Autor Wątek: Nowy gracz  (Przeczytany 10231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[HDS]Kruk

  • Gość
Odp: Nowy gracz
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 17, 2008, 08:27:55 »
Witam

Na początku chciałem powitać was ludziska :)

Kupiłem niedawno miesiąc TC na EVE-online, oczywiście dali mi subskrypcję z możliwoscią automatycznego ściągania z konta po zakończeniu subskrypcji. W międzyczasie kupiłem TC od Sharred Crystal ( o połowę tańszy) ale mam kłopot bo nie wiem jak go wpisać. Kiedy loguję się na stronę Eve nie widzę tam takiej opcji, pomimo iż dałem "kancelację" mojej suskrybcji. Jak to rozwiązać ?

Pozdrawiam

Zbulu

  • Gość
Odp: Nowy gracz
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 18, 2008, 13:56:30 »
Apropo Shattered Crystal i dzwonienia kupowałem tam trzy kody jak do tej pory nie jestem tam zarejestrowany ani nic w tym stylu a nie dzwonili do mnie ani razu a tranzakcje były zakończone o 5 minutach max
Metoda płatności PayPal

MKoll

  • Gość
Odp: Nowy gracz
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 25, 2008, 21:00:55 »
Ja zaliczyłem jeden telefon od Shatteredcrystal - faktycznie debilne pytania i wyjątkowo amerykańskie. Może oni mają koło miasta jakąś ważną Interstate i znają jej numer, ale co mnie kurczę obchodzi jaka droga przechodzi koło np. takiej Zielonej Góry? :D
Wyjaśniłem facetowi, że ich pytania są gówno warte i że tak samo mogę znaleźć odpowiedź na google, jak on pytania, gdybym był oszustem.

Od tego czasu kody przychodzą automatycznie, tyle że.. i tak wolę BattleClinic :P.

Eskel

  • Gość
Odp: Nowy gracz
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 25, 2008, 23:23:33 »
Mnie oprocz ulicy pytali jeszcze o nazwe najblizszego szpitala  :laugh: Po za straslziwa jakosc polaczenia albo gosciu przy sluchawce jakis niemrawy bo momentami ledwie go slyszalem : p