Autor Wątek: TNQ - Buddy Program i plexy  (Przeczytany 47090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

m1xer

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 14, 2013, 09:15:27 »
Zdecydowanie bardziej opłaca się umieć czytać:
Chyba kawa mi jeszcze nie działa... przecież Lagu Nihilozaur podał link na origin do Pakiet startowy EVE Online – Asteroid Miner w cenie 39 zł a ja w cenie 13 zł... więc w czym problem?


Cytat: SokoleOko
Czyli do użycia tylko jeden raz.
No starter pack przecież jest na jeden raz...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2013, 09:34:11 wysłana przez m1xer »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 14, 2013, 09:18:34 »
Już wcześniej ludzie nabierali się na takie rzeczy, próbując taniej zapłacić za Eve.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

m1xer

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 14, 2013, 09:20:44 »
Już wcześniej ludzie nabierali się na takie rzeczy, próbując taniej zapłacić za Eve.
yyyyy  ??? Ty bijesz do tego ze klucz z greenmangaming.com to niby nielegalny...? z tego co widzę na https://secure.eveonline.com/etc.aspx są umieszczeni jako "autoryzowani" do sprzedaży kodów.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2013, 09:33:37 wysłana przez m1xer »

Azradiel

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 14, 2013, 09:45:24 »
Raczej chodzi oto, że starter pack moża uzyć tylko do upgradu konta trial - a nie wiem czy tak jest w tym wypadku.
No i jeżeli chodzi o starter packi to akurat mining wdaje mi się z nich najsłabszy :P

Lagu

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 14, 2013, 09:51:54 »
Dokładnie do tego, klepie jeszcze na Trialu a na dodatek dowiedzialem sie wczoraj ze nie moge skilowac all skili na koncie Trial;p

m1xer

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 14, 2013, 10:13:09 »
Raczej chodzi oto, że starter pack moża uzyć tylko do upgradu konta trial - a nie wiem czy tak jest w tym wypadku.
No i jeżeli chodzi o starter packi to akurat mining wdaje mi się z nich najsłabszy :P
Jeśli chodzi o ten za 13 zł to działa, sprawdzone organoleptyczne ;) I myślę ze za ta cenę jak ktoś jeszcze nie wie czy pokocha eve to jak znalazł bo 21dni+30dni = 51 dni, to już coś.

Lagu

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 14, 2013, 10:41:12 »
Gdybym jeszcze miał jak go kupic;p

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:00:04 »
http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.258828300
Dzieki za ifnormacje, jednak wybiore Origin fajna cena;)

Jak jest w tym Orginem? Poszłą plotka, że tego taniego gtc mozna uzyć tylko raz na 1 konto. Prawda to?

m1xer

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:07:17 »
Gdybym jeszcze miał jak go kupic;p
greenmangaming.com
We accept...


Origin:


Z tego co widzę masz przynajmniej dwie takie same opcje płatności ;)

Jak jest w tym Orginem? Poszłą plotka, że tego taniego gtc mozna uzyć tylko raz na 1 konto. Prawda to?
To jest starter pack.. do aktywacji konta trial, nie można tym przedłużyć normalnego konta.

Kaliando

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kaliando
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:32:57 »
Jak jest w tym Orginem? Poszłą plotka, że tego taniego gtc mozna uzyć tylko raz na 1 konto. Prawda to?
Nie prawda. Na 99% użyłem dwa razy na jednym koncie.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:34:10 »
Dzięki.
@ m1xer - chodziło mi o duzego Orgina za 80 zeta.

m1xer

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:36:06 »
Dzięki.
@ m1xer - chodziło mi o duzego Orgina za 80 zeta.
linka dałeś do pakietu startowego ;)

Lagu

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 14, 2013, 12:59:12 »
Jestem w stanie zrobić przelew tylko z mojego konta internetowego w iPKO. Wiec jeśli ktoś będzie kupował chętnie bym się z ta osobą dogadał. Nigdy nie bawilem sie w PayPal i jakoś nie mam ochoty, najwyżej kupie drożej na allegro;p <---Nub

Azradiel

  • Gość
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 14, 2013, 13:18:42 »
Sprawdz np inexus albo keye.pl

Ket0na1

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ket0na1
  • Korporacja: Akademia CBC
  • Sojusz: Mostly Newbies
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 17, 2020, 16:37:10 »
A ja zapytam o konto omega kupione na Steam.
Generalnie chcę zakupić takowe ale bazowe 89 zeta to trochę przesada. Znalazłem na Steam opcję za pięćdziesiąt parę zeta za m-c ale gdzieś pod spodem napisali, że treści dotyczące Eve dostepne na Steam, działają tylko na kontach założonych za pośrednictwem Steam. Czy oznacza to, że skoro założyłem konto przez stronę gry, pakiet omega ze Steam nie zadziała na moim koncie?

W ogóle jest jakiś legalny myk na obniżenie abonamentu w Eve?
Gra jest zajebista ale 90 dych miesięcznie to trochę hardkor.
Dokuję, fituję, łorpuję... :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 17, 2020, 16:43:53 »
Tak, jak masz  już konto założone bezpośrednio na platformie  CCP to ta oferta jest niedostępna. (podobnie jak dla kilku innych gier mmo są podobne oferty ale też tylko dla kon ałozonych za pośrednictwem steam)
"trochę" mnie byłem online wiec nie znam aktualnych warunków robienia tej czynności, ale kiedyś działało założenie konta przez steam i transfer postaci z jednego na drugie, było parę ale:
- oba konta musiał być standardowe (teraz omega jest tego odpowiednikiem)
- transfer kosztował plexa (wtedy 1 plex = miesiac aktywnego konta)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 17, 2020, 22:38:14 »
A ja zapytam o konto omega kupione na Steam.
Generalnie chcę zakupić takowe ale bazowe 89 zeta to trochę przesada. Znalazłem na Steam opcję za pięćdziesiąt parę zeta za m-c ale gdzieś pod spodem napisali, że treści dotyczące Eve dostepne na Steam, działają tylko na kontach założonych za pośrednictwem Steam. Czy oznacza to, że skoro założyłem konto przez stronę gry, pakiet omega ze Steam nie zadziała na moim koncie?

W ogóle jest jakiś legalny myk na obniżenie abonamentu w Eve?
Gra jest zajebista ale 90 dych miesięcznie to trochę hardkor.

Hej,

tak jak mój przedmówca Mr. Evil Admin Doom pisał, mając konto na steam masz je na steam i możesz kupować tylko od Valve. Kiedyś fakt na dzisiejsze 500 plexów kosztowało przeniesienie postaci między kontami. Tak oficjalnie można było nawet sprzedawać postacie.
Jednak kilka lat temu donoszono mi o pewnej możliwości obejścia tematu. Jeśli jesteś całkowicie nowy i założysz sobie konto nie przez steam a normalnie a z postaci na koncie steamowym założysz ticket z prośba o przenosiny powinni to zrobić dla Ciebie jednorazowo za free. CCP zwykle bardzo było ugodowe w stosunku do graczy. Kwestia odpowiedniego opisania i argumentacji sprawy.

Normalnie teraz opłaciłem 2 konta in cash by credit card i wyszło mnie to około 14 dolców/konto więc też nie aż tak tanio. Ogólnie polecam mieć konto eve nie na steam. Mniej problemów.

Działaj i jeśli uda Ci się to poprzez ticketa to proszę napisz tutaj czy udało Ci się to załatwić za free.

Ket0na1

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ket0na1
  • Korporacja: Akademia CBC
  • Sojusz: Mostly Newbies
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 17, 2020, 23:49:59 »
A tam, nie będę grzebał i zostawię tak jak jest. Nie ma co się pchać w łapy Steam'a jeśli nie jest to konieczne. Im mniej pośredników tym lepiej.
Przemyślę jeszcze sprawę Omegi bo w jednorazowy zakup nie ma się co pchać. No na początku gry na miesiąc sens jest bo można skille podgonić ale potem to już chyba albo grać non stop na Omedze albo nie brać jej wcale. Raczej słabo nastukać towaru w grze i potem nie móc z niego korzystać.
Może jakaś promocja na plexy na święta się trafi. Trzy miesiące w cenie jednego czy coś w ten deseń...  :P
Dokuję, fituję, łorpuję... :P

Monter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Monti Monter
  • Korporacja: raz ta raz tamta
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 18, 2020, 11:41:27 »
...Normalnie teraz opłaciłem 2 konta in cash by credit card i wyszło mnie to około 14 dolców/konto więc też nie aż tak tanio...

dwa kąta opłaciłeś? z angielskiego, cash baby change money good price myster
to co ty kombinujesz Rain?
będziemy mieli akademie milicyjną 7 z mahoneyem i tackleberrym
słowiański przykuc

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 18, 2020, 13:21:25 »
Gra jest zajebista ale 90 dych miesięcznie to trochę hardkor.
Jak to 90 dych miesięcznie? :)

Kupujesz "Zenith of Power Pack" za 40 dolców: https://secure.eveonline.com/packs/details/?pack=zenith-of-power-pack, co wychodzi ok. 52zł miesięcznie za omegę i do tego dostajesz jeszcze parę drobiazgów.

Do tego na początek zainteresowałbym się jeszcze czymś takim: https://secure.eveonline.com/alpha-injectors co by się nie męczyć za długo z czekaniem aż postać zacznie się do czegoś nadawać.

Ket0na1

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ket0na1
  • Korporacja: Akademia CBC
  • Sojusz: Mostly Newbies
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 18, 2020, 13:30:13 »
No widzę pomyłkę ale wtedy jeszcze nie miałem możliwości edytowania posta  ;D

"Zenith of Power Pack" wygląda bardzo spoko. Szkoda że urodziny mam dopiero w marcu  :P

Jak działa Aplha Injectors? Odpalasz i dostajesz punkty do szybkiego rozdzielenia między skille, bez oczekiwania aż "się nauczą"?
Dokuję, fituję, łorpuję... :P

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 18, 2020, 13:49:20 »
Nie wiem jak działają te nowe injectory z tego sklepu bo nie próbowałem ich. :)

Co do tej paczki za 40 dolców to masz tam 150 plexów które sprzedasz za 372 150 000 ISK, więc jak na zupełnego świeżaka będziesz miał całkiem przyzwoitą kasę na start aby np. złożyć sobie z 10-20 fajnych frytek, tudzież cruiserów z fitem T2 do rozbijania w się w PVP po LOW-secu lub jednego fajnego BattleShip-a z fitem T2 do farmy ratów na L3 i L4 w Hi-secu.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 18, 2020, 15:20:41 »


Jak działa Aplha Injectors? Odpalasz i dostajesz punkty do szybkiego rozdzielenia między skille, bez oczekiwania aż "się nauczą"?

Tak.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.