Śmietnisko > Archiwum

?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....

<< < (2/18) > >>

Xarthias:
To poszukaj jakiego? innego MMO dla niej... Jak lubi SIMsy to np. Second Life... Zreszt? tyle ró?nych dupereli jest na rynku w tej chwili...
O, np. od 28 lutego Dungeons and Dragons Online...
A, i jeszcze warto sobie odpowiedzie? na pytanie, czy gra odrzuca J? z powodu, ?e Ty w ni? grasz, czy naprawd? jej si? nie podoba :)

Blaster:

--- Cytat: "Janooop" ---Próbowa?em nie skutkuje gra j? odrzuca  :cry:  :cry:  :cry:
--- Koniec cytatu ---


U mnie to samo  :?

A i jeszcze jedno male ostrzezenie Panowie  :arrow:   przegiecie moze skutkowac jeszcze gorszymi konsekwencjami  8)
U mnie o ile moja zona byla niechetna mojemu graniu ale jako tako tolerowala 1-2 godzinne sesje przy EVE o tyle po kilku razach kiedy "przegialem" mam teraz znaczne problemy z jakimkolwiek graniem  :P

Blaster:

--- Cytat: "xarthias" ---
A, i jeszcze warto sobie odpowiedzie? na pytanie, czy gra odrzuca J? z powodu, ?e Ty w ni? grasz, czy naprawd? jej si? nie podoba :)
--- Koniec cytatu ---


A jesli z takiego powodu ze jest to GRA?  :roll:

marioosh:

--- Cytuj ---A i jeszcze jedno male ostrzezenie Panowie Arrow przegiecie moze skutkowac jeszcze gorszymi konsekwencjami Cool
U mnie o ile moja zona byla niechetna mojemu graniu ale jako tako tolerowala 1-2 godzinne sesje przy EVE o tyle po kilku razach kiedy "przegialem" mam teraz znaczne problemy z jakimkolwiek graniem Razz
--- Koniec cytatu ---
u mnie to samo....
 Nie do?? tego moja ?ona prawie wogóle nie korzysta z komputera o grach nie wspominaj?c. Najwa?niejsze dla niej email i przegl?darka. A ch?? korzystania z owych dziwnie nasila sie u niej jak robi? jak?? misj?.
PS. Ma kto? jakiego? taniego laptopa aby by? na nim tylko email i przegl?arka :)

Xarthias:

--- Cytat: "blaster" ---
--- Cytat: "xarthias" ---
A, i jeszcze warto sobie odpowiedzie? na pytanie, czy gra odrzuca J? z powodu, ?e Ty w ni? grasz, czy naprawd? jej si? nie podoba :)
--- Koniec cytatu ---


A jesli z takiego powodu ze jest to GRA?  :roll:
--- Koniec cytatu ---


 :arrow: Je?li kto? ma taki problem, to polecam wizyt? u psychologa. ;) (no offence :) )
IMHO argument: nie lubi? tej gry bo to gra, to ?aden argument... Tylko wymówka.

Ale wiesz co, zacznij codziennie na piwo z kumplami wychodzi? ;)
A jak zacznie mie? pretensje to si? zapytaj czy woli, ?eby? chodzi? na piwo, czy sobie gra? :)
Jako? si? trzeba odstresowywa? :)
Jedni pij? pod blokiem, inni chodz? na panienki, a ci porz?dni graj? na komputerze :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej