Forum Gry > World of Tanks

Wargaming vs CCP, czyli comunity vs devsi

<< < (2/5) > >>

Ptysiu:

--- Cytat: HammerSnake w Lipiec 07, 2011, 14:37:50 ---ale po co tak agresywnie. Ja wiem, że znowu nas atakują no ale bez przesady.

Sam w tanki nie gram, a usłyszałem to dzisiaj od znajomego Węgra, który w to napierdala aż miło. Czyli generalnie coś jest na rzeczy, skoro mówisz, że mam gdzieś zaglądać i czytać.

Sorry ale nie zamierzam. Może jeszcze powinienem przeprowadzić ekskluzywny wywiad, z każdym turniejowym playerem?   ::)

--- Koniec cytatu ---

"Znajomy znajomego powiedział, więc to musi być prawda."

HammerSnake:
edit:
Ponoć ta firma od wot to przyznała. Zgaduje, że druga wersja brzmi "to nie prawda". PL mówi to samo hehe.

No z palca to sobie chyba nie wyssał? Czy wyssał?
Dobra nvm w sumie mam to w pompie, a widzę że się jakoś nakręcacie dziwnie 0_0.

Jrkan:
Jakaś ruska szyszka z WG, w czasie wywiadu powiedziała, że Polacy to lamusy i nie potrafią grać w WoTa, a do finału ich oficjalnego turnieju dostali się tylko dlatego, że używali zmodyfikowanych skórek czołgów. Oczywiście Rosjanie z całą pewnością ich nie używali, mimo, że po raz pierwszy zostały one opublikowane na rosyjskim forum wota, nie europejskim, czy amerykańskim. Jak już nie mogli używać takich obrzydliwych hacków, to przegrali z mistrzami z kraju wódką płynącego :) Polecam przeczytać chociaż dwie/trzy strony z wątku, a szczególnie wrażenia z pierwszej ręki link. Rosjanie muszą się jeszcze wiele nauczyć.
Co do głosów, to osobiście ich nie słyszałem bo gram na polskiej wersji ale podobno były straszne. Ruscy pewnie nie byli w stanie ocenić co tam dostali od zewnętrznego dostawcy. Miało być dobre, to wrzucili, okazało się, że to shit, więc wyrzucili tak samo łatwo jak wrzucili.
Pisanie jakie to WG jest super i jak super współpracuje z community bo cofnęli zmianę głosów które były zwyczajnie do dupy, to trochę pośpieszna ocena.

Doom:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/43936-dlaczego-polskie-druzyny-przegraly-w-turnieju-ural-steel-w-moskwie/
masz poczytaj sobie i bedziesz mial informacje jak to wygladało od strony polskiego comunity

amra:
Jakiś średnio inteligentny misiek cos powiedział i drama. I zamiast zrobić drame miskowi u pracodawcy, to się cieszymy że nasi przegrali. Eeeh HammerSnake, nie popisałeś się, zawiść ? radocha z porażki innego ? Niskiego lotu odczucia. ;)
HammerSnake, a tak na chlopski rozum: każdemu kto pogra w ta gre z tydzien, żadne skórki nic już nie pomga, bez nich też wie gdzie celować. Jestem pewien, że ludzie którzy tam pojechali pograli wiecej niż 2 dni w ta gierke.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej