Autor Wątek: przegiecie paly!  (Przeczytany 8602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pticu

  • Gość
przegiecie paly!
« dnia: Maj 12, 2006, 12:37:24 »
PANOWIE, TO JUZ JEST PRZEGIECIE PALKI! umozliwiam wam aktywacje kont i oplaty za eve z mojego konta, ale do kurwy nedzy kto nie anulowal subskrypcji i pociagnal z konta 1 miesieczny abonament.

przypominam ze ktos dokonal wplaty na konto i byc moze to on ciagnie, ale prosze o kontakt

PoCO

  • Gość
przegiecie paly!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2006, 14:39:08 »
Hej jesli kto? chce mo?e mnie przesy?ac kase, a ja bede wysy?a? wam ETC. Oczywiscie to sie tyczy osób które nie moga za bardzo p?acic karta, reszte zapraszam do sklepu Play  :wink:

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
przegiecie paly!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2006, 15:44:17 »
Cytat: "PoCO"
Hej jesli kto? chce mo?e mnie przesy?ac kase, a ja bede wysy?a? wam ETC. Oczywiscie to sie tyczy osób które nie moga za bardzo p?acic karta, reszte zapraszam do sklepu Play  :wink:


Zapomniales dodac, ze u Ciebie cena 30d-TC to 55 PLN (jedna juz u Ciebie  (w PLAY'u) kupilem :P)

Apropos... jak idzie sprzedaz? Beda moze dostepne 90d?

PoCO

  • Gość
przegiecie paly!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2006, 16:08:18 »
Jeszcze za wcze?nie zeby co? powiedziec. Potrzebuje przynajmniej miesi?ca, bo taki jest cykl op?at w grze. Mam nadzieje ?e sie uda ;)

Megamas

  • Gość
przegiecie paly!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2006, 19:28:54 »
jak beda 3 miesieczne to i ja bede kupowal a jak nie to szukam narazie innego zrodla... a jak sie nie uda to najwyzej uzyje pre-paidu i wtopie troche na aktywacji go i prowizji zmiany waluty itp ale to i tak taniej niz 3x55zl