Autor Wątek: Jak lata? po low sec <0.4  (Przeczytany 7700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

redbart

  • Gość
Jak lata? po low sec <0.4
« dnia: Marzec 11, 2006, 19:29:58 »
Witam!

Szukaj?c nowych rozrywek, stwierdzi?em, ?e zap?dzenie si? do 0.1-0.2 troche by mi rozrywke urozmajci?o i pozwoli?o npcowa? na op?acalnych i realnych warunkach w moim XRS Resurgence B ^^``, Cyclon Class Battlecruiser. Lecz niestety mam problem i nie wiem co i jak, mam wra?enie ?e jak tylko wlece w 0.4 i ni?ej to od razu mnie kto? str?ci, zabije, rozwali, rozt?ucze, zmieli, pocz?stuje kupk? o?owiu, zje na kolacje.... Czy to si? nazywa paranoja?  :twisted:

 W ka?dym razie przyda?yby mi si? jakie? hinty jak to robi? i nie zgin?? na noob - battle cruiser ;). Powiem tylko, ?e mam 1.3SP, z czego 980 w Learnach, co powoduje, ?e jestem do?? ograniczony je?li chodzi o wojowanie ;). :roll:

adam000

  • Gość
Jak lata? po low sec <0.4
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2006, 19:46:05 »
Trzymaj si? zdala low-seców na trasach przelotowych i b?dzie spoko, to nie prawda, ?e ka?dy zaraz b?dzie do Ciebie strzela?. Znajd? sobie jaki? system "na uboczu" gdzie nie k?ci si? du?o ludzi i mo?esz tam by? ca?kiem bezpieczny, tylko uwa?aj bo czasem takie systemy "na uboczu" s? siedzib? "cearbearsów" z corpów "pirackich" :)

redbart

  • Gość
Jak lata? po low sec <0.4
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2006, 19:51:12 »
Hmm.. trzyma? si? z daleko, tylko problem z doleceniem do tego systemu :). W?a?nie przegl?dam mape domain i te? ci??ko co? na uboczu znale?? ;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Jak lata? po low sec <0.4
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2006, 22:19:34 »
Znajd? sobie mi?y systemik, pole? tam shuttlem, porób sobie bmek po systemie i dopiero wró? bc. Uwa?aj na lokal, wsadzenie ze dwóch warp core stabilizerów tez nie zaszkodzi i generalnie nie ufaj nikomu.
No i alignuj :) :) :) :) :)
Przedwieczny.

mc_gort

  • Gość
Jak lata? po low sec <0.4
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2006, 00:13:26 »
Xyl ja ostatnio w 0,4 mialem fajny loot za 70m. Nie uwa?am ?eby ratowanie w 0,4 bylo nieoplacalne. Ale to juz kwestia gustu :) Mam prawie 2m sp i mysle ze jeszcze troche dla mnie za wczesnie na low sec. Ale przecie? jak potrzebujesz mocnej rozrywki to pole? do POS'a i polatac z ktorym? z naszych polujacych tam stale.

redbart

  • Gość
Jak lata? po low sec <0.4
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2006, 12:00:52 »
Hmm ja trafi?em 2 x loot po 20m i 4x po 7-10. Hmm do posa, dla mnei system 7j od stacji to troche pora?ka, z dost?pem do ammo itp. Zaczynam doceniac shipy ammarskie :)

Rhovana

  • Gość
Jak lata? po low sec <0.4
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2006, 12:22:17 »
Ja mam pó? miliona sp i znalaz?em spokojny systemik na uboczu (0.2) gdzie sie fajnie npecuje caracalem. Przez 90% czasu jestem w systemie sam
ale oczywi?cie wcze?niej przylecia?em szufl? i porobi?em bmki ale z safe spotów prawie nie korzystam, bo jak sie kto? pojawia w sysie to przelotem tylko. W godzinke moge wyci?gn?? tutaj 2,5M z bounty tylko, a loot regularnie leci w okolicach 1M.

je?li moge ci co? poradzi? jako kto? o mniejszej ilo?ci sp: patrz na local, miej go ci?gle otwartego i tak jak ch?opaki wy?ej powiedzieli NIE UFAJ NIKOMU!!!


?ycze mi?ego i intratnego npecowania:D