Autor Wątek: ?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....  (Przeczytany 36187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pynio

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« dnia: Luty 12, 2006, 23:12:21 »
niesiony tematem na corpowym kanale zadaje to wiekopomne pytanie... co robicie by uspokoic serca swoich wybranek, tak aby moc poswiecic jak najwiecej czasu na swoja UKOCHANA..... gre.... :) czekam na stosowane "fit'y" :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2006, 08:00:45 »
Ja tam mówi?, ??... id? pogra? :)
I nie ma problemu... Ona sobie ogl?da te swoje klany, w11 czy inne m jak masakra, a ja sobie gram :)
Z tym, ?e mieszkamy w dwóch ko?cach polski i jak do siebie przyje?d?amy to zwykle nie tracimy czasu na g?upoty  8)  8)  8)
Przedwieczny.

Janooop

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2006, 08:36:26 »
Jest to chyba jedna z misji "IMPOSIBLE".

Ja ze swoj? dziewczyn? ustalili?my ?e gram ale tyle aby mie? dla niej czas. Jest to bardzo ci??kie znale?? rozwi?zanie ale trzeba próbowa?. Ustali? mo?esz jakie? ramy czasowe kiedy grasz. Powodzenia.

PS.

Jak kto? opatentowa? jaki? sposób przyda si? info jaki.

Hall Underley

  • Gość
Re: ?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2006, 09:08:27 »
Wykupi? jej konto. U mnie zadzia?a?o.

Janooop

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2006, 09:11:21 »
Próbowa?em nie skutkuje gra j? odrzuca  :cry:  :cry:  :cry:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2006, 10:17:30 »
To poszukaj jakiego? innego MMO dla niej... Jak lubi SIMsy to np. Second Life... Zreszt? tyle ró?nych dupereli jest na rynku w tej chwili...
O, np. od 28 lutego Dungeons and Dragons Online...
A, i jeszcze warto sobie odpowiedzie? na pytanie, czy gra odrzuca J? z powodu, ?e Ty w ni? grasz, czy naprawd? jej si? nie podoba :)
Przedwieczny.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2006, 10:19:29 »
Cytat: "Janooop"
Próbowa?em nie skutkuje gra j? odrzuca  :cry:  :cry:  :cry:


U mnie to samo  :?

A i jeszcze jedno male ostrzezenie Panowie  :arrow:   przegiecie moze skutkowac jeszcze gorszymi konsekwencjami  8)
U mnie o ile moja zona byla niechetna mojemu graniu ale jako tako tolerowala 1-2 godzinne sesje przy EVE o tyle po kilku razach kiedy "przegialem" mam teraz znaczne problemy z jakimkolwiek graniem  :P

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2006, 10:21:57 »
Cytat: "xarthias"

A, i jeszcze warto sobie odpowiedzie? na pytanie, czy gra odrzuca J? z powodu, ?e Ty w ni? grasz, czy naprawd? jej si? nie podoba :)


A jesli z takiego powodu ze jest to GRA?  :roll:

marioosh

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2006, 10:25:51 »
Cytuj
A i jeszcze jedno male ostrzezenie Panowie Arrow przegiecie moze skutkowac jeszcze gorszymi konsekwencjami Cool
U mnie o ile moja zona byla niechetna mojemu graniu ale jako tako tolerowala 1-2 godzinne sesje przy EVE o tyle po kilku razach kiedy "przegialem" mam teraz znaczne problemy z jakimkolwiek graniem Razz
u mnie to samo....
 Nie do?? tego moja ?ona prawie wogóle nie korzysta z komputera o grach nie wspominaj?c. Najwa?niejsze dla niej email i przegl?darka. A ch?? korzystania z owych dziwnie nasila sie u niej jak robi? jak?? misj?.
PS. Ma kto? jakiego? taniego laptopa aby by? na nim tylko email i przegl?arka :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 13, 2006, 10:29:01 »
Cytat: "blaster"
Cytat: "xarthias"

A, i jeszcze warto sobie odpowiedzie? na pytanie, czy gra odrzuca J? z powodu, ?e Ty w ni? grasz, czy naprawd? jej si? nie podoba :)


A jesli z takiego powodu ze jest to GRA?  :roll:


 :arrow: Je?li kto? ma taki problem, to polecam wizyt? u psychologa. ;) (no offence :) )
IMHO argument: nie lubi? tej gry bo to gra, to ?aden argument... Tylko wymówka.

Ale wiesz co, zacznij codziennie na piwo z kumplami wychodzi? ;)
A jak zacznie mie? pretensje to si? zapytaj czy woli, ?eby? chodzi? na piwo, czy sobie gra? :)
Jako? si? trzeba odstresowywa? :)
Jedni pij? pod blokiem, inni chodz? na panienki, a ci porz?dni graj? na komputerze :)
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 13, 2006, 10:30:58 »
Sugeruj?... przytulanie si? i rozmawianie  :twisted:
W ko?cu przeloty (zw?aszcza przez bezpieczne rejony) to najnudniejsza czynno?? w EVE. Podobnie jak kopanie. Ja te okazje wykorzystuj? w?a?nie do powy?szego :D
Niestety nie wypracowa?em metody zw?aszcza na szczególnie d?ugie misje (lvl4 potrafi? by? naprawd? d?ugie) i jedyne co w miar? jest skuteczne to zasiadanie do gry w momencie jak moja ?ona idzie spa?. Niestety ogranicza to znacz?co mo?liwo?? korzystania z TS'a  :cry:
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 13, 2006, 10:41:23 »
Nieciekawe jest takze to ze jak juz uda sie zagrac w obecnosci zony to uwaza Ona ze gra to takie cos co mozna w kazdej chwili przerwac  :?
Akurat kiedy leje sie z kims na gacie lub robie jakas misje trzeba natychmiast pomóc zonie w czyms i tu zaczyna sie problem  :wink:
O ile jak gralem kiedys w zwykle gry offline, które mozna bylo spalzowac kiedykolwiek to nie mailem taklich problemów z graniem. Mysle ze przyczyna jest wlanie powyzszy problem  :(

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 13, 2006, 10:43:50 »
Tego si? nie da przet?umaczy? - próbowa?em :(
Najgorsze, ?e ci??ko przy okazji okre?li? czas jaki potrzeba na zako?czenie walki...  :evil:
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Pynio

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 13, 2006, 11:22:44 »
no ja stosuje podobna taktyke co wy.

1. gram w nocy, kobita spi wiec jest spokoj, co 3 godziny tylko trza dziecko odwiedzic, chociaz tylko ciamie, ale i przebrac trzeba

2. jak lece przez bezpieczne sys to lece na calusa i wracam bo moze przeciez byc pirat

3. w sumie to sie nie czepia ze gram, chociaz wczoraj poszedlem spac o 5.0 rano chyba.... no ale misja trwala to co ja mialem zrobic....

4. w pkt 3 fajnie godzine napisalem... wlasnie to zalapalem, to nie godzina tylko bardzo bezpieczny system :)

Decubitus

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 13, 2006, 11:46:54 »
No coz, moja luba ma na razie konto trial i... slyszac rozmowy na TSie i widziac realnych ludzi itd powoli sie wciaga (niezapeszajmy). Choc wczesniej eve tez ja troche... odrzucalo. Ma juz pewien staz w grach, zaczela od WoWa, tam swiat jest kolorowy mocno to i dala sie przekonac. Wiec panie i panowie, w szeregach SHCK jest pilot ktory jak ma dlugi przelot czy cos kopie to... szydelkuje  :shock:

@blaster "leje sie z kims na gacie" - tej opcji nie znalem... ale moze mam za slaby statek?  8)

Pozdrawiam i koncze bo zerka mi przez ramie.
Decubitus aka Wilful Greyknife

Mick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mick Tyxx
  • Korporacja: Defekt Muzgu
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2006, 11:52:28 »
To chyba jakie? fatum. Wczoraj pierwszy raz moja ?ona powiedzia?a, ?e za d?ugo gram. Dla mnie najbezpieczniejszym wyj?ciem jest gra? dopiero jak pójdzie spa?. Czyli od 10 wieczorkiem mam spokój. Do tego 2-3 kompy w domu, ?eby nie by?o problemów.

Co do tego, ?e nie gra bo to gra, to rozumiem. Wi?kszo?? kobiet po prostu nie czuje potrzeby grania na komputerze. I chwa?a im za to, bo co bym jad? i w co si? ubiera? jakby ca?y czas gra???  :twisted:
Mick Tyxx
niezrzeszony

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 13, 2006, 13:04:21 »
Z moja kobieta, to jest tak, ze ona nawet w karty nie gra... a co dopiero w jakies komputerowe gry... :(

Ja to z nia rozwiazalem tak, ze (pon-pt) gram co drugi dzien (czasaem czesciej - ale krocej)... a co drugi "robie" cos z nia... zwykle konczy sie na zakupach albo TV :P a w weekendy to podobna taktyka, jak juz niektorzy napisali wczesnij... czyli granie nocne... no chyba, ze ona pojedzie do swoich rodzicow... to wtedy...  :D  :D  :D

eva(e)

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 13, 2006, 16:58:44 »
hmmmmmmmmmmmmm.. ale ciekawy temacik na forum ;))) ja jako ta zona/narzeczona/dziewczyna itp itd proponuje takie rozwiazanie jakie zadzialalo w moim przypadku tzn wykupic jej konto w eve...
Mysle ze to nie jest nierealne jako ze jeszcze... hmmm... no jakis czas temu ja tez nie chcialam  nawet slyszec o Eve... jak BUBU (czyt. Marquiz) zasiadal przed  eve i jakies misje albo kopanie to mnie doslownie szlag trafial i sie zastanawialam co on widzi w tej glupiej grze... wiele razy to do bojek dochodzilo ;) no i stale  byly klotnie ze woli ta Eve niz mnie Eve (bo tak sie  zlozylo z imieniem ) ..... a  po jakims czasie jak mi wykupil konto to... musze przyznac ze zajebi****  jest latac razem itp itd... takie wspolne tango w asteroidach fajna rzecz...
no a teraz.. ja jestem EVE-maniakiem a mq wow-maniakiem i jest zgoda ;)))


Evella  ( zaba..... itp )

Kamoris

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2006, 17:35:56 »
Ja swojemu dziewczeciu wykupilem konto i etraz sam na nim musze garc :(
Stwierdzila ze nie ma czasu na peirdolu ech. Teraz probuja ja namowic ze bedzie mogla sobie pogadac na TS po angielsku i poszlifowac jezyk :D

pc5

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2006, 22:30:04 »
1. Drag pieniazko from portfel drop to women pocket i wyslac do sklepu...
2. Zrobi? tak ?eby mia?a Cie do??...
3. NIE MIESZKA? RAZEM! :D

A tak serio... ostatnio dosta?em ostrze?enie "graj póki mo?esz..." cokolwiek to znaczy...

Pynio

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 13, 2006, 23:01:54 »
HAHAHA graj poki mozesz HAHAHAHA, REWELACJA!!!!

czy to skonczy sie polamaniem klawiatury czy szeroko pojetych czlonkow :) ?

dobrze ze ja tak nie mam :) mimo ze gram duzo to i tak mam spokoj...

cud nie baba... przynajmniej w tej kwestii :)

Lazar Privateer

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2006, 15:21:18 »
hehhe tips and tricks xD rozbroilo mnie to... ale fakt... na czasie temat.
Z mojego punktu widzenia najbardziej etycznie byloby wynagrodzic wybrance czas stracony (z jej perspektywy) to raz, dwa to grac wtedy kiedy nie widzi bo jak moze miec zal o cos o czym nie wie? ;)
no i tak sie wlasnie staram robic z naciskiem na pkt2. Jak ktos potrafi malo spac czyt. 1-2h na dobe to mozna tak w nieskonczonosc ciagnac...
najgorsze jest granie w dzien faktycznie bo za cholere spokojnie nie mozna misji dokonczyc wiec tylko latanie w te i wewte (chyba sobie industriala kupie i za kaske stuff powoze) pozostaje.

wkrecanie w klimaty gry drugiej polowy jest stosunkowo ryzykowne. Jakie znajdzecie argumenty by odciagnac ja od gry jak dzieci beda lataly obsmarkane i niedozywione ?

Wydaje mi sie ze najbardziej optymalne rozwiazanie to rygorystyczne przestrzeganie obietnic ;) i... taktyka zmiekczania przeciwnika.
Zabieracie na spacer do wieczora czy tez na oblot po znajomych (sklepy i inne gowna takze) a potem albo dobry seks i kima albo przytulenie i... 3 kawy i jazda...

swoja droga zona juz mi kompa przez okno wyrzucala kilka razy... (nie udalo jej sie) ale jak zlapala sluzbowego laptopa za ~10k to szczena mi opadla i sie lekko zestresowalem...

i tym optymistycznym akcentem... pozdro

(to leczyc trzeba hrhr)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 14, 2006, 15:28:46 »
Nie jeste? jedyny w tej sytuacji... ale jedni sobie lepiej radz?, a inni gorzej. Wydaje mi si?, ?e sobie wypracowa?em kompromis... i tylko czasem przeginam, co moja ?adniejsza po?owa nie omieszka mi za ka?dym razem wypomnie?  :roll:
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

LosBekoczoS

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 14, 2006, 16:22:33 »
eeeee zaczynam czuc sie dziwnie  :?  hym to wam kobiety nie robia kanapki na kolacje jak zadlugo gracie albo wolacie ze jestescie glodni a macie wazna miszyn ?? Moja Woman sie juz przyzwyczajila :D + dziekuje bogu za 2 output video w kompie ( oglada sobie losty friendsow itp :D )


Ps kto nie wiezy niech spyta Sir Falo albo kogos z mojego corpa co juz slyszeli nie jedno na vencie :)

error

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 15, 2006, 10:33:21 »
Cytat: "LosBekoczoS"
eeeee zaczynam czuc sie dziwnie  :?  hym to wam kobiety nie robia kanapki na kolacje jak zadlugo gracie albo wolacie ze jestescie glodni a macie wazna miszyn ?? Moja Woman sie juz przyzwyczajila :D + dziekuje bogu za 2 output video w kompie ( oglada sobie losty friendsow itp :D )


No nareszcie ktos normalnie gada bo juz myslalem ze moja zona to taki wyjatek ... tam wyzucaja kompy, tam podnosza glos, tam jeszcze co innego boojku nie jest Wam latwo naprawde. Wracajac do tematu to najlepszym sposobem wg mnie to poprostu usypianie, a ty siadasz przy kompie okolo 10-11 i jest nie zle przynajmniej tak mi sie wydaje.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2006, 11:10:38 »
Cytat: "error"
najlepszym sposobem wg mnie to poprostu usypianie, a ty siadasz przy kompie okolo 10-11 i jest nie zle przynajmniej tak mi sie wydaje.


A co jezeli zona tak kocha ze troszczy sie o moje zdrowie i wstajac o 1 w nocy "wygania" mnie od kompa zebym "czegos" od niwyspania nie dostal?  :wink:

Goomich

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 15, 2006, 12:02:26 »
Zebys wa?kiem w ?eb nie dosta?. ;)

pc5

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 15, 2006, 20:05:59 »
Cytat: "LosBekoczoS"
eeeee zaczynam czuc sie dziwnie  :?  hym to wam kobiety nie robia kanapki na kolacje jak zadlugo gracie albo wolacie ze jestescie glodni a macie wazna miszyn ??


Jakby tak by?o to bym podejrzewa?, ?e mnie zdradza i woli ?ebym siedzia? przy tym kompie ile si? da :D

LosBekoczoS

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 15, 2006, 20:35:16 »
Heh nie no ze niezdradza to ja wiem :D

partridge

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 15, 2006, 23:09:56 »
Ja tam wogole nie widze problemu... to tylko kwestia wyboru... masz ochote podymac to nie grasz dzisiaj... masz ochote pograc to wysluchac wiazanki a potem grasz...

Pynio

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 16, 2006, 00:54:18 »
to sie wlasnie nazywa przedmitowe podejscie do sprawy :) hahaha, no w zyciu bym tak tego wszystkiego nie "splycal" :) no ale widac kolega ma bardzo przedmiotowe podejscie do sprawy. Mimo wszystko pozdrawiam... mimo wszystko...

Janooop

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 16, 2006, 08:31:57 »
Kolega po prostu lubi podnosi? ci?nienie i rozpoczyna? k?utnie. Part jak si? naprawd? zakochasz to pogadamy  :lol:

Ale text mnie rozwali? :twisted:  :wink:

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 16, 2006, 08:40:49 »
Cytat: "Partridge"
Ja tam wogole nie widze problemu... to tylko kwestia wyboru... masz ochote podymac to nie grasz dzisiaj... masz ochote pograc to wysluchac wiazanki a potem grasz...


Oj Part albo chcesz tak jak Q napisal podniesc kolegom cisnienie albo slabo znasz kobiety  :wink:
Wiedz ze takie "nadwyrezenie" stosunków miedzy kobieta a meszczyzna polegajace na stanowczym olaniu uczuc kobiety skutkuje brakiem seksu w dluzszym okresie czasu niz tylko jeden dzien  :roll:  :wink:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 16, 2006, 08:42:58 »
Cytat: "blaster"
Cytat: "Partridge"
...


Oj Xart


 :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:
Czemu wszystko na mnie? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Blaster nie pij z ranav :)
Przedwieczny.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 16, 2006, 08:48:06 »
Cytat: "xarthias"

Czemu wszystko na mnie? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Blaster nie pij z ranav :)


Sorki Xart faktycznie zaszla mala pomylka  :roll:
A tak swoja droga to Ci nie zaszkodzi bo sam prowokujesz takie sytuacje  :arrow:  gdzie nie spojrze tam Xarthias "az sie boje puszke otworzyc"  :wink:
Z tym piciem natomiast to mozesz miec racje  :wink: