Śmietnisko > Oferty Pracy

Praca dla ochrony in world

<< < (3/13) > >>

Doom:

--- Cytat: Talisha w Maj 05, 2011, 10:18:20 ---@Dark Flonoe

Wczoraj rozmawiałąm z ludźmi z unseen academy i niestety ale poszukują fighterów, a ja jestem nastawiona pokojowo. Nie lubię wojen i PVP. Mała potyczka od czasu do czasu jest ok ale to tyle.

Na razie będę zajmowała sie miningiem, potem małą produkcją i eksploracją kosmosu.


--- Koniec cytatu ---
Nie wiem z kim rozmawiałeś, ale nie był to na pewno autoryzowany przedstawiciel UA. Nick tej osoby po prosze na priv zostanie ustawiona dupą do wiatru >:(.
UA to korporacja szkoeleniowa jest. Tak długo jak nie interesue Cie jedynie działalność sprzeczna z regulaminem zostaniesz przyjęty, przeszkolony, a po dwóch miesiącach dostaniesz kopa w dupe (wccześniej medalik pełniacy role dyplomu)


Tak przy okazji to jeden bardzo wazny detal odnosnie ochrony, jak nie chcesz kombinować pod góre to bardzo wskazane aby ochrona była z tego samego corpa (ze względu na mechanikę gry)

Hastrabull:
Sokole, ale 800K dla nowego gracza to już coś. Nie tłamsz proszę inicjatywy świeżych graczy. Jak dla mnie to kilku z was nawet za darmo mogłoby pomóc nowemu graczowi, jeśli ten ma inicjatywę, a nie robić tu show :)

Doceńcie samą inicjatywę, zaangażowanie. Tego nam naprawdę w tej grze brakuje ostatnio.

Hastrabull:
@Talisha
Unseen to jest kierunek dla Ciebie, zgadzam sie z Doomem

Talisha:
@Sokole Oko,

Rozumiem o co Ci chodzi :D
Ale popatrz na to z perspektywy nowego gracza. Ja inwestując w systemy bojowe na moim poziomie byłabym szczęśliwa mogąc postrzelać sobie do agresorów i npc, zabrać ich śmieci i jeszcze dostac ok 1mln na godzinę!
Na waciki starczy ;p
Wiadomo, że rozwój na początku idzie szybko i zaraz ja będę miała większe zyski a ochrona lepszy sprzęt i większy skill.

Talisha:
@Doom, Hastrabull

Oki, to więc składam aplikację dzisiaj.
Głównie dlatego, że lubię Prathetta, ale też dlatego, że myślę, że macie rację. :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej