Eve Online > Gank Night PL
Gank Night 4.0
myst1q:
mnie od 30 niema [cieszta sie poki mozna, bo babcia ma internet ;D ]
pasowalo by mi wszystko w tym tygodniu procz wieczoru wtorkowego jak i poznej nocy poniedzialek->wtorek.
SokoleOko:
--- Cytat: Doom w Czerwiec 21, 2009, 20:05:08 ---W tym tygodniu się bronię... więc nie polecę tylko w nocy ze środy na czwartek :)
--- Koniec cytatu ---
Mando, Twoja argumentacja po prostu miażdży... może od razu sforwardujemy to Twojej komisji? :2funny:
Gregorius:
no cóż.. argument nie do przegadania :P
a może się okazać, że w komisji jest ktoś z PL Community w EvE ;D ;D
Doom:
Nie ma szans. wszyscy którzy mieszkają w Olsztynie a grają w Eve są w SHCK
Nie polecę ze środy na czwartek bo to w czwartek rano się bronię a wolę nie ryzykować tego że obudzi mnie telefon od promotora z trudnym pytaniem typu gdzie ja jestem :P
Gregorius:
powiesz, że właśnie napierdzielasz w jakiegoś zbłąkanego pirata. Za chwilę będziesz warpować na stację, to pójdziesz na obronę ;-)
Zaliczą ci z miejsca, bo po takim tekście to możnaby się spodziewać, że przytaszczysz ze sobą siekierę... albo nawet laser górniczy :D
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej