Śmietnisko > Flamewar

[Flame] Chaos na południu - 25.07

(1/55) > >>

Soulscream:

--- Cytat: Nitefish w Lipiec 27, 2010, 10:15:11 ---Bunak, mówiąc "ścierwa" miałem na myśli agresorów, nie byli to sami ruscy przecież choć w większości zapewne. Innymi słowy chyba błędnie odebrałeś moją wypowiedź jako rasistowską.

Ludzie są wszędzie zajebiści ale nie tylko z nich składają się alianse. Ruscy dla przykładu uwielbiają smackować na lokalu jak mało kto i to na taki poziomie, że czytać się odechciewa. Zapewne znajdą się tacy sami ludzie w Atlasie i innych aliansach.

Tak z innej beczki - ty sobie na jakiejś podstawie wyrobiłeś zdanie o Atlasie, ja mogłem sobie wyrobić swoje zdanie o innym aliansie. Żyjemy w wolnym kraju, right?


Pomimo tego małego spięcia jedno pozostaje niezmienne - ciężko w ogóle grać przy takim lagu, który tylko się powiększa zamiast zmniejszać po rzekomych usprawnieniach ze strony ccp. Niedługo bitki będzie się wygrywało crashem noda.

--- Koniec cytatu ---

Nie wypowiadalem sie na tym forum od dluzszego czasu, bo generalnie nie mam czasu na ta Zostałem ocenzurowany gre jaka jest eve online. Jednak powiem Ci jedno. *ciach* wspolczuje ko0rtowi, ze ma takich kolesi w korpie. Ruskie to moga byc pierogi conajwyzej.

[mod]Proszę bez ataków personalnych. — Soth[/mod]

Nitefish:
Widać tylko ty byłeś na tyle nierozgarnięty, że nie zrozumiałeś przekazu mimo mojego posta. Bunak na przykład nie miał z tym problemu. Dla mnie każdy agresor to agresor, nie ma różnicy. Dokładnie w podobny sposób mówią o nas kiedy my kogoś atakujemy. Nic nowego.

To jak nazywam obywateli Federacji Rosyjskiej to moja sprawa, a jeśli masz z tym jakiś problem to zrób listę poprawnych nazw, może ktoś podchwyci. Nazywam ich "ruski", "ruskie", "redzi", ... Żadne z tych określeń nie jest obraźliwe podobnie jak "polaczki" itp.

Jeśli masz jakieś ciśnienia w realu to nie przenoś ich tutaj, tym bardziej że jeśli nie grasz to do emocji związanych z sytuacją w Ins jest ci baaardzo daleko. Skoro uważasz, że Evka jest zje... to po prostu wykasuj swój profil z Centrali zamiast się ekscytować jak kot w rui.

Alto Saotomeo:

--- Cytat: Soulscream w Lipiec 27, 2010, 10:49:21 ---*ciach* wspolczuje ko0rtowi, ze ma takich kolesi w korpie. Ruskie to moga byc pierogi conajwyzej.

--- Koniec cytatu ---

Ruskie to i w goonach siedza, jedno i to samo [...napisz jak ich nazwiesz w swoim wyidealizowanym jezyku...] ktore nalezy wyplewic i wyrzucic do empire. A ze my jako Atlas narazie sie z nimi bawimy zeby za szybko z nimi nie skonczyc to juz inna sprawa. Caly LS jak i FC-Chan Atlasu ma niezla polewke z akcji ruskich.

Masz problem co do nazewnictwa, napisz do Bravo, tam ci pomoga. A od BUFU to sie goonie odstosunkuj.

amra:
Dobra tez juz mam tego marudzenia, goona polonisty, sprawdzilem slowa rusek, ruski wystepuja w Slowniku Jezyka Polskiego wydanego przez PWN, natomiast w objasnieniach tych terminow, nic nie bylo o pierogach. Wiec jego teoria o tym, ze ruskie to tylko piergi jest z dupy wzieta. Wiec prosze nie zawracaj gitary ludziom swymi fanberiami.

Nitefish:
Ciekawostka - w mowie polskiej powszechne jest (nie wiem co na to Miodek) nazywanie innych nacji od jedzenia, które się nam z nimi kojarzy. Mamy Włochów zwanych makaroniarzami/makaronami, Francuzów określanych mianem żabojadów czy Czechów/Słowaków nazywanych knedlikami (znacznie rzadsze określenie niż "pepiki"). Podobnie ma się sprawa z Rosjanami, których kojarzymy mocno z pierogami ruskimi (choć czy one są ruskie to kij wie)  ;)

Alto ma racje, widziałem u siostrzenicy kiedyś Bravo i tam było coś takiego chyba jak "Napisz do Bravo". Wiesz Soulscream, oni tam pomagają podobno i czytelnicy także wyrażają swoje współczucie. Może warto spróbować, nic nie tracisz w sumie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej