Autor Wątek: ISS Alliance  (Przeczytany 10696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

redbart

  • Gość
ISS Alliance
« dnia: Marzec 04, 2006, 22:10:45 »
Chcia?bym si? podzieli? moimi wra?eniami na temat sojuszi Interstellar Starbase Syndicate, jest to typowy sojusz nieobszarowy, handlowy. Jest ci?gle wardecowany i jakos nikt si? tym nie przejmuje. Ostatnio CEO Logistics napiasa?, ?e jaka? stacja jest tam oblegana przez 40 shipów i aby nie wlatywa? tam,
a najlepsza obrona b?dzie to ?eby si? znudzili.

czy ja mam co? nie tak, ale najlepsz? obron? by?aby flota bojowa, ochraniaj?ca korporacje cz?onkoskie, czy stacje ISS. Troche si? irytuje trwaj?cymi co kilka dni nowymi wojnami.

surt

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2006, 19:52:50 »
RAV bylo w iss ale opuscilo jej szeregi wlasnie z takiego powodu + kilka innych ;)

rafaello

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2006, 20:56:04 »
ISS jest innym rodzajem sojuszu - uzyskuj? dost?p wykupuj?c do - nie zasiedlaj? sami rejonów u?ywaj?c si?y bojowej
tak ogolnie mozna przyj?c - zdecydowanie nie jest to sojusz pvp
i unikaj? walki jak sie tylko da - owszem maja swoj osobny korp do walki - ale to raczej ma?y i w ostateczno?ci - raczej wol? wynaj?? najemników do odp?dzenia k?opotów

zarz?d sojuszu nastawiony jest na marketingowy sukces - nie zwa?aj?c na ludzi w samym sojuszu maj? spor? rotacj? z tego powodu

nam jako korporacji RAVE nie odpowiadalo to i postanowili?my kiedy? tam w naszej przesz?o?ci opu?ci? ten sojusz - z perspektywy czasu to by?a bardzo dobra decyzja[/url]

regis

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2006, 20:56:17 »
m.in taki ze sie bob wypial ;)

rafaello

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2006, 20:59:29 »
acan - to w?asnie rave i jeszcze kilka korpow z nami sie wypie?o na boba a w?asciwie nowy wynegocjowany z bob kontrakt - stad sie zaczelo wypinanie boba ;)
prawda jest taka ze to my jako rave sie wypielismy pierwsi - ale to zbyt skrótowo powiedziane - sytuacja byla dalece bardziej nagmatwana a mi sie nie chce za duzo pisac... ;)

Praxelos

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2006, 22:07:43 »
Moj? pierwsz? postaci? wst?pi?em do korpa który wkrótce pó?niej przy??czy? si? do ISS ... w sam ?rodek wojny z Exuro Mortis. Po 11 ?mierciach prz próbie wylotu z Jita da?em sobie spokój, zrobi?em nowego chara i obieca?em sobie omija? ISS z daleka. Jak ju? chce si? mie? wielki sojusz to trzeba umie? go broni? - albo w?asnym navy albo szybkimi i skutecznymi mercami.

rafaello

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2006, 08:32:14 »
dok?adnie :)

Goomich

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2006, 10:24:44 »
Cytat: "Praxelos"
Moj? pierwsz? postaci? wst?pi?em do korpa który wkrótce pó?niej przy??czy? si? do ISS ... w sam ?rodek wojny z Exuro Mortis. Po 11 ?mierciach prz próbie wylotu z Jita da?em sobie spokój, zrobi?em nowego chara i obieca?em sobie omija? ISS z daleka.


Nie pro?ciej by?o wyst?pi? z tego korpa?

rafaello

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 07, 2006, 11:37:12 »
lub z aliancu :D

LosBekoczoS

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2006, 12:15:06 »
Raf no ja bym sie klucil kto pierwszy podniusl raban na to ze Bob wymyslil nowy kontrakt ale niechce mi sie opisywac :P

A co do iss to zalezy z kim sie lata, niestety w aliansie produkcyjnym 99% populacji jest nastawiona na zarobek+ochrone swych jakze waznych implantow. No ale jak odpowiedzialem w innym topicu mozna miec spory fun w iss+dostep do 0.0. :D

Koori

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2006, 12:17:56 »
Przyznam, ze ja mam zupe?nie inne spojrzenie na ISS. Mam tam kilku znajomych. Kilku znajomych odesz?o z ISS.

Wielu ludzi nie do ko?ca rozumie co stara sie osi?gn?? ISS. Wielu nie zrozumia?o tego nawet po przeczytaniu artyku?u w The Escapist. ISS nie jest standardowym alliansem, takim jak ca?a reszta w EVE. Oni nie zamierzaj? z nikim walczy? o wp?ywy i wk?adaj? w walk? tylko tyle zainteresowania i zasobów ile jest koniecznie potrzebne.

Czy widzieliscie kiedy? w jaki sposób skonfigurowane s? POSy ISS broni?ce suwerenno?ci systemów w których s? outposty? Ich konfiguracja + to ?e maj? paliwo na miesi?c + to ?e systemy w których sa outposty maj? du?o wej?? (wi?c bardzo ci??ko jest odci?? system powoduje, ?e ostatnio atakowany ISS Marginis obroni? si? sam bez udzia?u floty ISS.
A tak na prawd? to po co walczy? je?eli nie jest to konieczne. POSy mog? zadba? o siebie, a jak przyleci si? flot? ?eby broni? tego co i tak samo si? obroni, to jedynym zyskiem jest troche zabawy a straci? mo?na ca?kiem sporo statków.

ISS robi interesy w ?wiecie EVE. To jest alliance z prawdziwego zda?enia a nie banda górników i piratów wymachuj?cych na wszystkich toporkiem.

A tak na marginesie, gdyby kto? pyta?: Nie, nie jestem i nigdy nie by?em cz?onkiem ISS.

WolfSimon

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 09, 2006, 12:26:02 »
Off topicowo ale te? w dziedzinie Alliance'ów:

Wczoraj Red Alliance straci? 11 (s?ownie jedena?cie) Drednaugtów i oko?o 30-tu BSów :D
S?ABO?!?!?!

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
ISS Alliance
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 09, 2006, 12:27:02 »
Cytat: "WolfSimon"
Off topicowo ale te? w dziedzinie Alliance'ów:

Wczoraj Red Alliance straci? 11 (s?ownie jedena?cie) Drednaugtów i oko?o 30-tu BSów :D
S?ABO?!?!?!


loooooooooooool
co gdzie jak kiedy? :lol:
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
ISS Alliance
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 09, 2006, 12:28:22 »
Cytat: "WolfSimon"
Wczoraj Red Alliance straci? 11 (s?ownie jedena?cie) Drednaugtów i oko?o 30-tu BSów


Na Tytana si? nadziali ? Czy mo?e zbiorowe samobójstwo ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

WolfSimon

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 09, 2006, 12:28:33 »
Wi?kszo?? jest odnotowana na tej?e stronce :)

http://kills.veritas-immortalis.org/index.php

Koori

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 09, 2006, 12:55:50 »
szkoda tych wszystkich modu?ów faction. No i oczywi?cie szkoda dreadów. Musia?a by? pi?kna walka.
Na forum EVE-O jest topic na ten temat... ale zamienil sie tradycyjnie w flamewar :(

redbart

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 09, 2006, 13:26:56 »
Cytat: "Koori"
ISS robi interesy w ?wiecie EVE. To jest alliance z prawdziwego zda?enia a nie banda górników i piratów %#&!@?cych na wszystkich toporkiem.


Tak tylko przyznam, mo?e jako 1.5 miesi?cznik, ?e nie dostrzegam korzy?ci bycia w ISS, dla korpa (mo?e bytno?? w 0.0), a tym bardziej dla mnie. Mam same trudno?ci z tego powodu, nie mog? przelecie? w spokoju 16j w empire, bo od ko?ca stycznia s? zazwyczaj dwie wojny aktywne.

Wogóle po co w takimr azie si? iss wojny wypowiada, rozumiem , gdyby postawili stacje czy co? w innym sojuszu, ale tak ....

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
ISS Alliance
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2006, 13:52:50 »
Dobrze jest, wojny maj? by?, a te co teraz s? to sama przyjemno?? dla tych, którzy chc? te? powalczy?. Ilo?? przeciwników nie jest du?a wi?c trafic na nich w empire poza centrami handlu to jest do?? trudne. A cel? Fun tylko?

rafaello

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2006, 16:49:54 »
Cytat: "LosBekoczoS"
Raf no ja bym sie klucil kto pierwszy podniusl raban na to ze Bob wymyslil nowy kontrakt ale niechce mi sie opisywac :P

A co do iss to zalezy z kim sie lata, niestety w aliansie produkcyjnym 99% populacji jest nastawiona na zarobek+ochrone swych jakze waznych implantow. No ale jak odpowiedzialem w innym topicu mozna miec spory fun w iss+dostep do 0.0. :D

hehe - iss zamieszalo z kontraktem a nie bob , ktos zadufany w saobie zamiast sprawdzic potrzeby - wymyslil potrzeby i zrobil to na czym nam nie zalezalo- wrecz przeciwnie przeszkadzalo  - wiec postanowilismy sie na boba wypiac i rozpoczelismy sie zbierac   -  po czym iss postanowilo jednak wynegocjowac inne warunk wiec tym razem bob sie wypial - dodatkowo nastapilo spiecie z exuro w miedzyczasie - w  sumie w dzien wypowiedzenia boba mysmy byli gotowi juz do wylotu i chyba jako jedynky korp byli?my na wylot gotowi :D
a wywosilismy 50% maj?tku korpa :D

LosBekoczoS

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 09, 2006, 21:46:19 »
Raf nas juz tam dawno nie bylo a wywozilismy 80% dobytku korpa :D

surt

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 10, 2006, 09:10:41 »
ja tam radosnie tydzien pozniej wylecialem sobie od BoBkow ;) swoim apoczkiem :) i jakos tak cieplo mnie nie zednali ;) cicho i smutno :(

mc_gort

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 12, 2006, 00:36:46 »
Cytat: "redbart"
Tak tylko przyznam, mo?e jako 1.5 miesi?cznik, ?e nie dostrzegam korzy?ci bycia w ISS, dla korpa (mo?e bytno?? w 0.0), a tym bardziej dla mnie. Mam same trudno?ci z tego powodu, nie mog? przelecie? w spokoju 16j w empire, bo od ko?ca stycznia s? zazwyczaj dwie wojny aktywne.

Wogóle po co w takimr azie si? iss wojny wypowiada, rozumiem , gdyby postawili stacje czy co? w innym sojuszu, ale tak ....


Xyl ja jako? nie ucierpialem w ani jednym konflikcie ISS. Dla mnie to tylko konieczno?? zwi?kszonej uwagi. Jak sam wiesz gram niewiele d?u?ej od ciebie. Poprostu nie pcham sie 16j przez empire w czasie wojny bo to proszenie sie o klopoty. A wojny b?d? tak czy siak. Mo?na to zakceptowa? lub przesta? gra? w EVE. Za szybko si? zniech?casz. Pograj troszk? i zakceptuj to co jest nieuniknione w tej grze a zaczniesz czerpa? z niej o wiele wiecej przyjemno?ci :)

redbart

  • Gość
ISS Alliance
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 12, 2006, 11:59:37 »
Chyba mi ju? troche przesz?o, wróci?em do eve i uda?o mi si? nawet straci? stabbera w kontrolowany sposób, tzn eject i ucieczka. I to przez jakiego? pirata lataj?cego rupture.

Zastanawiam si? czy cyclonem da?bym mu rad?, troche boje si? straty cyclona, jednak to dro?sze niz stabberek.

Teraz planuje kupi? se riftera i dla innego korpa porobi? misje lvl 1 ;), ?al mi tylko ?e drugiego stabbera straci?em w ci?gu kolejnych 2 dni, strasznie ma?o stabilne te rdzenie warp w tych statkach ^^