Autor Wątek: ?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....  (Przeczytany 36194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 16, 2006, 08:53:07 »
Zaczynasz mie? stany paranoidalne na moim punkcie?  :lol:  :lol:  :wink:  :wink:
To na szcz??cie jest uleczalne :)
Przedwieczny.

LosBekoczoS

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 16, 2006, 09:06:01 »
Poprostu Xart chce dojsc do 2000 postow do konca lutego :D dogadal sie z Dzikusem i Pticem ze postawili mu tu bota odpowiadajacego co post :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 16, 2006, 09:15:32 »
Cytat: "LosBekoczoS"
Poprostu Xart chce dojsc do 2000 postow do konca lutego :D dogadal sie z Dzikusem i Pticem ze postawili mu tu bota odpowiadajacego co post :D


To s? obrzydliwe pomówienia  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Przedwieczny.

Janooop

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 16, 2006, 09:55:41 »
Mo?e by si? za jaki? czas przy takim bocie wypisa?..



Albo bot by pad? od nadmiaru danych :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


A wracaj?c do tematów z kobiet? ?yj?c ?le si? gra w eve.
Ale bez kobiety ci??ko si? ?yje  8)

partridge

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 16, 2006, 18:50:12 »
Ej bylem zakochany... i znam wiele kobiet... z tej czy innej strony.... z tej drugiej troche mniej.... bo to zakazane. Nie no luz roumiem ja po prostu podchodze bardziej predmiotowo do sprawy bo straszny chuj ze mnie jest :P zaluje ze nie urodzilem sie gdzies w sredniowieczu czy cos takiego wtedy tylko "Palic Gwalcic i Rabowac" A tak naprawde to w stosunku do kobiet jestem zajebiscie ulegly nie Pszczola? He he ona i Ace to wiedza bardzo dobrze...

surt

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 17, 2006, 08:29:47 »
eh part a ty ciagle zakochany ;) ??

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 21, 2006, 08:04:27 »
H?y h?y :) LosBekoczoS zawsze mi tylko ci?nienie podnosi?, nawet jeszcze jak w EVE nie grali?my tylko w UO :) Jak sie pojawi? Skype na moim kompie (po oporach oczywi?cie;) wiecznie sie dziwi?em jak to mo?liwe, ?e gada ze mn?, gra w eve, wdu.pcza kanapki, a obok siedzi jego kobita przemi?a i "kibicuje" z u?miechem na bu?ce :)
I pomy?le?, ?e kiedy? moja by?a nawet by?a niezadowolona, ?e gra?em w EVE i na GG jej z du?ymi lagami odpowiada?em :D Na szcz??cie czasy sie zmieni?y *wzdycha rado?nie*

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 21, 2006, 08:50:46 »
Sposób podsuni?ty mi przez kumpla - ale dzia?a tylko popo?udniami w tygodniu.
Sadzemy kobiet? przed telewizorem i najpierw klan, potem Drzyzga, potem detektywi, potem trzeba co? znale?? mi?dzy 19 a 20 (u niektórych  wystarczaj? fakty i uwaga), nast?pnie m jak mi?o?? lub w11 i na koniec na wspólnej :lol: :lol: :lol:
I tym sposobem spokój od 17 z minutami do prawie 22  :D  :D  :D
Przedwieczny.

marioosh

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 21, 2006, 10:07:30 »
od 19-20 proponuj?, ?eby zrobi?a sobie przerw? od tltewizora i niech zrobi kanapki  ;)
heh poma?y? mo?na, lecz moja ?onki? jest w ci??y i musz? troch? si? o ni? potroszczy? gdy s?abo si? czuje..
pozdrawiam.

Rhovana

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 21, 2006, 10:39:21 »
hmmm, ja takiego problemu ogólnie nie mam bo mi sie bardzo spokojna kobietka przydarzy?a (i dobrze) przytulania potrzebuje w rozs?dnych dawkach a nie jak misiek non stop na szyji, no a poza tym sama m?uci dosy? ostro w Guild Wars.

Nie chcieliby?cie z ni? gra? w Quake I:D,

za to z poprzedni ? musia?em wypracowa? ostre kompromisy bo sie nie da?o inaczej. Podstawowym argumentem by?o "potrzebuj? troch? czasu dla siebie ?eby odpocz?? od pracy..." . Wiec Panowie ?ycz? powodzenia w negocjacjach:)

Locutus

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 30, 2006, 18:27:36 »
Cytat: "Dormio"
Sugeruj?... przytulanie si? i rozmawianie  :twisted:
W ko?cu przeloty (zw?aszcza przez bezpieczne rejony) to najnudniejsza czynno?? w EVE. Podobnie jak kopanie. Ja te okazje wykorzystuj? w?a?nie do powy?szego :D
Niestety nie wypracowa?em metody zw?aszcza na szczególnie d?ugie misje (lvl4 potrafi? by? naprawd? d?ugie) i jedyne co w miar? jest skuteczne to zasiadanie do gry w momencie jak moja ?ona idzie spa?. Niestety ogranicza to znacz?co mo?liwo?? korzystania z TS'a  :cry:


Dormio ten sam problem, u mnie jeszcze zona lubi przy kompie posiedziec wiec czasem trzeba i jej dac sie odstresowac, najgorsze jest to ze nie bardzo moge sobie pograc jak ona spi, bo mowi ze jej zimno i nie lubi sie klasc beze mnie.

A najlepsze jest to ze nauczony przykrymi doswiadczeniami po ogame, nie powiedzialem zonie ze to online gierka jest , i tylko co jakis czas slysze kiedy ja j? wreszcie skoncze , i ile mozna tak latac.

Same problemy ( dlatego wlasnie na TSie nie siedze  :( )

Lukas Rox

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 30, 2006, 18:40:02 »
hehe a ja swojej pokazalem "Eve never fades" :) Stwierdzila ze gdy tylko zamieszkamy razem bedziemy grac na dwa konta ;] (nie jest bynajmniej typem gracza) ;)

roofi

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 30, 2006, 20:23:59 »
Cytat: "Lukas Rox"
hehe a ja swojej pokazalem "Eve never fades" :) Stwierdzila ze gdy tylko zamieszkamy razem bedziemy grac na dwa konta ;] (nie jest bynajmniej typem gracza) ;)


0_0 hmmm mo?e twoja Kobietka ma siostre w?a?nie szukam lepszego modelu - taki wydaje si? by? optymalny  :D

chocia? kto wtedy b?dzie zajmowa? si? domem i dzieciakami (jak podrosn? zawsze mo?na im konto za?o?y? ale takie malusie nie dadz? rady hrhr)

joke

pc5

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 30, 2006, 23:26:02 »
Cytat: "roofi"
Cytat: "Lukas Rox"
hehe a ja swojej pokazalem "Eve never fades" :) Stwierdzila ze gdy tylko zamieszkamy razem bedziemy grac na dwa konta ;] (nie jest bynajmniej typem gracza) ;)


0_0 hmmm mo?e twoja Kobietka ma siostre w?a?nie szukam lepszego modelu - taki wydaje si? by? optymalny  :D

chocia? kto wtedy b?dzie zajmowa? si? domem i dzieciakami (jak podrosn? zawsze mo?na im konto za?o?y? ale takie malusie nie dadz? rady hrhr)

joke


E tam dzieci, czasu by na gr? nie by?o :]

Fajn? masz kobit?. A mówili ?e klonowanie jest z?e :]

Ellaine

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 31, 2006, 00:51:34 »
Mam malutkie dziecko a wieczorami udaje mi sie pograc, calkiem regularnie :)

Coriin

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 31, 2006, 07:47:27 »
Cytat: "Ellaine"
Mam malutkie dziecko a wieczorami udaje mi sie pograc, calkiem regularnie :)


Taak, znam to, niestety moja córa ma ju? roczek (w zesz?ym tygodniu), a na dodatek zasypia dopiero ok. 23. Normalnie cyborg 7am - 22 pm. I jeszcze chodzi? zaczyna. Jednym okiem gram, a jednym nadzoruj?. :twisted:

Co do lepszej po?ówki, trzeba wypo?rodkowa?, je?li mieszka si? razem, trzeba robi? to co trzeba w ka?dym tego s?owa znaczeniu  :o a b?dzie git.

U mnie si? sprawdza...no chyba ?e kobita jest zatwardzia?ym anty - PC userem. Dobrze tez ?eby nie awansowa? na jedyne hobby kobiety - bo wtedy p.r.z.e.j.e.b.a.n.e.. Je?li bia?og?owa nie posiada innego hobby nale?y jej takowe znale??. Je?li posiada ju? i jest ono inne ni? nasza osoba...(nie komp - oczywi?cie)...to pomóc jej si? w nim realizowa? ( NIE ALLEGRO - znam z autopsji). Itd...
Heh wyszed? ma?y poradnik :twisted:  :twisted:  :twisted:

A tak wogóle to z kobietami ?le, ale bez nich ...no coment...

C.  

PS. Jak mam do cholery wyj?? z kompa za 5 min jak ja w po?owie kompleksu jestem heh...?e te? one nie rozumiej? ?e nie mo?na tak brutalnie...

Ellaine

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 31, 2006, 08:08:37 »
Dlatego ja zajmuje sie handlem, jesli nie mam napewno godzinki czy dwoch spokoju - w bezpiecznej przestrzeni. Najwyzej statek sobie powisi w kosmosie w docelowym systemie :)
Czasem chce mi sie latac cos zabic ale zadko mam takie mozliwosci :(
A co do drugiej polowki, to maz namietnie gra Ellaine nabijajac jej kiese przez poszukiwanie mi tras handlowych, zajmuje sie tez troche psuciem mojego imagu na kanale korporacyjnym.

A coreczka ma 2 miesiace, jest piekna, zdrowa, ale bardzo marudna :(

Lazar Privateer

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 06, 2006, 13:22:22 »
Cytat: "Coriin"
( NIE ALLEGRO - znam z autopsji). Itd...
Heh wyszed? ma?y poradnik :twisted:  :twisted:  :twisted:

A tak wogóle to z kobietami ?le, ale bez nich ...no coment...

C.  

PS. Jak mam do cholery wyj?? z kompa za 5 min jak ja w po?owie kompleksu jestem heh...?e te? one nie rozumiej? ?e nie mo?na tak brutalnie...


bueheheheh 100% podobienstwa... na szczescie czesciej w czasie akcji slysze "sprawdz mi poczte czy jakies zapytanie nie przyszlo"...
allegro rulz (sux)

Ellaine a tobie sie ustabilizuje ;) podrosnie dzidzia... stala pora zasypiania... moje dwie corki zapedzam kapielami i bajami do 20 ale... zona potem mnie wykancza allegro do 22-23... :D

szacun

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 06, 2006, 14:45:59 »
Cytat: "Lazar Privateer"
ale... zona potem mnie wykancza allegro do 22-23... :D

szacun


Zebym ja mial tylko takie problemy  :?  rozwiazanie jest proste kupujesz 2 komputer (niekoniecznie wypasiony najlepiej jakis laptop) i masz spokój  :roll:

Ellaine

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 06, 2006, 15:00:45 »
Cytat: "blaster"
Cytat: "Lazar Privateer"
ale... zona potem mnie wykancza allegro do 22-23... :D
szacun


Zebym ja mial tylko takie problemy  :?  rozwiazanie jest proste kupujesz 2 komputer (niekoniecznie wypasiony najlepiej jakis laptop) i masz spokój  :roll:


Jakto? A jaki jest zwiazek miedzy iloscia komputerow a zachowaniami w rodzinie?
Nie bede pisac wiecej bo moj alt mi nie pozwala ;)

Lazar Privateer

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 06, 2006, 15:20:22 »
Cytat: "blaster"
Cytat: "Lazar Privateer"
ale... zona potem mnie wykancza allegro do 22-23... :D

szacun


Zebym ja mial tylko takie problemy  :?  rozwiazanie jest proste kupujesz 2 komputer (niekoniecznie wypasiony najlepiej jakis laptop) i masz spokój  :roll:


hehehe to wytlumacz zonie zeby fotki obrabiala na laptopie itd itp
niestety troche mi kuleje na nim eve i w wieksze rozwalki nie latam bo shipa moge stracic...

a moze do corki mam pojsc do pokoju na jej kompie grac? hyhyhy

nie nada

Locutus

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 06, 2006, 16:03:53 »
Cytat: "Lazar Privateer"


hehehe to wytlumacz zonie zeby fotki obrabiala na laptopie itd itp
niestety troche mi kuleje na nim eve i w wieksze rozwalki nie latam bo shipa moge stracic...

a moze do corki mam pojsc do pokoju na jej kompie grac? hyhyhy

nie nada


Lazar dok??dnie to samo mam , w koncu do obrobienia zdjecia w Photoshopie potrzebny jest w miare mocny sprzet ;) Na szczescie moja kochana ?onka zajmuje si? allegro g?ównie przed moim powrotem do domu, ostatnio wróci?a do Sims2 ( tez niestety duze wymagania ).
Ale nie ma co p?aka?, ma??e?stwo jest sztuk? kompromisów, obie strony powinny dostawa? a nie tylko jedna.

partridge

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 06, 2006, 16:20:40 »
Nie che mi sie czytac tego ale zmienilem zdanie kobieta jest wazniejsza od EVE...

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 06, 2006, 16:28:18 »
no... w sumie masz racje... EVE nie zrobi kanapek, ani koszuli nie uprasuje :P ;)

Ichneumon

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 06, 2006, 16:40:33 »
wyslijcie petycje do cccp to moze zacznie  :twisted:

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 06, 2006, 22:39:25 »
Cytat: "partridge"
Nie che mi sie czytac tego ale zmienilem zdanie kobieta jest wazniejsza od EVE...


A kto powiedzial ze nie  :roll:

Gdyby tak nie bylo to byscie mnie tak zadkow w grze nie widzieli  8)

partridge

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 07, 2006, 16:34:41 »
Kurwa Blaster ty to jestes nie wyzyty :)

Chyba nie robisz jej tak jak w tym kawale...

Panienka pisze list:

Moj Maz jest tak niewyzyty ze nie daje mi nawet niczego zrobic tylko ciagle dymaie i daoijg'''''kwlaenf'vlahv'kwlajrf'cdbsvc;ishgarkn

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 08, 2006, 15:09:36 »
Najlepszy TIP na kobiete i EVE jest jeden - albo rybki albo akwarium :) Mam EVE, laski brak. Niestety nikt kanapek nie zrobi, ale zawsze mo?na zadzwoni? po pizze :>

Ichneumon

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 08, 2006, 15:45:08 »
no to tak jak ja :D

partridge

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 08, 2006, 18:35:48 »
Kurwa widze ze tych dwoch panow u gory lubi ostra jazde na recznym :P ... jak dla mnie kobieta jest wazniejsza pewnie ze wzgledu na bliskosc i mozliwosc pogadania jak i ze wzgledu na fajne rzeczy ktore mozna razem robic :)

redbart

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 08, 2006, 18:59:00 »
A ja nie mam kobiety.. ale niestety nie z wyboru ...

Jako? tak przez te 6 lat wysz?o i zlecia?o, obecnie kontakty si? urwa?y ze wszystkimi znajomymi, jakie? ma??e?stwa itp... esz... i nie mam nowych znajomo?ci od pewneg czasu ju?...

Ellaine

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 08, 2006, 19:39:26 »
Ale masz kobiece postaci :)
A ja mam kobiete, nazywa sie Emilka, ma 2 miesiace i jest sliczna  :)

Pynio

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 11, 2006, 00:27:25 »
red co to znaczy nie z wyboru.... zawsze masz wybor.... niektorzy wola eve od kobiet, niektorzy mezczyzn od kobiet... niektorzy pizze zamiast kanapek z damskiej reki.... ja i tak sobie sam robie... juz od dawna :) nie rozumiem z tym wyborem, mozesz cos dopisac na ten temat czy raczej nie?

redbart

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 11, 2006, 09:09:46 »
Wiesz, za du?o wy?alania si? i pisania i opowiadania i wogóle ostatnio co kilkana?cie dni mam depresje z ró?nych powodów od gdzie? 2 lat.... wi?c nie ma co pisa? :(

Locutus

  • Gość
?ONA (dziewczyna) A EVE.... TIPS AND TRICKS....
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 11, 2006, 11:02:13 »
Cytat: "Sir Falo"
Najlepszy TIP na kobiete i EVE jest jeden - albo rybki albo akwarium :) Mam EVE, laski brak. Niestety nikt kanapek nie zrobi, ale zawsze mo?na zadzwoni? po pizze :>


?ebys sie nie obudzi? za jaki? czas i stwierdzisz. "Kurde Eve mi si? znudzi?a a ja dalej sam ... "

Jak to mawia kabaret (animrumru ;) w skeczu ze slepym lordem golfiarzem )

Byzyduraaa, mozna miec i to i to trzeba tylko umiec zachowac wlasciwe proporcje, liczyc sie z druga osoba i poswiecac jej czas.