Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Przemysł

<< < (25/25)

SokoleOko:

--- Cytat: KoMic w Grudzień 02, 2013, 14:08:34 ---sirous pFauper nawet nie wydokuje bez dragow w cargo. nie musi ich nawet uzywac, natomiast wazne jest aby je mial gdy spadnie... dobrze sie to prezentuje na KM : ]

--- Koniec cytatu ---

Ja tam wożę sobie pieski jako maskotki (slavers). Widocznie nie jestem "sirius enufff" :P

Goomich:
Najlepsze jest Quafe Zero: bonus do namierzania pomaga w zawhorowaniu się na jak największą liczbę maili, a bonus do speeda zmniejsza szansę spadnięcia. :D

Zderzomir Shepherd:
Czasami zapuścisz 10 inwencji i wyjdzie ci tylko jedna a czasami zapuścisz 10 i wyjdzie ci 9 odpowiednie skile zwiększają szanse na powodzenie tej operacji.
Na każdym BP masz opisane jakies skile sa wymagane i najlepiej mieć to na 5 dla przykładu dla Caldarskiego statku to będzie
-Mechanical Enginiering
-Caldari Encyption metod
-Caldari Starship Enginiering

BP ubgradowane i Kopie można zakupić tylko z kontraktów i tam należy ich szukać. Gdy kupujesz BP jest on spakowany jak statki i jakiekolwiek użycie (produkcja ,zrobienie material lub production eficency) powoduje jego rozpakowanie i w tym momencie możemy go sprzedać tylko przez kontrakty

Norbi Wroclawianin:
Witam
Jak już jesteśmy przy produkcji to może ktoś mi powie jak wynająć robotników(team) męczę się już jakiś czas -widzę licytację ale za nic mi nie wychodzi -podaję info o systemie , podaje kwotę i nie mogę zatwierdzić coś robię źle ale co?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej