Eve Online > Background

KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --

<< < (13/13)

Jakub Trokowski:
Więc jak? Mam dodawać do Kronik coś swojego* czy lepiej czekać na rozwój sytuacji?

*- Na chwilę obecną mam dwa teksty "gotowe"- tzn chcę je przed wysłaniem ostatni raz przejrzeć (ewentualnie poprawić) i kolejne dwa "w drodze"- tzn prace trwają.

Gregorius:
Sam nei wiem ;))

Możemy spróbować odrestaurować kroniki i uruchomić oddzielnie ;)

NeX:
  Po prostu wpinajcie nowe teksty do siebie, a o integrację z Centralą trzeba się upominać po wakacjach jak się cała administracja objawi i będzie komu poszperać w kodzie portalu. Ja też chętnie się upomnę o podpięcie na serwer pdfów z przetłumaczoną fabułą kronik EVE. Mam to co było swego czasu zlinkowane na Centrali:

kraniec_swiata_polowa_zycia_blk.pdf
kraniec_swiata_spirala_blk.pdf (&white)
wetgrave_Jowiański_Grobowiec_blk.pdf (&white)

  Pierwszoligowe tłumaczenie, które wykonał Yannick i techniczne wykonanie pdf takie samo jak oryginały (black&white) z CCP.

  Obciach, że do tej pory tego nie ma w TOPie portalu, ale od czasu jak Pticu obiecał podczepić trochę zamieszania z Centralą było i wiele rzeczy mogło umknąć, więc teraz chociaż trochę miejsca na serwerze (pliki do 200KB), i dział w bacground na linki do czasu wytłuszczenia na portalu, to minimum aby się kawał wspaniale wykonanej pracy nie marnował (a marnuje się bo Google nie wyrzuca linków do tłumaczonych pdfów). Yannick już dawno zgodę wyraził. Przeszkód prawnych z publikacja tłumaczeń też nie ma ze strony CCP, a wartość dla nowych czytelników i graczy EVE być może większa niż kolejny fit n00bshipa.

PS Yannick wciąż tu zagląda, więc pytanie bezpośrednie - czy ma coś jeszcze?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej