Eve Online > Dyskusje ogólne

The Council of Stellar Management

<< < (13/30) > >>

Xarthias:
Zgłaszanie kandydatów rozpoczęte: http://myeve.eve-online.com/council/voting/Default.asp?sid=244018733

Trochę dodatkowych informacji: http://myeve.eve-online.com/devblog.asp?a=blog&bid=545

Tigivo Eckhart:
Zgadza sie dowod powinnien wystarczyc. Wkoncu ccp musi szanowac ustawodastwo wlasnego kraju a Islandia wstapila do Shengen z wlasnej nieprzymuszonej woli :)

majama:
Ja bym poparl bardziej Albika. Xarth ma pare minusow które zmniejszaja jego szanse (antyelektorat centrali wśród polakow jest calkiem liczny i głosny w grze, brak widoczności na polish czacie, skupienie wszystkich polskich pól dzialalnosci w Eve w jednej osobie: media i wladza wykonawcza). Proponowałbym wystawic Albi(Elleine),   Voultura, Groud Soul'a (osobiście tego ostatniego lubie najbardziej) To sa według mnie osoby powszechnie znane i mimo róznych poglądow wzbudzające szacunek) albo eventualnie kogos z Bufu, Sempiternusa albo Covena o ile jest tam ktos charyzmatyczny i lubiany przez wiekszosc spolecznosci polskiego eve.

Generalnie sprawa tych wyborów jest malo znana i pewnie masa graczy nie wie o co chodzi bo nie wnikaja w newsy tak bardzo, można by dla dobra sprawy naglosnic to w odpowiednim czasie.

Zaafiel:
oczywiście dorzuce się do puli ;) skromnie bo skromnie ale zawsze ;p  +1

Mac Dercad:
Jeśli Centrala zdecyduje się kogoś wystawiać, to dobrze byłoby chyba zaprezentować kandydaturę tu: http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=732016

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej