Eve Online > Dyskusje ogólne

EvE staje się nudna

<< < (19/28) > >>

Dormio:

--- Cytat: Mona X w Lipiec 30, 2010, 13:51:53 ---To dość bezpieczne założenie.

--- Koniec cytatu ---
Tak samo bezpieczne jak zakładanie, że wśród wyborców znalazły się nie tylko osoby powszechnie nazywane kerbirami. Póki nie masz dokładnych danych, to nie możesz twierdzić, że wszyscy z tych 9% byli kerbirami. Może kerbirów było 8,99% ? A nawet jeśli była 1 osoba, która nie była kerbirem to takie stwierdzenie jest wówczas nieprawdziwe.

Kara Mon:

--- Cytat: SokoleOko w Lipiec 30, 2010, 13:58:31 ---

Szybszego działania serwera i powodu do prowadzenia wojen.

--- Koniec cytatu ---

Tez sie do tego dopisze, a wy ludzie nie ruszac mi carebearow, niech farmia jak najtlustsze sobie te statki :p i jak najdrozszy sprzet indorem nich woza  ;D

prosze nie sciagac mi na silecarebearow do pvp , jak beda chcieli i tak przyleca i death penalty beda mieli w nosie :p


Usuwanie Death Penalty mialo by przyciagnac ludzi do pvp ? Przepraszam ale to smiech na sali i za 2 lata bedziemy latac statkami t6 z fitem t10 bo ccp bedzie musialo taa jak w wow co jakis czas dodawac nowy sprzet (bo limitu lvl i skili eve teoretycznie nie ma) zeby sie ludziom moment gra nie znudzila.

Teraz wyjasnie dlaczego "wszystkie dodatki sa dla carebearow" a nie pvp-erow. Tu nie chodzi o sam fakt zmian w mechanice tylko jaki one maja efetk.

Planetary interaction - super ze w null mozna zarobic wiecej niz w high ale co z tego jesli zarobki na tym ciezko nazwac drobnymi na waciki.

Dominion - teoretycznie mialo naklonic ludzi do wojen poprzez "prostrzy" system zdobywania sov-a , anomalie, wieksze dochody w 0.0 . Final jest takiz e caly mechanizm przez wielu jest uznawany za bardziej skomplikowany i bardziej upierdliwy niz stare oranie POS-ow do tego anomalie i wszechobecne bogactwo sprawiloz e nie ma sensu walczyc w duzych walkach. Kiedys ten z biednego regionu jechal do tego z bogatego regionu sie postrzelac bo tez chcial miec tluste raty i ksiezyce, teraz kazdy ma w sumie to samo i tylko strzela do ratow na pasku i wieczorkiem robiac szybki roam po okolicznym npc 0.0 w poszukiwaniu jakichs zakapiorow ze sztachetami.

Zaczalem jzu grac po Apocrypcha i wiele nie wiedzialem jeszcze wtedy co sie dzieje to sie nie wypowiem :p

Z calego Tyrranisa jako czlowiek ktory wiekszosc czasu kombinuje jak tu komus dac w morde i samemu nie dostac (zwlaszcza ze czesto jak debil ostantie pieniadze wydaje na jakas drozsza zabawke i latam tam gdzie leja wszystko i wszystkich ) to zauwazylem ze jest kalkulator i okienko skanera po zamnieciu resetuje swoj rozmiar i pozycje  ???  , nie wspomne juz o spapranym systemie kill rights i masie innych bledow. Caly dodatek ma 1 plus nie wart 290 mb jakie trzeba bylo sciagnac i ogromna mase wad .

Goomich:

--- Cytat: Dormio w Lipiec 30, 2010, 15:12:49 ---Tak samo bezpieczne jak zakładanie, że wśród wyborców znalazły się nie tylko osoby powszechnie nazywane kerbirami. Póki nie masz dokładnych danych, to nie możesz twierdzić, że wszyscy z tych 9% byli kerbirami. Może kerbirów było 8,99% ? A nawet jeśli była 1 osoba, która nie była kerbirem to takie stwierdzenie jest wówczas nieprawdziwe.

--- Koniec cytatu ---

Widziałes jej program i trollujesz, czy tylko trollujesz?

Val Heru:

--- Cytat: Dark Flonoe w Lipiec 30, 2010, 13:25:47 ---Nadal nikt nie odpisal czego brakuje pvperom w EvE.

--- Koniec cytatu ---
Większej aktywnej ilości ludzi z ambicjami do quality pvp a nie blob wars(który dla mnie zaczyna się od gangu liczącego 50-60). W okolicach curse chyba o ten lepszy rodzaj najłatwiej.

ps
Osobiście się cieszę że jest dużo ludzi których jedynym celem jest wypimpowanie raciarki żeby zarobić na jeszcze lepszą raciarkę, ponieważ jest wtedy okazja dla mnie do łatwego zarobku. No i wiadomo że każdy lubi tłuste kile jak carriery marudery itp.
http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=kill_detail&kll_id=32710

Doom:

--- Cytat: Dormio w Lipiec 30, 2010, 15:12:49 ---Tak samo bezpieczne jak zakładanie, że wśród wyborców znalazły się nie tylko osoby powszechnie nazywane kerbirami. Póki nie masz dokładnych danych, to nie możesz twierdzić, że wszyscy z tych 9% byli kerbirami. Może kerbirów było 8,99% ? A nawet jeśli była 1 osoba, która nie była kerbirem to takie stwierdzenie jest wówczas nieprawdziwe.

--- Koniec cytatu ---
Dormio litości. Na kogoś z poglądami w świetle których nawet my to banda dresów i piratów, głosować mogli TYLKO ludzie których nawet my nazwiemy kerbirem mając na myśli obelgę, te setne procenty głosów od innych to prawdopodobnie efekt tego że glosujący był ciężko nawalony wódą, zielskiem czy innymi prochami i źle kliknął, względnie kot przebiegł mu po klawiaturze...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej