Eve Online > Gank Night PL

Gank Night PL v3.0

<< < (7/8) > >>

Ganiles:
hmm, pierwszy GN byl w poniedzialek :)

Colonel:
no wiec wlasnie mysle ze po testach z dniem tygodnia najlepiej jak kolejny raz uderzymy miedzy poniedzialkiem a czwartkiem  O0

Ganiles:
Dodatkowo powodem malej frekwencji moze byc brak wiary ze okrety typu Augoror sa w stanie cokolwiek zdzialac :D (trudno cokolwiek z tego zrobic :P).

Ja chetnie powtorzylbym wypad z deskami, albo polecialbym cruzerami t1 - przy czym cruzery ktorymi lata sie na pvp a ktorych strata nie boli - np Arbitrator ( przyklady okretow amarrskich - reszty dobrze nie znam:p) a i taki gang RR bs'ow moglby miec problemy nawet przy wczorajszej frekwencji.

Jest jeszcze mozliwosc lotu fregatami tj - pewnie byloby wiecej chetnych (tyle ze wartosc bojowa bylaby chyba jednak znacznie mniejsza niz deskami)

p.s. czekam na wyprawe koncem miesiaca w czyms ciezkim :D

magni:
1. jak juz chcielismy leciec cruzami logistycznymi to trzeba bylo sie umowic na jeden rodzaj tanka: shiled albo armor i poleciec banda ospreyow/scythe albo augrorow/co tam ci gaylente maja...
2. faktem jest ze marne szanse byly przeciwko paru bsom, oni mieli dps taki ze nawet nie zdarzylem lockowac naszych zeby ich naprawiac (choc probowalem ale zwykle lockowlem juz ich jajka)
3. gdybysmy mieli w gangku pare blackbirdow inaczej by to moglo wygladac...
4. mysle ze na przyszlosc trzeba dac sobie siana z setupami/gangami kompletnie z dupy - funop tak - dawanie free killow jakims hisecowym lamom nie!
mozemy leciec fregatami, cruzami czym deskami ale niech sklad gangu bedzie sensowny, zeby byla szansa powalczyc a nie tylko zginac bez sensu

Aenyeweddien:
Ja odpadłam z uwagi na maraton w robocie (zresztą nie tylko tu)... Prywatnie proszę o nie branie pod uwagę w terminach jeszcze czwartku... - Weekend u mnie zaczyna się w piątek więc w czwartek różnie to bywa...

A co do shipow to proponuje byście wprowadzili małe zróżnicowanie bo ktoś nie ma skili (ja np deskami w ogóle nie latam i nie chce tego robić...) albo nie stać go na stratę... I np. zrobili skład Cruisy > Deski (Pamiętam ze na pierwszym ganknighcie to była i barka bojowa...).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej