Eve Online > Gank Night PL

Gank Night PL v3.0

<< < (2/8) > >>

Gregu:
Twoj to jeszcze ma jakiś tam rezist ogólny spoko, plus  bonus do armora na skill...ja tam nie wiem co na scytke włozyć :)
ale chyba pocisne s.booster, moze tracking link lub discrupta, mwd, 2x dmg mod, dc2, Med repera remote, ass misle launcher i 3x 720, tylko nie wiem czy ładować sie w t2
drona oczywiscie ECM bedzie, a nuz widelec uratuje komus to d :)

kupa, na 720 w żaden sposob nie starczy pg
edit, to bedzie 3x 220 t2 plus ammo barrage- nic innego sensownego nie widze.plus tracking discruptor
109 dps...~300 a.s

Straszny:
bo to są statki specjalistyczne, mające zastąpić logistyki dla młodszych charów nim dojdą do ich "poważniejszych" wersji T2 ;) , nie róbcie z nich bojowych bo ni cholery nic z tego nie wyjdzie

Sfitujcie bezstresowo cokolwiek  :laugh: i tak nic uber nie wyciagniecie z nich.

Doom:
Trochę złośliwe te logistyki skoro włoży się dwie med / jedną larg repkę i już nie za bardzo z miejscem na cokolwiek innego..., ale jeszcze popróbuję...
Albo się wkurzę i polecę navy wersją :P też tania ;)

JimmyBrownie:
A moge wziaśc arbitratora?  O0 Czy koniecznie musi być najbardziej z dupy cruz Amarrski?  :2funny:

VonBeerpuszken:
Kurde, a może shuttle? Podlecimy do kampy, i na trzy cztery zrobimy self destrukt  :2funny: Miny przeciwnków...oj wiele bym dał żeby je zobaczyc i usłyszeć komentarze  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej