Autor Wątek: Praca dla ochrony in world  (Przeczytany 25874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Talisha

  • Gość
Praca dla ochrony in world
« dnia: Maj 05, 2011, 09:25:11 »
Witam serdecznie.

   Zajmuję się miningiem, jednak po wczorajszej akcji, kiedy to jakiś pajac podleciał i zniszczył mi cargo container postanowiłam poszukać wspólnika lub wspólniczki.
Chodzi o ochronę mojego statku i kontenera, przed ewentualnymi atakami.
W wypadku gdy atak nie nastąpi (atak PVP, npc nie są zagrożeniem) płacę 200.000,00. (ok. 33%)
W wypadku ataku płacę 350.000,00. (ok. 50%)
W wypadku gdy statek który mnie ochrania zostanie zniszczony płacę 600.000,00. (ok. 100%)
W wypadku zniszczenia mojego statku lub kontenera nie płacę nic.
Wydobycie prowadzę w bezpiecznych strefach. 0.8 - 0.7.
Jeśli masz możliwości, by ochronić mnie w mniej bezpiecznych strefach, chętnie się wybiorę.
Lepsze surowce = większy zysk.  8)

Myślę, że ceny są sprawiedliwe, szczególnie, że w większości przypadków ochrona będzie stała i się nudziła.  :P

Cykl wydobycia za tą stawkę to około 15 minut.  Czyli w wypadku braku ataku, ochrona zarobi 800.000,00 w godzinę.  ;D

Chętnie też zorganizuję lub przyłączę się do wyprawy górniczej.

Pozdrawiam i proszę o kontakt in world na mail.


                       Talisha Winterwolf

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2011, 09:32:26 »
jeden z fajniejszych tematow zalozonych ostatnio na centrali.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2011, 09:39:50 »
Dzięki wiekie :D ^^

Mam nadzieję, że odzew też będzie fajny ;D

btw. Genialny avatar ^^
Kocham koty, mam 3 :D

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2011, 09:50:21 »
No normalnie ingame oferta pracy! Pierwsza taka na centrali chyba :) Chłopie (albo babo, nie wiem?) normalnie Cie lubimy hehe :)

Ludzie, weście no, zrzuccie się jakoś i pomóżcie biedakowi :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2011, 09:53:55 »
Myślę, że ceny są sprawiedliwe, szczególnie, że w większości przypadków ochrona będzie stała i się nudziła.  :P

Cykl wydobycia za tą stawkę to około 15 minut.  Czyli w wypadku braku ataku, ochrona zarobi 800.000,00 w godzinę.  ;D

Tyle wart jest JEDEN rat (i to słabszy, bo są i po 1,7-1,8 mil), które można zabić na pasku w 0.0. Nawet w lowsecu da się zarobić więcej w 10 minut na beltach. Misje L4 to 10+ mil/h (licząc bardzo, bardzo konserwatywnie).

Krótko mówiąc, przyłącz się do jakiejś dobrej korporacji industrialnej, gdzie nauczą Cię grać w tą grę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2011, 10:05:28 »
Cytuj
Krótko mówiąc, przyłącz się do jakiejś dobrej korporacji industrialnej, gdzie nauczą Cię grać w tą grę
I często dadzą ochronę za darmo :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2011, 10:08:27 »
@Sokole Oko,

Widzisz kolego, nie każdy gra tu od X czasu. Są tacy, co dopiero zaczynają.
Ja jak na moje możliwości, na chwilę obecną robię wszystko dobrze i mam optymalne zyski.
Wiadomo, za dwa, trzy dni  kupię lepszy statek, lepsze lasery, nauczę się Astrogeologii i zysk będzie większy.
Jak widzisz, podaję ceny w %, co oznacza że w miarę jak moje zyski będą rosły to i wynagrodzenie będzie większe.

Bardzo nie lubię jak jakiś stary gracz się wymądrza jakie to opłaty są i za jakie stawki "Się lata".
Ja nikogo nie naciągam, daję tyle ile mogę na chwilę obecną.

Ps: Zapomniałam dodać, że śmieci po agresorach też należą do ochrony.

Ps2: Jak znajdę korporację, która mi będzie pasowała to się przyłączę. Na razie wolę działąć na własną rękę.
Nie mogę?
Mogę. :P ::)

sc0rp

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2011, 10:08:35 »
@Talisha jeśli jesteś nowym graczem to proponuje abys dolaczyla do unseen academy tam poznasz podstawy, jesli jestes starym graczem to poszukaj sobie corpa industralnego np.cos z tego sojuszu http://evemaps.dotlan.net/alliance/Blue_Meanies/corporations - to hisecowy alians zrzeszajacy gornikow  >:D

Z wlasnego doswiadczenia (akurat ja stoje po tej drugiej stronie - podwijam puchy) to taka ochrona to dla mnie woda na mlyn. Conajwyzej swiezy gracze moga sie cieszyc z zawiniecia urobku bo to guzik nie zysk, canfliperzy (osoby podwijajace kontenery) robia to glownie po to aby wywolac walke, wiec stojacy w ochronie ship to tylko bedzie niepotrzebnie wzbudzal zainteresowanie.

Tylko co do diabla jest sexy w miningu?


edit:
Ps2: Jak znajdę korporację, która mi będzie pasowała to się przyłączę. Na razie wolę działąć na własną rękę.
Nie mogę?
Mogę. :P ::)
Jasne, ze mozesz :] tyle ze:
- biorac ochrone narazasz siebie na jeszcze wieksze zainteresowanie ze strony canfliperow
- majac orce na pasku w zasiegu 2500m nikt nie ukradnie ci puchy bo sie poprostu nie da gdyz rozladowywujesz sie bezposrednio do orci - a jesli nie masz alta ktory moze latac orca to dolaczenie do korporacji to way to go jesli chcesz miec w glebokim powazaniu canfliperow
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 10:17:25 wysłana przez Dark Flonoe »

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2011, 10:18:20 »
@Dark Flonoe

Wczoraj rozmawiałąm z ludźmi z unseen academy i niestety ale poszukują fighterów, a ja jestem nastawiona pokojowo. Nie lubię wojen i PVP. Mała potyczka od czasu do czasu jest ok ale to tyle.

Na razie będę zajmowała sie miningiem, potem małą produkcją i eksploracją kosmosu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2011, 10:18:38 »
@Sokole Oko,
Bardzo nie lubię jak jakiś stary gracz się wymądrza jakie to opłaty są i za jakie stawki "Się lata".
Ja nikogo nie naciągam, daję tyle ile mogę na chwilę obecną.

Źle interpretujesz moje intencje.

Ja tylko zauważyłem, że Twoje ogłoszenie - przekładając na język życia codziennego - brzmi mniej więcej jak "szukam ciecia do pilnowania parkingu, stawka 0,5 zł/h". Widzisz już ten las rąk ochotników? ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 05, 2011, 10:26:59 »
@Dark Flonoe

Wczoraj rozmawiałąm z ludźmi z unseen academy i niestety ale poszukują fighterów, a ja jestem nastawiona pokojowo. Nie lubię wojen i PVP. Mała potyczka od czasu do czasu jest ok ale to tyle.

Na razie będę zajmowała sie miningiem, potem małą produkcją i eksploracją kosmosu.

Nie wiem z kim rozmawiałeś, ale nie był to na pewno autoryzowany przedstawiciel UA. Nick tej osoby po prosze na priv zostanie ustawiona dupą do wiatru >:(.
UA to korporacja szkoeleniowa jest. Tak długo jak nie interesue Cie jedynie działalność sprzeczna z regulaminem zostaniesz przyjęty, przeszkolony, a po dwóch miesiącach dostaniesz kopa w dupe (wccześniej medalik pełniacy role dyplomu)


Tak przy okazji to jeden bardzo wazny detal odnosnie ochrony, jak nie chcesz kombinować pod góre to bardzo wskazane aby ochrona była z tego samego corpa (ze względu na mechanikę gry)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 05, 2011, 10:29:49 »
Sokole, ale 800K dla nowego gracza to już coś. Nie tłamsz proszę inicjatywy świeżych graczy. Jak dla mnie to kilku z was nawet za darmo mogłoby pomóc nowemu graczowi, jeśli ten ma inicjatywę, a nie robić tu show :)

Doceńcie samą inicjatywę, zaangażowanie. Tego nam naprawdę w tej grze brakuje ostatnio.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 05, 2011, 10:30:40 »
@Talisha
Unseen to jest kierunek dla Ciebie, zgadzam sie z Doomem
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 05, 2011, 10:33:35 »
@Sokole Oko,

Rozumiem o co Ci chodzi :D
Ale popatrz na to z perspektywy nowego gracza. Ja inwestując w systemy bojowe na moim poziomie byłabym szczęśliwa mogąc postrzelać sobie do agresorów i npc, zabrać ich śmieci i jeszcze dostac ok 1mln na godzinę!
Na waciki starczy ;p
Wiadomo, że rozwój na początku idzie szybko i zaraz ja będę miała większe zyski a ochrona lepszy sprzęt i większy skill.

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 05, 2011, 10:37:38 »
@Doom, Hastrabull

Oki, to więc składam aplikację dzisiaj.
Głównie dlatego, że lubię Prathetta, ale też dlatego, że myślę, że macie rację. :P

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 05, 2011, 10:47:52 »
Wow, co za kobieta... to faktycznie chyba jedno z najciekawszych ogłoszeń od .... baaardzo dawna. Jak zaczynałem grę to 800k było niezła kaską, pamiętam jak na battlecruisera oszczędzałem :D

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 05, 2011, 11:37:34 »
W momencie, kiedy doskillujesz oraz zarobisz na hulka z porządnym tankiem (frakcja, oficer itp.), zapraszamy na kopanie świetnych rud w lowsecu. Korporacja VU-DU chętnie udzieli pełnego wsparcia i ochrony w tych niebezpiecznych terenach za drobną opłatą.

Z poważaniem,

Khobba
Oficer ds. Ochrony Operacji Wydobywczych
V O O D O O
Aegis Cartel

sc0rp

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 05, 2011, 11:55:09 »
@Talisha
Przyblize Ci sposob myslenia canflipera. Podbierajac Ci puche dokladnie wie co robi. Jesli zdecydowal sie ja Ci zabrac to jesli nie masz asa w rekawie  w postaci np. floty zadokowanej lub w systemie obok to nie warto go atakowac. Nawet w przypadku jesli wydaje ci sie ze masz przewage czy to przez shipy czy to przez ilosc ludzi - jesli canfliper widzial Ciebie i Twoja ochrone to  albo zostaniesz spalona wraz ze swoja ochrona albo canfliper ucieknie i wroci w shipie ktorym was spali jak nie zwiejecie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 05, 2011, 12:02:43 »
@Talisha - Dark zazwyczaj canflipuje dramielem więc nie będzie trudno go odpędzić :D

Goomich

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 05, 2011, 12:10:56 »
Nie wiem z kim rozmawiałaś, ale nie był to na pewno autoryzowany przedstawiciel UA. Nick tej osoby po prosze na priv zostanie ustawiona dupą do wiatru >:(.
UA to korporacja szkoeleniowa jest. Tak długo jak nie interesue Cie jedynie działalność sprzeczna z regulaminem zostaniesz przyjęta, przeszkolona, a po dwóch miesiącach dostaniesz kopa w dupe (wccześniej medalik pełniacy role dyplomu)

fyp

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 05, 2011, 12:24:12 »
@Nitefish

hehehe

@Dark Flonoe

Masz rację, ale zawsze silniejszy jak zechce to nakopie słabszemu, takie prawo jungli ;D lol
Problem w tym, ja słabszy nakopie silniejszemu.
Na razie, przez jakiś czas jestem przy zbieraniu bezbronna. Zbieram do puszki i lecę po to transportowcem. Oszczędzam czas a zamiast powiększaczy cargo w slotach mogę mieć miner upgrade, a zamiast obrony mam 2 lasery i idzie szubki jak na w sumie 10 godzin grania at all! ;p
Tak czy inaczej, jeden strzał w puszkę i puff! 27.500 m3 surowca (w najgorszym wypadku idzie w pył). Zwykle ładuję tylko 9.000 na 2 kursy żeby nie ryzykować ale mimo wszystko strata jest duża.
Czyli byle dupek z byle działkiem laserowym niszczy mi moją pracę.
Zanim dorobię się hulka albo choć tego na "V" (Vexor? Vortex?;p) to parę dni nauki mnie czeka. Z resztą się nie spieszę. To nie wyścigi a ma mi sprawiać radość :P

@Khobba

Dzięki, skorzystam chętnie :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 05, 2011, 12:27:04 »
Cytuj
@Khobba

Dzięki, skorzystam chętnie
;D ;D ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 05, 2011, 12:33:43 »
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 05, 2011, 12:46:14 »
@ltrook

O.o!
Dzięki! To faktycznie przydatne. Link bardzo mi pomógł.

+


Starakopara

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 05, 2011, 12:46:48 »
W momencie, kiedy doskillujesz oraz zarobisz na hulka z porządnym tankiem (frakcja, oficer itp.), zapraszamy na kopanie świetnych rud w lowsecu. Korporacja VU-DU chętnie udzieli pełnego wsparcia i ochrony w tych niebezpiecznych terenach za drobną opłatą.

Z poważaniem,

Khobba
Oficer ds. Ochrony Operacji Wydobywczych
V O O D O O
Aegis Cartel

ingame piractwo jak najbardziej, ale podpuszczanie biednego górnika na forum,??  :P :P :P

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 05, 2011, 12:53:05 »
Oups.... :D
Nie ładnie ;p
Ale dałam się nabrać ;p Fajny patent. Dodaje smaczku grze. (pewnie bym tak nie mówiła gdybym siedziała z tą "ochroną" i słyszała pytania: "I jak tam idzie? Masz już pełne cargo?", "Dawaj dawaj bo się ściemnia a do bazy daleko".... A potem....)

lol


Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 05, 2011, 12:58:45 »
Oups.... :D
Nie ładnie ;p
Ale dałam się nabrać ;p Fajny patent. Dodaje smaczku grze. (pewnie bym tak nie mówiła gdybym siedziała z tą "ochroną" i słyszała pytania: "I jak tam idzie? Masz już pełne cargo?", "Dawaj dawaj bo się ściemnia a do bazy daleko".... A potem....)

;D
raczej wyglądało by to tak że Pan "Oficer ds. Ochrony Operacji Wydobywczych" naprawde by Ciebie ochraniał, od momentu przechwycenia do momentu zapłaty odpowiedniego haraczu o wartosci połowy(?) statku+fit?  ;D
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

sc0rp

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 05, 2011, 13:01:19 »
Dark zazwyczaj canflipuje dramielem więc nie będzie trudno go odpędzić :D

oj zdziwilbys sie :]

Anyway Taisha dobrym pomyslem jest tez kopanie zamiast z ochrona to z kims w industrialu - ty wywalasz do puszki a on chowa do cargo :)


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 05, 2011, 13:01:28 »
W Voodoo są gentelmani, na pewno udzieliliby rabatu dla białogłowy ;P
Przedwieczny.

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 05, 2011, 13:08:54 »
LOL

Wesoło tu u was.

Dark, to też jest pomysł. Jacyś chętni nie piraci? ;p

Dzięki za tak rabat :D

Ale ja dopiero zaczynam, co nie znaczy, że się w końcu nie dorobię ;p
Nie wiem, czy na miejscu takiego pirata chciałabym do końca życia (w grze) oglądać się za siebie w obawie czy mnie tam nie ma..... ;p hehehehe

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 05, 2011, 13:11:19 »
UA jak ukończysz zgłoś się do mnie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Talisha

  • Gość
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 05, 2011, 13:14:21 »
Ukończę.
W jakiej sprawie mam się zgłosić?  ::)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 05, 2011, 13:15:00 »
W Voodoo są gentelmani, na pewno udzieliliby rabatu dla białogłowy ;P

To byłby totalny fail ich RP.

Prawdziwy pirat co najwyżej wziąłby (trudno użyć w tym przypadku słowa "przyjąć") ransom w naturze..... ale rabaty? To są piraci czy korporacja taksówkowa? :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 05, 2011, 13:16:35 »
Ukończę.
W jakiej sprawie mam się zgłosić?  ::)
Przyjęcia do Shocky Industris ;D
ewentualnie wskazania paru innych korpów które jak maja górnika na stanie to zapewniają wsparcie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Praca dla ochrony in world
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 05, 2011, 13:21:10 »
Jakbyś przypadkiem spotkała w swojej okolicy jakiegoś nagrzanego na skanowanie sygnaturek to niezłym pomysłem byłoby sie z nim dogadać co do opylania Ci bookmarków na gravi. Skałki na czymś takim często fajniejsze (lepszy zysk), a i bezpieczniej jest, bo byle łoś Ci nie wleci na lokacje ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P