Eve Online > Dyskusje ogólne

EVE bez ts i venta - czyli SOON™

<< < (5/6) > >>

pc5:

--- Cytuj ---Voice Integration. CCP is collaborating with Vivox to integrate a voice chat program into EVE Online. A user interface will show the various communication channels and which player within a channel is speaking. Players will also have moderator privileges to kick, mute, ban and un-ban other players, allowing greater control communication control, especially during combat. As an option provided to players and there will be a minimum monthly fee to per player to use. Timeline: 1st stage.
--- Koniec cytatu ---


No jak?e by inaczej...
Polecam artyku? na temat Kali pod adresem : http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setview/features/loadFeature/643/gameID/14/page/1

Asmodeus:
Komunikacja glosowa to PODSTAWA dobrego PvP. Bez tego NIE DA SIE po prostu grac - szczegolnie jak masz 15+ statkow w gangu.

A w ten sposob mozna wydawac rozkazy blyskawicznie. To, ze slabo mowimy po angielsku to nie problem - mi sie nie raz zdarzalo podczas mowienia po ingliszu puscic tekst po polsku: "ok, lets warp at pi?tna?cie and then kill em" - ale jesli ktos nie skumal (nie dziwie sie) to od razu pytal na ile - byl czas na poprawke (ale takie bledy u mnie sa zwiazane z tym, ze "mysle" dwujezykowo...).

Wiem, ze hiszpanie czy niemcy maja fatalny akcent i czasem BARDZO ciezko ich zrozumiec - ale podstawowa terminologie z gry znaja juz dobrze i potrafia wypowiedziec poprawnie :)

marioosh:
Nie wiem czy wiecie, ale na targach E3 s? przyznawane nagrody dla gier MMOG przyznawane przez serwis stratics zajmuj?cy si? tymi grami. W tym roku za innowacyjn? gr? zosta?o uznane EvE Online - i w?a?nie m.in. za bardzo czyst? barw? przy transmisjach g?osowych w grze. Skoro na E3 mieli ju? do testowania to pewnie nied?ugo si? pojawi w patchu.

szczegó?y: Golden Cogs

Xarthias:
Ech, ale skoro b?dzie p?atne to nie wszyscy bed? z tego korzysta?. A skoro nie wszyscy b?d? korzysta?, to odpada najwi?ksza zaleta tego systemu - czyli mo?liwo?? "pogadanki" z ka?dym na lokalu...
I w takim wypadku ja zostaje przy TSie.
A pojawi si? w Kali czyli we wrze?niu. Tak wynika przynajmniej z devblogów.

Sir Falo:
Pomys? z p?aceniem za to prawd? mówi?c odstraszy wielu ludzi, którzy po porstu b?d? dalej korzysta? z TS czy Venta. Oczywiscie w grze jak to jest wtedy nie ma problemu z tworzeniem ekipy z +2 aliance, gdzie nie ma sie dostepu do wspolnego voice serva, jednak bez w?tpienia powinno by? to po prostu wliczone w obecn? cene. No chyba, ?e ta "minimalna op?ata" to b?dzie 0,5€ lub $ - sam se to wtedy wykupie, ale na a? takie "minimal fee" to raczej nie ma co liczy?.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej