipy bo nie  ma innej mozliwosci zeby mi je przekazac, nawet jak tam dolecialem to  nie mial czasu   dopiero po moim watku  na centrali  zlalezili czas .     A i nie jestem niczyim altem                                                                                                                                             

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy moj CEO mnie oszukal ?
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 03, 2011, 11:45:07 »
Jak to ktoś słusznie zauważył - kontraktem można przekazać.