Eve Online > Dyskusje ogólne

"Tylko polak tak potrafi..."

<< < (13/17) > >>

LoveKebab:

--- Cytat: Yogos w Sierpień 31, 2009, 08:45:24 ---
Dobre Colonel.

Pirat to pirat i basta. Łajdak, którego uczciwi ludzie powinni powiesić na szubienicy i nie odcinać czekając aż rozpadające truchło samo spadnie.

A Kebab jest w TRI które nie dość że jest pirackim aliansem to jeszcze skończonymi szubrawcami, szumowinami i najgorszymi popłuczynami nawet wśród piratów. Ot takie szambo galaktyki.Takich to się wsadza żywcem w klatke i zostawia aby zdech z głodu i nie ściąga się klatki czekając aż rozpadające się truchło samo spadnie.

:diabeł:

Jako uczciwi ludzie powinniście złapać blaster w łape i go zarżnąć tak aby czuł że umiera i odechciało mu się latać tam gdzie Wy jesteście. Wtedy moglibyście spokojnie plexować do woli.

--- Koniec cytatu ---
lol teraz to sie bede 2x obracal idac do kibla czy ktos za mna sie nie czai ;((

p.s. - logi znajdujace sie na MOIM komputerze sa MOJA wlasnoscia i JA moge nimi zarzadzac w/g MOJEGO uznania ;)

Yogos:

--- Cytat: LoveKebab w Sierpień 31, 2009, 10:18:12 ---lol teraz to sie bede 2x obracal idac do kibla czy ktos za mna sie nie czai ;((

--- Koniec cytatu ---

Noo i najbardziej uważaj właśnie w kiblu żeby twoje odbicie z lustra nie wbiło ci noża w plecy  :2funny:

DjCiNo:
bueheheheh nie no przestancie plakac co myslisz ze polak to juz nie moze cie dziabnąć ? chlopaki jechac MH jak popadnie ;p

Xarthias:
Za następnego posta w tym wątku traktującego o tajemnicy korespondencji i podobnych - 7 dni bana.

A w ogóle to jakiś mod mógłby posprzątać, mi na telefonie trochę niewygodnie jest to zrobić.

Malag Maradan:

--- Cytat: Xarthias w Sierpień 31, 2009, 15:21:49 ---A w ogóle to jakiś mod mógłby posprzątać, mi na telefonie trochę niewygodnie jest to zrobić.
--- Koniec cytatu ---

 :D Szczyt zręczności i oddania sprawie. Szacun  O0  :laugh:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej