Autor Wątek: Spo?eczno?? polska w EVE  (Przeczytany 14460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

error

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« dnia: Luty 05, 2006, 12:29:13 »
Jak to jeszcze wyglada z iloscia graczy polskich na EVE ?
Bo po przegladnieciu forum mam mieszane uczucia mialem przerwe w EVE jakies pol roku i myslalem zeby wrocic a tu takie przezedzone te tematy i ich daty ze strach. Co jest ??

enderpl

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2006, 14:01:09 »
stajemy sie madrzejsi a wiekszosc tematow juz zostala dokladnie poruszona...

marc_in

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2006, 17:31:49 »
mi sie wydaje ze jest duzo duzo wiecej osob niz pol roku temu ,tylko nie wszyscy sie tu udzielaja ,moze nawet sporo jest wogole tu nie zarejestrowanych.Maja wlasne fora lub pisza tutaj ale Ty tego nie widzisz.

hallor

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2006, 17:34:07 »
a komu by sie chcialo produkowac tony postow jak tu kilkadziesiad osob gra pewno.. kilkadziesiat-1 ;)



H., na odwyku

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2006, 19:33:20 »
Z tego co zauwa?y?em to w polskich korporacjach jest oko?o 150 osób - i generalnie 90% mniej lub bardziej aktywnych... A do tego na pewno jest sporo rodaków porozrzucanych po innych korpach...
Co do forum - ludziom si? po prostu nie chce pisa?... A do tego korpy maj? swoje w?asne fora i dlatego mo?e sie wydawa? ?e tu cicho... :)
Przedwieczny.

error

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 05, 2006, 21:00:48 »
Hmm mozliwe ze ilosc postow nie jest proporcja do aktywnosci polakow na EVE i mam nadzieje ze bedzie tak dalej. A tak BTW czy mysleliscie nad pozostalym czasem jaki zostal do zakonczenia historii EVE jako gry ? Zastanawiam sie czy to wogole sie skonczy po takim sukcesie pewnie powstanie niezliczona ilosc dodatkow, i mam nadzieje ze polskich graczy bedzie i tak wiecej, ale to chyba juz kwestia oplat...

enderpl

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 05, 2006, 21:18:49 »
misiek eve sie nie skonczy, bo niby co mialo bys sie skonczyc? zycie?

co do dodatkow to treraz chyba juz na 6 gramy, w maju kolejny :p

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2006, 09:13:07 »
hehe... moze bedzie cos w rodzaju "Big BANG"... tylko, ze odwrotnie... to wtedy sie skonczy :P

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2006, 10:09:36 »
Nie wiem czy zauwa?yli?cie co si? dzieje z kana?em POLISH

Jeszcze dwa miesi?ce temu by?o tam ?renio 20-30 osób, w tym po?owa to stare, znane g?by.
Od jakiego? czasu mo?na tam spotka? nawet 60 osób i wi?kszo?? udzielaj?cych si? to zupe?ne ?wie?ynki.

To zdecydowanie ?wiadczy o rosn?cej populacji polskich graczy.
Dla mnie bomba :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2006, 11:11:31 »
Cytat: "influencer"

Od jakiego? czasu mo?na tam spotka? nawet 60 osób i wi?kszo?? udzielaj?cych si? to zupe?ne ?wie?ynki.

To zdecydowanie ?wiadczy o rosn?cej populacji polskich graczy.
Dla mnie bomba :)


Dokladnie masz racje.
Spora czesc "starych" graczy nie pokazuje sie na tych kanalach z róznych powodów a wedlug mnie podstawowym jest brak checi do odpowiadania na te same (noobowte) pytania po raz setny tyle tylko ze ciagle nowym graczom.
Stazy wyjadacze maja juz swoje wypróbowane znajomosci i przyjaciól (nie tylko tych ze swojego corpa) i wiedza dokladnie jak bezposrednio do nich dotrzec.
Na ogólnodostepnych kalnalach siedza przewaznie ci starzy wyjadacze, którzy prowadza rekrutacje do swoich corpów.
Naprzyklad mnie mozna spotkac tylko na jednym z tych kanalów (mniej uczeszczanym) i zadko sie udzielam a to dla tego ze jak jestem w grze to sie w nia angarzuje i nie mam czasu na 10 pogawedek jednoczesnie  :roll:

pc5

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2006, 12:31:58 »
Niestety tak jest. Sam wy??czam kana? Polish czasami bo trudno tam siedzie? i czyta?. Zostaje kana? korpowy i forum. No i oczywi?cie nasz kochany agitacyjno-rozrywkowo-rekrutacyjny kana? PTF Centrala :)

Kamoris

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2006, 13:48:06 »
heh ja tam tez mam powylaczane wszytskie kanaly oprocz aboslutnego minium, przeszkadzaja po prostu :P

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2006, 14:26:57 »
Zdecydowanie jesli ktos sie bawi w pvp to nie ma czasu na siedzenie na kanale i gadanie ;)
Na tych kanalach to glownie siedza minerzy i agent runnerzy ... nikt wiecej przewaznie ;)
A reszta ktora siedzi w pvp jesli jest na ktoryms z tych kanalow ... to sie przewaznie nie udziela :P
A jak maja czas to znaczy ze cos cienko z tym ich pvp :P

Ostatnio stwierdzilem tak z innej beczki hehe ze eve ma 2 cholerne problemy tak patrzac z kwestii czasu.
1. Przeludnienie.
2. Lag ktory po czesci jest spowodowany przeludnieniem.

Koniec jeczen ofcy w tym topicu hehe :P




WANT PIE NOW!!!!!

error

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2006, 15:46:19 »
Tak ale wlasnie dzieki temu przeludnieniu ta gra nabiera rozpedu. Nie wyobrazam sobie tysiaca graczy na takim universe, to dopiero bylyby pustki.

Kamoris

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2006, 16:13:57 »
Ee w polowie lutego przechodza no naowe serwery. I wtedy ma dzialac dobrze bo w tej chwili system 0.0 50 na loaklu a lag taki ze nie mzna przeladowac torped :(

hallor

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2006, 23:15:56 »
Bedzie dzialac lepiej ... ale czy dobrze?

Bo widzisz ..  niech maja dajmy na to 4x szybszy serwer, to wychodzi ze w systemie przeskaluje sie przecietnie 4x predkosc (no dobra optymista jestem), czyli zamiast 0.5 fps od serwera bedziesz dostawal 2fps ;)


H. zmeczony nauka wiec marudzi

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2006, 00:23:48 »
Cytat: "error"
Tak ale wlasnie dzieki temu przeludnieniu ta gra nabiera rozpedu. Nie wyobrazam sobie tysiaca graczy na takim universe, to dopiero bylyby pustki.



1000 to przesada ale latalem po tym swiecie w momencie kiedy srednio bylo po 3000 ludzi i wierz mi ... bylo co robic. A wiesz co bylo najsmieszniejsze? Ze wtedy zdecydowana wiekszosc ludzi siedziala w 0.0. A teraz? ROTFL ;)




WANT PIE NOW!!!!!

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2006, 09:52:06 »
Cytat: "StellarSheep"
Ze wtedy zdecydowana wiekszosc ludzi siedziala w 0.0. A teraz? ROTFL ;)


Tu sie musze z owieczka zdecydowanie zgodzic bo ilosc graczy ciagle rosnie ale jakos mam wrazenie ze wszyscy w 1.0 siedza.
I o ile tych 1-2 miesiecznych rozumiem o tyle tych co sa w EVE od 2 lat to juz nie bardzo.
Konieczne jest usuniecie agentów wysokich lvl z high security systemów  :evil:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2006, 10:01:24 »
Wi?kszo?? je?li nie wszystkich ju? usuneli (moich wszystkich).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2006, 10:22:16 »
Cytat: "Dormio"
Wi?kszo?? je?li nie wszystkich ju? usuneli (moich wszystkich).


Przyznam szczerze ze ostatnio sprawdzalem przed RMR  :roll:

hallor

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2006, 10:23:51 »
Eno co wy tak z tym hi-sec przesadzajcie...

Jedni wola jablka inni gruszki  - ktos chce siedziec w hi sec niech sobie siedzi, chodzby i mial 10000 lat, ktos nie chce to nie siedzi.

Jak by nie patrzec ta gra jest nie tylko dla tych co lubia pvp, zdaje sie ze to tez gra "ekonomiczna"  - a czy w takim np. sim city jest jakeis pvp albo pve? nie :P


H. ktoremu odwyk daje sie we znaki

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 07, 2006, 10:27:02 »
Czy mam rozumie?, ?e na odwyku grasz w SIMCITY ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 07, 2006, 10:29:46 »
Cytat: "hallor"
Jedni wola jablka inni gruszki  - ktos chce siedziec w hi sec niech sobie siedzi, chodzby i mial 10000 lat, ktos nie chce to nie siedzi.


Tylko ze nikt nikomu nie broni siedziec w empire i handlowac produkowac itp ale tym co zarobi sie w low sec.
Generalnie powinna byc jakas zacheta do przebywania na tych terenach czyli znacznie wyzsze profity.
Jezeli chcesz siedziec w high i odpowiada ci ze zarabiasz niewiele (z npc, misji i kopania) to prosze bardzo ale jak chcesz zarobic znacznie wiecej to rusz tylek i potrudz sie troche  :arrow: ja tak to widze  8)
Takie podejscie sprzyja konsolidacji graczy, tworzeniu alianców itp.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 07, 2006, 10:36:14 »
Cytat: "blasterTylko ze nikt nikomu nie broni siedziec w empire i handlowac produkowac itp ale tym co zarobi sie w low sec.
Generalnie powinna byc jakas zacheta do przebywania na tych terenach czyli znacznie wyzsze profity.
Jezeli chcesz siedziec w high i odpowiada ci ze zarabiasz niewiele (z npc, misji i kopania) to prosze bardzo ale jak chcesz zarobic znacznie wiecej to rusz tylek i potrudz sie troche  :arrow: ja tak to widze  8)[/quote


Blaster, ale co Ty tak naprawd? chcesz ? Rynku regulowanego centralnie (nie ?eby obecnie nie by?)  :?:
Ja rozumi? ide? która za tym stoi i bynajmniej nie jest pomara?czowa w moim odczuciu. We? jednak pod uwag?, ?e tak w?a?nie jest jak piszesz. Wi?cej zarobisz i w lowsec i w 0.0.
W empire (+0.5 sec) na pasie mo?esz si? natkn?? co najwy?ej na 5 ratów za 20-30k. W low sec (0.1-0.4) spokojnie spotkasz 2-3 BC za 180k. W empire (+0.5) znajdziesz w asteroidzie max kernite, a w low sec (0.1-0.4) hedbergite i to w du?ych ilo?ciach.
IMHO to co odstrasza ludzi od wej?cia do 0.0 to spier...niczony system bram. Uwa?am osobi?cie, ?e to jedyne w?skie gard?o. Nie mówi?, ?e nie powinno by? takich, ale powinny by? pomi?dzy lowsec a highsec. W ko?cu lowsec to tereny na których odbywa si? "ekspansja" frakcji. Osobi?cie uwa?am, ?e jak b?dzie 2-3x wi?cej wej?? do 0.0 to i ludzi b?dzie tam wi?cej.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 07, 2006, 10:43:16 »
Cytat: "Dormio"
Blaster, ale co Ty tak naprawd? chcesz ? Rynku regulowanego centralnie (nie ?eby obecnie nie by?)  :?:

Absolutnie nie. Chodzilo mi generalnie o to ze jak ktos chce handlowac rarowymi itemami z BSów to nie powinien zdobywac ich w empire to samo tyczy sie niektórych minsów (ale to juz jest maly problem).
Uwazam natomiast ze jest inny problem  :arrow: dostepnosc high minsów w 0.0, która jest zdecydowanie za mala. Jezeli takiego crocka mozna spotkac raptem w 2 systemach w calym regionie to od razu wiadomo gdzie beda siedziec piraci  8)

Cytat: "Dormio"
IMHO to co odstrasza ludzi od wej?cia do 0.0 to spier...niczony system bram. Uwa?am osobi?cie, ?e to jedyne w?skie gard?o. Nie mówi?, ?e nie powinno by? takich, ale powinny by? pomi?dzy lowsec a highsec. W ko?cu lowsec to tereny na których odbywa si? "ekspansja" frakcji. Osobi?cie uwa?am, ?e jak b?dzie 2-3x wi?cej wej?? do 0.0 to i ludzi b?dzie tam wi?cej.


Tu masz calkowita racje, szkoda ze CCP tego nie widzi.  :?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 07, 2006, 10:46:58 »
Cytat: "blaster"
Absolutnie nie. Chodzilo mi generalnie o to ze jak ktos chce handlowac rarowymi itemami z BSów to nie powinien zdobywac ich w empire to samo tyczy sie niektórych minsów (ale to juz jest maly problem).
Uwazam natomiast ze jest inny problem  :arrow: dostepnosc high minsów w 0.0, która jest zdecydowanie za mala. Jezeli takiego crocka mozna spotkac raptem w 2 systemach w calym regionie to od razu wiadomo gdzie beda siedziec piraci  8)

No có? tu akurat masz racj?, ale z drugiej strony je?liby by? bardziej dost?pny to nie by?by taki rarowy. Natomiast my?l?, ?e mogliby zwi?kszy? ilo?? minsów w rudzie lub zmniejszy? ci??ar rudy rarowej. Efekt by?by podobny - ludziom bardziej by si? op?aca?o zaryzykowa? nawet i bark? dla ninjamining. Nie mówi?c w ogóle o operacjach górniczych korpa.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

pticu

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 07, 2006, 15:47:52 »
barka ninjamining w 0.0? probowales?stankujesz bs'a zeby freje ktora cie trzyma ubic? powodzinia...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 07, 2006, 16:20:17 »
Cytat: "pticu"
barka ninjamining w 0.0? probowales?stankujesz bs'a zeby freje ktora cie trzyma ubic? powodzinia...

Hehe... nie by?em w stanie stankowa? 2 fregat w 0.2  :evil:
W ka?dym razie mo?na wybra? taki pas gdzie akurat nie ma spawnu... od czego jest odpowiedni scouting...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 07, 2006, 16:42:51 »
Cytat: "Dormio"
Cytat: "pticu"
barka ninjamining w 0.0? probowales?stankujesz bs'a zeby freje ktora cie trzyma ubic? powodzinia...

Hehe... nie by?em w stanie stankowa? 2 fregat w 0.2  :evil:
W ka?dym razie mo?na wybra? taki pas gdzie akurat nie ma spawnu... od czego jest odpowiedni scouting...


Dormio wybacz ale skouting na nic ci sie zda jak prosto na barke zrespawnuje ci sie BS z fregatami scramblujacymi  8)
Generalnie na ninja minig lata sie tym co bez problemu jest sie w stanie stracic albo z obstawa  :wink:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 07, 2006, 16:49:19 »
Zgadzam si? - obecnie. A co w sytuacji kiedy by?oby op?acalne straci? bark? ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 07, 2006, 16:54:30 »
Cytat: "Dormio"
Zgadzam si? - obecnie. A co w sytuacji kiedy by?oby op?acalne straci? bark? ?


Wtedy tak ale cena barki jak mniemam sie nie zmieni. Przy dobrym zorganizowaniu to i teraz strata barki moze nie byc tak dotkliwa.
Niemniej jednak uwazam ze ruda powinna zajmowac nieco mniej miejsca w ladowni (ele bez popadania w skrajnosci)  8)

hallor

  • Gość
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 07, 2006, 19:32:43 »
Blaster: a kto powiedzial ze ja przed odwykiem w hi sec siedzialem?

A pozatym przestan jeczec ze za dobry zarobek w hi sec jest bo naprawde to jest nedzna namiastka tego co czlowiek moze zrobic w .0 ... przynajmniej z moich doswiadczen tak wynika - jakna razie przez krotki okres latania po .0 zarobilem duzo wiecej niz tulajac sie po empire.

A pozatym niebardzo widze co cie tak boli z tym hi sec - ze kompleksy sa? ze agnetow troche? i tak wiekszosc lev4 jest na pograniczu hi-sec i low sec i daja misje w low sec zapewne od czasu do czasu (nie wiem bo nie robilem takowych wielu, ale lev3 tak wlasnie sie zachowywali)

To ze komus podoba sie model gry w .0, to nie znaczy ze trzeba starac sie zrobic wszystko zeby ci co tego nie lubia musieli sie przeniesc za kasa/fragami.

Wyjasnij mi jeszcze jedno: czemu ma byc zacheta do przebywania w low sec? czemu maja byc duuuuuuuzo wyzsze zyski? Myslisz ze jak wybierzesz sie do nigerii czy gdzie_tam_zabijaja ludzi to bedziesz mial duzo wieksze zyski niz jestes w stanie wygenerowac na przekretach gieldowych? :D


H. ktoremu odbija od nauki ;)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Spo?eczno?? polska w EVE
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 08, 2006, 10:38:34 »
Cytat: "hallor"
Blaster: a kto powiedzial ze ja przed odwykiem w hi sec siedzialem?

Nie wiem ale chyba nie ja  :roll:

Cytat: "hallor"
A pozatym przestan jeczec ze za dobry zarobek w hi sec jest bo naprawde to jest nedzna namiastka tego co czlowiek moze zrobic w .0 ... przynajmniej z moich doswiadczen tak wynika - jakna razie przez krotki okres latania po .0 zarobilem duzo wiecej niz tulajac sie po empire.

Tak ale w 0.0 mozna zarówno sporo zyskac ale jeszcze wiecej staracic i jestem za tym zeby takie straty (PvP) mozna bylo szybciej odrobic.
Tez siedze w 0.0 ale odkupienie takiego BSa po staracie w PvP nie jest takie szybkie, zwlaszcza jak drugiego przez problemy (lag, sprzet, dc) stracisz podczas zarabiania i nie masz juz zadnego  8)

Cytat: "hallor"
A pozatym niebardzo widze co cie tak boli z tym hi sec - ze kompleksy sa? ze agnetow troche? i tak wiekszosc lev4 jest na pograniczu hi-sec i low sec i daja misje w low sec zapewne od czasu do czasu (nie wiem bo nie robilem takowych wielu, ale lev3 tak wlasnie sie zachowywali)

Lvl 4 na pograniczu hi sec?  :lol: To ciekaw jestem co robia agenci lvl4 i 5 w Jita?  :roll:
Nie wiem dokladnie bo moja wiedza w tym temacie jest sprzed dodatku RMR i moze cos sie zmienilo w tej kwestii.
Generalnie nie podoba mi sie to ze w systemie 1.0 co trzeci gosc lata w BSie gra od conajmniej roku i zarabia na tym kupe kasy.

Cytat: "hallor"
To ze komus podoba sie model gry w .0, to nie znaczy ze trzeba starac sie zrobic wszystko zeby ci co tego nie lubia musieli sie przeniesc za kasa/fragami.

Nie mówie o robieniu wszystkiego zeby go stamtad wygonic ale o robieniu wszystkiego zeby go zachecic do latania po 0.0

Cytat: "hallor"
Wyjasnij mi jeszcze jedno: czemu ma byc zacheta do przebywania w low sec? czemu maja byc duuuuuuuzo wyzsze zyski? Myslisz ze jak wybierzesz sie do nigerii czy gdzie_tam_zabijaja ludzi to bedziesz mial duzo wieksze zyski niz jestes w stanie wygenerowac na przekretach gieldowych? :D

Bo wedlug mnie ten wszechswait jest za duzy zeby wszyscy siedzieli w kilku jego systemach.  :)
A dlaczego zloza ropy naftowej sa na bliskim wschodzie?  :wink:  Pozatym EVE to nie real life i nie wszystko musi byc analogiczne  :roll:

Wszystkie powyzsze wypowiedzi to moje subiektywne zdanie a kazdy niech robi co mu sie podoba a ponazekac zawsze mozna  :P

Blaster zaczynajacy przymusowy odwyk od EVE  :wink: