Autor Wątek: Opcja SWIFT  (Przeczytany 7689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lukas

  • Gość
Opcja SWIFT
« dnia: Maj 12, 2003, 20:07:48 »
Jesli ktos nie ma karty kredytowej to musi wybrac opcje SWIFT. Wplacasz im pieniazki na konto i oni aktywuja ci twoje konto na EVE. Operacja ta trwa 3 dni.
Wraz z przelewem musisz im wyslac swoj cd key. No nic zawsze to jakies pocieszenie :? Jeszcze jedna rzecz: opcja SWIFT jest niestety troche drozsza: trzeba wykupic konto na minimum 3 miesiace i kosztuje to $45,95, a na 6 miesiecy $79,95 :? Niestety jesli ktos nie ma karty kredytowej , albo nie ma  mozliwosci "pozyczenia" (tak jak ja) musi wybrac ta opcje.
Ogolnie z tego co widze to ludzie oburzaja sie na to ze CCP robi problemy z placeniem za abonament. Strzasznie duzo zamieszania i kombinacji :?  Nie rozumiem dlaczego poprostu nie moga sobie sciagac z naszych kont pieniedzy i tyle. No ale badzmy dobrej mysli: moze w przyszlosci CCP jakos ulatwi dostep ludziom do serwera :D

Aaricia skad Ty wziales informacje ze mozna placic zwykla karta platnicza?? :shock: . Na oficjalnej stronie EVE w jednym z topikow jest nawet napisane: "We do not accept VISA ELECTRON nor any Debet card (Electron, Maestro, Switch, Solo etc.)"

Fox

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2003, 23:00:53 »
bwehehehe, faktycznie tak pisza. oslabia mnie to ;) hehehe, ale nic nie szkodzi, moze sie nie zorientuja. miedzy kartami VISA CL jest niewielka roznica. a jak nie, to z bolami dam im prawdziwa CC, ale slowo daje, to juz jest smiechu warte. jeszcze mi sie nie zdzarzylo, zeby gdzies platniczej VISY nie przyjeli. chyba tylko w salonach jaguara, jak chcesz kupic na raty najnowszy model. jeezzas

Fox

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2003, 23:45:33 »
idzcie na http://www.eve-i.com/indexx.php
goscie juz sami nie wiedza czym mozna placic, a czym nie :)
rotfl!
umieram z ciekawosci, czy moja karta zadziala, lol.

Hand

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2003, 00:03:19 »
Ja mam Vise electron z mBanku a do tego eKarte znaczy chyba eKart? mog? p?aci? nie?

Fox

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2003, 00:48:49 »
zapytaj boostera.
wlasnie napisali na eve-i:
Booster now informs us their official customer website is wrong and that both EFT (SWIFT) and Switch are accepted. It would have been useful to be given the correct information instead of saying that SWIFT=Switch
calkiem mozliwe, ze twoja ekarta (cokolwiek to jest) tez bedzie dzialac, lol!

ale burdel tam maja   :twisted:

Fox

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2003, 01:06:12 »
zeby was do konca skolowac (a jak!)

gosc pisze:
"Okay what the hell? I registered using my Debit card.. What does that mean? is it going to like rape me when it comes time for the payment?"

trallaalalaaa, bum cyk, nip, pin, pit, pesel, nip..pin..pit..pesel... ugh

Hand

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2003, 10:25:10 »
Znaczy chodzi o to, ?e mam Vise electron ale za jej pomoc? nie mog? nic po sieci kupowa?, a eKarta jest tylko do sieci - kawa?ek pó?przezroczystego plastiku z nadrugowanym numerem i stylizowany na CC :)

For further informations visit www.mbank.com.pl

Fox

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2003, 10:39:30 »
jesli karta jest wystawiona przez jeden z akceptowanych systemow, to nei powinno byc problemu... tzn. oczywiscie jesli nie brac pod uwage calego balaganu jaki sie zrobil z kartami debetowymi.

Crion

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2006, 17:53:16 »
No i sie w tym wszystkim pogubi?em, jak mam karte Maestro to moge ni? zap?aci? czy nie?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2006, 17:56:27 »
Ch?opie, a spojrza?e? na date tego w?tku? To? to wczesny mezozoik ;)

Karta Maestro jest kart? debetow? nieprzeznaczon? do transakcji internetowych wobec czego odpowied? brzmi - nie :)
Przedwieczny.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2006, 10:21:41 »
Cytat: "Crion"
No i sie w tym wszystkim pogubi?em, jak mam karte Maestro to moge ni? zap?aci? czy nie?


Zalóz sobie konto w Inteligo (to samo co PKO) i dostaniesz karte platnicza, która bedziesz bez problemu mógl placic w internecie w tym takze za EVE i nie kombinuj wiecej  :wink:

Sambor

  • Gość
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2006, 14:47:48 »
Ja juz se wyrobilem karte kredytow? Mastercard i co bede sobie móg? ni? p?aci? za EVunie ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Opcja SWIFT
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2006, 16:45:09 »
W sumie powinienem Ci? odes?a? do opcji search  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Odpowied? brzmi - TAK
Przedwieczny.