Autor Wątek: Pierwszy numer EON  (Przeczytany 7754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dzikus

  • Gość
Pierwszy numer EON
« dnia: Październik 20, 2005, 17:53:50 »
Haha!
Dosta?em wczoraj do r?ki pierwszy, jeszcze pachn?cy farb? drukarsk?, numer EON. I mam ambiwalentne uczucia. Bo z jednej strony po pismo jest ?liczne, tre?? ca?kiem fajna i generalnie podoba mi si?. Ale z drugiej strony, zap?aci?em oko?o 50 PLN za pismo o grubo?ci oko?o 55 stron i jak dla mnie to jednak du?o. Dobrze, ?e traktuj? to czysto kolekcjonersko.

Obiecuj?, ?e przynios? na najbli?szy zlot EVE'owców :D

Marquiz

  • Gość
Pierwszy numer EON
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2005, 18:12:35 »
dzikus, wez pod uwage to, ze koszt druku w angli jest okolo 4-8 razy wyzszy niz w Polsce a po drugie chlopaki musza tez co nieco zarobic... no i te nieszczesne koszty wysylki :/

dzikus

  • Gość
Pierwszy numer EON
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2005, 18:32:53 »
Wiesz, mnie interesuj? koszty zakupu a nie koszty druku. A koszty zakupu s? za wysokie moim zdaniem. Jak drogo drukowa? w Anglii to niech drukuj? w Polsce - wiem, ?e niektóre zagraniczne magazyny tak robi?. Koszty wysy?ki jestem w stanie prze?y?.

reassor

  • Gość
Pierwszy numer EON
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2005, 20:59:21 »
skanuj i up gdzies na wuwa :)

LosBekoczoS

  • Gość
Pierwszy numer EON
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2005, 21:37:07 »
Wlasnie Dzikus wez skany strzel i w grze rozdaj linki co by niegonili ciebie za prawa autorskie :D a przy next wydaniu moze sie poprostu bedziemy zrzucac i znowu skan itp :P

dzikus

  • Gość
Pierwszy numer EON
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2005, 00:05:26 »
Ten w?tek mo?emy szybko zako?czy? - nie b?dzie skanowanie EONa - przynajmniej mojego.
Za to je?eli b?dziemy mieli okazj? gdzie? si? spotka?, to napewno przynios? go ?eby ka?dy móg? oceni?.

A w ?rodku w zasadzie nie ma naprawd? niezb?dnych graczom rzeczy. Z ciekawych, jest du?y artyku? o Tytanach i Carrierach. I wygl?da to z grubsza tak:
- Tytany maj? kosztowa? jakies 20xkoszt Dreadnoughta
- B?dzie to na tyle bliskie stacji bojowej (deathstar) na ile mo?liwe. CCP my?li nawet nad "superbroniami" = specjalnym uzbrojeniem na tytanach, które pozwoli im sia? ?mier? i zniszczenie na niespotykan? skal?, ALE. Bronie te? maj? mie? minusy - na przyk?ad b?d? recznie kierowane (a nie "lock, fire") albo b?d? mia?y na przyk?ad promie? wybuchu i b?d? zadawa?y obra?enia wszystkim w tym promieniu. Poza tym nie b?d? specjalnie mia?y broni.
- Carriery to oczywi?cie olbrzymie lotniskowce. B?d? mia?y drony XL (fighters).
- Oba typy statków b?d? umo?liwia?y tzw. rapid deployment. Dzia?a to tak:
na dany statek ?aduje si? mas? sprzetu, amunicji, mniejszych statków. W statku jest klonownia. Ka?dy z danego corpa/grupy (jeszcze nie wiadomo) b?dzie móg? ustawi? takiego Carriera jako swoj? klonownie - w chwili gdy zginie/zrobi clone-jump, pojawia si? w tym statku, wskakuje w srz?t, ?aduje amunicje i wraca do bitwy. Przy czym rapid deployment b?dzie dzia?a? dopiero w Kali, a Carriery pojawi? si? jeszcze w tym roku.
- Wi?kszych statków bardzo d?ugo nie b?dzie.

I w zasadzie jest to jedyny wart uwagi artyku?. Ca?a reszta to opowiadania z EVE, wywiady z developerami i bardzo znanymi postaciami z gry (Freewheeling, Cyvok, Trigger), krótki przewodnik po nawigacji i po "tradingu" (ale nic naprawd? specjalnego) oraz porównanie heavy assaultów (te? tak naprawd? nic specjalnego - g?ównie ogólniki). Wszystko jednak w pi?knej oprawie graficznej (wiadomo EVE).

LukAsh

  • Gość
Pierwszy numer EON
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2005, 23:54:20 »
No kurcze pioro, a moj jeszcze nie doszedl  :cry: