Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Terminologia 'in Eve'

<< < (2/3) > >>

marcoos:

--- Cytat: Hastrabull w Wrzesień 05, 2007, 14:17:06 ---Jesli ktos jest twoim przyjacielem, przyjelo sie ustawiac kolor niebieski na overview

--- Koniec cytatu ---

Nie chcę się czepiać - ale jak ktoś ma ustawione wyświetlanie "blue" na overview to jest lamer nie z tej ziemi  :coolsmiley:

Hastrabull:

--- Cytat: marcoos w Wrzesień 05, 2007, 15:10:18 ---
--- Cytat: Hastrabull w Wrzesień 05, 2007, 14:17:06 ---Jesli ktos jest twoim przyjacielem, przyjelo sie ustawiac kolor niebieski na overview

--- Koniec cytatu ---

Nie chcę się czepiać - ale jak ktoś ma ustawione wyświetlanie "blue" na overview to jest lamer nie z tej ziemi  :coolsmiley:

--- Koniec cytatu ---

no wlasnie sie czepiasz :) nie chodzi teraz, jak kto ma ustawione overview, tylko co oznacza 'blue' :)

LordJohny:
dodaj KOS

Ellaine:

--- Cytat: marcoos w Wrzesień 05, 2007, 15:10:18 ---
--- Cytat: Hastrabull w Wrzesień 05, 2007, 14:17:06 ---Jesli ktos jest twoim przyjacielem, przyjelo sie ustawiac kolor niebieski na overview

--- Koniec cytatu ---
Nie chcę się czepiać - ale jak ktoś ma ustawione wyświetlanie "blue" na overview to jest lamer nie z tej ziemi  :coolsmiley:

--- Koniec cytatu ---
To znaczy ze nie jest w danej chwili w gangu albo ze uzywa remote reperek :)

LordJohny:

--- Cytat: Albi w Wrzesień 05, 2007, 16:29:56 ---
--- Cytat: marcoos w Wrzesień 05, 2007, 15:10:18 ---Nie chcę się czepiać - ale jak ktoś ma ustawione wyświetlanie "blue" na overview to jest lamer nie z tej ziemi  :coolsmiley:

--- Koniec cytatu ---
To znaczy ze nie jest w danej chwili w gangu albo ze uzywa remote reperek :)

--- Koniec cytatu ---

remote uzywa sie tak ze widzisz broadcast i z niego lockujesz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej