Forum Gry > World of Tanks

farmienie w WoT - jak najszybciej zarabiać

<< < (2/19) > >>

Straszny:
@Trefnis
wtedy 50% mniej , ale dalej będzie to z 20 000 kredytów na czysto za  totalnie semi-afk wykonaną bitke, nigdy nie spada poniżej 11-13 000 za bitke, chyba ze stoisz i zginiesz w bazie to masz z 7-8 000 za sam fakt bycia w bitwie na tych czołgach.


@dziadzik
no ja jeżdza na codzień też wysokimi modelami... ale wczoraj na przyklad chcialem szybko zarobić 1,5 miliona na rigi Panthery... MAtilda i Churchil - niecały jeden dzień semi afk bitewek... 1,5 miliona bez problemu.

Na zestawie Panthera/Jagdpanthera 1,5 miliona to zejdzie mi 2-3 dni jak nie lepiej, i nie ma mowy o bitwach afk.

Trefnis:
hmm a co polecasz matylde czy churcila bo sam nie wiem
moge sprobowac bo golda mam i premke tez wykupiona
z tego co wiem to churchil  ma lepszy panczerz (haha) i male szybkostrzelne dzialko aka te z t-34,
 a matylda jest wolna ale ma wieksze pukniecie

napisz cos wiecej o stylu grania tymi czolgami
moze sie skusze

saterr a chcecie moze trzeciego t-44 ?? chetnie pojezdze w takiej paczce bo nie mialem okazji a wiem ze sie sprawdzaja, tylko potrzeba zgrania
jak narazie ladnie mi sie jezdzilo z chlopakami z coven w plutonie is-7 + 2x is-4, nie pamietam zebysmy przegrali nawet 1 walke a iskow bylo po 45-60k na mecz :)

Straszny:
nie ma stylu , serio - po prostu walisz na przeciwnika, coś rozpoznasz, coś dobijesz - gniesz, zgarniasz kase
obydwa są wolne

robisz nimi co chcesz tak naprawde, aby proste rozwiązania.

jak chesz sie starać to Churchill jest doskonałym anty-lightem, kasuje scoutów przeciwnika (30 strzałów na minute ! z możliwośćią podbicia rigiem do 33- normalnie cekaem ma ;p i szybko obracająca sie wieża). Ja z nich wole jednak Matilde.  Poza tym potrzebujesz de facto dwóch , jak jeden czeka na koniec bitwy - farmisz drugim. Tak pare godzin i kasa robi sie impressive.

Saterr:
a btw. Moze mi ktos wyjasnic sens kupowania czolgow za golda. Z tego co widze ingame sa one gowniane nic nie robia itp ( od mojego t-44 churchil sie zwija na 2-4 salw zalerzy od dziala, matylda i inne tego typu to wogule jakis zal 1-2 strzaly i nara). Za jazde nimi jest wiecej kasy/expa?

Trefnis : narazie ciezko mi powiedziac tak/nie bo czekamy an 1 kolege. Razem gramy juz ponad 7 lat w tego typu gry wiec jesli on bedzie an 3 to raczej miejsca nei bedzie ( o ile plutony sa 3 osobowe jesli wieksze to mysle ze nie ma problemu)

Straszny:

--- Cytat: Saterr w Wrzesień 07, 2010, 11:55:37 ---a btw. Moze mi ktos wyjasnic sens kupowania czolgow za golda. Z tego co widze ingame sa one gowniane nic nie robia itp ( od mojego t-44 churchil sie zwija na 2-4 salw zalerzy od dziala, matylda i inne tego typu to wogule jakis zal 1-2 strzaly i nara). Za jazde nimi jest wiecej kasy/expa?

Trefnis : narazie ciezko mi powiedziac tak/nie bo czekamy an 1 kolege. Razem gramy juz ponad 7 lat w tego typu gry wiec jesli on bedzie an 3 to raczej miejsca nei bedzie ( o ile plutony sa 3 osobowe jesli wieksze to mysle ze nie ma problemu)

--- Koniec cytatu ---

dżizus .:P:P ... przecież po to napisałem ten temat

"złote czołgi" -  są doskonałe do bardzo szybkiego farmienia kasy - w sumie do niczego więcej (no poza tym roztrzeliwaniem lightów przez Churchilla)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej