Eve Online > Industry

Fit na Industriala

<< < (3/3)

shaitis:

--- Cytat: professor00179 w Marzec 08, 2010, 13:35:39 ---Czyli fit mam zalatwiony, a temat mozna zamknac:).

Co do UA to juz to rozwazalem, teraz bede musial tylko subskrybowac bo trial sie skonczyl i pewnie sobie dolacze:)

--- Koniec cytatu ---

Probowales czegos wiecej niz kopanie w EVE ? Tak tylko pytam...

Ian666:
Podstawa w każdym indyku niezależnie co się wozi to Medium Shield Extendery T2, jak braknie PG to można dopchać pasywnym hardem na EM czy małym extenderem. W wypadku dużych transportów 2x LSE T2.

Mało kto robi użytek z med slotów, potem się ludzie dziwią że padają od smart bomby albo kruza/bcka który sobie gankował z nudów.

professor00179:
Shaitis- Dosyc czesto latam Rifterem na low-sec (ale to jest jeszcze nudniejsze, bo trzeba wiecej zaangazowania, a teraz nie bardzo mam czas- nauka, nauka...)

Bartek- Shield extendery zawsze wstawiam, pomimo, iz w hi-sec rzadko sie przydaja

Ezachiel:
Zapisz sie do UA, po szkoleniach .. jak dalej będziesz odczówał niedosyt dzwięku laserów poszukaj korporacji Shocky Indutries. Mają zaplecze do tego by wprowadzić młodzieńca w świat górnictwa i czasem mozna kopac w grupie, a misjonarze informuja jak maja ciekawe skałki na misji. Korp nastawiony obecnie na freelancerke, ale są i tacy co lataja PvP do lou i null, sporo zajmuje się exploatacją misji, korporacja posiada też zaplecze do invencji i produkcji w hi-secu. tyle że się nie reklamuje :)

shaitis:
Jesli latasz industrialem i jestes zainteresowany "pokojowa" kariera w grze ktora przynosi niporownywalnie wiecej isk niz mining, mowie to o trade, daj mi msg ingame a pomoge ci ogarnac temat. Dodatkowo musisz pamietac ze trade "robi sie" jak jestes offline, wiec nie wymaga zbyt wiele czasu. Bedziesz bardzo zdziwiony jak malo znaczaca rzecza sa iski w tej grze. Jeden alt zarabia spokojnie na 2 pvp chary.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej