Autor Wątek: rozwali?bym co?!  (Przeczytany 7972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Butcher

  • Gość
rozwali?bym co?!
« dnia: Styczeń 19, 2006, 01:36:08 »
Testuje sobie EVE i tak sobie gram od kilku dni i gram i gram.......
Najpierw bawilem sie w kreta i rylem veldspar i co z tego ze dorobilem sie Isków na niszczyciela jak i tak go nie kupie bo brakuje skilla do tego rzecz jasna wiec kupilem Marlina wladowalem w niego wszystko co najlepsze i na co mnie stac jezeli chodzi o skile i latam tym Marlinem tam i z powrotem do deadspace i czekam az pojawi sie jakis cel i zaczyna mnie to nudzic troche.

Wiec pytanko mam takie czy w tej gierce mozna komus dokopac lub zmierzyc sie z kims mojego poziomu lub zapolowac samodzielnie na jakis stateczek? Jezeli tak to jak i gdzie?????????

Bo jak koplem niechcacy jednego goscia to zaraz przylecieli chlopaki z CONCORDATU i mnie kopneli ze nawet nie zdazylem pierdnac.  

Mam tez drugie pytanko i zarazem prosbe
Jezeli znalazby sie jakis fan co wie duzo o tej gierce którego moglbym pytac na biezaco o sprawy zwiazane z EVE przez gg i ktory mialby cierpliwosc do odpisywania to bylbym wdzieczny.
Dzieki czesc!

jamiro

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2006, 02:07:59 »
jesli chcialbys sie zmierzyc z innym graczem to polec do systemu o security ponizej 0.5 ale nie polecam tam leciec merlinem. Jesli chcialbys sobie postrzelac np w NPC to mozesz albo zaczac robic misje albo poleciec na jakis pas asteroidow, merlinem to najlepiej nie nizej niz 0.8. Wreszcie jesli szukasz pomocy to wejdz na kanal #polish tam na pewno znajda sie osoby ktore ci pomoga albo wstap do polskiego korpa.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:09:04 »
Wejd? na kana? w grze "Polska" "CEntrala" "PTF Centrala" "Polish" i tam pytaj, jakby? jeszcze mia? problemy to wal do mnie na gg (numer w profilu).
Przedwieczny.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:32:00 »
Cytat: "ireul"

bedzie do ciebie strzelac jak wykazesz agresje. strzelaj na pasach w kopaczy Twisted Evil tylko uwazaj, bo lapiesz criminal flag i przez 15/30 minut (do tej pory nie wiem ile) od agresji jak polecisz pod stacje czy brame tez od sentry oberwiesz.


By? nie gra? w WOWa tylko w porz?dne gry to by? wiedzia?, ?e 15minut :) jest nawet od jakiego? czasu licznik, który pokazuje Ci ile jeszcze Ci zosta?o aktywno?ci CF :P
Bermuda Syndrome [BAS-3]

WolfSimon

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:32:39 »
Z twoim sprz?tem i skillami to mimo wszystko rozwali?bym jeszcze kilka asteroid :)

Kamoris

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2006, 16:08:33 »
generalnie  szukaj jakiegos milego korpa pvp. Skoro umiesz latac merlinem to skilluj abys mogl uzywac warp disruptorow i webow. Wtedy sie przydasz korpowi i polatasz sobie z doswiadzczonymi jako tackler po 0.0

regis

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2006, 17:08:27 »
ale tak po prawdzie to porozwalaj troche roidek :P zdobadz iski i doswiaczenia troche :) poskiluj na bsa... zapoznaj sie z giera itp itd ;) w low sec bez jakotakich skili na BS + fit to sie pchac nie warto... czlowiek sie zanudzi ;)

Kamoris

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2006, 19:14:14 »
Nie sluchaj ich :P Rycie jest okropnie nuzace  :twisted:

Goomich

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2006, 19:52:52 »
Cytat: "Kamoris"
Nie sluchaj ich :P Rycie jest okropnie nuzace  :twisted:


Nieprawda.
Jak si? ma wypasionego (no powiedzmy) Industrila, to mo?na odrobi? zaleg?o?ci w lekturze. :)

Kamoris

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2006, 21:45:47 »
To w evke grasz zeby sobie ksiazki poczytac ?? to lepiej isc do jakeis czytelni

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2006, 23:01:06 »
Cytat: "Kamoris"
To w evke grasz zeby sobie ksiazki poczytac ?? to lepiej isc do jakeis czytelni


Hehe.. jak ja bym chcial poczytac, Tak Jak Lubie..., to dlugo bym w tej czytelni nie posiedzial.... chocby za piwko i papieroska... :P

Mietek Cruise

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 20, 2006, 14:35:52 »
Cytat: "ireul"
Cytat: "jamiro"
merlinem to najlepiej nie nizej niz 0.8.

no nie przesadzajmy, z tego co pamietam w 0.7 mozna sie obronic 2 medium dronami

co do strzelania do graczy uscisle:
w systemach security 1.0-0.5 nawet nie probuj, concord i sentry sa bardzo szybkie.
w systemach 0.4-0.1 - strzelac sie da, ale uwazaj przy bramach i stacjach - sentry nadal bedzie do ciebie strzelac jak wykazesz agresje. strzelaj na pasach w kopaczy  :twisted:  tylko uwazaj, bo lapiesz criminal flag i przez 15/30 minut (do tej pory nie wiem ile) od agresji jak polecisz pod stacje czy brame tez od sentry oberwiesz.
w systemach 0.0 - strzelasz do kogo chcesz. tylko wez kumpli zeby do ciebie nie strzelal kto tylko chce.


Eeeeee? dwiema dronami medium w 0.7?  Ja w 0.4 czy 0.3 bronilem sie dwiema dronami na ospreyu.... i nawet dwa kruzy kopiac zjadlem :P dlugo to trwalo,ale testy sie powiodly :) jeszcze jakbym mial assault launczerka byloby szybciej ;P

Moim zdaniem lepiej bedzie Ci sie strzelac Kestlerem, zeby utrzymywac odleglosc od npc. Missile Launcher Operation na III i Standart Missiles I :)
Podstawowo bedziesz mial kolo 18,5km zasiegu mial, pozniej nawet i ponad 30 ;)

Butcher

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 20, 2006, 22:53:42 »
Wielkie dzieki za podpowiedzi.
Bylem juz w 0.7 niezla mucka. Marlin niezle sie tam spisuje. Zrobilem co chcialem (postrzelalem sobie troszeczke :twisted: ) dzieki waszym odpowiedziom pojasnilo mi sie troche. Dzieki wielkie. Aha po tej strzelance to Kretem to ja juz napewno nie bede. Wol? zabijac mordowac wycinac :twisted: Yoo!

Kamoris

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2006, 00:02:38 »
jka cchesz sie pobawic Merlinem na serio to spruboj misji lvl2 calkiem fajnie sie je robi i sie czlowiek nie nudzi :P

regis

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2006, 09:03:34 »
sie nie nudzi powiedzmy do 5 razu jak ci sie misja nie powtorzy :P

pc5

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2006, 14:24:22 »
Poróbcie misje do standingu to si? Wam znudzi misjonarstwo...

regis

  • Gość
rozwali?bym co?!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2006, 22:35:53 »
klepalem standa dla duvolle dla agentow r&d lvl 4... mamusiu... nigdy wiecej...