Eve Online > Gank Night PL

Gank Night - Polish version

(1/64) > >>

Colonel:
lubie luzne latanie i przedsiewziecia na wieksza skale
dlatego mam pewna propozycje...
Chcialbym sprobowac latania podobnego do organizowanych "gank nightow"
z ta rozniaca ze w gronie rodakow...
Zeby to zrealizowac wystarczy:

- zaopatrzyc sie w destroyera, skile na to maja niski rank wiec kto nie ma to warto podciagnac
- doleciec do Evaulon, skad beda wyruszac gangi
- miec chec do latania bez nie potrzebnego stresu

Zapraszam szczegolnie nowych graczy chcacych sprobowac latania w grupie, mysle ze nie bedzie problemem wsparcie chetnych sprzetem zakupionym przez nasza korporacje

Celem gangu bylby galop przez 0.0 i walka ze wszystkim co napotkamy na swojej drodze...
Oczywiscie trasa bylaby dobrana w taki sposob zeby nikt nie byl zmuszony do lamania zobowiazan narzuconych mu przez jego korporacje / alians

Nie licze na wielka grupe, bo przeciez Polakow nie ma zbyt wielu w EVE...
ale jesli wylot sie uda,
bedzie troche "fanu", to moze flota nastepnym razem bedzie obszerniejsza...
Jesli tak to mysle ze mozemy ten projekt nazwac z Polska groznie brzmiaca nazwa - CHMARA  ;)
W tym temacie chcialbym zamieszczac jakies podsumowania, moze top dmg dealers czy inne rodzynki ;)

Dla wybitnie przodujacych bohaterow nagroda niespodzianka 8)

Wstepny termin to poniedzialek 23.02
Lokacja Evaulon system
Aktualizacja szczegolow wylotu na kanale publicznym naszej korporacji - "voodoo_com"

Doom:
Pomysł niezły, ALE widzę drobny problem :P wiem że niszczyciela można obsługiwać prawie dosłownie chwilę po tym jak się zacznie grać, tyle tylko że u młodych (i tych starszych jak ja np) caldari którzy poszli w rakiety na początku, nie za bardzo jest sens brania tej działko tratwy, bo w tym wypadku ccp pokpiło sprawę moim zdaniem (nie będę zgadywał czy celowo, żeby zmusić do działek czy nie) bo decha z rakietnicami to już t2 i to raczej mocno zaawansowane :/ teoretycznie w toto wsiądę ale z moimi skilamii na działka to bezpieczniej dla ludzi z gangu będzie jak się przykleja do burty celu w który mam strzelać bo tam prawie na pewno moje naboje latać nie bedą... :P
Jakaś alternatywa dla takich carebirów jak ja? (tratwy t2 tez jeszcze nie poprowadzę)

Siri Irme:
Dlatego latamy w kupie, aby zmniejszyć szansę na bycie primary i zza pleców kolegów o posturze kaloryferów, móc komuś napluć w twarz ;)

x Trasher  ;D

Doom:
Dobra to inaczej: w gannery mam 6 skilli które zjadły jak dotąd 800k punktów w tej liczbie jest wu (5) i awu (4), dalej chcesz lecieć na akcje z kimś kto tak strzela z "rejli"? :P ;)

Szakal:
wklej liste skili

http://ineve.net/skills/

tak bedzie prosciej
chyba ze masz cos do ukrycia :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej