Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Inne

<< < (151/151)

maszkara:
dziekuje bardzo Net o taka odpowiedz mi chodzilo

Tomoyo:
Witam

Czy opłaca się kupować 30 day starter pack za 5 dolców? Jeśli tak to jaki? Te zawarte itemy są coś warte/przydatne? Samo 30 dni za ~16 zł kusi :)

Amarr Bounty Hunter
Amarr Explorer
Lava Planet Command
Asteroid Miner
Minmatar Arms Dealer

Isengrim:

--- Cytat: Tomoyo w Styczeń 31, 2014, 17:12:13 ---Witam

Czy opłaca się kupować 30 day starter pack za 5 dolców? Jeśli tak to jaki? Te zawarte itemy są coś warte/przydatne? Samo 30 dni za ~16 zł kusi :)

Amarr Bounty Hunter
Amarr Explorer
Lava Planet Command
Asteroid Miner
Minmatar Arms Dealer

--- Koniec cytatu ---

Już dla samego miesiąca gry za 16 zeta się opłaca. Nie wiem dokładnie jak ten boost do skillowania (Cerebral cośtam) działa, ale chyba też jest fajny.
Poza tym w tych pakietach są drobiazgi, zależy czym chcesz się zajmować w grze, to one dadzą MINIMALNY boost na początku, ale to są itemy, które można dostać zdaje się po tutorialu / zarobić na nie po paru dniach robienia misji lvl 1.

Doom:
Prototype Cerebral Accelerator (skill booster) <<< bardzo fajny itemek jednorazowego uzytku i bodajrze przestający działać jak postać jest starsza niż x dni, albo uzbiera  ileś tam skill pointów (albo oba na zasadzie które pierwsze)
Jesli masz chara który nie może tego użyć lub nie chcesz tego użyć (a daje niezłego kopa do szybkości skilowania) to możesz sprzedać, jak ostatnio sprawdzałem (dawno) chodziły po 250-300 baniek

Tomoyo:

--- Cytat: Doom w Styczeń 31, 2014, 18:57:00 ---Prototype Cerebral Accelerator (skill booster) <<< bardzo fajny itemek jednorazowego uzytku i bodajrze przestający działać jak postać jest starsza niż x dni, albo uzbiera  ileś tam skill pointów (albo oba na zasadzie które pierwsze)
Jesli masz chara który nie może tego użyć lub nie chcesz tego użyć (a daje niezłego kopa do szybkości skilowania) to możesz sprzedać, jak ostatnio sprawdzałem (dawno) chodziły po 250-300 baniek

--- Koniec cytatu ---

Jednak daje to za dużego kopa, żeby sprzedawać :D
+9 do wszystkich atrybutów na 14 dni liczone od założenia postaci :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej