Autor Wątek: Luna Carrier  (Przeczytany 10027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Conradus

  • Gość
Luna Carrier
« dnia: Marzec 10, 2006, 10:16:20 »
Ave wszystkim!

Chcia?bym poinformowa? wszystkich o mo?liwo?ci zamówienia transportów w relacjach:

1. pas asteroid - stacja
2. stacja - stacja

Ch?tnych prosz? o przesy?anie zamówie? na mój evemail lub via personnal conversation. Naprawd? korzystna oferta - bior? tylko 20% warto?ci ?adunku. Ladownia ograniczona do 10.000 m3.

Polecam si? i zapraszam do wspó?pracy.

pticu

  • Gość
Re: Luna Carrier
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2006, 10:30:46 »
Cytat: "Conradus"

2. stacja - stacja
.


poprosze 10 TARANIS'ow,  20 THORAX'ow, 5 CLAW'ow, 3 ARAZU i 5 DEIMOS'ow do stacji w m-m :]

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Luna Carrier
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2006, 10:42:37 »
Pticu, nie ga? ch?opakowi zapa?u ;)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Conradus

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2006, 10:43:06 »
Poprawi?em og?oszenie.

A nawet gdybym posiada? frachtowiec to prosze zrozumie? ?e ja towaru nie kupuje tylko go przewo?e wiec trzeba podac dwie stacje:

odbioru i docelowa, wi?c Pticu sk?d mam odebra? towar?

Og?oszenie kieruj? raczej do górników ale zdarza si? ?e i czasem jest co? mniejszego do przewiezienia.

Dzi?ki Raan za wsparcie.

RIPsento

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2006, 10:54:53 »
A gdzie ty jestes wogle? Bo mi by si? przyda? hauler, kase bysmy ustalili i przy kopaniu mi by si? przyda?o. No i mining foreman by dzia?a?.

Conradus

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2006, 10:59:20 »
A gdzie mia?bym by?? Wszystko jest kwesti? przylotu.

RIPsento

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2006, 11:08:38 »
Ja mieszkam w Domain/ Aviar czy jakos tak to jest w empire w Ammarze sec 0.4 i 0.3 tylko ostatnio mi tam daj? po dupie i zastanawiam si? czy korpa nie zmienic tylko kupe rzeczy musialbym zabrac po drodze z roznych systemow.

A z innej beczki jest tu jakis korp polski operujacy w niskich systemach i majacy nad nimi kontrole? Bo ten moj juz mnie do szalu zaczyna doprowadza? nic z nich nie ma tylko dziennie kilka baniek w plecy.

Je?li kto? mnie zechce przyj?? czekam na oferty. Mam barke oczywiscie haulera latam cyclonem no i troche rfinacji znam. PVP - to nie dla mnie ale sie na interceptora szkole bo po cz??ci jako? lata? trzeba.

Goomich

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2006, 11:16:59 »
Co prawda my tu w PTFie nie kontrolujemy za bardzo, ale dooko?a prawie sami przylaciele, a barka zawsze si? przyda.

Conradus

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2006, 11:23:03 »
Wi?c z k?d dok?d mam ci? RIPsento przetransportowa??
A mo?e tak Shocky Industries Ltd.? Osobi?cie czuj? si? bezpiecznie swoim bezbronnym Badgerem nawet prz BS'ie je?eli w pobli?u jest par? kolegów.

pticu

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2006, 11:35:13 »
z RENS lub TORINOS :]

RIPsento

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2006, 12:06:31 »
Tu nie chodzi o transport bo barke za?aduje na mamuta i polece co lepsze rzeczy wezm? a reszt? sprzedam. Tylko o znalezienie miejsca i korpa z jakimis jasnymi celemi.  
No i jako, ?e mnie najbardziej interesuje kopanie to musiely by miec miejsce w 0.0. No i wiadomo, ?e jak?? stacj? na której jest 0% prowizji dla w?a?cicela. Bo odawanie 3-5% minera?ów za friko ju? mnie m?czy. No a akurat mój corpprowadzi dwie wojny ma dos?p do 0.0 i nawet baz? ale jako? mam wra?enie, ?e nie zale?y im na ludziach. Nie ma jak tak polecie? a clone jumpa mi si? robi? nie chce.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Luna Carrier
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 10, 2006, 12:22:53 »
RIPsento, masz PM
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Luna Carrier
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 10, 2006, 12:41:20 »
Cytat: "ireul"
Cytat: "RIPsento"
No a akurat mój corpprowadzi dwie wojny ma dos?p do 0.0 i nawet baz? ale jako? mam wra?enie, ?e nie zale?y im na ludziach.

no, powinien rzucic te wojny precz i zajac sie nianczeniem jednego kopacza co sie chce arko naryc  :twisted:  be korp, be!  :twisted:


W?a?nie tak Ire... bo "wszyscy za jednego...", a nie, ?e sobie prezes wojn? wymy?li?, co by ego podpompowa? i ma kur.wa wyje.bane...
A noobów w korpie to w ogóle zagazowa?, bo tylko czas zajmuj?...
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


RIPsento

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 10, 2006, 12:46:07 »
Cytat: "ireul"

no, powinien rzucic te wojny precz i zajac sie nianczeniem jednego kopacza co sie chce arko naryc  :twisted:  be korp, be!  :twisted:


Nie o to chodzi ale tam nie ma ju? prawie ?adnego wsparcia. I coraz wi?cej ludzi zaczyna odchodzi?. Na pocz?tku by?o z 60 osób co? si? dzia?o a teraz jest raptem 44 no a wi?kszo?? lata na wojnie lub ?apie szczury. Poprostu nie mam co tam robi?. A miejscowi zaczynaj? mnie n?ka? coraz bardziej, wi?c stwierdzi?em, ?e czas na przeprowadzk?.

Conradus

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 10, 2006, 14:18:59 »
NO I MÓJ POST ZMIENI? SI? W WERBOWANIE RIPSENTO!

Chcia?em jeszcze doda? ?e zamówienia na fracht przyjmuj? w nast?puj?cy sposób ( bo forum to z?e miejsce)

EVEMAIL do Conradus Vanderbird a w wiadomo?ci:

twój nick - system i nazwa stacji odbioru towaru/system i nazwa pasa ateroid  - nazwa towaru - system i nazwa stacji dostarczenia towaru

Towar tylko do 10.000 m3; towar dostarczam jak szybko tylko b?d? do tego  zdolny; po ka?dym zapytaniu odpowiadam akceptuj?c lub odrzucaj?c zapytanie. Stawka to 20% warto?ci przewo?onego towaru.

Goomich

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 10, 2006, 14:28:22 »
Cytat: "Conradus"

Towar tylko do 10.000 m3


U?ywasz Giant Secure Containerów?

RIPsento

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 10, 2006, 14:34:46 »
Cytat: "Conradus"
NO I MÓJ POST ZMIENI? SI? W WERBOWANIE RIPSENTO!


Sorki g?upio wysz?o.

Conradus

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 10, 2006, 14:56:41 »
Nie ma sprawy RIPsento.

Odno?nie kontenerów- u?ywam. Mam3 giant 2 medium 1 small secure container na pok?adzie mojego Borsuka MKII. Wiedzili?cie ?e Badger to Borsuk ;-)




EVEMAIL do Conradus Vanderbird a w wiadomo?ci:

twój nick - system i nazwa stacji odbioru towaru/system i nazwa pasa ateroid - nazwa towaru - system i nazwa stacji dostarczenia towaru

Towar tylko do 10.000 m3; towar dostarczam jak szybko tylko b?d? do tego zdolny; po ka?dym zapytaniu odpowiadam akceptuj?c lub odrzucaj?c zapytanie. Stawka to 20% warto?ci przewo?onego towaru.

redbart

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 10, 2006, 16:08:54 »
Cytat: "influencer"


W?a?nie tak Ire... bo "wszyscy za jednego...", a nie, ?e sobie prezes wojn? wymy?li?, co by ego podpompowa? i ma kur.wa wyje.bane...
A noobów w korpie to w ogóle zagazowa?, bo tylko czas zajmuj?...


Sk?d ja to znam ^^...

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Luna Carrier
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 10, 2006, 16:11:00 »
Ja tego nie znam XD
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


redbart

  • Gość
Luna Carrier
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 10, 2006, 16:12:02 »
No mo?e nie prezes ale ISS sobie wojny nie wymy?li? tylko j? dosta? w ramach granatu dla rozerwania si? :)