Autor Wątek: Turniej  (Przeczytany 26327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Turniej
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 15, 2005, 16:22:49 »
Gosiu eeee nie sadze zeby znalazlo sie teraz np wystarczajaco duzo pilotow covertow chetnych do turnieju to raz. Dwa mi sie nie chce w tej chwili wymyslac tego jak mialby taki turniej wygladac.
A co do turnieju EW ... to tez nie wiem jak mialby wygladac ...




WANT PIE NOW!!!!!

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Turniej
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 15, 2005, 16:54:12 »
Cytat: "StellarSheep"
Gosiu eeee nie sadze zeby znalazlo sie teraz np wystarczajaco duzo pilotow covertow chetnych do turnieju to raz. Dwa mi sie nie chce w tej chwili wymyslac tego jak mialby taki turniej wygladac.
A co do turnieju EW ... to tez nie wiem jak mialby wygladac ...


?owiec my?l? ?e sie mylisz... A wymysla? prosto znale?? statek roznymi metodami oraz wyprowadzi? s?dziego na odpowiednia odleg?o?? od niego.

Co do EW ustalasz sobie zestawy przeciwnikow tej samej klasy ale w roznych kombinacjach rasowych (nikt nie wie na co trafi) a cel zajamowa? ...
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Turniej
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 15, 2005, 17:53:43 »
Cytat: "ireul"
mialy byc tylko t1 statki?
covert to t2
nie kombinowac  8)


Ja mówie o rozwini?cie turnieju - o dodatkowe dziedziny a zarówno dzia?ania coverta jak i EW nie powoduja utraty shipa ani zagrozenia dla celu 8)  8)  8)  8)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Turniej
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 15, 2005, 17:56:59 »
Nooo... to mo?e jeszcze konkurencja nawigacyjna ?
Odnajd? ukryte znaczniki i dole? do mety w jak najkrótszym czasie :D
Oczywi?cie to konkurencja dla interceptorków...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Turniej
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 15, 2005, 18:02:14 »
Dormio i o to mi chodzi.

O przemy?lenie zrobienia ró?nych konkurencji w ramach turnieju...

W ten sposób b?dzie ciekawiej...

A wyniki poszczególnych konkurencji doprowadz? do ostatecznego wyniku...

Nie oszukujmy si? i tak FUCO wygra
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Turniej
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 15, 2005, 18:06:53 »
Czyli co... chcesz wprowadzi? punktacj? za poszczególne konkurencje ?
Swoj? drog? konkurencja nawigacyjna te? mo?e by? dru?ynowa - u?ywaj?c skanerów kolegów mo?na bardzo szybko dokona? triangulacji i nie trzeba wówczas u?ywa? scanprobe (mo?na zakaza? ich u?ywania !)...

Oczywi?cie wymaga to od kapitana dru?yny przynajmniej podstawowej znajomo?ci zasad triangulacji, wcze?niejszego prze?wiczenia manewru i przygotowania sobie odpowiednich narz?dzi (kartka papieru/arkusz kalkulacyjny/etc.).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

nastradi

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 15, 2005, 18:12:52 »
jeszcze tylko miedzynarodowka
i to juz nie turniej a olimpiada



chyba specialna skoro w mmorpg

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Turniej
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 15, 2005, 18:16:28 »
Cytat: "Dormio"
Nooo... to mo?e jeszcze konkurencja nawigacyjna ?
Odnajd? ukryte znaczniki i dole? do mety w jak najkrótszym czasie :D
Oczywi?cie to konkurencja dla interceptorków...


Fajny pomysl... cos a'la "The Amazing Race"... znajdz puszke... w niej bedzie instrukcja, co dalej zrobic(jako BM)... np. polec na tego BM'a i wez znajdujacy sie tam shuttle, w nim bedzie nastepny BM polec tam i wez z wiszacej tam puszki jakis przedmiot i polec na mete :-)))

Arleonenis

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 16, 2005, 01:30:48 »
jasne ale za duzo konkurencji sprowadzi za duze zamieszanie na poczatku, moim zdaniem zacznijmy normalnie a te konkurencje mozna przeprowadzic w empire kiedy sie chce (no moze poza jammowaniem, ale to w 0.4 chyba by nie bylo problemu, nie tracisz chyba ss za samo zjammowanie jak nie bedzie killa?

moim zdaniem zobaczmy jak to sie ulozy a potem mozna rozwinac turniej i zorganizowac kolejny za miesiac (nawet caly juz w 0.0)

a  co do punktacji za kazde zadanie to spowoduje mniejsze zainteresowanie zwlaszcza tych których inne dyscypliny nie interesuja, ile druzyn by sie na to wszystko pisalo? ja jestem pewien ze nie ta któr? ewentualnie sklece, bo np ja nie moge latac covertami ani uzywac sond (nigdy nie potrzebowalem to i nie skillowalem) tak samo z ew, a co do samej triangulacji za duzo zabawy z ciaglymi cwiczeniami aby jakos to wychodzilo, zwlaszcza ze pewnie druzyna by miala 1-2 dni na cwiczenia bo ludzie w 0.0 siedza i walcza w tej zakichanej wojnie domowej w stain

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Turniej
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 16, 2005, 10:17:00 »
Ciesze sie ze macie pomysly ...
Ale ja i tak tego odrazu nie bede robic.
Powod? Dosyc prosty. Za malo chetnych. I tworzenie niepotrzebnego balaganu na poczatku. Wole skupic sie na czystym pvp i sciagnieciu wiekszej ilosci graczy i wyrobieniu sobie opinii niz rzucac sie na gleboka wode i robic wszystko naraz.
Jak ktos jest z was chetny i ma takie pomysly to prosze bardzo moze zajac sie organizacja osobnego turnieju dla covert opow, ceptorow czy ew fighterow.
Moge lekko pomoc ale to wszystko. Nie bede sie teraz rozdrabniac. Sorry jesli kogos urazilem no ale takie sa dla mnie atm realia.

Aha EW jest uwazane za agresje wiec zostaje tez 0.0.
Tylko ceptory/coverty moga sie bawic w 0.1++.

Tak wiec jak chcecie teraz taki turniej ... to zakasac rekawy i sie za to wziasc.
A jak nie to badzcie cierpliwi moze jak juz rozkrece to wystarczajaco mocno to zajme sie innymi konkurencjami.




WANT PIE NOW!!!!!

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Turniej
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 16, 2005, 11:21:08 »
Cytat: "Arleonenis"
jasne ale za duzo konkurencji sprowadzi za duze zamieszanie na poczatku, moim zdaniem zacznijmy normalnie a te konkurencje mozna przeprowadzic w empire kiedy sie chce (no moze poza jammowaniem, ale to w 0.4 chyba by nie bylo problemu, nie tracisz chyba ss za samo zjammowanie jak nie bedzie killa?

moim zdaniem zobaczmy jak to sie ulozy a potem mozna rozwinac turniej i zorganizowac kolejny za miesiac (nawet caly juz w 0.0)

a  co do punktacji za kazde zadanie to spowoduje mniejsze zainteresowanie zwlaszcza tych których inne dyscypliny nie interesuja, ile druzyn by sie na to wszystko pisalo? ja jestem pewien ze nie ta któr? ewentualnie sklece, bo np ja nie moge latac covertami ani uzywac sond (nigdy nie potrzebowalem to i nie skillowalem) tak samo z ew, a co do samej triangulacji za duzo zabawy z ciaglymi cwiczeniami aby jakos to wychodzilo, zwlaszcza ze pewnie druzyna by miala 1-2 dni na cwiczenia bo ludzie w 0.0 siedza i walcza w tej zakichanej wojnie domowej w stain


Trening triangulacji spokojnie mo?na przeprowadzi? w empire - tu nie ma potrzeby lockowania kogokolwiek spoza korporacji. Do treningu wystarczy "zostawi?" gdzie? w?asny kontener i potem wspólnie z kolegami go namierzy?.

Jak znajd? czas w weekend to testowo przygotuj? takie minizawody nawigatorów dla ch?tnych w empire. Je?li kto? chcia?by wzi?? udzia? prosz? o PM to ustalimy szczegó?y.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Big Jack

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 16, 2005, 12:33:14 »
Sheep dobrze powiedzia?, na pocz?tek zróbmy co? ma?ego, ale zróbmy.
PvP sci?gnie najwiecej ch?tnych i b?dzie najbardziej widowiskowe.
Nagrody te? zapowiadaj? si? ciekawie.
Trzeba tylko dobrze rozwi?za? problem z widzami.

Sheepku jak co? mog? Ci pomóc [ w miare mo?liwo?ci].

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Turniej
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 16, 2005, 12:52:25 »
Spoko jak zaczne cos kombinowac to sie wtedy cos wymysli.

Jesli chodzi o widzow ...
To w eleminacji nie ma sensu.
Potem juz mozna na loozie. Tylko trzeba bedzie skombinowac cloaka i zeby ludzie sobie siedzieli w cloaku np na specjalnie oznaczonym kontenerze oddalonym o 80km od pola bitwy.
Zeby nie bylo laga, problemow i niedomowien.
Ewentualnie ostatnie finalowe walki beda rozgrywane z publicznoscia.

Pogadam z qmplem o stronie.
Zrobi sie strone bedzie polowa roboty z glowy.
Potem tylko naglosnic i dobrze dopiescic.
Jesli chodzi o pomoc to bede potrzebowac chetnych arbitrow etc do pilnowania porzadku na kanalach etc.
Oczywiscie przewiezienie mineralows/stuffu/statkow czy zbudowanie ich tez bedzie wymagalo pewnego nakladu pracy.

Jesli chodzi o system to cos sie wymysli. Jak juz bede online to pogadam z kims z piatki czy mozna by cos takiego w curse zrobic.
Jak nie to moze providence albo syndicate.
Tam juz poprostu bede oficjalnie prosil ludzi o nie przeszkadzanie w danym terminie w danych godzinach. A ci co przyleca psuc zabawe ...
No coz bede chcial poprosic kogos kto stanie i bedzie pilnowal "porzadku" a dokladnie tego zeby nikt nam tam nie wlecial psuc zabawy jakas flota.

Tak czy siak wszystko to narazie jest w mojej glowie a nic na papierze. Wiec dziekuje za wszelkie checi ale narazie nie ma sie co tak goraczkowac ;)




WANT PIE NOW!!!!!

surt

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 18, 2005, 13:46:29 »
jak najbardziej pisze sie na cos takiego ;D

btw jak by bylo duzo osobo i duze zainteresowanie mozna by grac w 2 kategoriach:
1. druzyny zgloszone.  
2. druzyny losowane.

Kirh'aard

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 18, 2005, 14:35:31 »
zeby nie bylo.. sie nie goraczkuje ale moze czas zrzucic to 'z glowy na papier' no i dalej w ruch  :lol:
co raz zapisane latwiej sie utrwala hehe i troszke zobowiazuje
nom, zapowiada sie ciekawie...  8)
/me czekac na rozwoj wydarzen

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Turniej
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 19, 2005, 10:40:54 »
W tym tygodniu zapewne cos zaczne plodzic.
Wiesz mi sie nie spieszy bo net do bede miec najwczesniej za miesiac a raczej za poltora ;)




WANT PIE NOW!!!!!

Shkeec Umbra

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 30, 2006, 12:45:43 »
Jak to wszystko si? sko?czy?o ? zajefajny pomys? ogólnie ... ;) je?li by?oby robione co? takiego ponownie - pisz? si?!!!!

surt

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 30, 2006, 13:51:33 »
bo to w sumie bardzo duze przedsiewziecie organizacyjne ale ogolnie naprawde super pomysl ;)

PoCO

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 30, 2006, 14:53:38 »
Hehe ale zonk, ja tu czytam i czytam, szukam gdzie tu lecie? trzeba a tu nagle bach! ostatni post rok temu  :lol:  :lol: Ale pomsy? fajny  :wink:

pc5

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 30, 2006, 23:24:27 »
Ktos tu skilla Archeologia trenuje.

+1  :twisted:

surt

  • Gość
Turniej
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 31, 2006, 08:37:54 »
niektorzy skila dodaj COS ;) maja na lev 50 ;) i cigle skiluja ;)