Śmietnisko > Flamewar

Flejm: AAA pod ostrzałem

(1/9) > >>

Sotharr:
Snajperskie BSy na AHACe, ten plan po prostu nie mógł pójść źle. :D


--- Cytat: ChemicalRider w Wrzesień 12, 2010, 18:48:41 ---IT jednak zaatakował -A- ? Czyli zapewne syski będą chcieli wrócić do Esoteri?

--- Koniec cytatu ---

A co jedno ma z drugim wspólnego?
Poza tym najdalej za tydzień SW wepchnie -A- pod autobus i przy pośrednictwie R.OL splusuje się z WN i INIT. Przecież napisali wyraźnie, że -A- nie jest im już do niczego potrzebne, a wszyscy wiemy, co SW robi z takimi sojusznikami. :P

[admin]Wiecie co mam świetny pomysł może tak chociaż jeden topic w KSOD bez odpowiednika we flame powstałego z wydzielonych z KSOD postów?
 Doom[/admin]

Yogos:
Oczywiście Sotharr, że wiemy co robi SW z takimi sojusznikami - nie rzuca się na nich jak hiena aby szybciej się pogrążyli.

Natomiast ty chyba dalej gotujesz się po tym jak rozjechaliśmy twój żałosny sojusz i nie umiesz przyjąć na klatę tego, że zachowywaliście się jak gówniane wypierdki za co w końcu oberwaliście w pysk. Ssaliście fiuta Molla siedząc jeszcze w Eso a teraz widzę dopracowałeś technikę.

Sotharr:
Kto się tutaj gotuje, to można ocenić po liczbie bluzgów. A mój żałosny sojusz ma się lepiej niż kiedykolwiek, dziękuję.
Z niecierpliwością i zaciekawieniem czekam na wymówki, jakich użyjecie, żeby zostawić -A- na pastwę losu. Stawiam, że będzie coś o zblobowaniu was i o tym, że wszyscy Rosjanie odeszli już z -A-, więc nic was z tym sojuszem nie łączy. O tym, że -A- jest wam niepotrzebne, już napisaliście.
Mam nadzieję, że zadajesz sobie sprawę z tego, że rozpad SC i zniszczenie kilku sojuszy w tym bloku to efekt waszego pomysłu na resetowanie sojuszników w celu uzyskania „dobrych walk”. Udało wam się nabrać na trolowanie goonsów o rainbowlandzie i rozwalić SC od środka.
Nie mam pewności, ale być może teraz te walki dostaniecie. Ale nie martwię się o was, takie cwaniaki zawsze spadają na cztery łapy. ;D

Byłbym również wdzięczny, gdybyś nie przenosił do flejma każdego mojego posta, który zawiera krytykę twojego powerbloku.

Yogos:
Przecież nie przenoszę każdego posta, ten się ewidentnie kwalifikował do flama co zresztą nie tylko ja zauważyłem.

Co do rozwalania naszego powerbloku to nie odwracaj kota ogonem i nie zrzucaj reseta na poszukiwanie "good fights".
Ciężko sobie na ten reset zapracowaliście, szeregiem akcji i wypowiedzi.
Wyrośliście ze Stain dzięki naszej pomocy, zaczęliście rekrutować na potęgę więc potrzebowaliście nowego terenu i aby go  zdobyć zaczęliście za naszymi plecami gadać z innymi aliansami. Potem gdy już mieliście stacje w Period Basis żeby ich nie stracić zaczęliście trzymać z Mollem. Licząc że u nas jakoś to przejdzie. Otóż nie przeszło.
I nie obchodzą mnie wasze fikołki i próby dyplomatyczne jakie Liam wyczyniał byleby tylko nie musieć opowiedzieć się po żadnej ze stron i zachować ciepły kurwidołek.

Zwalanie na nas winy za rozbicie SC to wręcz kosmiczna bzdura. Co my mieliśmy do tego, że IT,-A- i Atlas poleciały sobie na północ gdzie ich wspólna akcja zakończyła się fiaskiem i złą krwią między nimi.
To co im przeszkodziło to ich własne interesy które nie szły po drodze.

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: Sotharr w Wrzesień 13, 2010, 08:57:11 ---Kto się tutaj gotuje, to można ocenić po liczbie bluzgów. A mój żałosny sojusz ma się lepiej niż kiedykolwiek, dziękuję.
Z niecierpliwością i zaciekawieniem czekam na wymówki, jakich użyjecie, żeby zostawić -A- na pastwę losu. Stawiam, że będzie coś o zblobowaniu was i o tym, że wszyscy Rosjanie odeszli już z -A-, więc nic was z tym sojuszem nie łączy. O tym, że -A- jest wam niepotrzebne, już napisaliście.
Mam nadzieję, że zadajesz sobie sprawę z tego, że rozpad SC i zniszczenie kilku sojuszy w tym bloku to efekt waszego pomysłu na resetowanie sojuszników w celu uzyskania „dobrych walk”. Udało wam się nabrać na trolowanie goonsów o rainbowlandzie i rozwalić SC od środka.
Nie mam pewności, ale być może teraz te walki dostaniecie. Ale nie martwię się o was, takie cwaniaki zawsze spadają na cztery łapy. ;D

Byłbym również wdzięczny, gdybyś nie przenosił do flejma każdego mojego posta, który zawiera krytykę twojego powerbloku.

--- Koniec cytatu ---

Pogrubilem zabawna czesc, Sotharr, ile moich postow wykasowales bez zadnego uzasadnienia tylko dlatego, ze "mogles"? Sam uzywasz przycisku "skasuj post" zamiast argumentu w dyskusji, wiec teraz nie whinuj, ze ktos twoj ewidentny flame z dupy przeniosl do odpowiedzniego dzialu. Zreszta nie ma co o tym gadac, co post piszesz takie bzdury ze nawet nie ma sensu z tym polemizowac, taka mieszanka goryczy, poboznych zyczen i wybujalej wyobrazni, zyjesz w swoim swiecie ktory ma malo wspolnego z rzeczywistoscia, w ktorym Sys-k "ma sie lepiej, niz kiedykolwiek", i zostalo zdradzone przez przyjaciol, LOL.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej