Śmietnisko > Flamewar

jak grać

(1/3) > >>

aro7773:
witam

na wstępie powiem że jestem noobem w tej grze i mam kilka pytań

pytanie 1 : ja skilować nowy statek jestem górnikem i kumpel mi gadał żeby go wyskilował bo na sartym szkoda zbierać surowce

pytanie 2 : po starcie jestem na jakimś pustkowiu i naprawde jestem daleko od slońca mam tylko jakieś gwiazdy rozwalone czy dam tam rade robic te misje

pytanie nr 3 mam taka misje że musze rozwalic tych piratów ale tam unmie ochrona jest 1.0 i niema żadnych piratów tam i gdzie mam lecieć

musze ogranać ta gre zanim kupie sobie abonament

Khobba:
zrób tutorial, tam to wszystko jest wyjaśnione krok po kroku.

aro7773:
chodzi ci o pomoc w czasie gry mini poradniki tam no fajnie ale nie znam w takim stopniu anglielskiego żeby to sobie czytać

silvia:
polskiego chyba tez nie, a o interpunkcji to pewnie nigdy nie slyszales.

pytanie 1: statek sie skilluje poprzez zakupienie odpowiedniego skillbook'a na markecie. wybierasz statek, patrzysz na jego info a potem "prerequisties" i widzisz jakie skille potrzebuje. potem kupujesz te ktorych nie masz, na nich prawym -> inject skill, a nastepnie w character sheet je dodajesz do skill queue i trenujesz.

pytanie 2: erm... z twojego opisu kazdy system to pustkowie. kliknij f12, i na samym dole okna ktore wyskoczy masz "show career agents", klikasz i wybierasz sobie ktoregos. najlepiej misje typu "military / advanced military".

pytanie 3: erm... za pewne masz poleciec na asteroid belt. czekaj na nim az cos sie zrespawnuje. wrzuc screena z opisem misji z journala.

poducz sie angielskiego.
i polskiego :)

aro7773:
z tego co czytalem żeby ogranać gre to trzeba z 3 miech to nie bede wydawał 90 zl żeby tylko gre ogarnać za drogo kończe moja przygode z eve

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej