Autor Wątek: [PVP] Sacrilege  (Przeczytany 27377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 18, 2010, 15:24:37 »
no cóż - vagę zajebałem jak tylko w  to wsiadłem - wyżej w tym temacie jest link do killa :) i do lossa na vadze i hurku niedługo potem. Skille mam pod sacri prawie na maksa w tym hace na 5 a w missilach brakuje mi tylko warhead upgrades i zasiegu na 5. reszta wymaksowana z learnów.

Baz - walczac solo żaden hac nie ma szansy złamać ci tanka - nawet jak wejdzie na close z 1 neutem. Pasywne tanki po prostu są za małe na hacach w stosunku do tego co ma sacri. Vaga mnie smyrała jedynie - na miękko się vage tankuje bez dropsa i przepałki niezależnie od zasięgu.

A co do cap boosterków Nite - jeszcze nie miałem okazji sprawdzić w praktyce ale teoretycznie z jednej 400 da sie włączyc 2 repki. Czyli bez przeładowania masz szansę odpalić 2 cykle repek zamiast jednego na 800 co ma sens kiedy jestes neutowany. Mniejszy przyrost capa ale znacząco szybciej. Potestuję i dam znać.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 18, 2010, 21:11:21 »
zdaje sie ze mieli zlikwidowac wszystkie penalty ammo t2

Zmiana dotyczyła amunicji do blasterów, reili (javeliny to typ nabojów do nich - z dupy pomysł moim zdaniem bo nie dość że nazw ata sama to jeszcze w dodatku javelin w reilu to short amo czyli zamiesznie robi), pulsów, beamów, artyleri i autocanonach, o rakietach ****** dwevsi nic nie pisali (za wyjątkiem ogólnego przerobienia rocketsów)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 18, 2010, 21:48:36 »
W sumie to jak zauważysz w porę, że wszedł cykl neuta to wtedy - o ile to konieczne - łykasz 800 i odpalasz np obie repki. Mi o to chodziło. Med neut ma cykl 12 sekund o ile dobrze pamiętam czyli wejdzie Ci jeden cykl repek zanim dostaniesz 2 raz.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 18, 2010, 21:58:17 »
Nitefish, jakie szanse masz w starciu z Curse?
na urlopie od EVE

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 18, 2010, 21:58:39 »
Zrobiłem kilka kili Sacrim, pózniej zaczolem latać czymś innym, dajcie juz spokój z robieniem na sile z tego pseudo haca czegoś czym nie jest. Tankuje, ok...ale PvP to nie tylko tankowanie
Lepiej poexperymentujcie, dajcie mu assaulty z rigami na małe gowna i wstawcie AB 100
Do walk milicji będzie w sam raz zaskakujący... Uber dzielnicowy
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 18, 2010, 22:43:35 »
Curse zeżre sacri, jedyna szansa to jak sacri od razu założy mu scrambla i weba oraz ma założone rakiety em.... ale moim zdaniem to raczej też nie pomoże chyba że curse spanikuje.

@Col - na ab 100 jak chcesz zakręcić sacri to możesz iść po kanapki. To nie jest pseudo hac tylko bardzo dobry hac, to że nim nie latasz nie znaczy że jest z dupy. Ma swoje wady ale ma też zalety. Patrząc po twoich losach to latałeś sacri na płycie, który - delikatnie mówiąc - ssie.

Specjalnie dla Ciebie kill z ostatniej chwili, tym "pseudo hacem":
http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=55751

Ty głównie latasz vagą i cynabalem tyle że jak curse/hurek sprzeda ci 2 neuty to oba te shipy stoją w miejscu czekając na śmierć. Wiec na każdego jest sposób.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2010, 23:27:05 wysłana przez Nitefish »

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 19, 2010, 00:00:10 »
Curse zeżre sacri, jedyna szansa to jak sacri od razu założy mu scrambla i weba oraz ma założone rakiety em.... ale moim zdaniem to raczej też nie pomoże chyba że curse spanikuje.

@Col - na ab 100 jak chcesz zakręcić sacri to możesz iść po kanapki. To nie jest pseudo hac tylko bardzo dobry hac, to że nim nie latasz nie znaczy że jest z dupy. Ma swoje wady ale ma też zalety. Patrząc po twoich losach to latałeś sacri na płycie, który - delikatnie mówiąc - ssie.

Specjalnie dla Ciebie kill z ostatniej chwili, tym "pseudo hacem":
http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=55751

Ty głównie latasz vagą i cynabalem tyle że jak curse/hurek sprzeda ci 2 neuty to oba te shipy stoją w miejscu czekając na śmierć. Wiec na każdego jest sposób.


po pachy z szacunem...ale nie zasmucaj mnie
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

QuuBaa

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 10, 2011, 13:19:16 »
siemanko azbu stary solowniku
zadko mam okazje latać sacrim jak juz wsiadalem w niego to mialem taki chyba standardowi fit

Damage Control II
Medium Armor Repairer II
Medium Armor Repairer II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Adaptive Nano Membrane II

10MN MicroWarpdrive II
Warp Scrambler II
X5 Prototype I Engine Enervator
Medium Electrochemical Capacitor Booster I, Cap Booster 800

Heavy Assault Missile Launcher II, Caldari Navy Torrent Assault Missile
Heavy Assault Missile Launcher II, Caldari Navy Torrent Assault Missile
Heavy Assault Missile Launcher II, Caldari Navy Torrent Assault Missile
Heavy Assault Missile Launcher II, Caldari Navy Torrent Assault Missile
Heavy Assault Missile Launcher II, Caldari Navy Torrent Assault Missile
Small Energy Neutralizer II

Medium Auxiliary Nano Pump I
Medium Nanobot Accelerator I


Hobgoblin II x3

te 3 male dronki przydawaly sie przeciwko dronom ecm

Crux

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:11:55 »
Specjalnie dla Ciebie kill z ostatniej chwili, tym "pseudo hacem":
http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=55751
Patrząc na related kills:
- sacri spadł w tym samym systemie, w którym zatłukł protka, który nie zadał w ogóle dmg swojemu oprawcy, co widać po involved parties http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=55756;
- na lossie widać sacri ma combat proby (wyskanował protka)
- zdążył złapać i spodować pilota proteusa (argument taki sobie, ale o czymś może świadczyć)
- pełen set dron w drone bay t3
Wniosek... afk kill.
Żeby nie było- nie latam sacrim i się na nim w ogóle nie znam, co nie znaczy, że uważam go za statek do bani.
Więcej rzetelności w podawaniu przykładów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2011, 15:18:09 wysłana przez Crux »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:18:27 »
Patrzcie na related kills:
- sacri spadł w tym samym systemie, w którym zatłukł protka, a nie zadał wogóle dmg swojemu oprawcy, co widać po involved parties http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=55756;
- na lossie widać sacri ma combat proby (wyskanował protka)
- zdążył złapać i spodować pilota proteusa (argument taki sobie, ale o czymś może świadczyć)
- pełen set dron w drone bay t3
Wniosek... afk kill.
Żeby nie było- nie latam sacrim i się na nim w ogóle nie znam, co nie znaczy, że uważam go za statek, który jest do bani.
Więcej rzetelności w podawaniu przykładów.
Ekhm, gratulacje w wyciąganiu wniosków z KB, ale proponuje nieco więcej rzetelności w czytaniu. Protek spadł prawie godzinę przed tym jak spadło sacri od jakiegoś innego gangu, przez ten czas sacri pewnie nie raz zmieniło sesje i pewnie dlatego tego protka nie ma na KM. To że statek ma proby nie znaczy że wyskanował swoją ofiare. Protek ma drony bo może np zdeagrował jak widział że spada i próbował podbić do gate/stacji? To że pilot proteusa dostał poda również o niczym nie świadczy.
Wniosek... l2r.

Crux

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:23:12 »
Wniosek... l2r.
? Bo nie rozumie.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:29:50 »

Crux

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:36:31 »
http://acronyms.thefreedictionary.com/L2R

to drugie
Aha.. w takim razie ppppinso?* ;D


*proszę pisać po polsku i nie skrótami ok?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 10, 2011, 16:02:20 »
Generalnie Crux to sacri jest dobrym shipem tylko trzeba umieć go sfitowac i umieć używać. Nie jest popularny z uwagi na swoja specyfikę. U nas w korpie jest kilku fanów sacri, a niekwestionowanym mistrzem jest Gehen. Kill nie był afk, a pasywny protek złapany ze spuszczonymi spodniami na ss czeka na powolną śmierć.
Jeden protek padł, a potem nasz sacri został ubity przez inny gang z innym protkiem.

Crux

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 10, 2011, 18:27:10 »
Kill nie był afk, a pasywny protek złapany ze spuszczonymi spodniami na ss czeka na powolną śmierć.
Zapytałem pilota protka i w odpowiedzi dostałem:
From: metiwa sirowa
To: CruxArc
Hello.
Yea I was drunk and went afk without docking. Lost the ship + a 3 bil clone. Im sure I would be able to kill 3 or 4 scariliege's before I would go down.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 10, 2011, 18:42:21 »
Crux - takie pytania pomocnicze:
1) jaki zasięg wg Ciebie ma protek na blastach?
2) jak szybki jest protek na 1600 z 3 trimarkami?

I teraz biorąc pod uwagę 2) jak taki protek mógł być w zasięgu 1) żeby puknąć sacri? Takie komentarze przypominają mi wypowiedzi typy "i tak nie chciałem tego shipa" :P

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 10, 2011, 19:24:21 »
polatałem chwile sacrim na fitach dość podobnych do tych które proponował Najtfish i wszystko było by pięknie gdyby nie brak bufora... spadałem zanim weszły dwa cykle repek :( tank jest nie do złamania właściwie przez żaden pojedynczy statek który nie ma neutów. Ale niestety nie trafiłem na taką idealną sytuację :) a zdolności do uciekania gdy robi się gorąco są żadne...

Jeśli iść w tą stronę kusząco wygląda legion - bo zrobiony na assaultach to taki sacri tylko z większym tankiem i buforem 40k ehp zamiast 13k.

Myślę w sumie nad składaniem tego do gangu na max damage i modleniu się żeby nikt nie pomyślał o tym jak o primary.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2011, 19:30:41 wysłana przez Azbuga »
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Kara Mon

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 10, 2011, 19:33:45 »
Ja odpowiem za cruxa

1. 2.3 / 9.4 na Antimatter i 5.6 /12 na Null

2. 1239 bez przepalki i 1754 z przepalka


z drugiejs trony fakt sacri bez plyty poleci szybciej , kwestia czy dal bys rade zakitowac go (pamietaj o 15+ km webie) a taki protek ma ehp wieksze od niejednego bs-a i to bez slave setu i sygnature duzo duzo mniejsza co grozi dlugim biciem i brakiem cap boosterow do ciagnacych go reperek i mwd-ka , na close imo bylbys bez szans.

To jedna z takich walk gdzie nie ma jednoznacznej pewnosci kto wygra bo nie da jej sie w prosty sposob odtwozyc na papierze  :P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 10, 2011, 19:54:18 »
Ja odpowiem za cruxa

1. 2.3 / 9.4 na Antimatter i 5.6 /12 na Null

2. 1239 bez przepalki i 1754 z przepalka


z drugiejs trony fakt sacri bez plyty poleci szybciej , kwestia czy dal bys rade zakitowac go (pamietaj o 15+ km webie) a taki protek ma ehp wieksze od niejednego bs-a i to bez slave setu i sygnature duzo duzo mniejsza co grozi dlugim biciem i brakiem cap boosterow do ciagnacych go reperek i mwd-ka , na close imo bylbys bez szans.

To jedna z takich walk gdzie nie ma jednoznacznej pewnosci kto wygra bo nie da jej sie w prosty sposob odtwozyc na papierze  :P

Tak sobie czytam i ... mam pytanie jedno.
Czy czasem to sacri nie będąc w zasięgu protka nie będzi musiało prawie używać repki więc cap pójdzie jedynie w mwd. Zgadza się?

Kara Mon

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 10, 2011, 20:30:08 »
Dlatego napisalemz e ta walka jest trudna do ustalenia tylko teoretyzujac . Sacri zeby protek nie zwial musi podejc na okolo 10 km i wylaczyc mu mwd , poza tym zasiegiem protek ma przewage predkosci bo ma dluzszego weba (oczywiscie patrze tylko na fit sugerowany przez nitefisha i tego protka z killa) . Na dystansie 10 km protek z nulli calkiem znosnie moze juz przywalic i do tego ten jego bufor i wzglednie mala sygnatura. Walka poza zasiegiem sensownego dpsu protka jest bez sensu bo ten by po prostu sobie odlecial (zakladam ze pilot mialby jakies objawy posiadania mozhu).

Tak mozemy teoretyzowac do jutra i nic z tego nie wyniknie.

Goomich

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 10, 2011, 21:05:28 »
Protek z nulli na all fajfie wydaje 159 dpsa z Hammerheadów oraz 290 thermal i 242 kinetc dpsa z dział (razem 533). Na szczęście Gehen miał 13 km weba, a na 12 km dps z dział prota spada do 400. Przy 396 obrony, jeśli zabije drony, umiejętnie pokituje i przepali moduły, za 3,5 minuty protowi padnie prąd.

Z drugiej strony, jeśli oleje weba, to na 15-17km dps prota spada do 300-250, więc ma dosyć komfortową sytuację.

Ale problem w tym, że protek sięgnie webem na 19,5km, więc ma przewagę w prędkości.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2011, 21:29:46 wysłana przez Mona X »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 10, 2011, 21:07:34 »
Moja wiedza na temat tech 3 jest bliska zeru dlatego pytam

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 10, 2011, 21:33:40 »
Jeszcze mała podpowiedź - na sacri weba się przepala i punktuje kolesia na 1 cykl odchodząc. Wtedy web ma 17km w przypadku gurkowego. Jak ktoś nie zlami to nie ma bata, żeby dał się złapać protkowi. Przy 300 dps na taki zasięg jak powiedzieliście i resach sacri powyzej 82% łatwo można policzyć, że protek będzie go smerał po jajkach i nawet nie trzeba będzie specjalnie używać cap boosterów.

Oba shipy które same się webują - i tak wygrywa speedem sacri więc odejdzie.

Na close - owszem, sacri byłby bez szans.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2011, 21:54:22 wysłana przez Nitefish »

Goomich

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 11, 2011, 00:06:25 »
Ten protek miał lepszego weba, do tego bonus do przepalania z T3, więc sacri przegrywa walke na weby.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:29:24 »
Dobra chłopaki, sprawdziłem w eft bo sam byłem ciekaw i jest tak:
- protek w setupie z killsa (na all lvl5) z gurkowym webem na klacie jest wciąż wolniejszy niż sacri (na moich skilach) z sanshowym webem na klacie

Więc jeśli koleś nie miał wszystkich skillsów na maxa  no to po prostu nie ma bata żeby był szybszy. Reasumując niech sobie gość w prostu przepala weba - i tak mu to nic nie da bo będzie wolniejszy.

Ciekawe czy ofiara miała max skille na speeda i max skille na rigi armorowe żeby mieć perfekt speeda :D choć i wtedy ziutek był wolniejszy.


Goomich

  • Gość
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:54:27 »
Ale po przepaleniu ma 2km latania bez weba od sacriego, może go dłużej przepalać, więc w pewnym momencie z 17km, sacriemu zrobi się 13 (albo 0, jak nie zdąży wyłączyć), gdy protek dalej może go webować do 19.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 11, 2011, 10:01:23 »
Zmierzam do tego, że jak obaj się webują to protek jest wolniejszy więc nie powinien wejść na więcej niż 13km.

Poza tym... ten ziutek mógł zlamić, zrobić coś głupiego, spanikować.... etc. Nie zawsze walka wygląda tak, że masz idealnie skupionych i nie popełniających błędów 2 ludzi. Zgadza się?

Dyskusja była o tym, czy jest sens latać sacri czy nie. To tylko jeden z tłustych killsów zrobionych sacri, da się latać tym shipem i sensownie zabijać innych.

Fani cynabali i vagasów zawsze będą po stronie szybkich nano shipów bo one mają tą zaletę, że łatwo się nimi spierdacza jak w spodniach pełno :)

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: [PVP] Sacrilege
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 08, 2011, 10:10:13 »
Zmierzam do tego, że jak obaj się webują to protek jest wolniejszy więc nie powinien wejść na więcej niż 13km.

Poza tym... ten ziutek mógł zlamić, zrobić coś głupiego, spanikować.... etc. Nie zawsze walka wygląda tak, że masz idealnie skupionych i nie popełniających błędów 2 ludzi. Zgadza się?

Dyskusja była o tym, czy jest sens latać sacri czy nie. To tylko jeden z tłustych killsów zrobionych sacri, da się latać tym shipem i sensownie zabijać innych.

Fani cynabali i vagasów zawsze będą po stronie szybkich nano shipów bo one mają tą zaletę, że łatwo się nimi spierdacza jak w spodniach pełno :)

tak mnie zachęcałeś tym sacri , ze jak mi amarr cr na 5 wskoczył do cursa to chyba pykne teraz dla odmiany HAM'y :}